Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) Attila198506


Attila198506
csendes tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, full hd 144hz freesync monitornál, ki hogy használja, értem itt h pl radeon chillbe belőve, vagy a játékon belül display based, vagy belőve játékon belül a max fps? Unlimited fps-en simán 170 feletti fpsek vannak, de ugye minek.

Köszi előre is!

(#25952) jozefgucci1 válasza Attila198506 (#25951) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az Fps-t mindenképpen érdemes korlátozni 144-re , mert ez sem jó ha több van . Nálam ugyan Freesync monitor ,de NV kártya mellett a videókártya panelban is be van állítva+ játékon belül is , így gondolom a radeonoknál is ez van .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25953) Attila198506 válasza jozefgucci1 (#25952) üzenetére


Attila198506
csendes tag

Hello!

Tehát te játékon belül is belőtted mondjuk max 143 fps-re? Plussz a kártya driverében is állítottál egy, hasraütök 130-143 fps ranget?

(#25954) jozefgucci1 válasza Attila198506 (#25953) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen játékon belül 143 a max és az NV-ben én ha bekapcsolom a Gsyc-Freesync-et akkor ott fix 144 van .Érdemes játékon belül 143-ra rakni , mert néha-néha így is túlszalad .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25955) Attila198506 válasza jozefgucci1 (#25954) üzenetére


Attila198506
csendes tag

Rendben! Köszönöm szépen a választ! :)

(#25956) dudu5130 válasza Attila198506 (#25951) üzenetére


dudu5130
őstag

Nálad az 5700 XT gond nélkül üzemel PUBG alatt?

(#25957) Attila198506 válasza dudu5130 (#25956) üzenetére


Attila198506
csendes tag

Szia! Igen, annyit leszámitva, ha limitálom az fpst a 144hz miatt, ugye nem teker úgy a kártya és néha beesik az fps, nem tartja fixen a 143-at, erre nem jöttem még rá hogy oldjam meg, ha elengedem akkor meg ahogy írtam bőven 170fölé megy, 144 fps alá nem is látom hogy beesne. Tipp esetleg?

(#25958) DiszNóÓl válasza Attila198506 (#25957) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

miért baj az ha 170 fölé megy? rivatunerben lockold az fpst ha nagyon akarod, ne ingame.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#25959) Attila198506 válasza DiszNóÓl (#25958) üzenetére


Attila198506
csendes tag

Hello! Na a rivatueres megoldást még nem próbáltam megmondom őszintén, fent van, kipróbálom holnap. Engedjem el unlimited-re és a freesync megoldja? Szebben és "akadás mentesebben megy" ilyenkor az tény, normálisan kihajtja a kártyát. Abban a hitben voltam vagyok, hogy 144hz monitor esetében felesleges a 170 és feletti fps nem?

(#25960) Dictator^


Dictator^
veterán

Másnak is van néha egy-egy serveren ilyen 60-90% csomagvesztése?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25961) nejad válasza Dictator^ (#25960) üzenetére


nejad
aktív tag

60-al én is találkoztam hétközben feltöltésnél és végig fixen annyi volt

(#25962) sagem válasza Dictator^ (#25960) üzenetére


sagem
addikt

Volt róla hír is, központi baj van a szerverekkel, dolgoznak a javításán.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#25963) Dictator^ válasza sagem (#25962) üzenetére


Dictator^
veterán

Több hónapja van ez..
Mondjuk anno arról is volt hír, hogy az anticheat rendszert is fejlesztik, de nagyon nem haladnak vele.

Amúgy ez a packet loss érdekes, mert van amikor nekem rossz, de kb 2km-re lévő ugyanannál a net szolgáltatónál lévő haveromnál meg tökéletes.
Másik, hogy nálam megint rossz, 200km-re lévő havernál tökéletes (még magyarország), és a spanyol havernál ugyancsak rossz mint nekem.
Diginél nincs gond, csak a PUBG csinálja.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25964) anubis6 válasza Dictator^ (#25963) üzenetére


anubis6
aktív tag

Choco-ék is feszegették a témát minap, náluk valami DDoS támadás volt a háttérben, és csak bizonyos típusú szervereket érintett, mert solo fpp-ben volt packetloss, duo-ban és egyéb más módokban már nem.. érdekes :U

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#25965) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ebben a videóban hogyan lehetséges, hogy a játékosok tárgyak mögül is lássák egymást?: [link]

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#25966) saen válasza neo81 (#25965) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez csak a közvetítés, a játékos nem ezt látja.

(#25967) VGNGR válasza neo81 (#25965) üzenetére


VGNGR
senior tag

Ez a közvetítés volt, spectator módban, a nézőknek szól, ezért lehet beállítani, hogy minden látszódjon. A játékosok ugyanúgy nem láttak semmit, ahogy te sem látsz.

(#25968) szbalogh


szbalogh
őstag

Na kinek a leghosszabb? :DDD

Nick: HE_Storm

(#25969) ReFleXx válasza szbalogh (#25968) üzenetére


ReFleXx
addikt

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#25970) chatran


chatran
őstag

A Venetian ládát érdemes most eladni 2 dollár körül? Vagy lesz ez jobb is?

(#25971) Segal válasza chatran (#25970) üzenetére


Segal
veterán

Mivel kikerültek a kulcsos ládák ezért én nem várnák vele. Szerintem szép lassan ebből is túlkínálat lesz és ha nem is 3 centre de gazdagon lejjebb fog jönni az ára.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25972) saen


saen
Topikgazda

Jött most egy 68mb-s patch, az új vér effecteket próbálták javítani, még nem próbáltam. Emellett szervereken is dolgoznak, nőhet a ping, mert kivettek párat ami szarul ment.

(#25973) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#25974) niof válasza LendvaiFeri1 (#25973) üzenetére


niof
addikt

LOL! Botok! OMG! Mindig van lejjebb... ;]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25975) PeL válasza niof (#25974) üzenetére


PeL
addikt

Mivel még mindig csökkenő tendencia van a játékosszámoknál nem csodálkozok hogy be fogják rakni a botokat...

[ Szerkesztve ]

(#25976) niof válasza PeL (#25975) üzenetére


niof
addikt

Én sem, csak nem bírtam magamban tartani. Kerestek vele már épp elég pénzt, érdemi fejlesztés rég nem látott napvilágot, a casual playerek közül már rengetegen otthagyták. Én is sokkal kevesebbet játszok vele, mint mondjuk 2 szezonnal ezelőtt. Akkor kikapcsolódásnak elég jó volt, most már unaloműzésre sem nagyon, mert igazából csak az endgame, ami esetleg izgalmas manapság. Lassan én is úgy vagyok mint Dictator, napi szinten jönnek a report visszajelzések a jelentett csalókról, és ellenük meg baromi frusztráló játszani, és már unjuk. Meg persze hogy az eu szervereken full Ázsiai nevekkel kell játszani, akiket a magas ping miatt nem lehet ellőni, hiába látsz hit-et, valójában nincs találat. Ilyenek és hasonlók miatt szép lassan megy a süllyesztőbe a game. WackyJacky pár napja írt ki egy tweet-et, hogy az elmúlt fél évben ~3200000 csalót banoltak, ez elég sokat elmond az egészről...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25977) gyuribácsi88 válasza niof (#25976) üzenetére

Számomra az is csoda, hogy még mindig van ember aki hajlandó játszani ezzel a játékkal, annak tudatában hogy borítékolható hogy minden meccsben van csaló. Mert olyan játékokban ahol 1mp múlva újraéledsz, nem annyira zavaró ha van csaló, legfeljebb kilépsz, de itt beszenveded magad 30 perc alatt top10-be, aztán jön xiang és leszed mindenkit 2 perc alatt, az elég frusztráló. De most nézem, még mindig van csúcsidőben 4-500 ezer ember, akiket ez nem zavar, akkor egészségükre.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25978) jozefgucci1 válasza niof (#25976) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hetente 100 ezer csalót raknak ki

"December 9-14 között például 116 531 PUBG csalót tiltottak ki " Ez nagyon beteg ezek szerint szinte minden játékban van legalább egy csaló :W :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25979) adakiller


adakiller
senior tag

Az a baj, hogy amíg 10-12 euróért meg lehet venni, addig ez mindenkinek jó biznisz, kivéve a tiszta játékosoknak. A csalók többsége szerintem újra és újra megveszi..., és ez a pubg-nek is komoly bevétel. Véleményem szerint nem kellett volna 30-40 euró alá beárazni a játékot. Talán nem lenne akkor ennyi csaló.

[ Szerkesztve ]

(#25980) PeL válasza adakiller (#25979) üzenetére


PeL
addikt

Lesz ez még ingyenes is szerintem nem is olyan sokára... Csaló statisztikát meg tapasztaljuk a saját bőrünkön, minden nap játszunk szinte azóta is és minden napra jut legalább 1 erősen megkérdőjelezhető eset. És nem csak Xian - HuYa akármi kínai nevűektől sajnos... Elég sok olyan "nem kínai" játékos van akiknél ugyanúgy hiába váltasz akárhány pozit, mindig pontosan megérzi hol fogsz rá legközelebb kipeekelni, nem beszélve a rengeteg recoil masterről akiknél egy helyben pattog a red dot, és egy millimétert nem mozdul random, nem húzza föléd vagy alád véletlen sem a fegyvert tüzelés közben.

(#25981) niof válasza PeL (#25980) üzenetére


niof
addikt

Nekem volt olyan, hogy kifejelt Mylta hídon a gyerek Kar-al a Daciaból, mikor 100-al megpróbáltam átmenni. Mondtam, ok, lehet bemákolta vagy nagyon érzi a Kar-t. Mivel a game vége felé voltunk, átváltottam spectate-be, és a csávó ahogy kuporgott a hídon a roncsok közt, mikor célzott military felé, nem úgy húzta a Kar-t egyik irányból a másikba, hanem konkrétan ugrott a scope egy egy fix irányba. Aztán még megvártam egy közelharcot, amiben az volt, amit te is írtál, full fejre lőtt m4-el, 1 pontba. Ekkor ment a report, és egy órán belül ki is vágták. De azóta biztos, hogy másik acc-al játszik...

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25982) adakiller válasza PeL (#25980) üzenetére


adakiller
senior tag

ki is nyírják vele akkor végleg a játékot...

magam részéről (elég nagy fan voltam):
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
0.4 óra az elmúlt két hétben / 2,112 óra a nyilvántartásban

0.4 óra a ládázás, meg talán egy game ami után egy jó időre abbahagytam ezt :(. Sajnos ezzel a sok csalóval számomra elvesztette a játék az értelmét @gyuribácsi88 által leírtak miatt. 15 percek mennek el játékonként a semmire, mert 5-ből 4-szer csaló lő ki. szerdán is még jöttek a reportok, pedig akkor már több mint egy hete nem is játszottam... kárt érte pedig, mert ha a csalókat kézben tudják tartani, és odafigyelnek a minőségi tartalomra (nem a skinekre gondolok) akkor ezt a pecsenyét sokkal tovább lehetett volna sütögetni, és nem lenne 2019-ben 50%-os játékosállomány vesztés. Pl. 2019-ben egy darab pálya nem jött, vagy érdemleges játékmód. Saját ismerősi körbe elkezdtünk volna war módozni, hónapokon keresztül a 6-8 ismerősből 1-2-nek nem fagy ki 2-3 percen belül. Többnyire a földre érkezéskor kifagy ha van valaki a közelbe... Custombe a Normal mód meg megy rendesen, de ahhoz meg nem vagyunk sokan. Talán a beígért 4 vs 4 módot tartom érdemesnek megnézni.

(#25983) protegum válasza adakiller (#25982) üzenetére


protegum
aktív tag

Mi kb. az early access-vel kezdtük a pubg-t. Előtte mindenki bf-et játszott, de bf1 eléggé, hogy úgy mondjam nem érte el azt a szintet amit várt tőle mindenki.
Hát sajnos, ahogy egyre népszerűbb lett a játék úgy lett tele csalóval. Most talán azt a szintet érte el ahol a anticheat bevezetése előtt volt. Egyébként más játéknál sem jobb a helyzet, míg a nagy játék tele van kínai nevűvel, addig a lite török nevűvel.
Mellékszál, hogy bfv-ben még anticheat sincs. Vannak olyan csalók akik 21 nap alatt kb. 90-es k/d-t csináltak.
Anno kb. 2 évtizede nem volt ennyi csaló, de még talán 10 éve sem. Talán azért mert kevés ember jutott hozzá PC-hez vagy akkor még komolyabban vették a korhatárt, vagy még emberré nevelték a gyerekeket nem egy bélsárdarabbá? Nem tudom.
Biztos az is duzzaszthatja a számukat, hogy bárki számára elérhető lett a streamelés. Régebben egy-egy kivételesebb játékos tudta csak megtenni, hogy közvetítse magát, persze főleg a gyártók támogatásával. Ma már minden hülye gyerek így akar meggazdagodni, de tehetségük az nincs és csalnak. A média meg elkurvitja azt aki hagyja magát.
Megoldás talán az lehetne, ha kiszednék az olyan úri hívságokat mint a recoil, fedezék és minden más akadályt. A selejtje úgy játszhatna, a maradék visszakapcsolhatná.
Vagy börtön járna a csalóknak.

[ Szerkesztve ]

(#25984) PeL válasza adakiller (#25982) üzenetére


PeL
addikt

Nálam így áll:

Őszintén szólva motivációm erre a játékra már nekem is nagyon kevés van, ez látszik is szerintem a statisztikából. Régebben mikor még nagyban ment a játék mi is sokszor napi 5-6 órákat simán beletettünk, ma már általában 2-3 meccs alatt el is megy a kedvem tőle teljesen, én már csak leginkább a pass miatti napi és heti küldizések miatt járok fel a többiekkel.

[ Szerkesztve ]

(#25985) adakiller válasza PeL (#25984) üzenetére


adakiller
senior tag

szép óraszám :R

hát én már a napi/heti küldetések miatt se vagyok képes elinditani a játékot, bár nálam sose élvezett ez prioritást, kivéve egy alkalmat az a season 3-ba az ernyő 6000 pontért. na ott utáltam meg a pubg-s missionokat is :D

Seagal: egyetértek veled, ez az egész twichesdni, és az abból befolyó pénzek teljesen más irányba vitték el az egész multiplayer módot. egyre inkább maga a játék, mint szórakozás háttérbe szorul. Nem hiába nyilatkozta Shroud is azt amikor átment a Mixerre, hogy legalább végre játszhat úgy ahogy neki tetszik, és nem amit a nézők, és a nézettség "megkövetel".

Én csak azt nem értem, hogy pl miért nem lehet megtenni azt, hogy random időzítéssel screenshotot csinálni a game, amit egy algoritmus ki tudna elemezni, és ahol WH, ESP van már tudná bannolni egyből. Aimbot-nál meg szintén vizsgálná egy algoritmus, hogy a kiadott sorozatok recoil-ja egy pontot adnak, vagy sem. Ezeket is lehetne egyből bannolni. Maradna a sniper auto aim és/vagy auto shoot és a radar. Auto shoot-ot is lehetne vizsgálni, milyen késleltetéssel lő valaki, ahogy célpontot lát. Idővel ez is képet adhatna, ki rendelkezik az átlag feletti reakcióidővel és ki az aki helyett egy program lő. Ha már csak az első kettőt megcsinálnák szerintem jelentősen tisztulna a játék. De szerintem ez nem feltétlen érdek.

"Mellékszál, hogy bfv-ben még anticheat sincs." Atyaég, így ki mernek adni egy játékot? :Y

[ Szerkesztve ]

(#25986) niof válasza adakiller (#25985) üzenetére


niof
addikt

Túl sokat vársz ettől a bagázstól... Saen valamelyik nap írta, hogy kipucolták a bugos szervereket, amik rosszul mentek. De ez is hazugság (természetesen nem Saen hazudott), mert ma is vagy 70-es ping van, vagy 30% packet loss. Ezek közül lehet választani... Gondolom nem kell mondani, hogy rohadtul nehéz ellőni valakit, aki már nem ott van, mint ahol látni lehet...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25987) nejad


nejad
aktív tag

Amióta kijött ez a 7 gb pecs azóta a 35 pingem helyett 65-80 van folyamat. Soloban amúgy még nem jött report vissza 200 meccs után, pedig én aztán mindenkit reportolok insta aki lelő ;] :D

(#25988) adakiller válasza niof (#25986) üzenetére


adakiller
senior tag

igen, ezt már mások is mondták :D kevés volt ez a majd' 3 év :D

[ Szerkesztve ]

(#25989) sagem válasza niof (#25986) üzenetére


sagem
addikt

Öhm, a szerverek nem bugosak, hanem gyakorlatilag nincsenek EU szerverek jelenleg (csak a nevük az). De ezt közzé is tették. Az egészet máshova költöztetik, addig meg a "legközelebbi" szerverek helyettesítik, amik ilyenek sajnos..Ezért van az, hogy netszolgáltatótól is függően az egyik szerver jó nálad, a haverodnál rossz, és fordítva, kb lutri hogy éppen milyen szerverre dob be és az nálad hogy fog menni.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#25990) niof válasza sagem (#25989) üzenetére


niof
addikt

Zseniális... :U
Erről nem tudtam.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25991) PeL válasza nejad (#25987) üzenetére


PeL
addikt

Ping nálam is ugyanez... Lehet eladtak pár szervert a kihasználatlanság miatt ;]

(#25992) Dictator^ válasza PeL (#25984) üzenetére


Dictator^
veterán

Season Pass?
Nem szabad támogatni a kínai bagázst, amíg ennyi trágyalé zúdul le ránk! :))

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25993) PeL válasza Dictator^ (#25992) üzenetére


PeL
addikt

Én nem támogattam, kaptam :DDD

(#25994) PeL


PeL
addikt

Amúgy csak szerintem nem stimmel továbbra sem valami a hangokkal? Vagy desyncesek azok is és nem ugyanúgy hallják egymást meg az emberek vagy nem tudom mi van. Mai egyik körben megláttam egy ellenfelet akit elkezdtem lőni random, egy másik enemy meg abban a pillanatban kibukkant tőlem pár méterre tök váratlanul az előttem lévő törésből és pofán lőtt mire felfogtam hogy mi történik :DDD Én meg csak lesek mint béla a moziban hogy ez hogy a francba volt ott? Nézem deathcamet, azt látom hogy fut az irányomba a csávó, aztán persze ő tisztán meghallott, de úgy hogy nála még én is hallom a saját lépteimet tök tisztán és hallhatóan, erre ő persze rögtön át is vált guggolva sétálásba. A poén az hogy én egyáltalán nem hallottam a gyereket, főleg nem úgy ahogy én hallottam saját magam death cambe. És már ez is a sokadik ilyen eset mostanában.

Ezt meg ma klippeltem szilvánál. Még ő is csodálkozott hogy knockolta :D

[ Szerkesztve ]

(#25995) PeL válasza PeL (#25994) üzenetére


PeL
addikt

Elcsesztem a linket: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25996) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Létezik Health Hack szerintetek ? Ma volt egy olyan szitu , hogy a figura a négyes kékben letartott úgy , hogy állandóan lőtt míg nekem tolnom kelett a firstaid-et :U Lelőtt ,de maradtam spectet-ben és már az ötös körben alig esett a hp-ja és csak bandázzsal beért volna ha van neki elég .Elég fura volt , mert ha beér a négyes kék az már eléggé húzza a hp-t ,de neki 20%-a volt és alig ette :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25997) niof válasza jozefgucci1 (#25996) üzenetére


niof
addikt

Mindenféle hack van, miért pont ezen lepődsz meg?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25998) adakiller válasza jozefgucci1 (#25996) üzenetére


adakiller
senior tag

attól függ milyen messze volt a zóna határtól. simán el lehet lenni a 4es-en túl is. ha 4-5 méterre van akkor 5-6 bandage aztán 1 first aid is bőven elég a túléléshez. ami vészes az a következő szűkülés. Legalábbis sanhokon így működik.

(#25999) ciry válasza adakiller (#25998) üzenetére


ciry
őstag

4-5 méterre a zónától 5-ös kékben senki se bandage-ol, ez a koma meg nem ott volt,mindkettőnket kiiktatott, úgy, hogy John Wick se lő olyan jól , ahogy ez, ráadásul az utolsó meccseken megtáltosodott és a 0.2-es k/d-val hirtelen elkezdett 8-10 killes köröket tolni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26000) Segal válasza ciry (#25999) üzenetére


Segal
veterán

Ráérzett a játékra ;] :P
Már bocsánat de én mégsem őket tartom "hülyének" hanem titeket akik annak ellenére hogy tisztában vannak hogy nagy valúszínűséggel minden körben le fogják csalni elindítja még ezt a játékot... :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.