Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79251) Bandus99 válasza hcl (#79249) üzenetére


Bandus99
őstag

Ha adok neki telefont, akkor nem csak a zenehallgatas lesz a problema, hanem a jatek.

Van neki most karórába telefon, az jelenleg a celnak megfelel es GPS adatokkal is ellat. Bluemobilnak hala elegendo mobilnet is van rajta erre a celra.

Zenehallgatas a problema es a dezeer amit sikerult ravarazsolni erre az oskovuletre, tokeletesen hozta azt, hogy szinte barmi ami eszebe jut tud hallgatni elokeszuletek (letoltes stb ) nelkul

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#79252) Exian


Exian
őstag

Keresek 240 Gb SSD-t, csak mai átvétellel.

(#79253) Ance


Ance
őstag

Informatikust keresünk, érdeklődés privátban. Felsőfokú végzettség kell.

(#79254) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mi meg senior PHP programozót, helybeli munkavégzéssel. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#79255) Zewa válasza Bandus99 (#79251) üzenetére


Zewa
senior tag

Trükkösen ugyan de le lehet törölni a Google Play áruházat a telefonról. Kis utánaolvasással vagy fórumozással megleled a megoldást. Csak külső forrásból lehet telepíteni majd az appokat de azt a gyerkőc még csak nem tudja megcsinálni egyedül.

Innentől kezdve pedig te döntöd el hogy milyen alkalmazásokat, játékokat telepítesz arra a készülékre. ;)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#79256) hcl válasza Bandus99 (#79251) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, ez így rendben is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#79257) Zewa


Zewa
senior tag

Valakinek nincs esetleg tudomása eladó, pusztuló félben lévő versenyzongoráról? Édesanyámnak nagyon tettszik ez a polc, és szeretném vele meglepni.

:R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#79258) UHHH


UHHH
senior tag

Bontatlan vincsi slim xbox360-hoz 320 GB, sasszéval együtt eladó, 9990 HUF.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#79259) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Itt Pécsen vagy a könyéken tudok venni fenyőt karácsonyfának frissen kivágva? Tud esetleg valaki lelőhelyet?

(#79260) Janoska26 válasza #TOTTI (#79259) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Hirden van egy ilyen aki frissen vágja, de pontosan hol azt nem tudom :F

(#79261) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Nincs valakinek 5méter +os felesleges utp kábele olcsón? :D

(#79262) #TOTTI válasza Janoska26 (#79260) üzenetére


#TOTTI
őstag

Köszi, utána járok.

(#79263) Zewa


Zewa
senior tag

SOS-ben keresek Arduino (szettet) kiegészítőkkel. (23.-áig)

Sziszi: Ha ma kell keress fel pm-ben, ha nem akkor Infolexben haccáz pénz az 5méteres.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#79264) Dluinet válasza #TOTTI (#79259) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én tudok,
már két hónapja kiválasztottuk a fát, 23-án amikor megyünk érte akkor vágják ki

biztos hogy van nekik még, csak hát ilyenkorra a szépek elfogynak

ha így is érdekel, akkor megadom az elérhetőségüket

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79265) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Láttam, hogy többen otthon vagytok Steamben. PUBG-t hoz a Jézuska. A kérdés, szerintetek felfelé megy az ára mert holnap kijön az 1.0 vagy lefelé mert benne lesz a Christmas Sale-ben? :DDD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#79266) hcl válasza Zewa (#79263) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Építs, ha van AVR-ed bele, nem nehéz :) Meg ha magadnak lesz, persze.

Mutogatni való hater díszpinty

(#79267) Stoner


Stoner
csendes tag

Ilyen átalakítót keresek helyben SOS (még hétvége előtt kéne). Hol keressek? Vagy esetleg valakinél elfekvőben apróért?

PS/2 billt szeretnék USB porton használni.

A közhiedelemmel ellentétben a rendszergazda nem gépparkot üzemeltet, hanem állatkertet.

(#79268) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!
Úgy néz ki meghalt a HDD rackem.
Kertvárosban nincs valakinek eladó?
Kritériumok:
2.5"
Fém ház
Kiegészítő táp bemenet
USB 3.0

Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#79269) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

Valakinek esetleg valami értelmesebb fejhallgató PChez 10 körül ?

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#79270) hcl válasza Stoner (#79267) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

D-Audio, talán Tacsco, hülyebolt, RAM, Microhm, PC bontó, ilyesmik.

Mutogatni való hater díszpinty

(#79271) CPT.Pirk válasza Stoner (#79267) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Eléggé kihalt dolog, vásárban vagy az ebayen próbálnám meg.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#79272) a2d2


a2d2
addikt

Uránváros Mecsek áruház környékén tudtok számtech boltot ami 5-ig nyitva van?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#79273) a2d2 válasza a2d2 (#79272) üzenetére


a2d2
addikt

Vagy uránban is érdekel eladó hdd rack mostanában.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#79274) Exian


Exian
őstag

Kedves sörkedvelő fórumtársak!

Eztetet is megértük!

Találkoztatok már ezzel?

A magyar "tömegsörök" között elsőként, a Szalon mostantól kukoricadara mentes!

Norbi? Vélemény?

Én még nem kóstoltam, nem tudom, lesz e érezhető különbség az eddigiekhez képest, 3db-ot vett nekem édesanyám náluk a házban lévő KISBOLTBAN (még sehol máshol nem láttam).

Mondjuk jó ideje szerintem a Szalon amúgy is jelentős javuláson, változáson esett át, bármikor ittam az elmúlt 1 évben, mindig meglepett, hogy JÓ!

Kukorica nélkül, reméljük már csak még jobb lehet.

(#79275) Dluinet


Dluinet
nagyúr

xbox one-ra keresek Destiny 2 -t
használtat, új letöltőkód, akármi
személyes átvétellel vagy utalással

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79276) CPT.Pirk válasza Exian (#79274) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amíg voltak a sörmajálisok, valami borzasztóan rossz sör volt a Szalon. Aztán pár éve valamit csináltak és azóta meg frankó. A Pécsi sör meg pláne frankó, a belőle kiérezhető 'virágos rét' illatokkal.

Mondjuk a Szalon barna az régen is jó volt, sőt. Nagyon nagyon jó sör.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#79277) Exian válasza CPT.Pirk (#79276) üzenetére


Exian
őstag

Ja ja, de ez most ezen túl egyfajta MÉRFÖLDKŐ, hogy a hazai sörgyárak között a Pécsi Sörfőzde lépte meg először, hogy az alap, olcsó tömegsöre kukoricamentes és a német tisztasági törvény alapján készül. Hogy hogyan, még nem tudom, 1 óra és kiderül :) mondjuk ahogy írtam, egy ideje amúgy is egyre jobb volt szerintem.

(#79278) CPT.Pirk válasza Exian (#79277) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mikor 15-ben a Fezenen voltam, ott csak Ászok volt, meg Soproni hidegkomlós. Az Ászok nekem nagyon semmilyen, a hidegkomlós már egy fokkal jobb így azt ittuk...
Aztán tudod mekkora öröm volt, hogy a Balaton sarkánál a Gumirádli szabad strandon 450Ft-ért árultak jéghideg szalon világost? Mintha eljött volna a messiás a hidegkomlós után. :D

A kukorica amúgy érdekes kérdés. Láttam ezzel kapcsolatban egy cikket, miszerint a magyarok és a lengyelek ízvilágába olyan, hogy szereti a kukoricás dolgokat a sörben.

Majd írd meg milyen az a sör.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#79279) Zewa válasza Exian (#79274) üzenetére


Zewa
senior tag

Ez valóban jó hír, kíváncsi leszek mennyit javul a minősége bár ilyen mélységből nem nehéz nagyot előre lépni. :D
Akcijósan 219 vagy 229+ü áron szoktam Pilsner Urquellt venni. A hulladékoknál alig drágábban minőségi sört ihatok. (Emellett egyre inkább rajongok a felső erjesztésű sörökért amiket főleg a Kisüzemben szoktam venni szebb napokra.) A hideg komlós Drehert nagyon szerettem egy időben, aztán ittam Kapucinus Illuminátort (csapon sokkal finomabb) és társait és azóta hááát elég gyengus az a Dreher. :N

24.-ére két adag halászlevet szeretnék vásárolni. Tudnátok ajánlani egy éttermet ahonnan érdemes elhozni?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#79280) Dluinet válasza CPT.Pirk (#79278) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A magyarok meg a lengyelek szeretik a glükóz fruktóz szirupot is, csak nem az ízvilága miatt, hanem mert 2 ft-tal olcsóbb.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79281) Exian válasza CPT.Pirk (#79278) üzenetére


Exian
őstag

Megittam. Sajnos nem aratott egyértelmű sikert nálam. Lehet, hogy az is baj, hogy kb. 2 hónapja nem ittam sört. Egy kicsit íztelennek éreztem, de mondjuk ezzel sokszor vagyok így, hogy bizonyos JÓ sör egyszer nagyon teltnek, komlósnak, ízesnek tűnik, máskor meg totál szódaízűnek hat. Mindenesetre van még 1-2 üveggel, ma is bepróbálom majd este :) hibát nem éreztem benne, szóval mindenképp rendben van teljesen. Szerintem nem voltam teljesen ráhangolódva, meg picit beteg is vagyok, teljesen máshogy érzek ilyenkor ízeket.

(#79282) IO.sys válasza Exian (#79281) üzenetére


IO.sys
őstag

Mostanában én is sörkrízissel küzdök. Egy hosszú nap után megkívánok valami vállveregetőt, aztán sokat állok a söröspult előtt, mire találok valami kedvemre valót. Ilyenkor a sötét sörök szoktak jól esni, 7.5% körül. Nem kell több, csak 1, de az akkor legyen jó sűrű. A baj csak az, hogy ahova a leggyakraban járok (Aldi Lidl Penny) csak nevenincs söröket árul. :(

[ Szerkesztve ]

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#79283) UHHH válasza IO.sys (#79282) üzenetére


UHHH
senior tag

A tescoban nagyon jók a sörök, a saját márkás crafted széria. De a Szent András, az az igazi.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#79284) rnrn


rnrn
tag

Múlt héten jártam a Kecskeméti Sörmanufaktúrában üzemlátogatáson. A nagyüzemi sörök sosem lesznek olyanok, mint a kisüzemiek, de nem is kell, mindenki eldöntheti, hogy mit iszik. 3-400 Ft-tól már vannak finom kisüzemi sörök (a Kisüzem üzletet ajánlom) vagy külföldről származó ugyancsak nagyüzemiek. Itthon ún. gyors érleléssel készítik a sörök javát a nagyüzemekben, majd általában ászokolás után vízzel felhígítják -- sok esetben komló granulátumot használnak, nem is komlót. Kisüzemekben ilyen nincs, válogatják az alapanyagokat, ami sörlé leerjedt, azt utána még tovább érlelik oxigénmentes környezetben --- nem ritka a 3 hónap.
Pár hete voltam Olaszországban, vettem egy rahedli sört. Ezzel a néhánnyal akkor megnyitom a sort, akarom mondani a sört! :) Boldog Karácsonyt kívánok!

(#79285) IO.sys válasza UHHH (#79283) üzenetére


IO.sys
őstag

Nem jön szembe tesco, de megjegyeztem!

rnrn: Tudsz élni :) Viszont!

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#79286) TRob1 válasza IO.sys (#79285) üzenetére


TRob1
veterán

Azért a Lidl-ben szinte mindig találni jófajta sört. Sokszor van újságos akció, és akció lejárt utána is sokáig maradnak még.

¤ R'n'R ¤

(#79287) Zewa válasza IO.sys (#79282) üzenetére


Zewa
senior tag

Ez esetben vegyél egy pakk ilyet és jóság van. Winkler Róbert az autós újságíró és amatőr sörfőző is rápróbált.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#79288) IO.sys válasza Zewa (#79287) üzenetére


IO.sys
őstag

úúúúúúú

TRob1: köszi!

Ha már itt tartunk, az új (?) Krušovice búzasört nem ajánlom. Olyan, mint valami megsavanyodott híg búzasörszörp.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#79289) rnrn válasza IO.sys (#79288) üzenetére


rnrn
tag

Igaz 3+ éve kóstoltam, de ha erről van szó (Krušovice Pšeničné 4,3%), én beleszerettem. Lehet, hogy nem megfelelően volt tárolva amit kóstoltál vagy az is lehet, hogy licensz alapján már a fene knows hol pancsolják... Te hol vetted? Kaptad?

(#79290) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Ilyen usb adatkábelt plusz tápbemenettel hol találok a városban?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79291) Exian válasza M_AND_Ms (#79290) üzenetére


Exian
őstag

(#79292) Zewa


Zewa
senior tag

Srácok!
Tudnátok ajánlani mára vagy holnapra egy jó halászlé lelő helyet? 2 adag kéne elvitelre..

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#79293) Exian válasza Zewa (#79292) üzenetére


Exian
őstag

Én holnap főzök :D

(#79294) M_AND_Ms válasza Exian (#79291) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Köszönöm! Remélem, van is nekik

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79295) Exian válasza M_AND_Ms (#79294) üzenetére


Exian
őstag

A készletnél ott van a pipa, de ha netán még sincs nekik, VAGY nem ez a fajta (nem anya dugalj van rajta), akkor bocs, nem akartalak félrevezetni.

De a Szabadság u. 33-ban szintén tutira kapsz, szerintem.

(#79296) Exian


Exian
őstag

Ha ismertek fotó-, festő-, képző- vagy gyakorlatilag bármilyen alkotóművészt, aki szeretne jó helyen, jó feltételekkel megjelenni egyéni kiállítás formájában, jelezzétek!

Természetesen lehet fórumtag is, ha van köztünk alkotó szellemmel megáldott tag :)

Nem kell profi művésznek és profi alkotásoknak lennie, sőt!

Akit érdekel, vagy ha ismertek olyat, akit érdekelne, jelezze privátban.

A kiállításmegnyitóhoz leszervezünk mindent, díjmentesen: plakát, szórólap készítés, zenés, táncos, énekes műsor, szakmai megnyitó ember, köszöntő ember, a megnyitón videófelvétel és fotódokumentáció készítés.

Tehát egy nívós, profi kiállításmegnyitót és komplett leszervezést kap az illető, teljesen ingyen. Amit magának kell vállalnia anyagilag: fotó esetén a papírképek előállítása saját feladat és költség, illetve, szinte minden kiállításon szoktunk kis állófogadást rendezni, ez is a kiállító feladata, hogy megvásárolja a dolgokat, amit szeretne kirakni (nem kell nagy dolgokra gondolni, többnyire néhány üveg bor és üdítő, és péksütemény szokott lenni, szerintem letudható az egész ~10e Ft alatti összegből).

A kiállítási időszak 2-3 hét, illetve megegyezés szerint.

Több személy is jelentkezhet.

A kiállítást 3-4000 ember látja.

Amit nyerhet a kiállítással az alkotó: ha ismeretlen még, akkor egy kis ismertséget, továbbá, ahogy írtam, egy profi, minőségi színteret, profi kiállításmegnyitóval. Ha profi az illető, akkor plusz egy helyszín a "Kiállításaim" szekcióban a referenciák között.

Illetve, számos esetben vásároltak a látogatók a kiállított képekből, alkotásokból, abszolút kezdő, amatőr művészek esetén is!

Saját kiállításomon még én magam is eladtam néhány fotóm poszterváltozatát!

Kb. 120 kiállításmegnyitón magam is részt vettem az elmúlt 10 évben, mint rendezvényfotós, ezekből tudok mutatni az érdeklődőnek, hogy még is milyen a helyszín és a kiállításmegnyitó hangulata.

(#79297) winfos


winfos
tag

Sziaszok!

Ha esetleg valaki lidl-ben jár a napokban akkor meg tudná nézni nekem hogy a képen látható malacból van e nekik?

2db kellene, de ha 1 az sem gond.

Ha meg is venné külön megköszönném és természetesen utána elmennék érte.

Köszönöm és Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#79298) dunc válasza winfos (#79297) üzenetére


dunc
nagyúr

Javaslom írj egy telószámot. Mert lehet 20 macid lesz :) Én holnap reggel majdnem biztos megyek munka előtt!

(#79299) TRob1 válasza dunc (#79298) üzenetére


TRob1
veterán

Igencsak ciki lenne az a 20 maci... főleg annak tudatában hogy malacot szeretne. :9

¤ R'n'R ¤

(#79300) winfos válasza TRob1 (#79299) üzenetére


winfos
tag

:D Így van Malac kellene, csakis az :)

0620460860nulla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.