Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) Winne válasza pendre54 (#25300) üzenetére


Winne
nagyúr

:R :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#25302) niof válasza saen (#25278) üzenetére


niof
addikt

Ja! Hogy az FPS limit! Nem figyeltem azt a CAP szócskát a végén a beállításokban... Ez nekem már rég 150-re van állítva. De holnap meglesem ezt a low latency dolgot is.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25303) Segal válasza dudu5130 (#25293) üzenetére


Segal
veterán

Ugrálhatsz is a bokorban csak úgy romlanak az esélyeid :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25304) niof


niof
addikt

WackyJacky tweetje szerint az utolsó patchben bevezettek egy 1024 bites titkosítást a szerverek és a kliensek közti kommunikációban, a radarhack ellen. Ez sokmindent megmagyaráz, gyengébb konfigokon bizony okozhat némi teljesítményvesztést.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25305) jozefgucci1 válasza niof (#25304) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez még nem magyarázza meg ,hogy egy I7-4790+1080Ti melett nincs meg a fix 144Fps , holott két héttel ezelőtt megvolt :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25306) Winne válasza jozefgucci1 (#25305) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem is sokat romlott az fps, főleg a kör vége felé, épületek környékén különösen. Látványosan romlik a teljesítmény, már-már darabos.

Más: arról nincs hír, hogy mikor lehet majd választani, hogy ha nem akarom ezt az új ratyi folyamatos bandázsolást, akkor vissza tudjam tenni a régit?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#25307) Segal


Segal
veterán

Lehet csak nekem újdonság de ilyen csalással még nem találkoztam :(
Plusz egy laza teaming soloba...
Legvégül egy brutális szükülés :D

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25308) PeL válasza Segal (#25307) üzenetére


PeL
addikt

Nem tudom amúgy mi ez az új kör mechanizmus, de rengetegszer ad mostanában olyan első kört, hogy kiteszi úgy a map szélére valahová hogy a kör fele kint van a víz felett, és végig kifelé szűkül a partra...

(#25309) saen válasza PeL (#25308) üzenetére


saen
Topikgazda

Nekem állandóan military van...

(#25310) dudu5130 válasza PeL (#25308) üzenetére


dudu5130
őstag

És az összes drop a vízbe megy :DDD

(#25311) niof válasza saen (#25309) üzenetére


niof
addikt

Dettó. Vagy az, amit PeL is írt. Persze az ellentétes oldalon, mint ahol épp vagyok... :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25312) PeL


PeL
addikt

Mai (tegnapi) egyik meccsen kilőttem egy hármas squadot M416-al. Volt rajta kompi, angled grip, viszont stock nem, így én is meglepődtem hogy le tudtam fogni a fegyvert, replayből tényleg úgy néz ki mintha no-recoiloznék :DDD [YouTube]

Aztán pubg.report-on megláttam az egyik srác reakcióját, muszáj volt klipelnem: [Twitch]

Mai másik meccsen meg M24-el lőttem ki egy squadot, mondjuk itt a harmadikba belelőtt társ is: [YouTube]

[ Szerkesztve ]

(#25313) niof válasza PeL (#25312) üzenetére


niof
addikt

Széép! :K

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25314) niof


niof
addikt

Közben az USA-ban már kapják az új szervereket, kisebb ping-el...
[link]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25315) saen válasza niof (#25314) üzenetére


saen
Topikgazda

Az fontos, hogy ez csak teszt jelleggel megy egyelőre, bármikor kivehetik.

(#25316) saen válasza PeL (#25312) üzenetére


saen
Topikgazda

Pedig ilyet lehet lőni cheat nélkül is... Ciki volt hármuknak meghalni egy embertől :DDD

(#25317) IgnisFatuus válasza saen (#25316) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Lehet, de amikor hallom, hogy a top 10-ben valaki Kalával vagy Berylel tunkol, akkor majdnem biztos vagyok benne, hogy minimum egér makróval recoilozik. Azán persze futtából lelő, megnézem és szépen rakja vissza neki a cheat a célkeresztet mindig ugyanoda...sokszor távolra is azt használják, úgysem húz el...

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#25318) saen válasza IgnisFatuus (#25317) üzenetére


saen
Topikgazda

A durvább cheatek nagyon könnyen észrevehetőek, egyszer peakelsz és insta halál. A recoil makro viszont már sokkal nehezebb ügy, a jobbak scope-pal is tudnak relatív pontosan sorozni és úgyis lemész gyorsan. Gondolom detektálni is jóval nehezebb.

(#25319) IgnisFatuus válasza saen (#25318) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Ha elég régóta játszik valaki akkor azért észrevehető, ha valaki kézzel kompenzál, mert oldalirányba azért elhúz a célkereszt, még ha a magasságot utána is igazítja, de a makró mindig ugyanannyit rak vissza (ráadásul itt szoktak mókolni a lövési sebességgel, hogy még pontosabb legyen) a cheat meg mindig ugyanoda. Persze nehéz észrevenni, de mondjuk a minap egy emberke 4x-el középtávról sorozatot lőtt futó ellenre és nem ment mellé egy skuló sem, mert pakolta neki vissza célkeresztet a rendszer...riportoltam is, mondjuk nem jött visszajelzés, hogy tiltották volna....

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#25320) DiszNóÓl válasza IgnisFatuus (#25319) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Spectate/death cam/replay nem adja vissza 1:1-ben a sprayeket... ak/beryles rész is egy vicc...

HATER

(#25321) niof válasza IgnisFatuus (#25319) üzenetére


niof
addikt

Én most kicsit babráltam a vertikális szorzón, és sokkal könnyebb megfogni szinte az összes fegyvert. Kb. 1,5-re lett felhúzva 1 helyett. A Vektor meg az Uzi kivételével egész jól tarthatók. Viszont a Beryl csak kompi/vertical kombóval, de még úgy is elmászkál. De a legjobb a Bizon. Kb. 1 pontba lehet vele lőni.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25322) PeL válasza DiszNóÓl (#25320) üzenetére


PeL
addikt

AK-val már nekem is megyeget a scope-os tunk, viszont beryl az úgy szalad még 1,25-ös vertical sensivel is hogy azt nem is látom értelmét erőltetni :DDD Lightweight vagy vertical grippel meg tudok vele ereszteni rövid 6-7 golyós pontos sorozatokat de folyamatosan lőni vele nagyon gáz, kompival is alig lehet megfogni... Persze ezzel nem azt mondom hogy lehetetlen, csak nekem egyelőre nem nagyon megy. Mondjuk nem is használom túl sűrűn azt a fegyvert pont azért mert elég pontatlan vagyok vele általában.

[ Szerkesztve ]

(#25323) Grave_444 válasza PeL (#25322) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Beryl az borzasztó, mondjuk tegnap iron sightal és supressorral sikerült eldarálnom egy srácot kb 50 méterről az ablakon át. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25324) saen válasza PeL (#25322) üzenetére


saen
Topikgazda

Szerintem csak szokni kell, más, mint az M4 vagy Scar.

(#25325) PalokDansz


PalokDansz
újonc

Sziasztok ! Segitseget szeretnek kerni. nagyjabol 4napja folyamatos crasht kapok a jatekba.mar mindent megprobaltam a proci nem overclockolt a vga nem keves hozza a ram 16giga(2x8). helyi fajlok ellenorzese is megvolt abba viszont allandoan talal egy 1 megas frissitest amit mindig letolt.sokaknal olvasom h crassel a jatek. setup :z370+9900k+2080ti+16giga ram(arrol is levettem az oct)

(#25326) Tressy válasza PalokDansz (#25325) üzenetére


Tressy
senior tag

Tôröld a config fájlt és állits be újra mindent

(#25327) chatran


chatran
őstag

Mi van ebben a ma kijött 470 megás frissítésben?

(#25328) saen válasza chatran (#25327) üzenetére


saen
Topikgazda

Néhány bugfix.

(#25329) niof válasza saen (#25328) üzenetére


niof
addikt

Bővebben esetleg? Twitteren nem láttam róla semmit...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25330) saen válasza niof (#25329) üzenetére


saen
Topikgazda

Hozzáadták a 4.2-es patchnotes-hoz, 5 új bugfix, nem tudom pontosan melyik az ami most jött.

(#25331) niof válasza saen (#25330) üzenetére


niof
addikt

Köszi! Átolvasom majd!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25332) kelekyle


kelekyle
őstag

Fixed an issue where in rare circumstances, enemy player models intermittently appear invisible at medium distances.
Fixed an issue where ADS is repeatedly canceled when proning against an object.
Fixed an issue where players are unable to reload when looking towards certain attachments.
Fixed a graphical issue when wearing certain skins and using the SLR with a canted sight.
Fixed an issue with certain skins not displaying on male character models in the item preview.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#25333) educhi73


educhi73
csendes tag

Hali! Nálam is előjött az extrém fps drop a magas épületeknél és keresgéltem h mi a halál lehet a baja. Igazából azt se tudom eldönteni h a 4.2-es update óta szar vagy a nagyobb windows frissítés óta. Viszont találtam egy kommentet ami lehet h érdekes lehet vki hozzáértőnek..bemásolom ide hát ha vki tud rá megoldást.
I have the same problem or very similar near these apartment style buildings on new erangel. 8700k @5ghz, AMD Fury X, 16gb 3200 ram, Game installed on an ssd. I spent a good bit of time troubleshooting with Microsoft GPUView. I don't know enough to pinpoint why it is doing it but it appears the game is dumping something stored in vram to the system ram and not rendering frames until that is complete. I play at 1440p and played a match at 720p and still got the stuttering. It honestly doesn't make any sense

(#25334) JanR válasza educhi73 (#25333) üzenetére


JanR
addikt

A pubg hiresen nem szereti, ha valami overlockolva van (itt nem a gyari OC-ra gondolok).

Valami nagyon el van ba**va most, mert nekem is brutalis fps eseseim vannak es eddig egyaltalan nem volt. Palyatol fuggetlenul, neha gondol egyet es 60-70, de ugy akad, mint ha 25 lenne.. es nincs gyenge gepem.

Illetve a jatek utani toltokepernyot meg mindig nem sikerult megoldaniuk, sot inkabb olyan erzesem van, mint ha meg lassabb lenne, mint eddig volt.

Nekem tetszik ez az update, mert sok jo dolog van benne, de most mar nalam is lassan elerik azt az ingerkuszobot, hogy hanyagolni fogom. Legtobbszor mar bug, vagy lagg, vagy banom is en mi miatt halok meg, teljesen lerombolja a jatek elmenyet az ilyen :(

(#25335) Tressy válasza JanR (#25334) üzenetére


Tressy
senior tag

Win 10 hiba lehet az end game lobbyra várás mert win 7 alatt sosem fordult nekem elő.Cserébe volt desktopra dobás szó nélkül de a nulláról újra beállitva mindent megszünt.

(#25336) JanR válasza Tressy (#25335) üzenetére


JanR
addikt

Szinte kizart, hogy windows hiba legyen. Valakinek jo, valakinek nem. Itt valami network stack van a hatterben a szerver es a kliens kozott. Korabban leirtam, hogy mennyi mindennel probalkoztam mar es nem oldotta meg. Redditen is ez a gond, teljesen random setup-okon csinalja es egyre tobb embernek.

Windows7-re: mar eleg reg van w10, azt hasznalom, ahogy sokan masok. Oldja meg a pubg csapata, hogy ne szarakodjon kilepesnel. En nem fogom osszeokadani a registrymet, meg szarra mokolni a windowsom, illetve visszaterni w7-re 1 jatek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#25337) Tressy válasza JanR (#25336) üzenetére


Tressy
senior tag

Valamelyik win patch okozhatja mert régebben még jó volt

(#25338) JanR válasza Tressy (#25337) üzenetére


JanR
addikt

Akkor az, hogy van, hogy az egyik ismerosmnek ugyanolyan gepe van mint nekem, a periferiakon es a hazon kivul es neki jo?

Azt a gepet is en telepitettem es hidd el, ugyan azok a szoftverek vannak rajta. Meg mindig allitom, hogy ez nem windows hiba!

(#25339) protegum válasza Tressy (#25335) üzenetére


protegum
aktív tag

Ha Windows 10-zel lenne a probléma, akkor mindenkinél kilépne aki azt használ.

(#25340) Sati1984


Sati1984
tag

Nekem hála az égnek (le is kopogom), nincs komolyabb bajom a játékkal most, rendesen megy az új konfigomon (ld. aláírás) 60 FPS-sel, mint a cövek (a nagyon zavaró, folyamatos "törés" miatt kellett a 60 Hz-es monitoron ezt beállítanom, pedig más játékok bőven 120 FPS környékén sem csinálják ezt a törést, de mindegy végülis, ez legyen a legnagyobb baj... és majdnem ez is a legnagyobb bajom jelenleg :D :D ).

Mostanában azt az apró, de bosszantó jelenséget tapasztalom, hogy három meccsenként egyszer beakad 2-3 másodpercre a játék (aztán ugyanolyan simán megy tovább). :((( :O

Ilyet még a régi konfigomon (i5 2300, GTX 750 Ti, 8GB RAM és HDD) csinált többször, amikor be kellett töltenie a következő pályarészt, de ezen a konfigon ez nyilvánvalóan nem lehet magyarázat.

Mondom, apró dolog, de volt olyan meccs, ahol épp lőttek rám, amikor történt, vagy épp néztem, hol álljak meg a járművemmel, vagy hasonló okból épp nagyon kellemetlenül jött ez, úgyhogy gondoltam, csak megkérdezem.

Memóriahiányt vagy ilyesmit kizárnék, mert egy Firefox szokott megnyitva lenni a háttérben, az is maximum 3 tabbal, és semmi más (néha még az sem). Mostanában ezt konzisztensen produkálja, egy session alatt játszok 4-5 meccset, és az egyiken tuti, hogy ez megtörténik, ráadásul sosem a meccsek elején, vagy az ejtőernyőzés közben, amikor még nagy jóindulattal lehetne a pálya betöltésére fogni, hanem valamikor a közepén.

Bárkinek bármi tipp? Vagy nyugodjak bele, hogy ez a PUBG? :D :C

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#25341) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Nálam is előjött az, hogy a nagyobb helységekben, főleg a több emeletes épületekben brutálisan belaggol a játék, egész konkrétan az átlag 110-120 körüli fps-ről gyakran 20 alá, így szó szerint diavetítés van pár másodpercig. Mindez, egy alig 3 hetes vadi új konfiggal( i7 9700-es proci 4,4 - 4,5 GHz-en, Asus Prime Z390-A alaplap, Asus Dual OC RTX 2070, 16 GB 3200 Mhz-es RAM), és a legfrissebb Win 10-el.
Azt is észrevettem, hogy ilyenkor megjelenik az a kis naracssárga ikon, ami a netkapcsolatti problémák esetén szokott megjelenni, hasonlóan mint a BF 5-ben, szóval szerintem valahol itt lehet a probléma gyökere.
Kérdezném, hogy ebben a játékban nincs valami olyan lehetőség a monitorozásra, mint a BF 5-ben, ahol egy cfg fájlt (perfoverlay.drawgraph 1) berakva a játék mappájába, folyamatosan lehet követni a CPU-t, és a GPU-t.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25342) Urgot


Urgot
kezdő

Windows reinstall volt? #25325

[ Szerkesztve ]

(#25343) JanR válasza pendre54 (#25341) üzenetére


JanR
addikt

Egy netgraph nevü kis lehetőség van, ami az akutális ping-edet, illetve a tickratet mutatja. Csak az a baj, hogy ott nekem nem jelez semmit, még akkor sem, ha fps drop van.

(#25344) Dictator^ válasza pendre54 (#25341) üzenetére


Dictator^
veterán

A patch óta nálam is ez van..
A config bőven elbírja a játékot, de mostanában több helyen droppol. (Kb ugyanez a config mint nálad..)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25345) Dictator^


Dictator^
veterán

Kéne egy segítség, ugyanis nem találok semmi infót a hibámról..
Van valakinek Acer Predator Z321QU monitorja?
Használta valaki a beépített hangszóróit már?
Megtenné valaki, hogy windows 10-nél, az óra mellett lent, a hangerő állításnál 100-ra rakjátok és meghallgatjátok, hogy van e egy kis rezonálás a visszajelző hangnál?

Meg, hogy normális-e, ha DP porton van összekötve, akkor ha éppen nem megy semmilyen zenelejátszó, stb.. akkor az első indításnál kb 2mp-el késve jön be a hang.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25346) niof válasza Dictator^ (#25345) üzenetére


niof
addikt

Ez mér ez a topik? Nem PUBG téma...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25347) vaki válasza JanR (#25336) üzenetére


vaki
aktív tag

Szerintem is kizárt a win probléma, nálam pl. az asztali gépen semmi gáz, most hogy nyaralni vagyunk és játszottam pár kört a laptopon, ott folyamatosan csinálja. Mármint azt h meccs végén nem adja vissza a lobbyt, hanem ki kell lépni a game-ből és vissza. Régebben teljesen ok volt a lapossal is. Mindkettőn full legális win10 van az összes létező frissítéssel.

A felhasználóbarát felhasználó

(#25348) Dictator^ válasza niof (#25346) üzenetére


Dictator^
veterán

Igazad van, offtopicba is írhattam volna.
Azért ez a topic, mert ha jól emlékszem többen írták anno amikor monitort kerestem, hogy ilyen típusú monitorjuk van.. így lett volna a leggyorsabb, legegyszerűbb kideríteni, hogy akinek ilyen monitorja van, az egyből választ tud adni nekem..

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25349) VGNGR


VGNGR
senior tag

Hogy a @&#@#@#&@#Đ@&Đ#@#@Đ@#&@Đ> Ez most a káromkodásom volt, ami a lagg miatt van. Kiégtem. Harcnál ahogy azonnal megáll a játék, és nem céloz és társai, ez valami hihetetlen. Azt hiszem ezt most félre kell tenni.... :W :W :W :W Az elmúlt két évben sosem volt még ilyen sz@r...

[ Szerkesztve ]

(#25350) jozefgucci1 válasza VGNGR (#25349) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Dettó ,tegnap iszonyatosan játszhatatlan volt . Hárman toltuk és úgy vettük észre ahogy haladtunk a mapon és ugyan oda értük akkor ott belaggolt .mintha valami lagg burok lett volna ott .Borzalom ez a töketlen banda , így el tud baszni egy alapvetően jó játékot .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.