Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) adakiller válasza Csokishurka (#24392) üzenetére


adakiller
senior tag

engem meg tegnap az EladoKokain. finoman szólva több mint érdekes volt a kill...

(#24402) Segal válasza LendvaiFeri1 (#24400) üzenetére


Segal
veterán

Most kicsit irigykedni fognak páran :B :DDD
- 8086K
- 1080TI
- 16 GB DDR4 G.SKILL
- Asus Hero X
- Acer Predator Z35P
A lényegesebbek ezek de itt egy kép a gépről. A G29 már cserélve lett Fanatecre :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24403) MarioAna válasza Segal (#24402) üzenetére


MarioAna
senior tag

Kicsit furcsállottam is a mozgást, de kormánnyal szép teljesítmény ez a 3 kill ;] :DDD

(#24404) adakiller válasza Segal (#24402) üzenetére


adakiller
senior tag

ez már magától is céloz a PUG-be :D így könnyű :D

(#24405) Segal válasza MarioAna (#24403) üzenetére


Segal
veterán

A mozgásért egy Corsair K95 Platinum meg egy Logitech G403 wireless felel meg persze én. Már többször írták hogy érdekes, meg a AR single használatom is de öreg vagyok már az "esport szinthez". Én már csak ilyen kocaszinten játszok a multi fps-ekkel. Többnyire a pubg-val :DDD
Elsődleges az autosim, utána jöhet a pubg meg a vr :K
Szóval a lényeg nálam a kikapcsolódás 2 melónap közt ha időm engedi :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24406) Grave_444 válasza Segal (#24397) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Bocsi, de muszáj. ;]

Nem tetszik ahogy az F betűvel lootolod a földet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24407) ReFleXx válasza Segal (#24405) üzenetére


ReFleXx
addikt

mennyire öreg? :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#24408) Winne válasza ReFleXx (#24407) üzenetére


Winne
nagyúr

50 lesz. :K :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24409) Segal válasza Grave_444 (#24406) üzenetére


Segal
veterán

Akkor ne nézd :P

ReFleXx: Erősen közeledek a XXXX-hez :K
Winne: Remélem is hogy egyszer meglesz :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24410) Csokishurka válasza adakiller (#24401) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát vele már nem kell többet foglalkozni :D
Mondjuk úgyis tolni fogja csak más accon de most gondolom meghúzza magát :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24411) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ilyentől már tényleg falra mászok, én 3as sisak + mellény ez meg 2-es mellény egyes sisak és túléli..
Meg nagyon jó lehet szeme....

[link]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24412) ReFleXx válasza Segal (#24409) üzenetére


ReFleXx
addikt

az gombócból is sok :C

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#24413) LendvaiFeri1 válasza Segal (#24402) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Azigen, jó kis konfig. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24414) VGNGR


VGNGR
senior tag

Nálatok is előjött a rég elfelejtett mindent elfeljtős bug, vagy csak nálam? Key bindek, grafika minden ment vissza alapra. :(

(#24415) Segal válasza Csokishurka (#24411) üzenetére


Segal
veterán

Ez sima mázlifaktor. Ettől függetlenül bosszantó ez tény.

ReFleXx, LendvaiFeri1: köszi :D

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24416) elprimo válasza VGNGR (#24414) üzenetére


elprimo
junior tag

En meg nem találkoztam vele :)

(#24417) niof válasza Csokishurka (#24411) üzenetére


niof
addikt

Simán ki lehetett még telón is szúrni, hogy mozdultál a fa mellett. A távolság nem volt nagy, ő meg előnyben volt, mert eleve rád nézett, neked meg le kellett reagálni, ahogy meghallottad őt. Bőven elég volt neki az az 1-2 hit különbség, még a gyengébb gear-ben is. Meg Sanhok-on az utolsó köröknél célszerűbb, ha lehetőség szerint együtt haladsz a körrel, fedezékről fedezékre, mert szinte mindig akad valaki, aki ezt csinálja, hogy a szűkülés keskeny oldala felé kerül, és ha beljebb vagy, már jóval korábban, akkor hátba lő.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24418) Csokishurka válasza niof (#24417) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát igen ezt csináltam, mozogtam körrel, figyeltem jobbra balra sehol senki, aztán ez meg csak egyszer megjelent mögöttem. De azt nem értettem hogy az én szemszögemből (azt is feltölthettem volna) hamarabb kezdtem el lőni. De ugye death cambe ez már máshogy mutatja gondolom, ez a mi csodálats delay effectünk.
Elég unlucky voltam...pedig nagyon éreztem ebben a körben hogy csirke vacsi lesz...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24419) Segal válasza Csokishurka (#24418) üzenetére


Segal
veterán

Lett is csirkevacsi csak nem neked:DDD:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24420) Kiskukker válasza VGNGR (#24414) üzenetére


Kiskukker
csendes tag

Nem nálam hanem haveromnál is újra elő jött ez a bug hogy elfelejt minden beállítást érzékenységet stb... Túrom a netet hogy mi a megoldás mert anno én mondtam neki mit kell csinálni de nem találom persze nem is emlékszem már rá...help pls.
Van itt más kérdésem is: egy másik havernál meg az van, nem indul a pubg. Letörölte ujratelepít semmi. Aztán mindent leszedet steam-et mindent, rendszergazdaként telepít, defender ki van kapcsolva és ugy sem jó a game. Bateye hiba van. Bateye uninstal majd ujra instal sem oldotta meg. Várom a tippeket 🤗

"Aki fékez az veszít!"-Jobb láb a gázon,bal láb a jobb lábon :)

(#24421) Csokishurka válasza Segal (#24419) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát ez a nagy baj látod :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24422) Csokishurka válasza Kiskukker (#24420) üzenetére


Csokishurka
őstag

Go to %appdata%/../Local/TslGame/Saved/Config/WindowsNoEditor

Right-click and view properties of GameUserSettings.ini, make sure read-only isn't ticked. That file being read-only is the most common reason that settings don't save.

Ezt találtam csak, valami fájlról le kell venni az írásvédettséget. Nekem még nem volt ilyen hiba. De a battleeye néha engem is kibasz és nem is tudok visszacsatlakozni a meccsbe. Ilyenkor restart és fájlok épségének ellenőrzése.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24423) Kiskukker válasza Csokishurka (#24422) üzenetére


Kiskukker
csendes tag

Köszi meglesem! Akinél elmegy a beállítás azt elég sűrűn kibassza gameből a bateye frissítés óta. De a másiknál meg telpíteni nem enged. :(((

"Aki fékez az veszít!"-Jobb láb a gázon,bal láb a jobb lábon :)

(#24424) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Elvileg 5 nap van a season végéig, utána azonnal indul a másik?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24425) Segal válasza Csokishurka (#24424) üzenetére


Segal
veterán

Nem

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24426) Csokishurka válasza Segal (#24425) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jó lenne tudni mik lesznek a rewardok :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24427) elprimo válasza Csokishurka (#24424) üzenetére


elprimo
junior tag

2-3 nap szerintem egy frissítés keretében .

(#24428) adakiller válasza VGNGR (#24414) üzenetére


adakiller
senior tag

egyszerű (nálam) a megoldás. Amikor indítom a játékot és kapásból feladja az anticheat szövegét, akkor már tudom, hogy megint "elfelejtette" a beállításokat. Hagyom, hogy betöltődjön a játék, majd kilépés és újra elindítom a játékot. és voálá minden beállítás megvan. olyan mintha nem látná azon fájlokat amikben a beállítások vannak. Nálam szerdától van megint ez a bug amikor leszedett vmi 85 megás updatet.

(#24429) chrisnagy13 válasza VGNGR (#24414) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Nálam ez akkor van, ha steamben offline vagyok és úgy indítom el a játékot.

(#24430) vaki válasza Kiskukker (#24420) üzenetére


vaki
aktív tag

A nem indul az azt takarja, hogy rákattint az ikonra és nem történik semmi?

Merthogy nálam hét eleje óta ezt csinálja, hogy elsőre nem hajlandó elindulni... Elindítom ikonnal, semmi, még a Windows feladatkezelőben se fut.
Utána elindítom Steamből és akkor meg működik. De ha először Steamből indítom akkor se hajlandó futni, csak utána meg a parancsikonnal kell indítani hogy elinduljon. Játékot már újratelepítettem, de nem oldotta meg, egyelőre megpróbálok együttélni vele.

A felhasználóbarát felhasználó

(#24431) Segal válasza vaki (#24430) üzenetére


Segal
veterán

Ne lépj ki belőle :DDD
Viccet félretéve jövőhét szerdán úgyis frissül a pubg tehát kitartás.
Ennyire már régen vártam frissítést mert érkezik az ernyőskinem :K

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24432) Segal


Segal
veterán

Ma gondoltam kicsit rákukkantok a 6000-es listára bent vagyok e még a 200-as listába (nem :B ) és láttam egy olyan játékost akit ha nem látok nem hiszem el hogy ilyen létezik... :DDD

Gyerekek ilyen a mesébe sincs 0.03-as K/D aránya van és mégis összerakta a 6000 pontot. Mi a fenét csinálhatott a játékba? Azon kívül hogy valószínűleg az összes meccsét végigkúszta (1607 kör :Y ) a fűbe és nagy ritkán meg tudott ölni valakit?

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24433) Csokishurka válasza Segal (#24432) üzenetére


Csokishurka
őstag

Golyófogónak is lenni kell, valakinek :D
De 1600 meccsbőlk nulla win, én nem is értem hogy nem megy el a kedve, egy retkes ejtőernyőkinért vagy tudomis milyen skinért biztos nem csinálnám 0 sikerélménnyel.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24434) Winne válasza Segal (#24432) üzenetére


Winne
nagyúr

Bot. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24435) jozefgucci1 válasza Segal (#24432) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ebböl is jól látszik , hogy a pontrendszer nem tükrözi az adott játékos képességeit .Gondolom ő is megvehette a pass-t és kúszott-mászott botokra vadászott :DDD ,hogy aztán a megszerzett cucokkal és rangsorral fényesre polírozza a .. :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24436) Csokishurka válasza jozefgucci1 (#24435) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát de sokra megy vele, ha a tacskómnak jobb a K/D-ja...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24437) Grave_444 válasza Csokishurka (#24436) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Mindjárt jönnek a lőni nem tudók és megmondják hogy a győzelem a lényeg és a top hely, nem kell ölni hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#24438) gbela válasza Grave_444 (#24437) üzenetére


gbela
senior tag

Ezt most kicsit úgy mondod mintha amúgy nem lenne igazuk :U

[ Szerkesztve ]

(#24439) Segal válasza jozefgucci1 (#24435) üzenetére


Segal
veterán

A 6000 pontnak pont semmi köze a passhoz. Az azért járó ernyőskint akkor is megkapod ha nem vetted meg a passt. Persze ahhoz hogy esetlegesen végigérj extra szintvásárlás nélkül a 70es szintig ha mégis megvetted ahhoz sokat kel játszani. A lényeg hogy nem feltétlen vett pass-t. Én sem vettem és az utóbbi 2 és fél hétbe összesen kb 50 pontot szereztem a játékba tehát nagyon durván visszavettem a játékból (elköltöttem más játékokra a 7,5 eurot steamen és inkább azokkal játszottam) és mégis 54-es szintű vagyok. Ha megvettem volna a passt tutira 10-15 szinttel előrébb lehetnék az azokért járó extra pontokkal.

Grave444: Amúgy meg a győzelem a lényeg :DDD ;] :P ;)

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24440) Grave_444 válasza gbela (#24438) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Örülök ha találkozok velük ez igaz.

(#24441) niof válasza Grave_444 (#24437) üzenetére


niof
addikt

Persze, valamilyen szinten igazad van, egy izgalmas, jó meccs, még win nélkül is nagyon jó tud lenni, de hiába vagy itt a legtöbbünknél sokkal jobb lövő, ha nem nyersz. Ha ezt lefordítod egy valós helyzetre, lehet, hogy rohadt intelligens vagy, és jól dolgozol, de mégsem te kapod a munkádért a prémiumot, hiába tekersz, akkor talán megérted. Lehet még túl fiatal vagy hozzá. Hiába van nagyobb tapasztalatod, hiába tudsz jobban lőni, mint az átlag. Ha nem nyersz, bármilyen f@sza kört mentél/mentetek, nem a tiéd a kör. Lehet bármennyire fun, nem számít.
Apropó, ha ennyivel jobb vagy, mint az átlag, és ilyen magas lóról nézel, miért nem látni téged FaceIt-en? Ott összemérhetnéd a tudásodat a jó játékosokkal.
Vagy egyszerűen fogadd el, hogy itt legtöbben casual playerek vagyunk, és nem kell mindig arra terelni, hogy jobb vagy, mint itt az átlag játékos. Tudjuk, épp elégszer nyomatékosítottad.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24442) Grave_444 válasza niof (#24441) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Te valamit nagyon félreértettél. :DDD

Vagy hol írtam bármit is magamról az előbb?
Baszki csak reagáltam más hozzászólására, akivel egyetértek.
Most az hogy te vagy valaki magára veszi már bocs nem az én hibám.
Az örül annak ami írtál igen, én meg nem. Nem vagyunk egyformák.
Neked lehet a csirke az öröm, nekem a kill az öröm. :) Az csak hab a tortán ha nyerek is.

Nem mondtam hogy jobb vagyok, mint az átlag, ezt te mondod. :U
Ha nem lenne más örömöm az életben biztos ott verném magam én is, de nincsenek ilyen céljaim szerencsére.
Azt se tudom mi az pontosan.

Én elfogadom, ti is fogadjátok el az én álláspontom, hangsúlyozom most nem én kezdtem, csak írtam egy hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#24443) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nem a részvétel, hanem a fontos...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24444) elprimo válasza Csokishurka (#24443) üzenetére


elprimo
junior tag

:D

(#24445) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Mai 3 vs squad. ;]

Végén egyedül voltam két duo ellen. Utolsó 2 pali full 3-as cuccban. :U

(#24446) Winne válasza Grave_444 (#24437) üzenetére


Winne
nagyúr

Te nagyon nem tudod elfogadni ahogy látom, hogy valaki másképpen játszik, mint te. :DDD

Szerk. szép a 14 kill, nekem sosem lesz ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24447) Grave_444 válasza Winne (#24446) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Csak szeretem szívni a vérüket. :P

(#24448) ReFleXx válasza Segal (#24432) üzenetére


ReFleXx
addikt

sose volt jo a pontozas, de valahol a beta 1 seasontol megjobban elbasztak, mert igazabol pontot nem tudsz bukni, minden meccs utan kapsz x pontot. elotte viszont ugy volt pl top 200ban, hogy nyertes meccs utan is pont levonast kaptal pl ha nem volt killed.
most keves jatekkal szinte eselytelen top100ba kerulnod.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#24449) sagem válasza Grave_444 (#24447) üzenetére


sagem
addikt

Az addig rendben van, viszont amikor a Te véredet szívják azt nehezen tolerálod, ebből szoktak a gondok lenni a fórumokon..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#24450) Grave_444 válasza ReFleXx (#24448) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Igen emlékszem tök nehéz volt előre jutni, nem pedig hátra. Persze akkor is simán lehetett előtted 0.2-es kdval valaki, mert mindig megvolt neki a top10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.