Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) niof válasza rolio1 (#25550) üzenetére


niof
addikt

Mondjuk kipróbálni biztos ki fogom. Aztán meglássuk...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25552) Csokishurka válasza rolio1 (#25550) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen várom már, egy ideje nem tolom mert meguntam a proxy vacakolást :)
De ha végre nem kell majd, tuti hogy tolni fogom.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#25553) Laraxior


Laraxior
titán

Itt is van olyan, hogy solo módban egész csapatok játszanak együtt? Vagy legalább két ember...
Mert Battlefield 5-ben állandóan beleszaladok, és rohadtul unom...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25554) saen


saen
Topikgazda

Tiltott dolog és elvileg ban jár érte valamennyi, érdemes riportolni ha ilyet látsz.

(#25555) Laraxior válasza saen (#25554) üzenetére


Laraxior
titán

..és tényleg van szankció, vagy csak gyűlik a report aztán egyszer talán...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25556) dudu5130


dudu5130
őstag

Lehet csak bebeszélem magamnak, de egész jól begyakoroltam a 2x és 3x sprayt, de mostanában egyszerűen nem adja vele. Rengetegszer van, hogy telibe az emberen tartom de nem kapja. Visszaálltam red dotra de azzal se úgy adta ahogy kéne, viszont holoval tökéletes. Azzal még 30-40 méterről is simán pár golyóval ölök. 6x és a 8x se jó nálam mert még 150-200 méterről is simán fölé lövök az emberekre ha fejre célzok. Lehet csak bemagyarázom magamnak ezeket?

(#25557) JanR válasza Laraxior (#25553) üzenetére


JanR
addikt

Azért itt nem "állandóan", de bele lehet futni teamingelésbe. Én talán eddig 3x, vagy 4x vettem észre, mióta játszom.

(#25558) hegegabi80 válasza JanR (#25557) üzenetére


hegegabi80
addikt

Én pont most futottam bele hétvégén ilyenbe. Solot nyomtam épp, amikor az egyik háznál szépen 2-3 ment egymás után. Még vissza is néztek egymásra. Na mondom mi a fene, nem solot indítottam el? Eddig még sose találkoztam ilyennel. Ha ezt tudom legközelebb jelentem.

(#25559) niof válasza dudu5130 (#25556) üzenetére


niof
addikt

Érdekes dolog ez amúgy. Én, ha találok, mindig AK-t viszek magammal, de bajban vagyok vele, ha red dot van rajta. Holo-val sokkal jobban megy a control. De igazából ez a többi fegyóra is igaz. Valahogy a dot-al képtelen vagyok célozni... A scope-os spray-t én nem használom.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25560) Sir Riccio válasza Sir Riccio (#25529) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Erre valakinek tipp? PUBG újratelepítve, driverek szintén, windows lefrissítve, router újraindítva. Nincs több tippem. :F

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#25561) Seep válasza Sir Riccio (#25560) üzenetére


Seep
senior tag

60fps fixet vedd ki es rakj vissza valami regebbi vga drivert?

(#25562) DiszNóÓl válasza Sir Riccio (#25560) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

másik billentyűzet?

HATER

(#25563) JanR


JanR
addikt

Lesz letjogosultsaga a normal pubg-nek a Lite mellett? Ezen gondolkodom 2 napja.

(#25564) Grave_444 válasza JanR (#25563) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Lesz, át nem térnék.

(#25565) Segal válasza Grave_444 (#25564) üzenetére


Segal
veterán

Pedig akkor megint csinálhatnál egy downgrade-et :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25566) F_Peter


F_Peter
őstag

Mai naptól elindult a crossplay ps ès xbox között. A kèt platform közötti meghìvás, party chat kèsöbbre van ígérve.

(#25567) Sir Riccio válasza DiszNóÓl (#25562) üzenetére


Sir Riccio
addikt

(#25562) DiszNóÓl:
Frissítettem Windowst, VGA, chipset, LAN drivereket, FW-t a routeren, újraraktam a játékot, semmi. Átdugtam másik USB portra a billentyűzetet..ez meg úgy néz ki megoldotta. :W

Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#25568) VGNGR válasza Sir Riccio (#25567) üzenetére


VGNGR
senior tag

:DDD

(#25569) Seep válasza Sir Riccio (#25567) üzenetére


Seep
senior tag

Nabakker :C

(#25570) dudu5130


dudu5130
őstag

Hol találom a beállításaim cfg-jét? Mára érdekes módon alapra állt a játék és nincs kedvem minden nap ezt eljátszani...

(#25571) VGNGR válasza dudu5130 (#25570) üzenetére


VGNGR
senior tag

Huha. Remélem nem jön elő megint ez a régi bug, egyszer már javitották. :(

(#25572) DiszNóÓl válasza dudu5130 (#25570) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

[link] :U

HATER

(#25573) dudu5130 válasza DiszNóÓl (#25572) üzenetére


dudu5130
őstag

yeaah

(#25574) dudu5130 válasza VGNGR (#25571) üzenetére


dudu5130
őstag

Most valamiért as rendszer is elkezdett nekem szarakodni, mert kék képernyőket kapok. Lehet azért történt ez is. A játékok frissítésein kívül semmit nem töltöttem és telepítettem az utóbbi 2 hónapban kb.

(#25575) scabi78


scabi78
senior tag

Egyre többször halok meg úgy hogy a killcamben norecoilt látok. Úgy tudom, hogy az A4-tech egérnek is van ilyen gyári szoftvere. Ez is csalásnak számít?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#25576) dudu5130 válasza scabi78 (#25575) üzenetére


dudu5130
őstag

Persze, hogy az.

(#25577) Grave_444 válasza scabi78 (#25575) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Van bizony, én is állíthatnék minden baromságot. Első nap letiltottam az erre vonatkozó gombokat.

(#25578) jozefgucci1 válasza scabi78 (#25575) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gyárilag "ingyen 1500x használhatod a macrót utána fizetős pár dollár csak . Nem olyan biztos , hogy egér macro ,simán más program is képes jobban megfogni a fegyvert szerintem. A macro mivel külső program így az életben nem fognak érte senkit bannolni , nincs is ilyen opció a report listában szerintem..sajnos :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25579) PeL válasza Grave_444 (#25577) üzenetére


PeL
addikt

De nem fogja meg elvileg az anti-cheat már ezeket? Egyébként én is rengetegszer látok olyat hogy 3x meg 4x-ekkel úgy túr a gyerek hogy még oldalra sem mozog neki semmit a scope...

(#25580) Segal válasza PeL (#25579) üzenetére


Segal
veterán

E sportolók :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25581) Grave_444 válasza PeL (#25579) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem tudom, de amit látsz nem feltétlen macro.

(#25582) protegum válasza jozefgucci1 (#25578) üzenetére


protegum
aktív tag

Van rá opció, ha jól emlékszem az első. Csak nem macro néven, hanem norecoil.

(#25583) scabi78 válasza dudu5130 (#25576) üzenetére


scabi78
senior tag

Nem használok ilyet, de egyébként miért lenne csalás? Veszel egy olyan hardvert amihez jár a szoftver. Teljesen kihasználod a hardver minden előnyét, beleértve a makrót és a norecoilt is, úgy ahogy a gyártó megalkotta. Azért szerintem nem egyértelműen csalás.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#25584) dudu5130 válasza scabi78 (#25583) üzenetére


dudu5130
őstag

Dehogynem. Előnyt szerzel egy másik szoftverrel a másikkal szemben. Azért norecoillal egy berryl kicsit jobb reflexekkel verhetetlen.

(#25585) saen válasza scabi78 (#25583) üzenetére


saen
Topikgazda

Akkor az aimbot se csalás mert egy cég megalkotta és árulja? :DDD

Ugyanmár, mindegyik 100% csalás kategória.

(#25586) protegum válasza scabi78 (#25583) üzenetére


protegum
aktív tag

Az end-user license aggreement-be, amit egyébként szinte senki nem olvas el, bele van írva, hogy nem használható semmilyen harmadik fél által készített program.
Egyébként pedig, ha legális lenne a norecoil macro, miért szenvedne bárki is, hogy "valósághű" fizikája legyen a fegyvereknek. Akkor még mindig a cségo és cod féle odacélzok-odaérkezik a lövedék easypeasy gamek lennének.

(#25587) Timbersaw válasza saen (#25585) üzenetére


Timbersaw
újonc

Így van :K egyertelmu pedig szerintem.

(#25588) scabi78


scabi78
senior tag

okés, elfogadom, hogy csalás a norecoil és a makró szoftver :R

Tiszta Windows, rendes ház!

(#25589) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Mostanában kifejezetten jól fut. :))
Ahol beesik a GPU kihasználtság az asztal miatt van.

(#25590) hegegabi80 válasza Grave_444 (#25589) üzenetére


hegegabi80
addikt

Esetleg beállításokat tudnál mutatni/ megadni? Nekem is megvan 70-80 fps, csak sokszor beesik 40 vagy az alá. Tudom ez játék hibája is, de azért még is kíváncsi vagyok a tiédre.
zöld driver-ből melyiket érdemes feltenni? Szerintem nekem még valami régebbi lehet fenn.

(#25591) iceman007


iceman007
aktív tag

Valaki futott már bele olyanba, hogy nagy FPS droppnál érezhető input lagja lesz az egérnek? Van erre valami megoldás? Köszi! :)

(#25592) Grave_444 válasza hegegabi80 (#25590) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Persze szívesen segítek.
Este leszek otthon, de fejből is tudom.

Játékban screen scale 100%, FHD, minden Very Low - kivéve az élsimítás, az medium.
Sharpen on, monitor blur és v-sync off. Textúrák lehetnek mediumon nálad.
Erősebb géppel se állítanám feljebb, esetleg textúra és élsimítás high, ahogy még az előző erősebb vason volt. Mivel multi számít mit hogyan látsz, szerintem így a legjobb.

Legfrissebb driver van fent. Ami fontos, hogy abban is állítani "kell".
Nem a globális fülön, hanem mellette hozzá kell adni a játék TLSGame fájlját és csak arra fog vonatkozni.
Energiagazdálkodás - maximális teljesítmény.
Textúraszűrés - itt a sebességre kell menni azt hiszem, egyértelmű ha látod.
Előre produkált képkockák vagy mi, az legyen 1-en.
Más szerintem nincs ami az FPS-t érinti.

Aztán ha van elég ramod a Windowsos virtuális memóriát kapcsolt ki, felesleges.

Nekem így mint látod stabil 95% + a kihasználtság és egyik memóriából se futok ki.

CCleanerrel letiltottam minden háttérben futó progit, bár amúgy sincs. Nvidia control panelt is beleértve, az se fusson feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

(#25593) Timbersaw válasza iceman007 (#25591) üzenetére


Timbersaw
újonc

Nem igazán , gép ha meg reccsen fenn fog állni ez a jelenség .

(#25594) Csokishurka válasza Grave_444 (#25592) üzenetére


Csokishurka
őstag

Miért kell ilyenkor kikapcsolni a virtuális memóriát?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#25595) Grave_444 válasza Csokishurka (#25594) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ha jól tudom ha kifogy a ram akkor használja azt és akinek még HDD-n lenne a Win annak okozhat laggokat. Nekem az egyik konfiggal használt azt hiszem. Igazából ha van 16GB ram nincs jelentősége, az alatt meg úgyse érdemes kinyomni.

[ Szerkesztve ]

(#25596) Csokishurka válasza Grave_444 (#25595) üzenetére


Csokishurka
őstag

16gb ramom van meg SSD, akkor kikapcsolom szerintem aztán megnézem mi lesz.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#25597) Grave_444 válasza Csokishurka (#25596) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szerintem semmi. ;] Én anno néha belaggoltam és vagy az vagy más, de megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#25598) hegegabi80 válasza Grave_444 (#25592) üzenetére


hegegabi80
addikt

Ok köszi az infókat, este meglesem.

Én meg pont úgy emlékszem, hogy ennél a játéknál mindenképp bekapcsolva kell hagyni a virtuális memóriát.

(#25599) Timbersaw


Timbersaw
újonc

Jelenleg mi a minimum vga igénye a játéknak ?

(#25600) Grave_444 válasza Timbersaw (#25599) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Igényektől, felbontástól függ.
Fhd 60fps a cél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.