Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) Zoolee1976 válasza szbalogh (#25046) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Hát ez rohadt jó volt,grat!Hogy kell ezt " visszanézni" így.A kedvencem a két csávó aki még a nap északi részén van mikor már mindenki lenn van a szigeten olyan phase 3 környékén.Egyik eldobja a kanalat a kékben,a másik meg valahogy lemotorozik a körig és ahogy beér rögtön ki is nyúvasztják.Ez mennyire tipikus vazz!😂

Zoolee

(#25052) norby91


norby91
tag

[link]

Ide ird be a neved pontosan, majd FIND, s válaszd ki a meccset a listából.

(#25053) scabi78


scabi78
senior tag

Mennyire hihető egy ilyen stat, úgy hogy most kezdte a játékot? Vagy most vett új pubg-t, esetleg nevet váltott?
Vagy csak simán csaló? :W

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows, rendes ház!

(#25054) saen válasza scabi78 (#25053) üzenetére


saen
Topikgazda

Gyanús, de nem feltétlen csaló.

(#25055) scabi78 válasza saen (#25054) üzenetére


scabi78
senior tag

1v1-ben lenyomott, de nem volt gyanús, ügyesnek találtam, aztán a stat miatt csalóztam le, de úgy látom, hogy gyenge köröket is megy...

Tiszta Windows, rendes ház!

(#25056) saen válasza scabi78 (#25055) üzenetére


saen
Topikgazda

Kevés meccset játszott, ennyi meccs sikerülhet jól is. Ha meg csal, akkor néha kikapcsolja a csalást. Így messziről én ezt nem tudom eldönteni.

(#25057) VGNGR válasza scabi78 (#25055) üzenetére


VGNGR
senior tag

Én összesen két duo meccsét látom: egy 4 és egy 9 killest. Azokból vajon hogyan jött ki a 13 K/D? MOndjuk a 84% headshot ráta elég gyenge, úgy tűnik az aimbot 16%-ban hibázik! Vajon lehet kérni a fejlesztőtől péntvisszatérítést? :DD

[ Szerkesztve ]

(#25058) cintula187 válasza saen (#25048) üzenetére


cintula187
addikt

ALAP hát! :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#25059) niof válasza scabi78 (#25053) üzenetére


niof
addikt

Rengeteg a csaló most megint, sajnos. Pl. az előbb squad-ban egyedül maradtam, Gatka mellett van 2 ház kicsit kijjebb (régen sárgák voltak). Oda tudtam berohanni egy MK-s elől aki meg a Gatka alatti házaktól lőtt minket. Abszolút kiszámíthatatlan tempóban átfutottam a 2 épület közt, eközben a srác 2* ellőtte a pan-emet, 2* meg engem. Felhealeltem, de folyamatosan lőtte a házat. Mindig pontosan tudta, hogy hol fogok kinézni, és folyamatosan lőtt. Ebből persze még nem fix, hogy csalt, csak az, hogy egy agresszívan játszó kispöcsű köcsög. De mivel fedezék az ő házuk és köztem nem volt, ezért úgy döntöttem, nem adom nekik a kill-t, és meghalok a kékben, a ház mögött. Ledobáltam a cuccaimat, és kimentem a ház mögé. Ez annyira feldühítette, hogy még jobban ott csattogtak a golyók körülöttem, a ház túloldalán. Tehát, tudta, hogy mit csinálok. Akkor hagyta abba, mikor megölt a kék. Átváltottam spectate-be, szerencsére pont őrá ugrott, az ő nézetére. Beautóztak a körbe, miközben egy gyorsan mozgó UAZ-ban is elhitelt több embert is, menet közben. Akikre lőtt, be tudtak menni egy domb mögé. A srác pontosan oda nézett, ahol az egyik UAZ-os kinézett rájuk, és azonnal mellkason lőtte. Hozzáteszem, az emberi reakcióidő ehhez a mutatványhoz kevés lett volna, az egész nem volt több 0,5mp-nél. De azok megszórták őket gránáttal, és végül is elbukták a meccset. Na meg persze az is gyanús volt, hogy vidáman boostolgatott, meg ugrált a rét közepén, pontosan tudta, hogy senki a világon nem lát rá. Mindkét társam ő szedte le, mindhárman feljelentettük. És ez csak egy eset...
Rengetegen vannak, akik nem tudnak mást, csak fejest lőni kapásból, fordulatból, valamint olyanok, akiknek a Beryl nem felfelé húz, hanem 1 pontban áll lövés közben, vagy pontosan leköveti a mozgó célpontot. Szóval, a napokban ment jónéhány report, és jött is vissza pár ban-ról visszaigazolás.
De valamiért úgy érzem, a PUBG corp. nem igazán tesz semmit sem annak érdekében, hogy tiszta játékot lehessen játszani. Skin az annyi van, mint a retek, de az anticheat mintha nem is lenne...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25060) szbalogh


szbalogh
őstag

Valaki jön szakaszba? Van 2 órám :)

Nick: HE_Storm

(#25061) Dictator^ válasza niof (#25059) üzenetére


Dictator^
veterán

Én nagyon sokszor szúrtam be képet arról, hogy hány embert "bannoltattam" TPP-ben.
Most egy pár hétig nincs velünk az a tag, aki miatt TPP-t játszunk csak, így elmentünk FPP-zni.
Elején volt pár win is, majd tegnapelőtt végigdaráltak minket egész nap.
A reportolt emberekből a következő napra !!6!! embert bannoltak ki , akikkel FPP-ben találkoztunk.
Szóval gondolom nő az arány most :D
Kellenek nekik a skinek :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25062) PeL


PeL
addikt

Ez most így elmond mindent a játék mostani állapotáról. Hang bug (?) miatt is megszívtam alapból, azt hittem kint van az enemy, úgy is hallani, erre egyszer csak megjelenik előttem úgy hogy ragálni nem tudtam rá. Megint eljött nálam az a pillanat hogy szüneteltessem ezt a foshalmazt. Ennyire nem húzott még fel a játék mint ma.

https://www.twitch.tv/videos/460171835

[ Szerkesztve ]

(#25063) nejad válasza Dictator^ (#25061) üzenetére


nejad
aktív tag

A summer sale is jó ki kedvcsináló volt nekik ;]

(#25064) niof válasza Dictator^ (#25061) üzenetére


niof
addikt

Ismerős, sajnos... Teljesen degradáló érzés, mintha egyik pillanatról a másikra az ember elfelejtene játszani. Egy darabig gondolkodik rajta az ember, hogy mit csinált rosszul egy szituban, aztán mikor rájön, hogy a másik tisztességtelen módszerhez nyúlt, akkor csak dühös leszek, hogy miért jó ez, hogy tönkreteszik mások szórakozását?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25065) VGNGR válasza PeL (#25062) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nekem tegnap megint volt hang bug, de ismét az a fajta, hogy én abszolút nem hallom a másikat, most a házba jött így be az ember, ő meg mint utólag kiderült természetesen hallott engem.

Más: tegnap voltam war modban kicsit gyakorolni, és elfelejtettem az EU szűrőt beklikkelni, beadott ázsiai szervert, mondom legyen, egy próbát megér. A magas ping az egy dolog, de hogy ott csak shroudok meg ibizák vannak. Valami elképesztő. Nem mondom, hogy mindenki csal, de vagy szednek valamit, vagy csak napi 20 órában ezt gyakorolják az tuti. EU-s játékban néha 10-12 kill is össze szokott jönni, na itt kettőt tudtam összekaparni... :DD

(#25066) PeL


PeL
addikt

Tegnap az első meccs látszik mennyire kizökkentett... Asszem új negatív széria rekordom lett, utolsó 11 meccsemen 3 killt voltam képes összehozni.

[ Szerkesztve ]

(#25067) niof válasza PeL (#25066) üzenetére


niof
addikt

Egy fenét zökkentél ki! Még 1-2 gyengébb meccs ok, de szerintem simán lecsaltak téged is.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25068) DiszNóÓl válasza niof (#25067) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Mindenki csaló aki lelő :U

HATER

(#25069) niof válasza DiszNóÓl (#25068) üzenetére


niof
addikt

Alapvetően nem, de ami most megy, az eléggé vérlázító.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25070) Grave_444 válasza niof (#25067) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért ne túlozz már. :DDD

Nagyon gyerekes amikor mindenkit csalóztok.

(#25071) Mate válasza niof (#25067) üzenetére


Mate
nagyúr

:DD

(#25072) PeL válasza DiszNóÓl (#25068) üzenetére


PeL
addikt

Alap :DDD

(#25073) niof válasza Grave_444 (#25070) üzenetére


niof
addikt

Hiába próbáljátok elmismásolni a dolgot, most egyszerűen sokkal több a csaló. Vagy egyszerűen csak többel hoz össze az új szerverválasztó. Mondjuk ezt sejtettem már akkor, mikor a patch notes-ban olvastam róla.
De azért felettébb gyanús, hogy állandóan, egy minimum shroud szintű ember nyom le minket...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25074) Grave_444 válasza niof (#25073) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem mismásolok én semmit. :DDD Talán 2-3 alkalommal játszottam az elmúlt hónapban, rohadtul nem érdekelnek a csalók. Meg se nézem sose ki lőtt le, kit érdekel.

(#25075) niof válasza Grave_444 (#25074) üzenetére


niof
addikt

Ha olyan a helyzet, hogy tudom, hogy én voltam a béna, akkor engem sem izgat. Csak a megmagyarázhatatlan szituációkat szeretem tisztázni. Persze van egy csomó desync miatti halál még mindig, meg vannak ügyes playerek, akik sokkal jobbak nálam, ehhez nem fér kétség. De a gyanús szitukat mindig visszanézem, vagy ha a kör vége felé járunk (top10-en belül), spectatelem a gyilkosomat. És ezek alapján állítom, hogy mostanában több a csaló. Ennyi. Csak bosszant, és kész.
Mondjuk szólót még keveset mentem ebben a szezonban, arról nem tudok nyilatkozni, de squadban szörnyű a helyzet.
Lehet nekem is pihentetnem kellene kicsit, míg lezajlik ez a hullám, addig meg toljuk haverral a Youngblood-ot...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25076) jozefgucci1 válasza niof (#25075) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 A csalókra. Minden este megy a squad és szinte minden este van csaló akiről jön a visszajelzés .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25077) agressor12


agressor12
senior tag

Van valami megoldás arra ,hogy játék vége után a lobby ne fagyjon be? Gyakorlatilag egy hónapja szar,kezd kicsit unalmas lenni!

(#25078) JanR válasza agressor12 (#25077) üzenetére


JanR
addikt

Nem vagy ezzel egyedül. Eddig akárkivel beszéltem, a várakozáson kívül nem tud mást csinálni.
1-1,5 perc míg a lobby betölt minden játék végén..

(#25079) agressor12 válasza JanR (#25078) üzenetére


agressor12
senior tag

De ez normális,hogy ennyi idő alatt nem tudták kijavítani?

(#25080) protegum válasza agressor12 (#25077) üzenetére


protegum
aktív tag

Nálam párszor megcsinálta és sokszor crashelt is. Lefutattam egy ellenőrzést és letöltött kb. másfél megát. Azóta nem csinálta.

(#25081) Tressy válasza agressor12 (#25077) üzenetére


Tressy
senior tag

Valami win 10 patchel akad össze szerintem.Mert win 7 alatt nem vacakol.Cserébe ott meg kilépkedett szó nélkül de újra telepitve és beállitva a konfigot megjavult

(#25082) agressor12 válasza protegum (#25080) üzenetére


agressor12
senior tag

Érdekes,mert crash-elni nem szokott,csak a lobby fagy.

(#25083) JanR válasza protegum (#25080) üzenetére


JanR
addikt

Nalam nincs crash, csak fagyas.
Valami internettel kapcsolatos a dolog, mert teljesen random gepeken csinalja (amd, nvidia, intel, tokmindegy!).

Redditen es pubg forumon is mocskos sokan jeleztek ezt a problemat. Az ott felsoroltak kozul en minden fixet kiprobaltam es nem javult meg. Ahogy masnal sem. Bosszanto hiba, de nem nalunk van a forrasa, hanem a jatekban.

(#25084) dudu5130


dudu5130
őstag

Hát gyerekek ez a 3x spray nagyon állat. Egy fullra pimpelt M416, Scar, G36 nagyon adja.

(#25085) agressor12


agressor12
senior tag

Ez a lobby fagyás most már állandó,ma újra raktam a game-et de ugyan olyan szar.

(#25086) JanR válasza agressor12 (#25085) üzenetére


JanR
addikt

Én a windowst is telepítettem azóta újra. Az sem oldja meg.

(#25087) Segal válasza JanR (#25086) üzenetére


Segal
veterán

Új gépet is összeraktál? ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25088) JanR válasza Segal (#25087) üzenetére


JanR
addikt

Elobb a koltozessel probalkozok ;]

(#25089) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Mióta lehet uzira red dotot rakni? Wacky streamben láttam

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#25090) saen válasza Csokishurka (#25089) üzenetére


saen
Topikgazda

Utolsó nagy patch óta.

(#25091) lemusz


lemusz
addikt

Nem vagyok az a reportolgató fajta, de ma volt egy rendkívül gyanús esetem, nem lőtt durván a srác, egyszerűen csak levágott mindent, még a lehetetlent is, azonnal éreztem hogy ez wallhack, ment is a report és meglepetésemre 3-4 meccsel később ez a kép fogadott a lobbyban.

Ez gyors volt baszki. Legalábbis a csgós reportokhoz képest, ahol extrém esetben van hogy eltelik több hónap is mire bannt kap a csaló, de minimum pár nap azért szokott lenni. Ez tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#25092) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

De rég volt már.. Igaz nem rajtam múlott ;]

(#25093) protegum válasza lemusz (#25091) üzenetére


protegum
aktív tag

Nem szoktam mindenkit reportolni, csak ha nagyon gyanús. Kivéve, ha értelmetlen neve van, pl. csak számból. Ja meg a panda- és a huya tv-seket, a kínaiaknak meg instant report jár. Volt már, hogy spect-ből az egész sqaud reportot kapott a következő kör jött is ban-report mindegyikükről. Naponta jönnek az ilyen visszajelzék.

(#25094) LendvaiFeri1 válasza mg1992mg (#25092) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Kreatív neved van.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#25095) adakiller


adakiller
senior tag

war módot ki szokott itt nyomni (FPP), jó lenne egy zárt kis csoporttal játszani :)

(#25096) PeL


PeL
addikt

Érted? leinfóznak soloban ibizának...

Az utána lévő szitkot az infózónak szántam szegény Ibiza meg magára vette :D Érdemes lenne ezért reportolni am a csávót?

(#25097) IgnisFatuus válasza PeL (#25096) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Persze, simán jár nálam inkorrekt viselkedését is report..

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#25098) niof válasza PeL (#25096) üzenetére


niof
addikt

Ibiza HuyaTV-s? Nem gondoltam volna... Sellout-olt ez is, mint a nindzsa? Reportold le teaming-ért, és küldd el mellé a videót. Biztos az egyik nyomorék streamsnipere volt amúgy...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25099) DiszNóÓl válasza niof (#25098) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Mindkettőn streamel. Mintha amúgy azon múlt volna, hogy beinfózta... :U

HATER

(#25100) PeL válasza DiszNóÓl (#25099) üzenetére


PeL
addikt

Nem feltétlen azon múlt nyilván de akkor sem értem miért kell genyózni csak azért mert lelőttem...

(#25098) niof
Gondolom ez csak valami troll vagy mém név neki...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.