Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25701) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Köszönöm mindenkinek a választ! :C

VGNGR: Alaplap a következő: MSI Z370-A PRO

Grave444: Nos, én szerintem semmi baj sincs vele, de ő minél jobbat akar.. hát tudod, amikor elkapja az embert a gépszíj, és kiakar maxolni mindent. Bár említette, hogy néha napján beesik az fps 60-ra.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#25702) VGNGR válasza AssAssynn (#25701) üzenetére


VGNGR
senior tag

Az egy jó lap, nekem is az van :) i7-8700, all core 4300, 3200-as ripjaws ramok és a kis 3 gigás 1060 simán kipréseli magából a 144 fps-t. (Persze erangelen. Vikendin jó ha a 80-90 meg van :D)

(#25703) Gigi01


Gigi01
őstag

Sziasztok! Ma belekóstoltam a lite verzióba.De idenéztem,csak van leírás a játékról.
Hát,nem lettem okosabb,van valahol ilyesmi?Hót hülye vagyok hozzá,eddig BF ment.
Nem akarom egy nap után abbahagyni,hátha megtetszik.

(#25704) Csokishurka válasza Gigi01 (#25703) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát mit szeretnél tudni? Kb ugyanaz a leírás vonatkozik mint a rendes pubgra.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#25705) VGNGR válasza Gigi01 (#25703) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nézd meg blyyy oktatóvideóit, abból kb. képbe kerülhetsz. Igaz az nem lite, de kb. igaz arra is.

(#25706) tasiadam


tasiadam
veterán

Mondjuk ez iszonyat modon tudom unni a jatekban, hogy m24-kar98 vagy AWP-vel ha ralovok valakire es eltalalja, akkor siman rohogve tovabbszalad, de ha engem lonek egybol dolok el, meg akar 3-mas cuccokkal is. Tegnap tobbszor volt, hogy motorrol kar98-al fejbelottek ugy, hogy 120-al mentem es 3-mas cuccom is volt. De hat vannak csodak, persze.
Akkor nincs hangjuk, hogy jonnek, majd hirtelen mogottem all 2 ember, mert el is talal, nem csak nez.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#25707) Gigi01 válasza Csokishurka (#25704) üzenetére


Gigi01
őstag

Nem ismerem a rendes gamet.Általános leírást,semmi többet,nem a célzást,meg a beállítást.

(#25705) VGNGR : köszi rákeresek!

[ Szerkesztve ]

(#25708) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Pubg lite-hoz annyit, hogy már van benne pár órám és egyre kevesebb a bot az idő elteltével és durvák az ellenfelek. Hol van már az első pár kör sikere :)

(#25709) Csokishurka válasza Zsolt!! (#25708) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen már kezd ott is bejönni a sima pubg feeling :)

Csináltam külön topicot. Mivel sosem voltam téma létrehozó/moderátor egy kis időt kérek míg az összefoglalót megcsinálom, meg a többi.

https://prohardver.hu/tema/pubg_lite/hsz_1-100.html

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#25710) Csokishurka válasza Csokishurka (#25709) üzenetére


Csokishurka
őstag

Vagyis aki tud segíthetne hogy lehetek topikgazda abban amit létrehoztam :)
Illetve összefoglalót hogy készíthetek. Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#25711) saen válasza Csokishurka (#25710) üzenetére


saen
Topikgazda

Topikgazda felkérés alapján lehetsz, de ahhoz szerintem előbb kell némi élet a topikba.

Összefoglalót most úgy tudsz csinálni, hogy megírod és a modkerben kéred, hogy rakják be neked.

(#25712) niof


niof
addikt

Azt lehet tudni, hogy van e valami gond a szerverekkel? Folyamatosan 70-80-as pingű szerókra dob be...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25713) Dictator^ válasza niof (#25712) üzenetére


Dictator^
veterán

Meg van olyan szerver amin 60-99% packet loss van... Nem csak nekem, több ismerősömnek is Magyarországon kívülről is. Először azt hittem a Digivel lesz a gond..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25715) niof válasza Dictator^ (#25713) üzenetére


niof
addikt

Én meg azt hittem, hogy megy a NAS-on valami letöltés, és az okozza, de nem. Leállítottam teljesen, és ugyanez volt a helyzet. Volt packet loss is, de az csak random időnként felugrott, aztán visszaállt. Egyszer volt 30-as szerver, ami menet közben megnőtt megint 70-re. Baromi jó volt így játszani tegnap este...
Ja! Nem Digis vagyok, szóval nem biztos, hogy ott a gond.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25716) dudu5130 válasza Dictator^ (#25713) üzenetére


dudu5130
őstag

Pár napja már én is panaszkodtam erre.

(#25717) VGNGR


VGNGR
senior tag

Nálam brutál laggok voltak random squadban. Kiderült mindenkinek (németek voltak). Megállapítottuk, hogy a szervereikkel van ismét gond. :U

(#25718) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

+1 nálam is brutál ping volt tegnap , nem is igen adta a játék .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25719) niof válasza jozefgucci1 (#25718) üzenetére


niof
addikt

Halmozottan hátrányos helyzetű most a main game. Valamit sürgősen csinálniuk kéne vele, ha nem akarnak még több playert veszteni. Elképesztő, hogy egyáltalán nem foglalkoznak a visszajelzések alapján a játékkal, csak a skinbiznisz megy, meg a tök felesleges cuccok gyártása... :((

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25720) Dictator^ válasza niof (#25719) üzenetére


Dictator^
veterán

Ezen nevettem én is.
Minden volt a patch notesba, de a szerverek stabilitása és az antihackról ha jól emlékszem egy szó sem volt.

Brutális packet lossok, illetve napi 3-4 üzenet a bannolt emberekről. Persze a skinpiac, meg az új season a megnyerhető (vehető) skinekkel dübörög..

Valamelyik nap, Campo Militar mellett beleestem a pálya alatti vízbe a terepjáróval. Majd visszadobott a felszínre, ahol olyan, mintha víz alatt mentem volna, 22km/h-val.
A srác aki lőtt rám a szomszédos településről kb. lefutotta a kocsit ;]

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25721) niof válasza Dictator^ (#25720) üzenetére


niof
addikt

De legalább már visszarak a felszínre, nem úgy, mint régen... :D
Amúgy vészjósló a helyzet, szerintem. Ha nem csinálnak hamarosan valamit vele, nem adok neki többet 1-1,5 évnél, amit még értelmesen játékkal lehet tölteni.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25722) Segal válasza niof (#25721) üzenetére


Segal
veterán

Addig még hülyére keresik magukat vele. Itt már nagyon más cél nincs csak a szezonok meg skinek gyártása.
Amúgy rém egyszerűen menthető a helyzet ha drámaian elkezd leesni a játékosszám. Ingyenessé kell tenni a játékot. Szerintem előbb-utóbb ez a sors vár rá és akkor megint sokan ki fogják próbálni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25723) Atish19


Atish19
őstag

Ha ingyenessé tennék a játékot minden meccsben 90 HuyaTV lenne legalább. Az milyen jó lenne :DDD

(#25724) niof válasza Atish19 (#25723) üzenetére


niof
addikt

Most is tele van huya meg doyoutv-sekkel. Inkább a cheaterekkel kéne valamit csinálni!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25725) Segal válasza Atish19 (#25723) üzenetére


Segal
veterán

Ha meg nem teszik ingyenessé játszhatsz botok ellen...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25726) niof válasza Segal (#25725) üzenetére


niof
addikt

Az a helyzet, hogy lassan az is élvezetesebb lenne, mint állandóan olyan miatt meghalni, aki a hegyen keresztül is letart, és pont annyi lőszerből lő le, ahány a killhez kell. Érdekes módon utána egyből leáll a lövéssel, és testre, vagy fejre lő. Na meg az olyan is dühítő, mikor az enemy 4x spray-el 1 pontba m249-el. De a fejlesztők nem tesznek semmit. Az utóbbi 3-4 hónapban semmi sem történt az anticheat terén, és ez megöli a normál playerek játékélményét.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25727) Segal válasza niof (#25726) üzenetére


Segal
veterán

Te (mi) szavazol/unk. Amíg napi szinten így is játszanak vele a játékosok minek erőltessék meg magukat? Én mondjuk most pont rossz példa vagyok mert több mint egy hete el sem indítottam egy kört sem (csak a ládákat szedtem ki) de legutóbb is amikor játszottam minden körben a kezdésnél találkoztam csontváz, madárijesztő, kalóz stb skinbe rohangáló emberekkel. Előtte meg a nyulakkal....
Ha ennyire sz*r a játék akkor minek játszotok vele? Minek csináljanak a fejlesztők bármit is ha így is hülyére keresik magukat a skinekből?
Most nem vitaindítónak írom ezt vagy hogy bosszantsam az aktív játékosokat hanem szigorúan csak magánvéleményből írom.
Jó példa most nálam a pénzeddel szavazol hozzáállásra a doom eternal. Át lehet nézni a témájába. Sokan beírták hú de jó hogy jön, azonnal venni fogják stb. Aztán kiderült hogy a szokásos 60 euro a deluxe meg 90 (szezon 1 és 2). Magyarul simán jöhetnek hozzá utólag szezonok amiket nem tartalmaz a deluxe. Én ennek ellenére megvettem azonnal előrendelésbe hogy tudtam hogy pár nappal később fent lesz torrenten warezba és úgyis csak a single része érdekel a multit nagyon max csak kipróbáltam volna. Readásul mostanság nagyon hamar kapnak leárazásokat is a játékok.
Egyszerűen mert szavaztam a pénzemmel hogy szeretem a szériát szivesen támogatom. Aztán kb 1 hete, bő 1 hónappal a megjelenés előtt bejelentették hogy időre van még szükségük és eltolták közel fél évvel a megjelenést...
Na ezt viszont hatalmas pofátlanságnak vettem mert egyértelmű hogy tudták ezt jóval hamarabb is mert nem 2 héttel tolták el meg nem 2-3 hónappal a megjelenés előtt. Ja és a kárpótlás a doom64 az előrendelőknek... (tulajdonképpen egy doom2)
Megint szavaztam a pénzemmel és refundoltam steamen a játékot.
Tehát csak oda szerettem volna eljutni az irományommal hogy ha szerintetek sz*r a játék akkor ne telesírjátok a fórumot hanem egyszerűen ne játszatok vele mert amíg elindítjátok napi szinten addig arra szavaztok hogy részetekről minden rendben, főleg ha még veszitek is a pass-t meg a skineket...
Bocsánat ha valakinek belemásztam most a lelki világába de ez most kikivánkozott :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25728) niof válasza Segal (#25727) üzenetére


niof
addikt

Értem én, de ezzel csak egy a baj, amit kismillió alkalommal kitárgyaltunk. Nincs alternatíva. Nekem nincs gondom azzal, aki fizet a skinekért, nekem is van pár, itt a gond azzal van, hogy nincs ellenszolgáltatás a pénzünkért cserébe. Szerintem igazán nem várunk sokat érte. Én, a magam részéről konkrétan 3 dologra le tudom szűkíteni:
1. Mindenki csak a saját lakhelyének megfelelő szervereken játsszon!
2. Sokkal komolyabb anticheat.
3. Hibajavítások.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25729) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Már így is meg lehet venni 10Eur-t a játékot kulcsos oldalakon azért is van ennyi csaló .Nem is nagyon tudnak velük mit kezdeni .Azon csodálkozom , hogy egy normális BR játékot nem tudott még azóta sem senki letenni az asztalra sajnos .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25730) VGNGR válasza jozefgucci1 (#25729) üzenetére


VGNGR
senior tag

Pontosan. A PUBG-nek minden hibája ellenére van egy olyan sajátos hangulata, ami semelyik másiknak nincs.

(#25731) hegegabi80 válasza VGNGR (#25730) üzenetére


hegegabi80
addikt

Igen ez a baj benne, hogy meg van a maga hangulata. Én is próbáltam másikat, de egyik se győzött meg.
Bár most egy kicsit hanyagolom én is, meg mostanában nem is megy annyira (na nem mintha eddig ment volna).
Egyedül még a Wot megy néha, de az meg más kategória.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás, de nem bánnám ha a süllyesztőbe kerülne.

(#25732) niof válasza hegegabi80 (#25731) üzenetére


niof
addikt

Előbb utóbb ez lesz a sorsa, ha ez a tendencia folytatódik. Nem lehet egy normális kört menni benne lassan, mert állandóan lecsalja valaki a meccset. Azzal persze nincs bajom, ha egy skillesebb játékos lelő, vagy mondjuk oldalba lőnek, mert valakit nem szúrtam ki, de a fentebb említettekből végtelenül elegem van.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25733) gyuribácsi88 válasza niof (#25728) üzenetére

Miért nincs alternatíva? Nem kell mindig BR játékban gondolkodni, 2015 előtt azt se tudtuk mi az a BR (kis túlzással) még is elvoltunk. Annyi játék van a piacon, hogy szerintem kár egy olyannal foglalkozni, amivel a fejlesztők sem foglalkoznak. Én 2 évig szinte csak pubg-t toltam, de elegem lett, pont azok a dolgok miatt, amiket ti is felsoroltok hónapok óta. Mondjuk nekem nagyobb gondom volt az hogy semmit nem fejlődött a játék, gunplay és movement szinten, katasztrófa, olyan mint egy 2010-es játék. Az meg hogy egy olyan játékban ahol 40 perc egy kör, nem tudják a csalókat teljesen eltüntetni meg a desync-et megoldani, nevetséges. De ahogy látom van még a mai napig 2-300 ezer mazochista, aki azért kínozza magát. Még mielőtt valaki leszólna, a topicot követem igen, hátha egyszer azt olvasom hogy pozitív változás vette kezdetét, és fejlődik a játék, mert szívesen játszanék vele, de nem így.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25734) niof válasza gyuribácsi88 (#25733) üzenetére


niof
addikt

Persze, játszok mással is alkalmanként, de ez az egy olyan van, amivel a haveri körömben szinte mindenki játszik. Ha nincs épp más programunk, csak kockulunk, akkor nincs alternatívája. Jó, ott volt még a Youngblood, de azt végignyomtuk, és kb. ennyi volt benne. Single-ben várok pár címet, multiban nem igazán (talán a Doom Eternal, de az ugyebár totál más). Nekem ami TPP, az eleve kiesik, mert rühellem, hogy kívülről kell nézni a karaktert. Erre szoktam hasonlatként azt mondani, hogy a kívülről nézős autós játékok olyanok, mintha a való életben egy buszban ülve, hátulról, távirányítóval irányítanád a saját kocsidat... A legutolsó amit kipróbáltam, az a Hellblade Senua's Sacrifice volt, de csak mert akkora hype volt körülötte. Nem volt rossz, de az irányítása borzalmas, még a feléig sem jutottam el, mert képtelen voltam rá, hogy kívülről irányítsam a karaktert. Ezért ilyenek mint Tomb Raider, Assassins Creed stb... nekem eleve kiesnek. Az más kérdés, hogy a platformingot még a TPP nézetnél is jobban utálom. Kivéve a Dishonored, de az ugye FPP, és mégis meg lehetett normálisan csinálni.
Idén amúgy már csak 1 cím van, ami instant buy lesz, a Sniper Ghost Warrior - Contracts. A hibái ellenére én szerettem a sorozatot, még ha sokan le is nézik.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25735) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ma is meglett a csaló azért ,de szerencsére egy másik őt is megtalálta. [link]
Most kezdte a játékot ,de minden második kör csirke és 6-os K/D persze. :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25736) scabi78


scabi78
senior tag

Normális dolog az, hogy egyre többen nyírnak ki m4+6x kombóval? 20 méteren belül sem cserélte le... Közben a kar98-ra meg csak 4x-et rak.
Próbáltam a tréningben állítgatni, de sztem képtelenség 6x-szel darálni.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#25737) dudu5130 válasza scabi78 (#25736) üzenetére


dudu5130
őstag

Én is úgy gondolom, hogy max a nagyon profik tartják meg, de abban sem vagyok biztos, hogy ők sem használnak semmit. Tuti van kis makró vagy valami. Mert még vertikálisan meg lehet tartani, de oldalra is úgy kirúg nekem, hogy nem tudom megtartani.

(#25738) niof válasza dudu5130 (#25737) üzenetére


niof
addikt

Ezért kellene az a komolyabb anticheat. Mert az rendben van, hogy néha összefut az ember 1-1 pro playerrel, de manapság mintha kevés kivétellel mindenki pro player lenne az én köreimben is.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25739) dudu5130 válasza niof (#25738) üzenetére


dudu5130
őstag

Nekem abból van borzalmasan elegem, hogy felsőtestre DMR-rel 2-3 hittel se halnak én meg 2 mini vagy sks lövésre halok úgy, hogy a mellényem és a sisakom alig serül. A másik mikor csak a feje látszik ki ellövöm és nem hal. Nekem bezzeg fal mögött beadja a dejest és halok. Annyira szarok a szerverek, hogy szörnyű.

(#25740) saen válasza scabi78 (#25736) üzenetére


saen
Topikgazda

Azt vissza tudja venni, nem 6x-szel soroz. Egyébként az ügyesebbek megcsinálják, nem feltétlen cheat.

(#25741) niof válasza saen (#25740) üzenetére


niof
addikt

Ja, csak tudod elég valószínűtlen, hogy az összes fura csing-csang nevű, meg ilyen-olyan TV-s, meg Twitch-es, meg rajtuk kívül egy rakás ember ( random számsor nevűek is pl.) ennyire ügyes. 1 game-en belül... Mikor teljesen random gémben nézed a killfeedet, és az illető folyamatosan rakja el az embereket, és 15-20 killel meg is nyeri. Ügyesek mi?! Meg a kis f.....! :((

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25742) JanR válasza niof (#25741) üzenetére


JanR
addikt

En AR-t rendszeresen 4x-el hasznalok, meg kozelre is. Nem tartom magam benanak, majdnem 3-as KDA-m van. Nincs kincsangcsung nevem es nem is csalok.. a csapattarsaim is hasonloan jatszanak es Ok sem csalnak. Nem kell elkonyvelni egybol, hogy valaki csal, ha ilyet latsz.

En lehet mas vagyok mint Ti (ebbol a szemlontbol), de FPP-n nem sok csaloval talalkozok. Aki meg nyilvanosan csal, egy report utan mar masnap nem jatszik azzal az acc-al, mert bannoltak.

Tudom, fellengzos duma, de el kell fogadni, hogy sok jo jatekos van, jo reflekszekkel. Nehez beismerni, ha valami jobb. Vitat pedig nem akarom gerjeszteni ebbol.

[ Szerkesztve ]

(#25743) DiszNóÓl válasza JanR (#25742) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nem kéne makrózni ;]

[ Szerkesztve ]

HATER

(#25744) Segal válasza JanR (#25742) üzenetére


Segal
veterán

de ha lelőttek akkor csaló volt az enemy ha meg én lőttem le akkor noob :DDD
Én azt nem fogom soha sem megérteni hogy lelőtt valakit valaki és egyből megyek felkutatni a profilját és keresni hogy miért volt csaló...
Eszembe nem jutna rákeresni sem. Indítom a következő kört és minden kezdődik elölről. :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25745) sagem


sagem
addikt

Mindent összevetve mindig oda lehet kilyukadni -szerintem- hogy amíg nem találnak ki valamiféle ranked rendszert, addig ez lesz amiket itt irkálunk. Mindenkit összedob mindenkivel, ennek az az eredménye, hogy az a bizonyos olló egyre inkább nyílik, ezért van az, hogy gyakorlatilag minden második játékot úgy nyernek már meg, hogy a szerver negyedét egy ember/squad ölte meg. Ez persze a játékosbázis lemorzsolódósához is vezet, mert egy idő után a kezdőknek, hobbi játékosoknak, kevésbé ügyeseknek elege lesz abból, hogy a játék nem ad sikerélményt. Hozzáteszem, az ügyesebbeknek meg unalomba fulladhat, már a normálisabbak számára, hiszen azért "hasítanak", mert gyengébb játékosok ellen játszanak. Ezért találtak már ki saját külön ligákat, versenyeket meg egyebeket, de ezek nem hivatalos cuccok ugye, sokan nem is tudnak róla, meg külön kell regisztrálgatni stb. Sajnos kísérletet sem tesz rá a játék, hogy megpróbáljon közel azonos embereket egy meccsbe dobni, az a fő prioritásuk, hogy azonnal induljon a meccs, meg mert szerintük ez a "Battleroyale". A K/D-t, winek számát és hasonlóakat nem is figyeli most a rendszer, meg úgy egyáltalán, semmit nem figyel. Van egy teljesen kamu rang létra amin mindenki halad felfelé, csak játszani kell, de a meccsek úgy indulnak, hogy nincs semmilyen válogatás.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#25746) VGNGR válasza sagem (#25745) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nagyon nagy +1!
DE! Így is vannak kínos időszakok, amikor egyszerűen csak a quick join működik, ha pályát kérsz, már megy a várakozás. Ha ebbe még beleraknak játékos szelekciót, akkor fél óra lenne egy meccs mire elindulna... :(

(#25747) Segal válasza VGNGR (#25746) üzenetére


Segal
veterán

Pontosan
Most gondoljatok bele eleve van tpp meg fpp tehát minden duplázódik. Van 4 pálya és 3 féle csapat. Ez ugye összesen 24 lehetőség és ugye ha teljes látszámmal számolunk akkor máris 2400 játékosnál tartunk hogy mindegyik lehetőségbe egyszerre fusson meccs. Ha csak 5 felé bontanánk rank alapján a játékosokat máris ötszöröződhetne a játékosszám és ugye hiába lenne mondjuk 4 solo erangel várakozó körben is 30-40 játékos nem indulna a kör mert várná a többi játékost. Persze egy éppen tartó meccsből hullanának ki az emberek de ezt ugye eleve ki kéne várni másrészt egyáltalán nem biztos hogy a következő körben is azon a pályán marad vagy egyáltalán indít még egy kört.
Duo meg squad meg ugye eleve problémáűs mert ha én potato vagyok de a társa(i)m skilles akkor engem is a skillesek közé kell hogy tegyen mert különben a társa(i)m előnyt élveznének. Meg ebben a játékban amúgy is rengetegszer a szerencse dönt épp milyen lootod van.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25748) sagem válasza Segal (#25747) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem "csak" ennyi kéne hozzá:
Első lépésként megcsinálni az összes pályát normálisan, legalább annyira, hogy a loot eloszlás rendben legyen, valamint normálisan kidolgozni a rang rendszert, mi számít bele, milyen súllyal. Akár lehetne heti rotálást is csinálni, hogy minden héten egy-egy pálya kimarad a ranked rendszerből.

Következő lépésként a season passokat felturbózni, normális tartalommal megtölteni és a haladást ranked módhoz kötni.

Harmadik lépésként a ranked módban ott játszol ahová bedob, ha kilépsz mínusz pontot kapsz a haladásban. A válogatást belőni úgy, hogy ne legyen 3 percnél hosszabb a várakozás, ha nem talál közel azonos szintűeket, akkor mint most, egyszerűen összedob mindenkit, de legalább kísérlet legyen a válogatásra.

TPP nem lenne része a rankednek (most sem verseny játékmód..). Casualban pedig ott játszol azon és úgy ahogyan akarsz, szóval aki TPP-t akar az továbbra is tudna. Tudom mindez sok munka lenne, meg millió dolgot kellene rajta alakítani, de simán ki lehetne valamit találni, ha akarnának, azért vannak már több 100-an és lettek csillió dolláros cég, hogy ilyeneken agyaljanak az embereik, lényeg az, hogy tenni lehetne, ha akarnának :)

Hosszabb távon ez a jelenlegi semmilyen rendszer sem vezet sehová, egy új belépőnek baromi kevés élményt ad már a játék, nem is nagyon jönnek újak, csak a régi hatalmas bázisnak köszönhetően van még élet a játékban.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#25749) niof válasza JanR (#25742) üzenetére


niof
addikt

FoDa meg Szilva sem fogja meg 4-6x-el az AR-eket, gyönyörűen látni, hogy bőségesen kell korrigálniuk. Ezzel nincs semmi bajom - mint írtam is - ha valaki skillesebb, mint én. Amiről én beszélek, az az, hogy rád lockol a 4x-es m4-el, és egy rövid sorozattal ellő 100+ m-ről. És hiába megy a report, nem történik semmi...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25750) saen válasza niof (#25749) üzenetére


saen
Topikgazda

Rövid sorozatot, pedig meg tudnak tartani 3x-4x-szel. Ezt konkrétan gyakorolják sokan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.