Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) niof válasza saen (#25750) üzenetére


niof
addikt

Ez rendben van, de mint mondtam, nem erről van szó. Én is megpróbáltam ezt a gyakorló pályán, de mivel nem karból mozgatom az egeret, hanem csuklóból, nekem ez nem fekszik, és ezt tudomásul vettem. Gondolom nem kell neked, vagy másnak elmagyarázni, mi az az aim lock, mikor minden egyes golyó eltalál, amit kilőnek rád. Bánom, hogy nem csináltam videót 1-2 ilyen esetről, akkor világos lenne, hogy nem az a bajom, ha valaki ügyesebb mint én. Mondjuk nálam a fentiek miatt nem nehéz jobb lenni... Az a szép, aki autóból lő így ki! Értsd, ő ül autóban, átül az anyósülésre, kihajol az ablakon és gurulás közben hajszál pontosan ellő. Mondjuk azt a srácot kivételesen kirakták pár hete, de az volt kb. az utolsó report visszajelzésem. Azóta meg mindenki csak tehetséges, vagy sokat gyakorolt...
Na mindegy, hagyjuk. Nem egy nyelvet beszélünk, úgy tűnik...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25752) saen válasza niof (#25751) üzenetére


saen
Topikgazda

Tisztában vagyok azzal, hogy vannak a játékban csalók, nem is kevesen. Ettől függetlenül amit írtál, ahogy megfogalmaztad, az még nem feltétlen jelent csalást, én csak erre utaltam. Persze ettől függetlenül lehetett az, de mivel mi nem láttuk, nem is tudjuk megmondani.

(#25753) PeL válasza niof (#25751) üzenetére


PeL
addikt

Lehet csuklóból is recoilt tartani, viszont nem árt hozzá feljebb tekerni a vertical sensit. Nálam pl. most 1.4-en van, gyorsabb fegyverekhez muszáj mert úgy szaladnak mint a bánat (M416, Beryl pl.)

(#25754) niof válasza PeL (#25753) üzenetére


niof
addikt

1,5-ön használom. Míg 1-en volt, valóságos szenvedés volt. Wacky egy videóját láttam, ahol magyarázta, hogy miért állítja feljebb, és akkor húztam fel én is, és az 1,5 a nekem megfelelő. Így az AKM-et flash hider-el már megfogom. Azóta nem fáj a csuklóm játék után...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25755) nomic


nomic
aktív tag

Hali!

Le van akciózva a játék 15 euróra Steamen, és gondolkozo, rajta hogy megvegyem. Amióta kijött a PUBG Lite, elég sokat játszottam vele, de azért mégsem ugyanaz mint a normál verzió. Viszont elég sok panaszt hallok a játékra. Szerintetek jelenlegi állapotában (ami nem igazán tudom milyen) megér 15 eurót a játék?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#25756) DiszNóÓl válasza nomic (#25755) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Meg, de elég, kevés fps-ed lesz. 8320+380x -el volt nekem átlag 75. :U

HATER

(#25757) nomic válasza DiszNóÓl (#25756) üzenetére


nomic
aktív tag

Milyen beállításokkal? Nekem nem kell FHD, elvagyok HD-ben 60 FPS-sel.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#25758) DiszNóÓl válasza nomic (#25757) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

medium szinte minden + fhd

HATER

(#25759) chatran


chatran
őstag

Milyen lett az új update? Érdemes már Miramaron játszani?

(#25760) nomic válasza DiszNóÓl (#25758) üzenetére


nomic
aktív tag

Köszi.

Illetve nincs SSD-m, csak HDD (7200 RPM, 32MB), az mekkora probléma?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#25761) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

Lassan fog betölteni a pálya, már menni fog a repülő mire beérsz. 6k körül már van 120-as ssd.

HATER

(#25762) nomic válasza DiszNóÓl (#25761) üzenetére


nomic
aktív tag

Köszi. Végülis megvettem. 30 másodperccel kezdés előtt betölt, 900p 60FPS lowon, szóval okés. :DD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#25763) ssgk válasza adakiller (#25617) üzenetére


ssgk
aktív tag

Mivel az én gépemen játszott az én accountommal.
Az övén ugyan az a neve mint twitch en.
3 vagy 4k órája van :)

(#25764) dudu5130


dudu5130
őstag

Nézem a Ravenseseket GLL-en ők is küzdenek a pkt loss-szal mint malac a jégen. Vicc, hogy egy versenyre se tudnak jó szervereket biztosítani.

(#25765) adakiller


adakiller
senior tag

a játék elindítása utáni intrót nem lehet valami paranccsal eltüntetni?

(#25766) dudu5130 válasza adakiller (#25765) üzenetére


dudu5130
őstag

De. enter :DDD

(#25767) Dictator^


Dictator^
veterán

Poénból elkezdtem screenshotolni a kezdőképernyő üzeneteit amit belépéskor kapok..
Más is jár ennyi hackernél, vagy csak engem tisztelt meg a játék idáig? :D

Egy rakat képem lehetne még erről, de csak néha-néha ment a screenshot rájuk :O
Párat találtam még, azokat is bedobtam :D

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25768) chatran válasza dudu5130 (#25766) üzenetére


chatran
őstag

Aa, az enter nem csak a space nyomja el.

(#25769) adakiller válasza dudu5130 (#25766) üzenetére


adakiller
senior tag

ilyesmire gondoltam inkább :D

1, Nyisd meg SteamLibrary\steamapps\common\PUBG\TslGame\Content\Movies

2, Csinalj egy "backup" konyvtarat vagy amit akarsz. 🙂

3, Masold bele "season_autoplay_film.mp4" -et. Ez az a fos ami mindig elindul.

4, Mehet a menet!

(#25770) Winne válasza Dictator^ (#25767) üzenetére


Winne
nagyúr

Te lehetsz a helyi sherif, nem volt több jelentkező. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#25771) Segal


Segal
veterán

Ma inditottam el eloszor a jatekot az uj season ota.
Mik ezek a dobozok az epuletekben? Yasnaya-ban futottam bele a panelokban.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25772) protegum válasza Segal (#25771) üzenetére


protegum
aktív tag

Mission/community fülnél video részleteket lehet összerakni vele.

(#25773) Dictator^ válasza Winne (#25770) üzenetére


Dictator^
veterán

Ma is 3 ban jött, ahogy most beléptem (először a mai napon) :D
Ami undorító, hogy az anti hackről semmi hír, csak a kurv@ season pass, meg a skinek..

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25774) F_Peter válasza PeL (#25753) üzenetére


F_Peter
őstag

Gondolj bele amikor konzolon 6x-el egy Akm-t megfognak az analógkarral. Az is elég gyanús... 🙂

(#25775) IgnisFatuus válasza Dictator^ (#25767) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Ha mindenkit riportolsz aki még életben van miután ellőttek, mert rohadjanak meg, akkor a nagy számok alapján sok üzenetet kapsz! :D :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#25776) VGNGR válasza F_Peter (#25774) üzenetére


VGNGR
senior tag

Én egyszer random magyarral kerültem össze, aki elmondta, hogy xbox után vette meg pc-re és nagyon fura neki a célzás, mert xbox-on volt aim meg recoil control rásegítés, ezért ott sokkal könnyebbnek érezte. Amikor ezt más fórumon felvetettem, ott lehurrogtak, hogy nincs ilyen konzolon. Valakinek tapasztalat, vélemény?

(#25777) gyuribácsi88 válasza VGNGR (#25776) üzenetére

Konzolon minden játékban van aim assist, ha van lehetőség arra hogy kikapcsold, és kikapcsolod, akkor is marad egy minimális rásegítés. Ezek nélkül nem hogy egy 6x-et nem fognának meg, de egy elefántot nem tudnának lelőni 2 méterről. 10 évig konzolon játszottam, szóval tudom hogy megy ez. Talán azt hiszem az egyetlen játék amiben semmi rásegítés nincs, az az R6 konzolon.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25778) Grave_444 válasza gyuribácsi88 (#25777) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Pontosan, ugyan csak kb évente, de mindig kipróbáltam pár FPS játékot és mivel mellette aktívan PC-t használtam érezhető az assist mindegyikben. Alapból a forgás-mozgás sokkal pontatlanabb, mint egérrel. Mint amikor az egér beállításoknál kikapcsolod a rámutatás pontosságának javítását.

[ Szerkesztve ]

(#25779) F_Peter válasza VGNGR (#25776) üzenetére


F_Peter
őstag

Kamuzott. Semmi ilyesmi nincs. Boxon 1600+ óràm van benne, feltünt volna. 😀
Ezért is utàljàk sokan a pubg-t boxon, mert minden ilyet kihagytak belőle.
Èppen ezért furcsàk azok akik megfogjàk a 6x-et (nyilvàn nem kontrollerrel teszik. 🙂)
Nekem az elejèn szörnyen ment kontrollerrel a cèlzàs, mert egèrhez szoktam, de türelemmel ez is jól megtanulhatò, de el kell fogadni hogy soha nem lesz ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#25780) F_Peter válasza Grave_444 (#25778) üzenetére


F_Peter
őstag

Ez a mozgás amùgy jàtèk függő. Ez egyik felàllàs az hogy az analóg kar mozgàsa "konvertàlva" van az iràny gomboknak megfelelően (8 iràny), a pubg anno ilyen volt elég sokàig. A màsik amikor valóban körben èrzèkel több iràny lehetőséggel mint 8. Ez összekombinàlva a mozgàsokra vonatkozó beàllìtàsokkal már lehetővé tesz precìz mozgàst. A pubg már ilyen konzolokon. Viszont így kicsit az van, hogy jobb mozogni de rosszabb cèlozni mint PC-n.

(#25781) Dictator^ válasza IgnisFatuus (#25775) üzenetére


Dictator^
veterán

Tudod mi a szégyen?
Hogy nem a nagy számok alapján reportolok... Így gáz, hogy ennyi reportom után jött ennyi értesítés.. és az elkeresítő, hogy ma is jött 3!
Azért meg tudom állapítani, hogy ki a gyanús, azokra megy a report. Aki nem, azokkal nem szoktam foglalkozni..

Bár volt már olyan, hogy látszólag nem tünt hackernek, normálisan mozgott, jó taktikai érzéke volt, viszonylag jól lőtt, de nem túl jól.. viszont gyanús volt. Őt a következő nap bannolták is, és egyből permanent bant kapott.. szóval biztos, hogy van akit én sem helyesen ítélek meg, de nem reportolok mindenkit. (Bár a kínaiJakat kérdés nélkül kéne.. ;] )

A Google Drive linket meghagytam, ahova feldobtam anno a csalókat..
Most megnéztem, hogy 27. és 28-án csak 7. embert bannoltak ki. Bár nem is csodálkozom, mert a 80%-a szervereknek kínai playerrel van tele.. :D

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25782) IgnisFatuus válasza Dictator^ (#25781) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Nem tudom mi alapján adja a társakat, de én nem találkozom sok kínaival, elvétve 1-2 ha feltűnik. WH-s embert kettőt riportoltam több hónap alatt, aimosat egyet, scriptel/valami egyébbel recoil kompenzálósat kismilliót. Ahogy látom a recoilosakat nem szokták bántani, a WH-s aimos emberkék mentek ban-ra.
FPP-ben játszol?

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#25783) nomic


nomic
aktív tag

Szerintem megdöntöttem a "halj meg a legközelebb a körhöz" világrekordját. :W

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#25784) Dictator^ válasza IgnisFatuus (#25782) üzenetére


Dictator^
veterán

TPP-ben játszok, bár nekem bármelyik mód jó lenne, de sajnos a haverok 80%-a TPP-s, így velük tartok (egyedül utálok játszani).
TPP-ben akármelyik mapra dob be EU szerveren belül, a játék 80-90%-a kínai...

Tegnap tettünk egy próbát, az egyik haverom VPN-t használt, így szerencsére átkerültünk NA szerverre (150+ ping :Y ) , viszont az NA jó nagy része is kínai nevekből áll.

Vicces állandóan a killfeedbe látni a sok HuyaTV, Xiao, Xing, Chen meg a többi nevet látni.. EU-hoz képest jobb a helyzet az NA szervereken, viszont sajnos itt is elég sok kínai van, de még mindig nem annyi mint nálunk (csak hát a ping sajnos 150 felett van állandóan).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25785) VGNGR válasza Dictator^ (#25784) üzenetére


VGNGR
senior tag

Már csak az a kérdés miért nem beszéled rá a haverjaidat az fpp-re és miért szivatjátok magatokat a tpp-vel meg a sok kínai csalóval? Kicsit olyan érzésem van, hogy mazo vagy és még jól is esik neked a sok csaló, amiről aztán itt lehet állandóan sírni! ;] nooffenzzz

(#25786) DiszNóÓl válasza VGNGR (#25785) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Jobb a sok kínai ellen játszani :)

HATER

(#25787) Dictator^ válasza VGNGR (#25785) üzenetére


Dictator^
veterán

Bementünk FPP-zni még az előző season felénél, első körben aki megölt aimozott :D
(Igen, bannolták).

Amúgy meg undorító, hogy ha a TPP is tetszene jobban (bár nekem mindegy), akkor játszhatatlan a sok gyökér miatt és emiatt kell játékot/módot váltani..

Próbáltam rábeszélni, de van a társaságban olyan, aki 40+ -os, és egyszerűen nem feszik neki az FPP.
Életében először is TPP játékot játszott, azóta az FPS-t nem tudja megszokni, nem kényelmes neki.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25788) Dictator^ válasza Dictator^ (#25787) üzenetére


Dictator^
veterán

Majdnem két game egymás után, ahol végre lehetett érvényesülni = win :D (nem volt túl sok kínai)
Az első gameben nem volt sok kill, a másodikban viszont lett pár.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25789) Segal válasza Dictator^ (#25788) üzenetére


Segal
veterán

Akkor itt most te voltál a csaló a többiek szemében? :B :P :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25790) Dictator^ válasza Segal (#25789) üzenetére


Dictator^
veterán

Most én voltam az, akit nem szoktam reportolni, mert nem játszik gyanúsan :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25791) Dictator^


Dictator^
veterán

Mentünk most egy VPN-es NA kört..
Első gameben Ő jött

Kíváncsi vagyok mikor jön róla az értesítés, hogy ki van b@szva..
Srác előbb kezdett el célozni ahonnan jöttem, minthogy észrevette, vagy meghallotta volna.. (más társa sem látott rám).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25792) PeL válasza Dictator^ (#25791) üzenetére


PeL
addikt

Elég látványosan feljavult a srác Season 4 óta :C

(#25793) Dictator^ válasza PeL (#25792) üzenetére


Dictator^
veterán

Már a társai neve is idegesítőtek :D
Ma is jött két banreport, de ő még nem volt benne...

Haver ma meglepett egy PUBG-s linkkel, meg alatta egy kommentet kiscreenshotolt nekem. Megérte :DDD

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25794) Dictator^


Dictator^
veterán

;]
Engem még pont lehackelt, pedig az én poziciómból hozható lett volna a játék, aztán a report után úgy tűnik megjött a revans.. kár, hogy a játékomat elkúrt@...

A képen lévő személy ölt meg.

Közbe az alsó Facebook posztra jött olyan levél, hogy király a 30 euró a játékért, meg 10$ / eur a season passért, de a küldetések félnél jön a kínai hacker és elbassza a missziók befejezését.
Legalább nem csak én ragelek rájuk. :C

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25795) Dictator^


Dictator^
veterán

Újabb pajti, aki 3 falon!!!!! keresztül ölte meg több teamet. Egy házból falon keresztül, fákon, dombokon át minden lövést beadott neki :)
Persze azért egy UAZ-zal átrepülte a mapot előtte :D
Az új accountja

Vicc, ez a falon keresztül lővés rohadt régi hack, hogy a fenébe nem tűnik fel egyből az antihacknek?

Másik, hogy 2 éve is végig csalt, és nincs ban rajta.. vagy lejárt?!

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25796) DiszNóÓl válasza Dictator^ (#25795) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Másik account. 0.89-es KGY megértem miért csal :DDD

HATER

(#25797) Dictator^ válasza DiszNóÓl (#25796) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem tudom b@zdmeg, de vicces...
Megint egy solo squados srác>

50% win rate, az előző seasonban meg 41.5% win rate. vicc.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25798) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Nagy nehezen, de visszatértem. ;]

(#25799) Dictator^ válasza Grave_444 (#25798) üzenetére


Dictator^
veterán

Nice. Gondolom egy pár Zhang Panggal találkoztál a játék alatt :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25800) Grave_444 válasza Dictator^ (#25799) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem rémlik. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.