Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) Luck Dragon válasza dualcore (#10750) üzenetére

Látod, mégis csak vén csataló vagyok.. :O :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10752) dualcore válasza Luck Dragon (#10751) üzenetére


dualcore
őstag

Öreg ráspoly nem reszelő! Jól van az úgy.
És senki sem tökéletes, nekem is van egy anyajegyem. ;]

(#10753) Luck Dragon válasza dualcore (#10752) üzenetére

Hát ez katasztrófa a javából,de tényleg... :P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10754) dualcore


dualcore
őstag

Hogy legyen már egy kis ON hozzászólás is, itt egy rövidke összefoglaló az újabb készülékekről. De tényleg rövidke.

(#10755) TIT válasza #94529552 (#10745) üzenetére


TIT
veterán

Én is ezt akartam írni,hogy nem biztos,hogy felezi(a tévhittel ellentétben)valaki kitalálta ezt a propagandát(samu)és terjed.

Más:Ha meg nem próbálhatod ki sajáttal akkor nem veszed meg,rögtön megengedi.
Én se tapadtam rá soha senkire,csak a nyomi vezetők akarják ezt.

(#10756) Luck Dragon válasza dualcore (#10754) üzenetére

Tudom megint kötekedem meg minden,de azt a 17 bitet hogy tudták így kiszámolni? :DDD
Na lássuk csak kettő a tízen hetediken az 131,072 ezt megszorzom önmagában háromszor , 2.251 és nem 50-en (google számológép) alapján.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10757) dualcore válasza Luck Dragon (#10756) üzenetére


dualcore
őstag

Mert már számolni sem tudsz! :DDD

A Colour Booster olyan 17-bites színfeldolgozási folyamatot menedzsel, amely 2.250 trilló színárnyalat érzékeltetésére képes.

Na ez nekem sem megy, hogy hogy a fenébe jött ez ki!
De elgondolásom szerint, nem konkrétan kell számolni, hanem a folyamat eredmény ként jön ki ez. Kb olyan ez mint a 100Hz-s panel ami 800Hz-n fut.
De mivel én is öregszem, én is tévedhetek. :B
Tehát gőzöm sincs mit jelent ez.

(#10758) azigazimoris válasza sly54 (#10743) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

No ,az a fényerő a háttérvilágítás erőssége. Az összes többi beállítás ennek a finomhangolása. Hidd el jól ki van találva, hogy személyre szabd a beállítást. Ne keresd tovább nem találsz olyat amit keresel... Nem véletlenül veszünk Philips tévét a Samudzsík helyett :-)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#10759) dualcore válasza azigazimoris (#10758) üzenetére


dualcore
őstag

Ahogyan te említed: Samudzsík, nem is tudom hogy a fenébe vannak még jelen. Amiket mostanában láttam tőlük alsó, és alsó közép szegmensben, hát nem is tudom, olyan nagyon gáz. És nem vagyok elfogult!!!

(#10760) Dave567 válasza TIT (#10755) üzenetére


Dave567
addikt

Igen...

Az Aktív se vibrál, meg fáj tőle az ember feje, nem tudom miért kell azt hazudni.. ;)

(#10761) sly54 válasza azigazimoris (#10758) üzenetére


sly54
tag

Köszönöm

(#10762) Mrqz válasza Dave567 (#10760) üzenetére


Mrqz
csendes tag

Mos' majd ki fog derülni, hogy az aktív vibrál-e :Y
Mindenki induljon ki saját tapasztalatból elvégre... Nekem a passzív meg igenis lefelezte / lefölözte az élményt és a felbontást is... Csalódás volt. Jól megcsinált 3d filmeket néztem és nem voltam elájulva. Nem vágott fejbe a térézet és kész. Én így láttam, kis, közepes és nagy LG-n is. Ennek ellenére a csalódás jogát az aktívban is fenntartom, de bízom benne, nem lesz így!

(#10763) #94529552 válasza Mrqz (#10762) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem most fog kiderülni, mert elég sokan úgy kezdik a tévé keresést, hogy csak a passzív 3D- tudják elviselni. Kimutatások szerint az emberek 10%-ánál okoz az aktív vibrálása fejfájást, esetleg szédülést és egyéb problémát, és gyerekeknek sem javasolt ezek miatt. Szerintem itt nem TIT kolléga hazudik, de majd döntsék el ők ketten ezt a kérdést.
Ha nem láttál jó 3D-t annak meg több oka is lehet, néhány: gyenge vagy hibás forrásanyag, fake 3D-s film, rossz lejátszó és tévé beállítási hiba, túl közelről és rossz-szögből nézted, főleg a függőleges szögre kell figyelni. Stb. Menj el kezdésnek pl. a CinemaCity mozikba. Még olyan is létezik, hogy valaki nem érzékeli a 3D-t. Szóval az előítéletet inkább hanyagold, mert mindkét változat alkalmas a jó 3D megjelenítésre.

[ Szerkesztve ]

(#10764) Gijon válasza Mrqz (#10762) üzenetére


Gijon
senior tag

Nekem van mindkettő, de kerüli az egész család az aktív nézését. Tök sötétben élvezhető, meg jó, de nappal, vagy villanyfény, fényforrás (ledre nem olyan érzékeny) mellett zavaró, mert vibrál. 4k tv+ nem felezi a felbontást elméletileg se széltébe, se hosszába...

(#10765) dualcore válasza Mrqz (#10762) üzenetére


dualcore
őstag

Minden ember másképp látja az adott filmet, hisz a tecnika csak az alap, minden más fejben dől el. Minden mást már előttem leírtak, így nem részletezem. Van akinek az agy nem képes érzékelni ezt a fajta teret, így nem jön át a 3D hatás.

(#10766) Mrqz válasza #94529552 (#10763) üzenetére


Mrqz
csendes tag

Szóval az előítéletet inkább hanyagold, mert mindkét változat alkalmas a jó 3D megjelenítésre.
vö. az eredeti hozzászólásommal:
mindenki induljon ki saját tapasztalatból elvégre...

A fentiek alapján kár volt előjönni az előítéletekkel. Kb. akkor vettem az első 3d tévémet amikor itthon legelőször megjelent a technológia...azóta csak passzív 3d-t nyúztam... Tehát letettem mellé a voksomat, de nem győzött meg, vagy mondjuk úgy, az évek alatt elbizonytalanodtam. Elég sokat teszteltem ismerősnél is ha épp vettek vmi újat stb. Ennek alapján visszafelé ítélek és nem pedig előre! És semmi gondom a térérzékeléssel :N Amikor egy 55"-ös samu aktívot néztem, leh***tam a bokám. :) Igazad van abban is hogy a passzív a moziban nagyon bejön. Na pont ez az élmény az amit a passzív tv-imtől is vártam de nem tudták hozni. Kivéve az előbb említett s-betűs példát. Egyébként egy Philips guru eladóval találkoztam (sztem a telója is ambilightos volt :) ). Azt ő is aláhúzta, hogy az aktív térérzetét nem tudja elérni a passzív, ebben egyetértettünk. Emellett persze drukkolt, hogy 20 percnél tovább kibírjam az aktívot így ennek magam is szorítok! Összegezve tehát, nem gondolom egyiket sem jobbnak v. rosszabbnak... Pont azért maradt fenn mindkettő, azaz nem tudott egyeduralkodóvá válni egyik sem, mert mindkettőben mások az előnyök ill. más a hátrányuk.

(#10767) TIT


TIT
veterán

Nem mondta senki,hogy kamuzok(nem is ajánlom)el kell olvasni a neten van több cikk,ahol labortesztek bizonyítják,hogy nem felezi a passzív és inkább nekik hiszek mint pár önkéntesnek akik megszámolják a sorokat :)
A térérzet nem a passzívságtól függ mert én a moziban se látom,hogy kijönne valami(jurassic world)viszont egy lg-n úgy kijött mint sehol máshol azóta se.
De az aktív remegése+limitált fps-e még rosszabb.
Majd akkor nézek aktívot ha nem dugdossák el a szemüvegeket és végre bekötnek egyet,mert mindig csak passzív megy.
Mellesleg a moziban közel nem fhd a film.
Pont,hogy a passzívat hozták ki jobb térérzetűre és nem 20 perc az aktívnál a fejfájás,hanem 1 óra.

[ Szerkesztve ]

(#10768) access_denied válasza TIT (#10767) üzenetére


access_denied
senior tag

Csak annyit, hogy irigylem azokat, akiknek nem fájdul meg a fejük 20 mp alatt az aktív 3D-től.

(#10769) TIT válasza access_denied (#10768) üzenetére


TIT
veterán

Nekem néha a passzívtól is feszül+ha túl közel vagyok(1-2m)

(#10770) Luck Dragon

Számomra a legjobb 3D-s élmény tv készülék esetében philips 84PFL9708s nyújtotta.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10771) süti5 válasza Luck Dragon (#10770) üzenetére


süti5
őstag

Olyan nagy TV-t még nem is láttam :B ;]

(#10772) Hannibal78


Hannibal78
csendes tag

Sziasztok. Valaki tudna segíteni a NET TV t hogy lehet beállítani??? Rákötöm az internetre, de utána nem csinál semmit, csak keres és keres. pedig a netet hálózatot, azt érzékeli...
Ezek alapján a frissítés is a legújabb, mert nem kéri az újabbat... semmi.. de miért nincs NEt TV m??? :(

(#10773) #94529552 válasza Mrqz (#10766) üzenetére


#94529552
törölt tag

Már írtam előbb a lehetséges hibák egy részét, ami miatt problémás lehetett nálad a jó 3D élmény. Nem, a saját és nem megfelelő alapokon nyugvó tapasztalat nem jó, az alapján nem érdemes lehúzni egyik eljárást se, sem itt sem máshol. Több milliónyian használják mindkét technikát és működik, szóval csak olvasni kell a teszteket, véleményeket. Hinni kell a tömegnek. Szóval értsd meg: tökéletes 3D élmény érhető el megfelelő feltételek mellett akár passzív vagy aktív megjelenítőt használunk. Ha neked nem sikerül, az egyéni dolog. Az egyik mozinál kezdhetnéd a jó tapasztalatok gyűjtését, ott szinte mindenkinek lejön az élmény, jó 3d film esetén. Nagy sikerű filmek: Avatar, Gravity, Transformers 3, Sammy, stb,stb,.

(#10774) Luck Dragon válasza Hannibal78 (#10772) üzenetére

Ha már első generációs okos tv a Smart funkciók elavultak és a régiek az újakkal nem kompatibilis.

süti5
Pedig MM-is árulta őket ,csak azt jelezni kellett MM-weboldalán és külön foglalkoztak vele, mert 5 millós értékkel rendelkezett 2013-mas modell beszélünk, és a 84" LG panelja van benne, ők voltak a beszállítók.
Míg egy adot 7 ezres sorozatból egy müszak alatt 1600 DB generáltak abból 20-25DB de az már nagyon jó volt, külön sor volt rá akik a legjobb emberekből lett össze állítva, és csak itt Magyarországon készítették,
A tv 2DB 16 ohm hangszórókból állt, 4DB/SSB vezérlő lappal 1DB ambilight panelal-ami ha jól emlékszem 9 ambilight világító szálat vezérelt, plusz volt hozzá 11-12 szalag kábel. Saját raklapjai voltak ,mivel csak állítva lehetett szállítani, és 4DB ilyen tv fért el egy kamionra a bíztósítási lapja volt:) Szép látvány volt, és az egész tv össze szerelve 82KG-volt:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10775) Mrqz válasza #94529552 (#10773) üzenetére


Mrqz
csendes tag

"Nem, a saját és nem megfelelő alapokon nyugvó tapasztalat nem jó"

Ne hari, nálam ez már LOL kategória... Sztem fejezzük má beeee :)

(#10776) #94529552 válasza Mrqz (#10775) üzenetére


#94529552
törölt tag

Viszont a LOL 2x is. Nem kell elhinni semmit, ott a net, lehet tájékozódni, és nem kellene félretájékoztatni másokat: "Nekem a passzív meg igenis lefelezte / lefölözte az élményt és a felbontást is... Csalódás volt."
Ha gondolod, kereshetek 3d teszteket, véleményeket, komplex összehasonlítást akár. Philips tévékből jelen van a két technológia, nyugodtan próbáld ki őket, a 7-es szériát javasolnám elsőre, ha tényleg jó tévét akarsz.

(#10777) süti5 válasza Luck Dragon (#10774) üzenetére


süti5
őstag

Ha ennyi pénz, akkor már nem inkább egy minőségi projektor?

(#10778) Luck Dragon válasza süti5 (#10777) üzenetére

Ez már szubjektív :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10779) adam1


adam1
aktív tag

Philips 65PFS7559 egy ilyet vettem bajom nincs vele a hangdoboz amit adnak az fos,de nem is terveztem használni a menű valóban lassú, de nem vészes. Az elöző Philips 46PFL9705H/12 volt eladtam egy ismerösnek el van ájulva töle az ambi nagyon bejött neki is. Egyébként a nagy tv itthon 640 ezer a szlovákoktól 1250 euróért elhozható.

[ Szerkesztve ]

Az élet,életveszélyes!Eddig mindenki belehalt!

(#10780) dualcore válasza adam1 (#10779) üzenetére


dualcore
őstag

Gratulálok, jó kis tv, és jó ár.

(#10781) #94529552 válasza adam1 (#10779) üzenetére


#94529552
törölt tag

:R Melyik üzletből vetted, és a jótállás is érvényes itthon?

(#10782) sebgutkopf válasza azigazimoris (#10758) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ez sem teljesen pontos. A philips elektronikája ugyanis folyamatosan változtatja a háttérvilágítás erejét és teljesen automatikusan vezérli. A fényerő nevű paraméter egyedül a fekete szint állítására szolgál. Számok tekintetében kb azt, hogy a bejövő jel szerinti nány %-os szürkét (rgb kódon a 0-255 skálán mely 0 feletti értékek legyenek már feketék) mossa már feketének a tv, illetve ha magasra állítod, akkor semmi se lesz fekete csak szürke.
A háttérvilágításra közvetlenül legjobban ható paraméter a philips tv-knél a kontraszt (nem keverendő a video kontraszt-al). A kontraszt növelésével a fehér szín egyre világosabb lesz és vele együtt nő a tv fogyasztása (ha ki van kapcsolva a fényszenzor meg automatikus kontraszt opciók), ami a fényerő és háttérvilágítás növelése miatt következik be.

(#10783) adam1 válasza #94529552 (#10781) üzenetére


adam1
aktív tag

Ezektől vettem /[link]/ dunaszerdahelyre kell menni érte 150km a garit nem tudom, cégre vettem áfát nem kell kifizetni

Az élet,életveszélyes!Eddig mindenki belehalt!

(#10784) azigazimoris válasza sebgutkopf (#10782) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Nagyon szépen leírtad, én csak egyszerűsítve próbálkoztam :-)
Lényeg, hogy ne keressük a háttérvilágítás állítást, mert felesleges...

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#10785) Luck Dragon válasza adam1 (#10783) üzenetére

Gratulálok a tv-hez :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10786) Hannibal78


Hannibal78
csendes tag

Sziasztok. Valaki tudna segíteni a NET TV t hogy lehet beállítani??? Rákötöm az internetre, de utána nem csinál semmit, csak keres és keres. pedig a netet hálózatot, azt érzékeli...
Ezek alapján a frissítés is a legújabb, mert nem kéri az újabbat... semmi.. de miért nincs NEt TV m??? :(

(#10787) TIT válasza Hannibal78 (#10786) üzenetére


TIT
veterán

Sose kéri az újabbat,sőt nem is találja.

(#10788) #94529552 válasza Hannibal78 (#10786) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem senki nem tud segíteni, mert már kérdezted ezt a net tv-t vagy 5 vagy 6 alkalommal, és sokadszorra sincs válasz rá. Fordulj az ügyfélszolgálathoz segítségért, vagy jelentsd be hibának.

(#10789) Hannibal78


Hannibal78
csendes tag

Akkor minek istenítik itt a philipset, ha nem tud rá válaszolni senki sem... :(

(#10790) Dave567 válasza Hannibal78 (#10789) üzenetére


Dave567
addikt

Mert a tévét általában tévénézésre kell használni nem pedig Netezésre, ezek a Smart meg beépített lejátszók sz@rok, vagy mennek vagy nem..
De nálad szerintem más probléma lesz, használati utasítást meg nézted, abban nincs véletlenül le írva?

(#10791) #94529552 válasza Hannibal78 (#10789) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mert. 1, Mindenki csak azt tudja isteníteni, amit használ, azt ismeri általában, és ez a többi tévés vagy bármilyen fórumon megvan, a többi típust, vagy márkát nem is ismeri közelebbről. 2, Elégedett a készülékkel, és nem használ olyan funkciót, amit te szeretnél, vagy ha igen, akkor az övén a használatkor automatikusan működik. 3, Egyéb ok. :)

(#10792) csalafinta65 válasza Hannibal78 (#10789) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Add el. Ez a legegyszerűbb.

(#10793) dualcore válasza Hannibal78 (#10789) üzenetére


dualcore
őstag

Tegyél a tv mellé egy valami ilyesmit és akkor menni fog a net tv. És ez igaz mionden okos tv-re, nem csak a Philips hibája ez.

(#10794) cyanID


cyanID
tag

Üdv a fórumtagoknak!

A segítségeteket kérem vásárlás ügyben, eddig olvastam a samsung ill sony topicot, annyi jött át, hogy a philips tv-kkel talán picit több gond van, bizonyos szegmensben ezért olcsóbbak is.

Igaz-e szerintetek mondjuk a 2014es modelleket tekintve, hogy:

"dobozhangú" hangszórók
lassú, a többi gyártóhoz képest sokkal használhatatlanabb smart funkciók

Gyenge, és nem túl megbízható szervízhálózat.

??

Én csak venni akarok 48"-50" körüli tv-t lehetőleg világos, vagy fehér színben, ami elegáns, szép képe van, esetleg időnként elboldogul a gyors mozgások megjelenítésével, és probléma nélkül összehangolódik a samsung telefonnal: kép, videotükrözés, és mondjuk létezik hozzá olyan megvásárolható BT hangszóró, amivel együttműködik ( ez utóbbit tudom, hogy máshol is ritka).

Persze jó lenne az UHD, de fontosabb, h a jelenleg sugárzott csatornák hiányosságait kompenzálni tudja képjavító eljárásokkal pl...és azt sem bánom, ha bírja addig mint egy régi samsung lcd (10 év)...

A szerviz csak azért fontos, mert túl vagyok már azon a koron, h apróságokkal bíbelődjek, meg bizonygassam egy tv-nél, hogy mi a hibája stb...

Alapvetően egy sony 50w815-öt néztem meg, ami talán ezt teljesíti, de kifutó, így alig kapni és 200 fölé csak jó indokkal mennék.

A youtubon látható néhány videon én nem nagyon látom a philips tv-ken azt a hatalmas technológiai lemaradást.

Ha esetleg tudnátok javasolni pár típust, esetleg beszerzési forrást, sokat segítene.

De már az is, ha valaki tapasztalatból összefoglalná a márka jellegzetességeit :R :R

(#10795) cyanID válasza cyanID (#10794) üzenetére


cyanID
tag

Esetleg ehhez mit szóltok?

[link]

48PFS6719/12

(#10796) csalafinta65 válasza Luck Dragon (#10785) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szia. Ebben a modellben milyen panel van Philips 47PFS7199/12 3D SMART

(#10797) csalafinta65 válasza cyanID (#10795) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szerintem , maradj a Sonynál. Szervizelés egyszerűbb. De 10 évet felejtsd el.Jó esetben 5-6 évre számíts.

[ Szerkesztve ]

(#10798) cyanID válasza csalafinta65 (#10797) üzenetére


cyanID
tag

Köszönöm az őszinteséget!

Az én fejemben még a régi philips él...

(#10799) Luck Dragon

csalafinta6
47PFS7199/12 hez tartozó panel >>> LC470EUF-PGF1 IPS

cyanID
Szerviz hálózat lehet hogy kevés van de azért nem elhanyagolható.

Szerviz Kft. - központi márkaszerviz Budapest 1117 Karinthy Frigyes u. 15. 1-209-6052 philipsszerviz@t-online.hu w w w .szervizkft.hu
Rádió Televízió Szerviz P és T kft. Miskolc 3525 Kis-Hunyad út 52. 46-340-293 rtvservice@chello.hu
Elektro Record Kft. Kecskemét 6000 Arany J. utca 6. 76-484-939 elektrorecord@t-online.hu w w w .elektrorecord.hu
HK Tv-szerviz Kft Szombathely 9700 Széll Kálmán utca 44 94-512-707 szerviz@hk.hu w w w .hk.hu
Elektronik-Szerviz Kft. Bonyhád 7150 Fáy Ltp.1. 74/550-550 elektronik@bonet.hu
Juhász Elektronikai Kft. Békéscsaba 5600 Kölcsey u. 17. 66-324-419 jkesz@digikabel.hu
Signál - Tévé Bt. Pápa 8500 Eötvös u. 6. 89-324-950 signal@kabelszat2002.hu
Solidor Kft. Debrecen 4029 Cegléd u. 11. 52-475-777 solidor2@t-online.hu
Televideó Szerviz Bt. Székesfehérvár 8000 Széchenyi u. 19. 22-312-256 vszerviz@mail.eol.hu
Profi System Bt. Pécs 7630 Zsolnay u. 84. 72-213-633 profisys@t-online.hu
Szuper Elszó'57 Kft. Szeged 6722 Tábor u. 3. 62-426-928 szuperelszohtg@vnet.hu w w w .elszo.hu

"dobozhangú" hangszórók"
Ez relatív, ahogy minden tv márkánál, itt is megtalálható ilyen készülék, De ami Ambiwoox hangrendszerrel van ellátva az nem ilyen, és 6xx- már be van építve csak előtte el kell olvasni a spec tartalmát a kiszemelt készülék esetében. A készülékeket a Philips tv vásárlás esetén inkább a 6-szériától ajánlott a megvételük, igaz a kisebb szegmensekben is van jól eltalált készülék.

"lassú, a többi gyártóhoz képest sokkal használhatatlanabb smart funkciók"
Ez tény és való hogy a Philips Hbb-os felülete lassabb a konkurenciához viszonyítva, de a 2014-2015 szegmensben található android os-el ellátott készülékekkel nincs ilyen gond.

És amit kitűztél célnak az van a Philips tv- soraiban de nem 200E alatt,
Mint méretben van a megadott ár alatt 50PUS6809 -modell ,de nem kapsz fehér színben. és egy két dologban hiányos lesz az általad előírt dolgokban.

ha bírja addig mint egy régi samsung lcd (10 év)...
A mai tv-k márkától független adott egy üzemórában megadott érték - ami 10-15-20E órában van megadva, ha ezt eléri az SSB- lehet is papírnehezéknek használni, és amikor a csere lenne esedékes ami 6-8 éven belül megtörténik(felhasználó függően) addigra a pont alkatrészek nem lesznek.

Amit ajánlanék figyelmedbe és megvásárolható nagyobb műszaki áruházakban lásd MM-sárga csillag
Van hozzá rendes háttér alkatrészek a szervízekben és még közel áll az elvárásaidnak és az összeg is,
-PFS8109 van 48"-ban ahogy 55"-is és még fehér kivitelben is meglelheted, de FHD- felbontással bír, de ott van a PUS8809 ami már UHD de ez már majd nem a fél milllios értékben leled meg a polcok sorain.

Így inkább a 48"pfs8109- mondanám a te tévédnek. ami jelenleg 250E

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10800) cyanID válasza Luck Dragon (#10799) üzenetére


cyanID
tag

Ez a modell 50PUS6809 miben "hiányos"?

A többi sajnos sarokállványos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.