Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) Luck Dragon válasza dualcore (#10550) üzenetére

A 6300-as új kiadása hihetetlen mekkorát ugrik előre technikai szintén és ha belegondol az ember hogy ez is megközelítőleg annyiba kerül mint a mostani, akkor ár /értékben ez viszi a pálmát az egész sorozatban a Philips háza táján. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10552) access_denied


access_denied
senior tag

No. 7909 téma. Megkerestem Philipset. Azt mondják, hogy 55-öst forgalmaznak, keressek meg viszonteladót. Euronics, Media Markt vagy Extreme Digital. Előbbit megkerestem, válaszuk egyiket sem forgalmazzák, vegyem fel a Philipsel a kapcsolatot. Ezt égi jelnek titulálom, egyelőre dobom a sztorit. :(((

4K passzív 3D, Ambi, ez lett volna az igény. Már a méret sem számított volna...

[ Szerkesztve ]

(#10553) dualcore válasza Luck Dragon (#10551) üzenetére


dualcore
őstag

Megmondom őszintén én is kacsingattam felé kicsit.

(#10554) dualcore válasza access_denied (#10552) üzenetére


dualcore
őstag

Neked a 7100-as új széria lenne az ideális választás, gondolom év vége felé kapható lesz nálunk is.

(#10555) access_denied válasza dualcore (#10554) üzenetére


access_denied
senior tag

Az miben különbözik a 7909-től? Android az is, erősen hasonlóak a specifikációk. 7150-nél 3 oldalas Ambilight-ot látok, ez szimpatikus.

Android verzióban van különbség? Ha nincs, akkor a 7909 hibái gondolom itt is jelen lehetnek :(.

(#10556) csalafinta65 válasza dualcore (#10554) üzenetére


csalafinta65
senior tag

:W :W :W

(#10557) csalafinta65 válasza Luck Dragon (#10551) üzenetére


csalafinta65
senior tag

+1

(#10558) dualcore válasza access_denied (#10555) üzenetére


dualcore
őstag

A 7909 az alapban Android 4.2.2 (Jelly Bean) és 3 oldalas, viszont csak 600 Hz PMR, és 1 HDMI2.0, és 3 HDMI1.4 van benne.
A 7100 az csak 2 oldalas viszont 800 Hz PMR, viszont mindegyik HDMI 2.0-ás és Android 5.0 (Lollipop) -al érkezik.
A 7150 viszont 3 oldalas, szintén 800 Hz PMR, és ez is Android 5.0 (Lollipop) -al érkezik.

A tévedés jogát fenntartom. :D

#10556) csalafinta65

Mi a baj?

[ Szerkesztve ]

(#10559) csalafinta65 válasza dualcore (#10558) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Év vége felé...mondod..röhej...

(#10560) dualcore válasza csalafinta65 (#10559) üzenetére


dualcore
őstag

Hírek szerint az ősztől hamarabb nem lesznek, sajnos.
És kicsit szégyen is. De ezt csak halkan mondom.

(#10561) csalafinta65 válasza dualcore (#10560) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Ja ja...

(#10562) access_denied válasza dualcore (#10558) üzenetére


access_denied
senior tag

:R

Az Android 5.0 majd nagy jóság lesz mondás. Majd eljő a 7150 korszaka és jön a megváltás.

Milyen szép is lenne. Kicsit bezsongtam. Sorry.

(#10563) #94529552 válasza dualcore (#10560) üzenetére


#94529552
törölt tag

Majd rákérdezek erre is, újfent. Az androidok nem csupán az appoknál, vagy a játékoknál jelentenek segítséget? Legalább is én úgy tudom.

(#10564) kleiderbauer


kleiderbauer
újonc

Üdv! Van bárkinek információja a PUS6809-ről? Engem az 58"-os kivitel érdekelne, ami 250 ezer forint körül megszerezhető, de kicsit (nagyon) gyanús az olcsó ár. Nem lesz ebből híg leves? Weben nem nagyon találtam tesztet a jószágról.

(#10565) süti5 válasza kleiderbauer (#10564) üzenetére


süti5
őstag

Szia,

nekem 50PUS6809-em van december óta, bevált, igazából nem tudok rá rosszat mondani.
Usb-ről filmek szépen mennek rajta, 3d szép, 4k mintáknál nagyon szép:)
Tv is jó rajta, a beállításokkal lehet játszani és egyénre hangolni, én is ezt tettem.
Pendrive-ra felvétel is működik, bár nem használom, de kipróbáltam, 64gb-osra vígan felveszi.
Mi érdekel?

(#10566) Luck Dragon válasza kleiderbauer (#10564) üzenetére

Szia ha jól rémlik van 6809 gazdik a keresőbe bírod és kiadja azok hozzá Szólását akik megosztották a véleményüket a készülékről. Ha több infót szeretnél akkor később meg írom, de most telefonról pöttyögők.

Süti kolléga meg előzőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10567) sly54


sly54
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy létezik olyan,hogy a PFS 6609-en nincs külön háttérvilágítást beállító lehetőség?Köszönöm előre is

(#10568) dualcore válasza #94529552 (#10563) üzenetére


dualcore
őstag

Tudomásom szerint a képminőséghez nincs köze az Android rendszernek. Ha jól tudom még a menü rendszer sem változik, hanem csak a netes tartalom és a játékok ill. alkalmazások kezelhetőek az android rendszerrel.

(#10569) kleiderbauer válasza süti5 (#10565) üzenetére


kleiderbauer
újonc

Ezt olvastam róla, ami nem túl bíztató. Tulajdonosként mit gondolsz erről?

(#10570) süti5 válasza kleiderbauer (#10569) üzenetére


süti5
őstag

Nem tudom, hogy kifogott-e egy rossz darabot, vagy mi lehet, de alatta van másik vélemény is, érdemes elolvasni azt is:)

A lassúság ahogy olvasom többektől, a philips sajátja, mármint a menü lassú, a csatornaváltás, ill bekapcsolás után kell kis idő mire magához tér, ez igaz, de én teljesen hozzászoktam. Csatorna váltásnál azért nem percekről beszélünk, hanem mondjuk 2-3 mp.

A fagyást nem tudom hova tenni, nekem nem fagy le, ez tuti. Talán egyszer a több mint fél év alatt. Szoftverfrissítés több is volt, az utsó kivételével eddig mindet feltettem és eddig csak javított, fel kéne tenni a mostanit is, ha lesz időm.

A tv-t gond nélkül lehet irányítani androidos telefonos app-pal is, kipróbáltam, illetve telóról könnyen ki lehet tenni a képet wifin a tv-re, lehet így videókat, képeket nézegetni. Mediaplayer progival a laptopon simán lejátsza wifin a filmeket, bár én usb-ről küldöm általában.

H265-öt valóban nem kezeli, ahogy hdmi 2.0 sincs rajta de ezt tudhatta előre aki megveszi....

Az uhd videók csodásak, ezt sokan nem hiszik el, de mikor meglátják beleszeretnek, egyszerűen gyönyörűek. Komolyan teljesen lelazít mondjuk sötétben egy pár perces uhd felbontású táj vagy természetfilm, utazós műsor, ilyesmi.

A távkapcsolóval hogy mi baja, egyszerűen nem értem, elég kekec, aki beleköt.

Youtube-ra tökéletes, netezni meg nem ezen szoktam, arra ott a laptop.

A kép nem kockás, nem értem ez hogy lehet....

(#10571) dualcore válasza süti5 (#10570) üzenetére


dualcore
őstag

(#10572) Luck Dragon válasza dualcore (#10571) üzenetére

A természet hívó szava, ohh Wait.... :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10573) dualcore válasza Luck Dragon (#10572) üzenetére


dualcore
őstag

Szépen visszaadja a színeket, nemde?

(#10574) csalafinta65 válasza dualcore (#10573) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Hát még az Amoledes Samsung Galaxy Tab S 10.5 tabomon!!!! ( igaz csak 2500X1600-on)

(#10575) #94529552 válasza kleiderbauer (#10569) üzenetére


#94529552
törölt tag

Én inkább az SD adás megjelenítése miatt nem vennék UHD-t, (még Sonyt se) de mondjuk ez nem mindenkinek fontos szempont. Az új szabványt is hiába tudja a tévé, ha nincs rá tartalom, csak a demó videók.
Tudom majd lesznek. Egyszer.

(#10576) süti5 válasza dualcore (#10571) üzenetére


süti5
őstag

Köszi, megnézem:)

(#10577) Luck Dragon válasza dualcore (#10573) üzenetére

Amint tv előtt leszek meglesem :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10578) dualcore válasza #94529552 (#10575) üzenetére


dualcore
őstag

Tény hogy tartalom az UHD-ra még nincs.
Én személyesen kipróbáltam, egymás mellett az UHD és FHD, forrásanyag ugyanaz (mindig tv) Elosztóval a két tv be bedugva, és nem rosszabb az UHD-ban az SD adás képminősége.
Tudom hogy ezt írják, de ez nem minden esetben igaz.
Viszont kipróbáltam UPC műholdas szolgáltatással is, azon rosszabb volt az UHD az tény, de az alapminőség is elmarad a mindig tv-hez képest.

(#10579) pixta78


pixta78
senior tag

Sziasztok!
Van egy 47 pfl5028k/12-m. Minden Fhd film szaggat egyik kevésbé, másik brutálisan. Függetlenül attól, hogy Pendrive-ról, vagy külső vincsiről ill. Plex media szeróról tolom!
Ez Philips betegség, vagy csak az enyém ilyen?
Van-e rá gyógyír?
Köszi nektek!

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#10580) dualcore válasza pixta78 (#10579) üzenetére


dualcore
őstag

Vezetékesen vagy wifin megy? Ha wifis akkor amiatt szaggathat, vezetékesen nem kellene szaggatni.

(#10581) pixta78 válasza dualcore (#10580) üzenetére


pixta78
senior tag

Mindkettőn, pen-ről is...

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#10582) Luck Dragon válasza pixta78 (#10581) üzenetére

Szia, a tv - nek tudnia kellene az FHD tartalmak lejátszását. Azt szeretném kérdezni hogy a kívánt filmet milyen konvertálás alatt eset át, és ugyan azzal a filmet játszottad le vagy másik filmmel is meg próbáltad? Ha igen ugyan olyan konvertálásban?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10583) pixta78 válasza Luck Dragon (#10582) üzenetére


pixta78
senior tag

Szia!
Ez a film, 18k bitrátával lett kódolva. Ezt a filmet minden módon áttoltam a tv-re de mindnél(pen, vinyó,plex) ugyanott szaggatott! Ha pc-ről HDMI-n tolom akkor ok de ez nyűgösebb, mint egy vinyóról indítani. Amik ettől alacsonyabbak azok kevésbé szaggatnak, sajnos nem csak media szeróról, hanem pen-ről is! A lejátszó progi a gyenge a tv-ben? Nem egy öreg tv de azért ezt tolnia kellene....

[ Szerkesztve ]

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#10584) kopepe


kopepe
aktív tag

A napokban átállította ez a buzi DIGI a csatornalistát,és azóta nem írja ki a tévém,hogy melyik milyen adó,és az infó sávok is tök üresek.Mi a bánat ez?Újrakerestem a csatornákat és a tv műsort frissítettem,de semmi.Van valakinek ötlete? (philips PFL3108H)

[ Szerkesztve ]

(#10585) Bizo28


Bizo28
csendes tag

Szép napot!
Vettem egy ismerőstől egy Philips smart led tv-t. A dobozán az van hogy németországból van és a menüje is német.
Nekem olyan gondom van vele hogy a távirányító nem mindent tud kapcsolni rajta de viszont minden gomb megnyomásánál vissza jelez a tv hogy megynyomtam egy also kis piros leddel.szóval a távirányító jo de csak például hangot tudok állítani,1-2 beállítást meg még pár dolgot.fele müködik fele nem.A smart része egyáltalán nem. Valaki tudna ebben segíteni hogy miért van? szoftver hiba lehet vagy valami más? Azt mondták hogy ha ennyit is enged akkor nem lehet a vevö egység rossz a tévében de akkor nem értem. Tud valaki segíteni?

(#10586) kopepe válasza Bizo28 (#10585) üzenetére


kopepe
aktív tag

Szerintem nem ahoz való a távirányító.

(#10587) Bizo28


Bizo28
csendes tag

Sajnos hozzá való mert rendeltem egyet pestről a szervíz kft-től és ugyanezt csinálta.szerencsére vissza vették.

(#10588) dualcore válasza Bizo28 (#10585) üzenetére


dualcore
őstag

A menüt nem tudod átállítani magyarra? A legtöbb készülékben több nyelv van. És esetleg egy szoftver verziónak nézz utána.

(#10589) Bizo28


Bizo28
csendes tag

Most épp annyi minden ment egyszerre hogy lecsapta az áramot és ahogy vissza kapcsoltam ujraindult a tv és átállítottam magyarra de még mindig ugyanazt csinálja. talán már nem jo a tv?A dobozon valami usb-t mutat hogy volt hozzá vagy nem tudom. Szoftverfrissitést megkellene probálnom de nem értek hozzá.tudnátok segíteni? Tipusa : 32PHK4509/12 philips smart led

(#10590) Gijon válasza Bizo28 (#10589) üzenetére


Gijon
senior tag

Innen töltsd le, itt van használati útmutató is. A nyelvet kiválasztod és mehet a móka. :)

[ Szerkesztve ]

(#10591) Bizo28


Bizo28
csendes tag

Köszönöm szépen.letöltöm és rá teszem pendriv-ra azután írok hogy sikerült e.

(#10592) dualcore válasza Bizo28 (#10591) üzenetére


dualcore
őstag

A pendrájvon semmi más ne legyen és egyből a gyökérkönyvtárba másold a szoftvert.

(#10593) Bizo28


Bizo28
csendes tag

Megpróbáltam kiírta hogy betölti a fájlokat de pont az a házikós gomb se müködik amit nyomnom kellene.:/ így nem ad be semmit.mit kellene tennem?

(#10594) dualcore válasza Bizo28 (#10593) üzenetére


dualcore
őstag

Talán próbál meg a készülék hátulján levő gombokkal a kezelést, míg a szoftvert frissíted. Más ötletem nincs.

(#10595) Bizo28 válasza dualcore (#10594) üzenetére


Bizo28
csendes tag

Néztem egy videót és nem kell nyomni semmit elvileg magától be kellene adnia a szoftverfrissítést de nem teszi. Annyit kiír hogy beolvassa a pendriv-on lévő fájlt. aztán semmi. pedig csak az van rajta . Mondák hogy lehet HOTEL módban van a tv de ehhez már tényleg nem értek.Hiába böngészek már mindent megpróbáltam.Bedugtam a net kábelt és nem villog, fel sem veszi hogy bedugtam és scarton meg usb-n kivül sem tudok mást bedugni amit érzékelne.Olyan mintha zárolva lenne a fele funkciója a tévének.Vagy kisülhetet benne valami nem értem.

(#10596) JokerMaffia válasza Bizo28 (#10595) üzenetére


JokerMaffia
tag

Szia!

A pendrive FAT fájlrendszerrel van megformázva? Talán ez segít. Ezt találtam.

"To update with a USB storage device, you need: An empty USB flash drive. The USB flash drive must be FAT or DOS-formatted. Do not use a USB hard drive. A computer with Internet access An archive utility that suppor ts the ZIP file format (for example, WinZip® for Microsoft® Windows® or Stufflt® ® for Macintosh®)."

J.M.

[ Szerkesztve ]

(#10597) TIT válasza dualcore (#10594) üzenetére


TIT
veterán

Van gomb a készüléken?
Akkor nekem lelopták a 6509-ről.

Bizo28: Azért a frissítést kicsomiztad ugye?
Berakod,elindul kiírja,hogy akarod-e frissíteni és kész.
Azért nézd meg a tiéden melyik van.
Ntfs is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#10598) Bizo28


Bizo28
csendes tag

megformásztam Fat32-ben van és a programot pedig kicsomagoltam.

(#10599) Gijon válasza Bizo28 (#10598) üzenetére


Gijon
senior tag

Húzzál le róla mindent és kapcsold ki, majd áramtalanítsd. Mikor visszakapcsolod csak a pent lökd be neki. Bár szerintem ebből szerviz lesz, de hátha nem. Hotel mód kikapcsolása beáll=>kép=>javított=>Tevékenység jellege. (Evvel én is szívtam)

[ Szerkesztve ]

(#10600) Bizo28 válasza Gijon (#10599) üzenetére


Bizo28
csendes tag

A kikapcsoló gomb pont nem működik sajnos. Ki szoktam húzni aztán vissza dugni.Próbáltam már minden féleképp.Hol tudnák ezután érdeklődni? Nincs valami philips szerviz ahol tudnának nekem segíteni esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.