Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) Tanisz válasza Grave_444 (#24088) üzenetére


Tanisz
senior tag

A játék a sz@r, nekem Radeon kártyával 100 fps körül ugyanúgy mikrolaggol.
Nem hiszem, hogy az Nvidia driverrel van a gond.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#24102) Grave_444 válasza Csokishurka (#24089) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ha választhatok AR-t én egyértelműen az M4-et veszem fel, főleg ha ki tudom fullozni.
Dropból Groza és Aug váltja csak le, mint elsődleges fegyver.

SMG-g csak az elején használok, sotit csak ha nincs más, ez igaz pisztolyra is.

Másodlagosnál prioritást élvez az M24 > Kar, dropból AWM ha van a favorit.
Talán MK-ra cserélek SR-t, ha nincs akkor SLR/MINI/SKS a másodlagos.

Mutant csak ha nincs AR, nem szeretem a félautomata AR-t.

Tehát a lényeg

A legjobb számomra fullos M4 + SR :)

Egyébként rengetegszer futkározok csak 1db AR automata fegyverrel (red dot + scope), ha van elég ammom bele nem tartok meg SMG-t másodiknak. Harmadik fegyverem sosincs, feleslegesnek tartom. Eldobálok a felesleges cuccokat. Scopeot váltani egy kattintással gyorsabb, mint fegyvert ha csak a scope miatt lenne még egy.

Persze lehet csak az én hülyeségem, de nálam pár perc game után csak heal, boost, lőszer és gránát van, semmi kiegészítő, ha már fullosak tudom úgyse váltok.

Ja még annyi ha van 1 tár M4-em, AK-hoz meg 4 táram nyilván az utóbbi marad.

Tanisz Csodás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24103) niof válasza BaLee (#24100) üzenetére


niof
addikt

Én nem olyan rég nyertem egy meccset Sanhokon szupis QBZ-vel. Egyszerűen amerre jártam, illetve akiket lelőttem, egyiknél sem volt se kompi, se flash hider. Igaz, volt vertical rajta, de azért cibált rendesen... 🤨

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24104) LendvaiFeri1 válasza Grave_444 (#24102) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Az aug miért olyan jó? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24105) Tanisz válasza LendvaiFeri1 (#24104) üzenetére


Tanisz
senior tag

Én a grozával vagyok így, könnyebben megtartom az AKM-et csupaszon, mint a groza-t. Valahogy nem fekszik az a fegyver :)

A legjobb legutóbb egy MK14 + M24 kombó volt Vikendin.
Nem találtam normális AR-t, így a Mutánst lecseréltem az MK14-re.
Kényszermegoldásnak jó volt, akiket lelőttem azoknak SMG-jük volt, vagy M16juk:D

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#24106) Grave_444 válasza LendvaiFeri1 (#24104) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem véletlen csak dropban van. ;)

(#24107) ReFleXx válasza Grave_444 (#24102) üzenetére


ReFleXx
addikt

legjobb kombo az MK14 + AWM

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#24108) Grave_444 válasza ReFleXx (#24107) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Kinek mi, közelre szerintem az M4 hatásosabb, legalábbis nálam.

De felőlem aztán megmondhatjátok mi a legjobb, attól még szerintem nem az.

[ Szerkesztve ]

(#24109) PeL válasza Grave_444 (#24108) üzenetére


PeL
addikt

Szerintem mindenkinek az a legjobb amivel szeret lőni. Felesleges megmondani mi a legjobb ha nekem pl. nem az a kedvencem.

(#24110) vaki válasza fcbarca (#24081) üzenetére


vaki
aktív tag

Lehet hogy valami hardveres bottlenecked van? Kiteszteltem, összességében a kép nem tűnik rosszabbnak, Rivatuner szerint 62 fps van, moncsi 60Hz-es.
De bizonyos részek eszméletlenül szaggatnak... pl térkép, iránytű. Cserébe a proci+VGA baromi jól érzi magát, mert 28, illetve 60%-os terhelésen vannak - meg a hőfok is kevesebb lett 7-8 fokkal :D Majd nyáron ha túlmelegszik a lakás bevetem, addig inkább kikapcsolom :)

A felhasználóbarát felhasználó

(#24111) adakiller


adakiller
senior tag

infóképp jelzem, mert beleszaladtam megint az egy bizonyos házban fel lehet ugrani a szemeteszsákról és az ajtó tetejéről a gerendára történetbe. bár ennek a trükknek/bugnak a kihasználja most ráfaragott. Megkérdeztem a PUBG-t, hogy mi erről a véleményük, mert felettébb érdekelt, hogy az eddigi reportok esetén nem történt semmi:

"I understand that some players use these tactics to surprise the enemy players and win the match. As you already know our game is developed to be more realistic as much as possible. PUBG is all about survival and killing enemy players to get Chicken Dinners and some players use these ways to achieve it.

For example, if there is a table in a house any player can get on it and shoot the enemies while they are passing through or hide in the plants in the house. This is a normal part of the gameplay and well within the game physics. Exploiting a bug in the game is another issue like going under the mountains, killing players before the buildings rendered...etc are a bannable offense.

However, just to make sure I've already shared the ticket and the details with our developers for further investigation. I hope you understand being part of the Customer Support team we too have limitations. If you need further assistance, do not forget to drop in a line. It will be our pleasure to assist you."

(#24112) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Desert Digital M416. :Y

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24113) Segal válasza adakiller (#24111) üzenetére


Segal
veterán

Beszarsz nekem múltkor az afk helyemen (kocka ház bezárható ajtós kis helységgel) volt fent valaki. Majd összeszartam magam amikor benéztem jó üres mehetek. A kis szemétláda még el is játszotta a painkilleres trükköt megálltam lehajolni érte és már feküdtem is...
Azóta próbálgattam a dolgot. Ott is van oldalt már nem tudom mi pontosan amire fel lehet mászni és onnan ha a megfelelő helyről próbálod akkor van egy rúd amibe bele tud kapaszkodni és elkezd átmászni felette. Na itt akadt meg a tudományom mert pontosan a tetején kéne valamit csinálni hogy valahogy átjuss a fenti gerendára de el nem tudom képzelni hogy mit pedig megpróbáltam vagy tucatnyi alkalommal..

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24114) adakiller válasza Segal (#24113) üzenetére


adakiller
senior tag

Azaz a ház típus amit te írsz. Nekem megvan a videó, hogy csinálta a srác. Azt el is küldtem a report mellé. Az a buktatója, hogy a belső ajtó kifelé kell hogy nyitva legyen. Ahogy bekukkantok és kifelé van nyitva már tolom is a gránátot :D.

Nagyon köcsög dolognak tartom ezt :(((

(#24115) Csokishurka válasza adakiller (#24114) üzenetére


Csokishurka
őstag

Tudnéád linkelni melyik ház ez? Akkor annál elővigyázatos leszek :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24116) adakiller válasza Csokishurka (#24115) üzenetére


adakiller
senior tag

[ez]

Remélem jó lesz, mert telorol csináltam

Kép közepén lévő ajtó kifelé nyitva van akkor nézz fel a gerendákra felfelé, vagy egyből (villanó)gránát

[ Szerkesztve ]

(#24117) ReFleXx válasza Csokishurka (#24115) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez az a ház ;]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#24118) Segal válasza adakiller (#24116) üzenetére


Segal
veterán

Az egyetlen probléma az hogy az én esetembe csukva volt az ajtó és a kis helységben volt fent az ember a gerendán. Ezért írtam hogy ezt az esetet ismerem és fel vagyok rá készülve de eddig egyetlen olyan esettel találkoztam ahol be ment a kis helységbe, be is csukta magára az ajtót, letette az ajtó mögé a csalit és bent mászott fel.
Menj be a kis szobába nézd meg ott van egy rúd na arra fel lehet kapaszkodni és fent kéne valahogy átjutni a gerendára. 100% hogy meg lehet csinálni mert engem onnan lőtt le a tag.
A csalinál óvatosan mentem be de miután nem volt bent senki nyugodtan lehajoltam érte. Amint megálltam azonnal feküdtem is...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24119) adakiller válasza Segal (#24118) üzenetére


adakiller
senior tag

Hacsak nem cheater volt az aki úgy ment fel. Hamár van repülő autó is...

(#24120) Csokishurka válasza Csokishurka (#24115) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi tökéletes!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24121) Csokishurka válasza ReFleXx (#24117) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ember ezer éve nem hallottam, most meg is hallgattam! Lett is egy winem :D
Köszi!!! :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24122) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Jah megnéztem tpp leaderboardot :D Huya...Huya everywhere...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24123) ReFleXx válasza Csokishurka (#24122) üzenetére


ReFleXx
addikt

top1 epp streamel : [link]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#24124) Segal válasza Csokishurka (#24122) üzenetére


Segal
veterán

Nézegesd a 100-200 közti listát is ott már Segal-t is látni fogsz :DDD
Amúgy baromi durva hogy mi itt vért izzadunk a 6000 pontért is a top meg már 7000 pont fölött jár és most jön a lényeg. Üljetek le és csak saját felelősségre olvassátok tovább :D
6k fölött 2 top10-es meccs után kaptam 1 pontot :Y
Szerintem a 7k pontosak éjjel nappal ezt játszák...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24125) tangalele válasza ReFleXx (#24123) üzenetére


tangalele
csendes tag

Belenéztem a live ba hát ez biztos,hogy csal ugy mint a többi DouYu,huya stb.Ne mondja nekem senki,hogy ennyire pró játékosok ezek a csaló kinaiak és ök vezetik a toplistát.Shroud egy noobnak tünik ezek mellett! :W :DD

(#24126) elprimo válasza tangalele (#24125) üzenetére


elprimo
junior tag

Szerinted live ba fog épp csalni?

(#24127) ReFleXx válasza tangalele (#24125) üzenetére


ReFleXx
addikt

mibol gondolod hogy csal? teljesen atlagosnak tunik, atlag feletti match mennyisseggel.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#24128) Segal válasza ReFleXx (#24127) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem is. 2 meccsébe néztem bele. Az egyikben az ideje nagy részét a kékben futva próbált túlélni aztán lelőtték, a másikban egész jó taktikával és 3 killel eljutott a harmadik helyig ahol későn kapcsolt hogy fel kell jutnia a hegyre és a kék ölte meg. Szerintem egyszerűen csak éjjel nappal játszik valaki a karakterrel. Mondjuk durvább meccsei is kellettek hogy legyen mert megvolt neki a challanges m16 skin abba meg az egyik feladat az ölj 6-ot egy kör alatt m16-al... Ettől függetlenül a streamje alapján szerintem kizárt hogy csal.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24129) Winne


Winne
nagyúr

Nem tűnik túl egészségesnek. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24130) Csokishurka válasza ReFleXx (#24123) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah egy a huya olyan mint a twitch euban....akkor ezért mindekinek az a neve :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24131) LendvaiFeri1 válasza Winne (#24129) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

[link]

gif

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24132) Winne válasza LendvaiFeri1 (#24131) üzenetére


Winne
nagyúr

Lehet ezt a trükköt tudja.

:D :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24133) elprimo válasza Winne (#24129) üzenetére


elprimo
junior tag

Speciális hajlékony :D

(#24134) Segal válasza adakiller (#24119) üzenetére


Segal
veterán

Idáig simán feljutok innen kéne valahogy átjutni a gerendára de egyszerűen ötletem sincs hogyan. Nézegettem a kis asztalt is hátha onnan kell kezdeni a feljutást de onnan még ilyen magasságba sem jutok :(

Plusz majdnem meglett a szerezz csirkét úgy hogy öltél is a beryllel challange de természetesen a másik házra szűkült (mert miért is ne) és második lettem :((
Pedig itt még jól nézett ki a dolog :D
Lehet nem a felmászással kellett volna hülyülnöm a fél körbe :B :N
Végülis mindegy mert szerintem az ölj ötöt a beryl fegyverrel feladat úgy sem jönne össze. Ha valamikor 4 lenne úgyis beremegne a kezem az ötödiknél :(((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24135) adakiller válasza Segal (#24134) üzenetére


adakiller
senior tag

ez a külső tér?

(#24136) Segal válasza adakiller (#24135) üzenetére


Segal
veterán

Nem, ez a bezárható kis szoba belülről.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24137) adakiller válasza Segal (#24136) üzenetére


adakiller
senior tag

ezt próbálgatom én is már vagy 2 órája :D

csak a 2. zsákra tudok max felugrani onnan a gerenda nem megy. mindig leesek, vagy nem kapaszkodik meg

(#24138) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Tud valamit... :F

[link]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24139) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Tanár úr customjaira szoktatok jönni? :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24140) elprimo válasza LendvaiFeri1 (#24139) üzenetére


elprimo
junior tag

Nem :D

(#24141) PeL válasza ReFleXx (#24127) üzenetére


PeL
addikt

Ezek egyszerűen elvetemültek. Kínaiak a leg kockább nép akik léteznek. Náluk hallani ugye elég sok olyat hogy lefordulnak holtan a székről, mert képesek 24+ órákat is szünet nélkül játszani. Ennek is 1200+ meccse van, nem értem komolyan hogy lehet ezzel a játékkal ennyit játszani anélkül hogy teljesen kiégjen a játékból. Minden nap lenyomunk pár meccset, így is 230 körül járok a szezonban de sokszor már alig van kedvem... 3000 óra után már akármennyire szeretem a PUBG-t, nem olyan mint eleinte... Főleg miután becsúszik 1-2 olyan halál amitől legszívesebben alt+f4 -et nyomnék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24142) adakiller válasza Csokishurka (#24138) üzenetére


adakiller
senior tag

rühellem ezeket az M4+4X és pontban lőnek vele... én is próbálkoztam vele, eléggé fel kell húzni a sensit, hogy meg lehessen tartani a kompi+VG+stockkal kiegészített M4-et, de feladtam... olyan érzékennyé válik az irányítás, de másnak persze sima ügy :D

(#24143) LendvaiFeri1 válasza PeL (#24141) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

3000 óra? :Y Nekem 600 körül van... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24144) niof válasza adakiller (#24142) üzenetére


niof
addikt

Az hagyján (4x), de van egy szint, ahol már ezt 6x-el tolják. FoDa is pl... Ahol ők játszanak, ott egyszerűen már muszáj ezt csinálni, mert mindenki más is így tesz, és hátrányba kerülnek, ha nem így játszanak. Persze az dühítő, ha ilyen játékosok pub. meccsre jönnek, mert ott meg elenyésző azok száma, akik így lőnek. Persze a csítereket kivéve. De azokat max replayből, vagy deathcam-ből ki lehet szúrni az irreális recoil alapján, meg hogy egy pontba tudnak így is lőni...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24145) Csokishurka válasza niof (#24144) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát nem tudom skacok, én ezt a gyereket szimplán reportoltam recoil miatt.
Lehet az én szegénységi bizonyítványom a magam kis ~400 órájával, de hogy minden golyó talált és egy sem nem ment mellé ilyen távolságról, én nem akarom elhinni.
Valaki múltkor linkelt egy videót valami magyar gyerekről aki 6x-al kilőtt egy tagot az ablakból, nah annál azért mozgott a célkereszt egy kicsit, de ennél semmi.

A tag profilja:

[link]

A tűz nem játék :D

[link]

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24146) norby91 válasza adakiller (#24142) üzenetére


norby91
tag

Ne a sensit húzd, hanem a kezeddel dolgozz többet, ennyire egyszerű. :)

niof:
6x vissza van görgetve a legtöbb esetben, úgy meg kb 3x-szel egyenlő.

Nem nehéz megtartani egyiket sem, csak gyakorolni kell! :)

(#24147) adakiller válasza norby91 (#24146) üzenetére


adakiller
senior tag

köszi a tippett, de kicsi az asztal :D :D

(#24148) elprimo válasza adakiller (#24142) üzenetére


elprimo
junior tag

És gondold el akik ugyan ezt megcsinálják 6x el :)

(#24149) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

EZ LENNE A PUBG KÖVETKEZŐ PÁLYÁJA? EGY ÚJ KÉP TERJED A KÖZÖSSÉGI HÁLÓN

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24150) VGNGR válasza LendvaiFeri1 (#24149) üzenetére


VGNGR
senior tag

Ez a Hungaroringre hajaz! :D :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.