Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) PeL


PeL
addikt

Nem tudom mit csináltak ebben az updateben de rohadt nagy fps dropjaim lettek... Volt olyan hely ahol 50-80 között ugrált folyamatosan az fps-em, olyan helyeken ahol előtte 80-100+ volt. Nem tudom mi okozza, de remélem csinálnak vele valamit mert ez kb nekem játszhatatlan lett...

[ Szerkesztve ]

(#24752) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#24750) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Mit nem? :U

HATER

(#24753) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#24752) üzenetére


Grave_444
nagyúr

A kérdést amire válaszoltál.

(#24754) Atish19 válasza PeL (#24751) üzenetére


Atish19
őstag

Nekem is van ahol droppol 30fps-re. 150-160 fps körül szoktam lenni, most átlag 70-80 2070-el.Valami félrecsúszott az update-el :(

(#24755) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#24753) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Gorgot ha nyomvatartod akkor feljon egy menu ahol tudsz kommunikalni a tarsakkal "egyszeruen". Gondolom O azzal lootol es mindenre amire rakattintott, hogy felvegye ez az uj dolog kiirta bal oldalt.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#24756) adakiller válasza DiszNóÓl (#24755) üzenetére


adakiller
senior tag

tökéletes meglátás :). a társam agyf@szt kapott, mert folyamatosan kapta az infót, hogy mit vettem fel. Főleg mikor ő az elején nem talált semmit, én meg már m24+6x-el toltam :DD

(#24757) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#24755) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nagyon hasznos funkció. :DDD :N

(#24758) norby91


norby91
tag

Ennek a görgős dolognak van egy frankó előnye is, de úgy látom ezt nem vettétek észre. :)

Görgőt nyomsz, s középen van ugye a PING, onnan nem mész semerre, csak felengeded.

Nos és igy ahova célzol oda rak egy pinget a térképen, illetve quick mark-ot is az iránytűn.

Ellenség jelölésre kiválóan használható. :))

[ Szerkesztve ]

(#24759) Csokishurka válasza norby91 (#24758) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nekem a görgőn van a free look aztán meglepődtem, hogy mit tenk júzik. Hogy van írva a key bindingekhez ez a pingelés?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24760) norby91 válasza Csokishurka (#24759) üzenetére


norby91
tag

az új itt van:
combat résznél a legutolsó lehetőség: radio message wheel

quick mark meg itt van:
UI és az 5. lehetőség - ezt érdemes bal klikkre is beállitani, igy ha lősz valakire az iránytűn megjelenik az irány

(#24761) Segal


Segal
veterán

Mivel még nem láttam kiírva gondoltam megírom hogy ha valakinek van most sok bp pontja (van egyáltalán akinek nincs? :DDD :P ) az most tud ruha meg fegyver skineket is venni pontért. Én 2 cipőt bezsákoltam. Még mindig jobb mintha csak fölöslegesen áll a 100k+ pont a sarokba :K
Plusz aki kapott szakáll skin-t próbáljon rá szerintem állati jó lett. Kép alapján sokkal rosszabbra számítottam :)
Karakterem most :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24762) LendvaiFeri1 válasza Segal (#24761) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Tudnál róluk képet küldeni?

Tegnap este annyira le volt terhelve a szerver, hogy nem volt hajlandó frissíteni.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24763) niof válasza Segal (#24761) üzenetére


niof
addikt

Van 200k+ BP-m, de ha nem lesz tetszetős skin, meg is marad. Nem tudom hány ponttól jár a szakáll, de a női karakteremen kicsit hülyén állna... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24764) Nono76 válasza Segal (#24761) üzenetére


Nono76
tag

Nekem nincs sok BP-m, minden héten veszek 3 ládát amit eladok. Eddig 65 eurót szedtem így össze, és ez még nem számít soknak. Akik többet játszanak és ügyesebben csinálják ennél jóval többet is összegyűjthettek. Többet ér mint tartogatni a sarokba.

(#24765) Segal válasza niof (#24763) üzenetére


Segal
veterán

A szakáll pont nem vehető bp pontért az a hármas szezonért járt ha 5k fölé jutottál.

LendvaiFeri1: Nem túl bőkezű a kínálat de a semminél több :DDD
A 2 cipő amit vettem 8 és 9k pont volt de meg ne kérdezzétek melyik melyik :))


[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24766) LendvaiFeri1 válasza Nono76 (#24764) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Milyen ládákat szoktál venni?

(#24765) Segal

Köszi!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24767) Segal válasza LendvaiFeri1 (#24766) üzenetére


Segal
veterán

A bp pontból szerezhetőre gondol.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24768) LendvaiFeri1 válasza Segal (#24767) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Én is. :DDD ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24769) DiszNóÓl válasza LendvaiFeri1 (#24768) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Egy félét lehet venni :DDD

HATER

(#24770) LendvaiFeri1 válasza DiszNóÓl (#24769) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nekem van vagy 5 féle. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24771) DiszNóÓl válasza LendvaiFeri1 (#24770) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Segal hozzászólását megnézed ahol vannak a képek ott látszik, hogy egy opció van ami random ad ládát..... :U

HATER

(#24772) LendvaiFeri1 válasza DiszNóÓl (#24771) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Aha... :((( :U

triumph, aviator, fever, desperado, equinox...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24773) niof válasza Segal (#24765) üzenetére


niof
addikt

Igen, azt tudom, nem a BP pontra gondoltam, hanem a teljesítménnyel elértre. Az nekem 45XX lett.

Most nézem, elég semmitérők ezek az új skinek... :U
Remélem az új szezon (pass) hoz majd valami értelmesebbet is.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24774) ReFleXx válasza norby91 (#24758) üzenetére


ReFleXx
addikt

erre találták ki amugy :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#24775) saen válasza Atish19 (#24754) üzenetére


saen
Topikgazda

Karbantartásnál most javították elvileg ezt, próbáld újra.

(#24776) Csokishurka válasza norby91 (#24760) üzenetére


Csokishurka
őstag

:R Ezt a bal egérgombosat biztos megcsinálom, a másikat meg majd csekkolom. Köszi!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24777) Csokishurka válasza Nono76 (#24764) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az szép, de ki is nyitottad a ládákat vagy csak magát a ládát adod el? Mert van ami láda csak ilyen 0,05 eurot ér (Mennyi idő alatt sikerült ezt összeszedni?)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24778) Nono76 válasza Csokishurka (#24777) üzenetére


Nono76
tag

Nem nyitom ki, csak a ládákat adom el. Kb a játék megjelenése óta jött ez össze, tehát elég sok idő alatt, de mondom ennél sokkal többet is ki lehetett belőle hozni ha valaki okosan csinálta. Ma már tényleg nem sokat érnek, a kulcsos meg egyenesen nem kell senkinek. Régen mikor bejött egy új láda akkor sokat ért ezért kellett mindig tartalékolni BP-t hogy egyből lehessen venni és eladni.

(#24779) VGNGR


VGNGR
senior tag

Nálam úgy néz ki megoldódott az update-tel a battleye ablakos, mindent elfelejtős bug. kop-kop

(#24780) Csokishurka válasza Nono76 (#24778) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát igen akkor még működött a trade funkció is, amit szerintem már nem nagyon fognak visszahozni. Hát régebben jobban lehetett szerezni pár €-t most már nem nagyon. Én egyedül a raider crateket szoktam eladni mert azok még érnek valamit, de a többi kb semmit.
Mondjuk most néztem egy árlistát, végül is már el lehet adni mindegyiket kb milliomos nem leszel belőle...
Akinek van pioneer crate az sztem adja el :D

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24781) Segal válasza Csokishurka (#24780) üzenetére


Segal
veterán

Régen amikor bejött egy új láda a játékba ha ügyes voltál és volt elég bp pontod is akár tizen eurot is kereshettél egyetlen nap alatt. Nekem nem volt régen soha sem nagyon sok bp pontom de még így is kerestem az ilyen lehetőségeknél 6-7 eurokat. Meg ugye heti szinten is simán 0,5 fölött attól függően épp milyen ládát dobott a játék, de ott voltak a durvább esetek pl a gamescom ládákkal nagyon sokat lehetett keresni ha valaki betárazta anno az igazi csúcs meg az előrendelős láda volt. Azért volt hogy több mint 1200 eurot adtak volna!!! (tehát nem ennyiért próbálta eladni valaki hanem ennyiért volt vételi ajánlat steamen :Y )

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24782) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Nem akarta frissíteni a játékot, gondoltam letörlöm, majd újra letöltöm. A játékot sem akarta letölteni. Akkor steam újratelepítés. Már a steamet sem hajlandó telepíteni.

Valakinek volt már hasonló? :DDD :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24783) Segal válasza LendvaiFeri1 (#24782) üzenetére


Segal
veterán

Max a windows-t rakd újra az tutira megoldja a problémád.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24784) Nono76 válasza Csokishurka (#24780) üzenetére


Nono76
tag

Ha jól emlékszem pl amikor bejött a Raider crate kapásból kettőt sikerült behúznom, ami egyből 8 eur/db körüli áron el is ment. Voltak húzós láda és skin árak az biztos.

(#24785) Segal válasza Nono76 (#24784) üzenetére


Segal
veterán

Igen a 600 euros kabát skin emléke beleégett a retinámba :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24786) VGNGR válasza Nono76 (#24784) üzenetére


VGNGR
senior tag

És mennyi 2 centes vackot nyithattak ki az újdonsült gazdáik ezekből a felhype-olt, méregdrága ládákból! ;]

(#24787) Segal válasza VGNGR (#24786) üzenetére


Segal
veterán

Meg amikor aznap vette a kulcsot hozzá a piacról mert tutira csak nyerhet hisz 2,5 euro a kulcs és az összes tartalom 10-30 euro közt van belőle a piacon, aztán jött a pofára esés hogy 1 hétig nem árulhatja a kulcs miatt a tartalmát. 1 hét múlva meg sz*rt sem ért a skin :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24788) Grave_444 válasza Segal (#24783) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért röhej, hogy a komplett gépet újra kell húzni a játék meg a steam miatt.

(#24789) Segal válasza Grave_444 (#24788) üzenetére


Segal
veterán

Nem muszáj a végtelenségig lehet próbálni rájönni a megoldásra. Én csak arra írtam hogy az egy biztos megoldás a problémára. Én is szeretem kerülni a dolgot de ha valami nagyon nagy gubanc van akkor azt szoktam mondani az idegeim többet érnek és inkább lesikálom az egészet a francba és legalább újra tiszta alapokkal indulunk :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24790) Csokishurka válasza Segal (#24781) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát igen régen így volt most már kb semmi. Akkor van mákod ha nyitsz egy ládát és jó cucc van benne, de erre az esély erősen konvergál a nullához. Többet ér eladni a ládákat és lassan de biztosan jön be egy kis plusz.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24791) Segal válasza Csokishurka (#24790) üzenetére


Segal
veterán

Semmi értelme ládát nyitni. A kulcs nélküliekből semmi nem ér semmit a kulcsosból meg piszok mázli kell hozzá. Én most a szezon 3 alatt nyitogattam ládákat azokból a kulcsokból amit a kék kártyákból adott a játék. 1 tétel volt ami 5 eurot ért (ez már tiszta haszonként) a többi ilyen 1 euro vagy az alatti volt. Persze így hogy ingyen volt a kulcs azt mondom oké de ha csak 3 kulcsot vettem volna a ládáimhoz akkor az 7,5 euro lett volna és hiába mondjuk rögtön az első ami 5 eurot ér ha a másodikba 1 euros tétel van akkor már ugye csak 1 euro a nyereség (2 láda esetén) a harmadikba meg hiába van megint 1 eurot érő tartalom már 1,5 euros veszteséget lehet elkönyvelni... és ugye semmi garancia nincs arra hogy jön valami 5 eurot érő cucc is.
Egyetlen egy esetben érdemes esetleg ládát nyitni rögtön a megjelenéskor mert akkor mint újdonság még a gagyibb dolgoknak is van értéke de ebbe is van kockázat mert ugyanúgy lehet rajta bukni csak jóval kisebb a kockázat és itt nyerni is lehet. Én csináltam már mindenfélét a játék alatt de már csak a heti ládák eladása érdekel. Minden héten 2 láda nagy átlagban 0.05-0,1 euro hetente. Mondjuk már így is a többszörösét visszakerestem a játék árának :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24792) Csokishurka válasza Segal (#24791) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én még nem mert mindig elcsesztem meg próbáltam nyitogatni hátha nyereségesen jövök ki belőle de rájöttem hogy nem lehet :D Mindig a bank nyer ahogy mondják...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24793) vigyori78 válasza Csokishurka (#24792) üzenetére


vigyori78
őstag

Nem mindíg.
2 ládát nyitottam, igaz 1 éve :

[ Szerkesztve ]

(#24794) Segal


Segal
veterán

Így sem jártam még...
A kezdőhelyemen összesen 2 házba volt 6 darab balta. Tudom hogy eredetileg nem az de nekem átskinezve már az :DDD
Össze is hordtam őket egy képre. Ha valaki utánam arra járt tutira meglepődött :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24795) PeL válasza saen (#24775) üzenetére


PeL
addikt

Próbáltam, nem változott szinte semmi. Landolásnál ugyanúgy dropol 30-ig, majd egész meccs alatt random lagok, dropok, láttam end game felé 40-45 fps-eket is amik Patch #30 előtt sosem voltak a legnagyobb tömegben sem. Utolsó játékomban konkrétan másodpercekre elkezdett lagolni a játék mikor egyik alakalommal belenéztem a 6x-be, képtelen voltam miatta célozni. Az eddigi stabil 90-100 fps-ből lett össze vissza dropoló-laggoló 40-80 fps-em. A lagok közben a processzor 100%-on teker, a GPU terhelés meg visszaesik 50% körülre. Hivatalos PUBG fórumon is sokan panaszkodnak folyamatosan, én is megírtam hogy amíg nem kezdenek ezzel valamit, nem fogok játszani, csak felhúzom magam már ezen az egészen.

[ Szerkesztve ]

(#24796) Csokishurka válasza vigyori78 (#24793) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát vannak kivételek :D De kulcsos ládából volt?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24797) Segal válasza Csokishurka (#24796) üzenetére


Segal
veterán

Persze
A fegyver skin equinox ládából nyitható a "bananaman" ruha skin meg gamescom ládából. Mindkettő kulcsos.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24798) scabi78


scabi78
senior tag

Földet érésnél 10-ből egyszer kifagy a játék, ami nem lenne zavaró, de pont olyankor teszi ezt amikor vannak a közelemben. Nálatok van ez a jelenség? Van rá megoldás az uninstallon kívül?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#24799) Seep válasza scabi78 (#24798) üzenetére


Seep
senior tag

Ez nalam is van/volt. azota probalok olyan helyre ugrani ahova nem megy mas + vga driver update segitett

(#24800) ReFleXx válasza scabi78 (#24798) üzenetére


ReFleXx
addikt

1-2x volt eddig csak.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.