Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) niof válasza Csokishurka (#24300) üzenetére


niof
addikt

Persze. Általában ha jó kis desync-es szervert fogsz ki, akkor ez van. Lősz, aztán senkit nem találsz el. Meg persze bejátszik a fáradtság, jóllakottság, másnaposság stb... :DDD
Én rövidebb kihagyások után amúgy mindig megyek egy-két "gyakorló" kört, mikor csak arra megyek, hogy belelendüljek, és nem igazán számít ilyenkor semmi. Aztán volt, hogy az ilyen lesz@rom körből lett win. :)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24302) Csokishurka válasza niof (#24301) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én is ha nem egy teljes de egy jó 10 perces trainingel szoktam indítani, aztán mehet a rendes pálya, de most semmi sem segített :D
Mindegy hátha majd ma...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24303) IgnisFatuus válasza niof (#24301) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

A lesz@rom mindig jót tesz a játéknak, ha lazább vagy, jobban döntesz és jobban lősz, mintha stresszelsz. :)
Ezért jó ha sok az időd jétszani, akkor rutinos leszel és nem izgatod magad. :)

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#24304) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hétvégén sikerült szereznem egy Groza-t amit amúgy imádok, volt nálam egy hangtompító, rátettem. Futott mellettem egy srác, rám sem nézett kb. 25m-re volt, rálőttem egy sorozatot és annyira rángatott, hogy talán el sem találtam. Reload, ő bebújt egy fa mögé, de kinézett, elég nagy része kilógott megint rálőttem egy tárat és talán 1-2 lövést kapott. Iszonyat sokat ront a hangtompító a szóráson. Leszedtem a francba, utána simán lelőttem őt, meg utána még másik 3-4 embert is mire valaki lelőtt. Inkább már csak SR-re használom.

(#24305) Grave_444 válasza BaLee (#24304) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Javítsatok ki ha tévedek, de elvileg a hangtompító rontani nem ront semmit viszont nem is javít.

(#24306) gbela válasza Grave_444 (#24305) üzenetére


gbela
senior tag

Én is így tudom.

(#24307) BaLee válasza gbela (#24306) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hmm akkor csak bebeszélem magamnak. Pedig már semmelyik fegyót nem szeretem használni. De akkor lehet én nem tudok lőni vele, de nélküle jobban megy. :)

(#24308) PeL válasza Csokishurka (#24300) üzenetére


PeL
addikt

Nekem is szoktak lenni ilyen hullámvölgyek, mikor az első ember megöl aki szembejön akármilyen helyzetben. Olyankor kell kis szünetet tartani amúgy, ha nagyon nem megy nem szabad erőltetni mert csak rosszabb lesz általában, és olyankor már nem tudsz tiszta fejjel játszani.

(#24309) Segal válasza Grave_444 (#24305) üzenetére


Segal
veterán

Jól tudod. WackyJacky tesztelte le anno és minden ugyanolyan.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24310) Csokishurka válasza PeL (#24308) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah néha kicsit rágörcsölök, hogy kell az a csirke pedig nem tudom minek mivel már bizonyítottam magamnak hogy összejön az.

Akkor keresni kell valami off játékot :D Lehet felrakom megint a Doom-ot :D Attól jobb feszkó levezetőt nem tudok :D Megvettem a Borderlands 2-t meg a Rage 1-t de mivel nem lehet állítani az egérszenzit olyan alacsonyra ami nekem kényelmes így hanyagolós. Meg a Tarkovot is megvettem de nem jött át nagyon, szóval most attól is megválok. Tudtok ajánlani valami jó kis off fps gémet?
Múltkor láttam Choco streamelt valami Xera:Survival nevű játékot, ki mit tud erről? Elvileg alapjáraton TPP de ő FPP-be tolta.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24311) Grave_444 válasza Grave_444 (#24305) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nekem van egy hülye szokásom, hogy a hangtompítót részesítem előnyben, én szeretem. :B
Kompenzátor helyett is ráteszem bármire. Persze tudom, hogy azzal jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#24312) Winne válasza Segal (#24309) üzenetére


Winne
nagyúr

Mármint ugyanolyan, mintha nem lenne rajta semmi?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24313) saen válasza Winne (#24312) üzenetére


saen
Topikgazda

Pontosan.

(#24314) saen válasza Grave_444 (#24311) üzenetére


saen
Topikgazda

Én a flash hidert szeretem nagyon, főleg mivel én legtöbbször a torkolattűz miatt szúrok ki embereket, szeretem ezt elvenni másoktól ;]

(#24315) Segal válasza Winne (#24312) üzenetére


Segal
veterán

:K

Csokishurka: Ha csak egyszerű hentre vágysz akkor nekem az utóbbi időbe ez jött be a legjobban. Milliószor van leárazva steamen is de én valami 1 euros bundle csomagba kaptam anno. Gondoltam majd belekukkantok, aztán végig is játszottam :DDD
Ahogy elnézem most is épp egy laza 90%-os akcióba kapható :))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24316) Csokishurka válasza Grave_444 (#24311) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én is jobban szeretném a silenceres fegyókat, de mivel még gondok vannak a recoilal így egyelőre inkább compit nyomatok. De néha M4-re feldobom de AK-ra csak ha nincs flash vagy compi.
Az a kemény aki Berylen az tolja, olyan visszarugása van annak a fegyónak. Amúgy az a bajom, hogyha mondjuk megyek traininget akkor simán jól megy a lövés, frankón tartom a recoilt, de amint megyek rendes meccset, és jön szembe valaki mintha elfelejteném húzni lefelé az egeret, hogy ellentartsak a visszarugásnak. Oké hogy trainingen nonstop megy a lövöldözés. Nem tudom hogy kéne ezt áthidalni, de gondolom több training meg gyakorlás.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24317) Winne


Winne
nagyúr

OFF, de PUBG-vel játszom, érdekel a véleményetek. Jöhet privátban is. Köszi

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24318) Csokishurka válasza Segal (#24315) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi az ötletet, meg is vettem 2€-ért :)
Max ha nem jön be akkor visszakérem az árát. De jó darálósnak tűnik :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24319) LendvaiFeri1 válasza Winne (#24317) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24320) Grave_444 válasza Csokishurka (#24316) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ez a recoil dolog játékfüggő. Persze a Beryl kritikán aluli.

Én pl cod2-ben úgy megfogtam az összes fegyvert azt hitték norecoilozok.
Persze mellé aim+wh-t is mindig megkaptam, még saját szerveren is. ;]
Igaz más liga nagyon, sokkal lebutítottabb, főleg az a régi rész.

Többször volt úgy bizonyítottam be hogy nem csalok mondtam nézzen specbe.
Elkezdtem lőni egy tárat a falra ahogy nem fogtam meg, felhúzott az égig.
Utána a következő tárat úgy kilőttem, hogy 10 centit nem mozdult felfele.

Ahh régi szép idők. :B Anno voltak képeim egyedül többet öltem, mint az egész ellenséges csapat 5-en. :DDD
Ment ám az anyázás és a bann a war vége előtt.

[ Szerkesztve ]

(#24321) jozefgucci1 válasza BaLee (#24307) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Már fel sem veszem a hangtompítót , mert inkább semmi ne legyen rajta . Úgy vettem észre , hogy amíg felraktam jobban rángatott még az M4 is ,de akkor ezek szerint ezt csak képzeltem .A Berylt egy jó macro megfogja amúgy :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24322) Grave_444 válasza jozefgucci1 (#24321) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért eső + köd kombóban elég ütős. :)

(#24323) jozefgucci1 válasza Grave_444 (#24322) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Valóban ott hasznos tud lenni ,de még mindíg jobban behatárolható mint pl a VSS féle hangtompító .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24324) Csokishurka válasza Grave_444 (#24320) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen ismerős én is cod2-vel kezdtem a pályafutást, a végére már szépen belejöttem, főleg a csipázásba.

Egyetlen gyatra kis fragmúvim, kicsit hangos a zene, meg nem az a populáris :D
[link]

De nálam a cod4 volt amit imádtam, sosem felejtem el, tényleg egy állat voltam, valaki azt mondta én vagyok a példeképe :D :D Szép emlékek...
De mindig csak pub heroskodtam :D De hiányoznak azok az idők, lehet ezért dühít hogy itt nem megy úgy, de hát két különböző műfaj. Meg jó pár év kimaradt mert beszippantott a wow meg a lol.
Megvettem a új codot hogy majd milyen jó lesz, de ez már nem az mint ami akkor volt...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24325) Grave_444 válasza Csokishurka (#24324) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ne menjünk bele, még a végén nagyképűnek tűnök. :P
De tény, hogy a HQ szerverünk a klánnal EU top szinten volt az fix. Kár hogy nem mentünk versenyre.
Saját magamról meg annyit, hogy ez aránylag "híres, pro" csávó volt, de ennél különb videót összerakok egy napi játékomból. [link] Ha érdekel nézd végig, jó kis videó. :)

Konkrétan nem volt ellenfelem cod2-ben, az elején akik szarrá lőttek lassan mögém kerültek, szemmel láthatóan. ~3000 órát sikerült beletennem. Még X-fire amíg ment számolta.

Nem tudom a Pubg-s Szilva srác vajon ugyanaz-e aki régen Cod2-vel játszott velem elég sokat. Hát, kb fej-fej mellett lehettünk. Csak azért mondom mert ő most Pubg-ben számít ismertnek magyarok közül.

[ Szerkesztve ]

(#24326) niof válasza jozefgucci1 (#24323) üzenetére


niof
addikt

Hát, a VSS-ben az a durva, hogy az kb. a valóságban is alig hallani. Vannak videók a YouTube-on, ahogy az oroszok lőnek vele a lőtéren.
Pl.

Csokishurka:
Darálásra nekem is Doom, vagy Unreal Tournament.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24327) Csokishurka válasza Grave_444 (#24325) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát csak belekukkantottam mert melóhelyen vagyok, de otthon majd megnézem :) De elsőre ránézésre ennyire nekem is ment.
Hehe pont múltkor akartam megnézni, hogy valahogy elő lehet e halászni valami xfire-s bázisból hogy mennyi volt a gametime-m de sajnos nem találtam semmit ahonnan elő lehetne szedni. :(
MW2-ba van 400 órám, és azzal kb fél év – egy évet toltam kb, de a 4-el meg a 2-vel jóval többet. Volt hogy nem mentem el vizsgázni mert war volt.

Lehet te is ismert lennél ha streamelnél :) De a fórum keretein belül legtöbben sejtik, hogy jól nyomod igaz még én sem játszottam veled csak a statjaidat látom.
Habár azt nem értem hogy olyan egérsensivel hogy lehet játszani :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24328) Grave_444 válasza Csokishurka (#24327) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Pubg-ben nem valószínű. Szerintem nem, csak néha van 1-2 jó köröm.

Mostanában néha megakad az kurzor, remélem csak az egérpad miatt rosszalkodik.

Ha mai játék lenne az a Cod akkor biztos sokan ismernének. :)
Én is melózok, de volt időm megnézni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24329) Csokishurka válasza Grave_444 (#24328) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát ööö nekem is szokott ilyen lenni, hogy beakad, és nem akar sehova se mozdulni. És egyszer csak elkapja a gépszíjjat és megindul, már rég nem jelentkezett. (de lehet hogy RoE-ben volt ez, kicsit összemosódott mikor felváltva toltam)

Van mai CoD :) Csak az már nem az régi fíling :D Bánom hogy megvettem...de lehet ma bemegyek kicsit darálni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24330) elprimo válasza Winne (#24297) üzenetére


elprimo
junior tag

Én nálam 5% ban kapok valamire való cuccot :(((

(#24331) Csokishurka válasza niof (#24326) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi!

LoL egy "búcsúba" lőtt 2 pálcikás tapadó korongos pisztolynak nagyobb a hangja :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24332) Grave_444 válasza elprimo (#24330) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Az elég jó arány. Én egy kezemen meg tudom számolni mikor kaptam olyat, ami ér is valamit.

Aztán elegem lett és vettem egy szettet ~5 euróért persze játékból gyűjtöttem rá.
A legdrágább, ami lila és 960bp-t ér. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24333) jozefgucci1 válasza Csokishurka (#24329) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Csak nem a Battallion1944-re gondolsz ? Azt megvettem én is ,de nem egy nagy durranás sajnos , pedig annyira vártam , hogy elönt megint az az érzés mint úgy 15 éve :DDD .A Cod2 nem volt rossz , bár én -mi ( FGJM clán ) a Moha AA-val kezdük szerveres és játékos karrierünket ,de a Cod4 volt ami mindent vitt .Két szerverünk ment folyamatosan teltházzal .Átszámolva szerintem hónapokat töltöttem el előtte :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24334) PeL válasza Grave_444 (#24322) üzenetére


PeL
addikt

Ködben VSS-el kell menni :D

(#24335) JanR válasza Winne (#24317) üzenetére


JanR
addikt

Nekem az Alienware van otthon. Utólag se vennék másmilyet. Elképesztő a képe, pedig IPS-ről váltottam.

(#24336) elprimo válasza JanR (#24335) üzenetére


elprimo
junior tag

Melyik típusról van szó ?

(#24337) JanR válasza elprimo (#24336) üzenetére


JanR
addikt

LG 34UC79G-B
LENOVO Y27G Razer Edition
SAMSUNG C27JG50QQU
Dell Alienware AW2518hf

Ezek a kérdéses monitorok., ebből van nekem az alienware.

(#24338) Csokishurka válasza jozefgucci1 (#24333) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem hanem konkrétan a black ops 4-re. De amúgy igen akár arra is gondolhattam volna, megvettem én is mondom atomkirály lesz....erre semmi, pedig de ígéretesnek indult :(
Lehet még toltam is nálatok a szerveren anno :D Mondjuk általában csak TDM-et nyomtam.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24339) Segal


Segal
veterán

Na így sem jártam még a több mint 1200 óra alatt... :DDD :DDD :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24340) elprimo válasza JanR (#24337) üzenetére


elprimo
junior tag

A Dell elég népszerű gamer körökben ahogy láttam , sok rendezvényt szponzorálnak , ismerik az emberek, és veszik is, meg jók is gondolom :K

(#24341) ReFleXx válasza Grave_444 (#24325) üzenetére


ReFleXx
addikt

aláirnad a profilomat? :D :C

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#24342) Grave_444 válasza ReFleXx (#24341) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Csak a codost.

Az előbb 3-an ránk jöttek mindegyik csalt. Az a vicc leszopattuk őket és mindegyikőnk túlélte. Az egyik csak fejest lőtt és falon át végig lekövetett, lőtte a betont. :DDD [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#24343) Csokishurka válasza Segal (#24339) üzenetére


Csokishurka
őstag

hehe draw :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24344) Tressy válasza Segal (#24339) üzenetére


Tressy
senior tag

Kár hogy a golyóra úgyan ez már nem vonatkozik :O

(#24346) Winne válasza JanR (#24335) üzenetére


Winne
nagyúr

Már késő, olyan árat kaptam a Lenovora végül, hogy nem tudtam nem megvenni, így a Dell árához "képesti" különbségből tudok vga-t upgradelni. :)

@(#24339) Segal: én már igen, nem is értettem, de jót nevettem rajta. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24347) Grave_444 válasza PeL (#24345) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Az igen. :) Nekem sajna csak hitelni sikerült ilyen messzire.

Az egyik wint nem jelzi valamiért. ;] 3-an vagyunk.

(#24348) ReFleXx válasza Grave_444 (#24347) üzenetére


ReFleXx
addikt

itt mit kene latni? :U

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#24349) Grave_444 válasza ReFleXx (#24348) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Csak a 6-7-es kd-t. ;)

(#24350) VGNGR válasza Grave_444 (#24342) üzenetére


VGNGR
senior tag

Mi a gond azzal a 16.5 K/D-vel?? Seems legit ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.