Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44351) Magnum_ válasza zsolt19900 (#44350) üzenetére


Magnum_
nagyúr

OVB for ever!

I humbly and respectfully decline™

(#44352) Nevil2 válasza Dluinet (#44349) üzenetére


Nevil2
tag

Hát ez pont ugyanaz a KVfőző, mint a metros... csak más van rágravírozva és 6-os, nem 4-es... neked is grand kanyon van a kiöntő aljában körbe? Tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#44353) Nevil2 válasza zsolt19900 (#44350) üzenetére


Nevil2
tag

Hitelkiváltásban vagy adósságrendező hitelekben is utaztok?

(#44354) zsolt19900 válasza Magnum_ (#44351) üzenetére


zsolt19900
őstag

nem éppen

az ő itteni képviseletük vagyunk

Nevil2: igen foglalkozunk :R

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#44355) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mennyien kávéznak itt. Csak én vagyok, aki zöld teával kezdni a napot? (aki nem ismeri: hatékonyabb élénkítő, rakás jó tulajdonsága van és nem okoz függőséget vagy sárga fogat)

Mondjuk néha kávét is iszom, de inkább csak tejeskávénak, mert úgy finom, magában többnyire rossz ízű a kávé...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#44356) Nevil2 válasza CPT.Pirk (#44355) üzenetére


Nevil2
tag

Én a teát délután iszom... ilyenkor jobbára gyógyhatásút, egyébként gyümölcsteát. Étkezéshez pedig hagyományosat. A zöld tea nekem keserű, inkább hidegen iszom nyáron...

(#44357) Dluinet válasza Nevil2 (#44352) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az átlagosnál nagyobb kezem van, az "L"-es gumikesztyű épp csak rámegy a kezemre.
Simán kitudom tisztítani mosogató szivaccsal, de mosogató gépbe is be lehet rakni.
De nézd meg még a Szarvasi SZV-601 4 személyes kotyogót és a Szarvasi SZV-604 Seherezádé 4 személyes kotyogót

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44358) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Van-e köztetek olyan, aki ért valamelyest az autó hifihez? Lenne nálam 2 darab nem működő 25 centis SAL mélynyomó, amire rá kellene nézni, és esetleg kitalálni, hogy mi baja lehet, és, hogy lehet-e, ill. érdemes-e javítani.

Vagy valamilyen helyet tudtok-e ajánlani?

Köszi előre is.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#44359) sutszi válasza CPT.Pirk (#44355) üzenetére


sutszi
veterán

Én napközben mert jól esik vagy plusz élénkítésnek szoktam fekete/zöld teát inni többnyire...amolyan kiegészítőnek...mert jólesik.
A reggel az kávéval kezdődik... ;)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#44360) hcl válasza Dluinet (#44349) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem ugyanez 2 személyesben :)
Nagyon jó amúgy, csak a French Press kevéssé macerás, én meg csak magam iszok kávét.

Mutogatni való hater díszpinty

(#44361) Nevil2 válasza Dluinet (#44357) üzenetére


Nevil2
tag

Megnéztem.. .este vagy két órát olvasgattam ez ügyben... a Metrossal az a bajom, hogy a kiöntője alján körbe fut egy szűk vájat... annak a tisztításával vannak fenntartásaim... bár valahol írták (talán itt is), hogy az aromák miatt nem hátrány, ha nem lesz makulátlan tiszta... A Szarvasi kotyogók is elég jónak tűnnek...
Most már a fizut kivárom...

Thx a tanácsokat! :R

(#44362) Palafi


Palafi
tag

Sziasztok!

Egyik kedves ismerősöm laptop vásárlás előtt áll, és tőlem kért tanácsot.
Jelenleg nem vagyok túlságosan tájékozott ezen a téren.
Ezt nézte ki: Fujitsu Lifebook AH531

Véleményeket, illetve ajánlatokat szívesen elfogadnék.
Csak új, és ezen az árszinten jöhet szóba.
:R

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#44363) Magnum_ válasza Palafi (#44362) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ebben az árban messze ez a legajánlottabb notebook a notebookos topikban. tehát nyugodtan vegye ezt az ismerősöd, 3 év rendes gari, jó felépítés, ennyiért kiváló.

I humbly and respectfully decline™

(#44364) Palafi válasza Magnum_ (#44363) üzenetére


Palafi
tag

Köszönöm! :R

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#44365) köpet


köpet
aktív tag

Sziasztok!

Továbbra is eladó:
asus 8600gt 256Mb pci-e 4500Ft
evga 8600gts 256Mb pci-e 5500Ft

Mindkettő működik, kipróbálható, egy hét gart vállalok rájuk.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#44366) CPT.Pirk válasza sutszi (#44359) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Régebben egyik nyáron a melóban rászoktam a kávézásra, de nem a normális kávéra, hanem az ilyen 3 in 1 zacskós cuccra (olyanra, amiben koffein is van), mert nem volt ott kávéfőző. 10 óra körül volt a kávé szünet, úgy 3-4 hét után a szokott idő előtt 1 órával már minden bajom volt, amíg meg nem ittuk. Na itt szakítottam ezzel a fajta kávézással, pár héttel később már nem hiányzott.
Valamivel később ismertem meg a zöld teát, amit azóta is iszok.

Nevil2: a sima gyümi teával az a bajom, hogy itt nálunk citromlével és vastagon cukrozva készült, mert a mennyiségre mentek rá, annyi filtert meg nem lehet berakni, amennyi kellene egy bödlire való teához.
Mostanra már beszereztem rendes szárított gyümölcsöket, na azokból nagyon frankó teát lehet készíteni natúr módon. Persze filteresből is, ha csak 1 csésze vízbe teszik, ahogy azt kitalálták.
Amúgy meddig hagytad bent ázni a zöld teát? Mert elég semmilyen íze van, ha túl sokáig ázik, akkor lehet neki erősebb íze, ami nem jó. Kb. 3 perc nem túl forró vízben az előírt főzési idő.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#44367) yerico


yerico
senior tag

Van Pécsen olyan ember, aki tudna javítani Renault kulcsba épített központi zár távirányítót javítani? Megdöglött, a márkaszervíz szerint 30+ E a javítása (cseréje). Ez ez kicsit soknak tűnik nekem. Ráadásul ezek a kulcsok állítólag imádnak kompletten meg is dögleni, és akkor az immobilizer is le szokott tiltani, a szervíz meg új kulcsot is szokott rendelni. Ezt a neten olvasottak szerint ki tudják ütni, és akkor nem lesz vele gond 20-30 évig, de 10-15K csak az ára, míg az új kulcs olyan 60k, és az is tönkre fog menni.

(#44368) yerico válasza Palafi (#44362) üzenetére


yerico
senior tag

Ezután szokott jönni, hogy mire akarja használni. Ja, semmi extra, csak játszani akar vele. Szóval az igények definiálása nélkül nem lehet notebookot ajánlani, csak olyan általánosságokat, hogy legyen rajta sok garancia, a kijelző legyen matt, a gyártó legyen megbízható, legyen benne 4 GB RAM,

(#44369) #16729600


#16729600
törölt tag

Eladó 4db Dunlop wintersport téligumi ( 185/65/15 ) , 500 km van benne,szóval kvázi vadiúj :)

[ Szerkesztve ]

(#44370) Palafi válasza yerico (#44367) üzenetére


Palafi
tag

Én is végigjártam Pécs összes Renault szervizét kulcsjavítással kapcsolatban (Scenic), de durva árakat mondtak. Mígnem eljutottam a Megyeri úton a sörösök után a vásártér felé a második, vagy harmadik udvar (pontos címet, nevet nem tudok, csak megmutatni tudom) hátsó részén működő autószerelőkhöz. Nekik van egy műszerészük (nem mondták meg ki), aki oda jár és megcsinálja a hasonló dolgokat. Otthagytam a kulcsot, másnapra kész volt, és 2 k-t fizettem érte kb. 2 éve. Azóta is tökéletesen működik.

Laptoppal kapcsolatban: Csak kapcsolattartásra, és alap dolgokra kell. Lényeg hogy sokáig jó legyen, ne kelljen állandóan javítani, akkut venni, tehát sokáig üzembiztos legyen.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#44371) Janoska26 válasza Palafi (#44370) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Nekem Hoax csinálta meg, igaz csak 1 mikrokapcsolót kellett visszaforrasztani, meg pár vezetéket beiktatni pluszba, mivel nem sikerült pont olyan kulcsházat vennem a Clio-hoz ami kellett volna, azóta pipec. Egyébként nekem is 33000-et mondtak 1 sima kulcsházra azaz 1 műanyag darabra, + azt mondták ez magában nincs, hanem az egész elektronikát is cserélni kell amiatt, mert eltörött a kulcsházam jó fejek tényleg. Ja és a legtutibb, hogy a neten találtam eredeti kulcsházat magában 4k-ért postával :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44372) Palafi válasza Janoska26 (#44371) üzenetére


Palafi
tag

Én még ezt néztem, csak közben megjavították. Azóta pedig nem jártam utána.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#44373) Magnum_ válasza yerico (#44368) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én megelőlegeztem a bizalmat, hogy ennyiért talán nem játékra kell.

I humbly and respectfully decline™

(#44374) Janoska26 válasza Palafi (#44372) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Ha ezt a házat is lezúzom rendelek tőlük is egyet meglátom mit tudnak :DDD

(#44375) Palafi válasza Janoska26 (#44374) üzenetére


Palafi
tag

Ha nincs tartalék kulcsod, akkor még a lezúzás előtt kéne rendelned. :K
Ráadásul mivel nekem sincs tartalék belőle, ha kipróbáltad, bátran vennék tőlük én is. :DDD

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#44376) hcl válasza Janoska26 (#44371) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én az egyik portásunknak javítok Merga távirányítót, de arra sem érek rá, ezért nem ajánlkoztam... Valószínű nem gyári cucc, hanem valami utángyártott kínai, mert olyan gány, hogy az valami :W
Letöredező műanyag gombok, kiszakadó forrasztások :Y

Mutogatni való hater díszpinty

(#44377) krizmo_ válasza CPT.Pirk (#44366) üzenetére


krizmo_
addikt

A kávé sem ártalmas, rengeteg jótékony hatás van.
Én már régóta kávézom, és szép fehérek a fogaim. Amikor bejön a hideg akkor sok teát iszom, vegyesen mindenfélét, de a kávé az kell... A tea az innivaló, de a kávé az nem az, legalábbis nálam.
Mondjuk te ilyen 3in egyet ittál, talán abban volt valami, hogy függőséget okozott, mert én imádok kávézni, mégis voltak időszakok, amikor nem ittunk, és nem éreztünk különbséget.
Még beszéltük is párommal, hogy érdekes, azt hittük lesz hatása.....
Lehet egyénenként máshogy hat...

(#44378) 4sal3


4sal3
tag

van pár teló, amiktől szabadulnánk:
htc wildfire, piros színű, naná h custom romos, bal felső sarokban kopás, akku fedél picit meg van nyomódva. vodás

lg gt540, fekete, hátlap kopott, custom rom, független

samsung s5230 fehér, vodás, szinte tökéletes állapotban.

Nem tudom kb mennyit érhetnének?

(#44379) CPT.Pirk válasza krizmo_ (#44377) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egyetértek, kávé sem ártalmas, vannak jó tulajdonságai. Max arra akartam utalni, hogy az igazi zöld teának több és jelentősebb élettani pozitív hatása van. Valamint kicsit más a felszívódása, lassabban hat de tovább tart. Kávé az meg inkább egy "löket".

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#44380) plaszy


plaszy
őstag

Renegade RX-62 autóhangszórópát eladó: [link]

Olyan, mint a linken.
Májusi vétel.
Gari: próba.
Előlapja és a csavarok megvannak.

Ár: 5000.- HUF.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#44381) ErőVarázsló válasza plaszy (#44380) üzenetére


ErőVarázsló
tag

Sony STR DB840 erősítő jó állapotban eladó, a hétvégén házhoz viszem szeged-pécs vonalon
28k

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#44382) Visormail válasza ErőVarázsló (#44381) üzenetére


Visormail
addikt

Jókat írnak róla [link]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#44383) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pár eladó cuccom:

Marantz PM45 sztereó erősítő [link] - 14k
Rotel (kis méretű, Japán) hangfalpár [link] -12k
Utángyártott autós töltő Apple cuccokhoz [link] -4k
Krómozott, repedt üveges dohányzó asztal [link] - 4k
Barátokköztös (Zsolték lakásán) mikró sütő [link] - 8K

Ha valakinek megtetszett valami, pm nekem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#44384) tajcsi


tajcsi
senior tag

Nem tudom ki írta, hogy ismerkedik a kávéfőzés témával, adott egy jó linket egy csomó kávéfőző összehasolítása leírása volt ott de sehol nem találom, ide írna mégegyszer a linket ha megkérhetem?

:W :W :W

Meglett időközben

[ Szerkesztve ]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#44385) Dluinet válasza tajcsi (#44384) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak ez volt linkelve, de nem minden kávéfőzőhöz van videó vagy teljes leírás.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44386) tajcsi válasza Dluinet (#44385) üzenetére


tajcsi
senior tag

Ezzel szemezek most Philips HD 8323 :U

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#44387) Dluinet válasza tajcsi (#44386) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A pécsi víz nagyon kemény, hamar tönkre vágja.
Volt nekem ilyen elektroluxba (tiszta inox kb 8-9 kg), 3 havonta vittem szervizbe, míg vissza nem kértem az árát.
Ha viszont Brita kancsóból öntöd bele a vizet, akkor sokáig jó lesz.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44388) tajcsi válasza Dluinet (#44387) üzenetére


tajcsi
senior tag

Milyen gyakran kell szűrőbetétet cserélni a kancsóba?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#44389) Dluinet válasza tajcsi (#44388) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Maxtra szűrőbetéttel 100L
darabja kb 1500Ft

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44390) ErőVarázsló válasza Visormail (#44382) üzenetére


ErőVarázsló
tag

akkor meg kell venni!
esetleg vga csere vagy ráfizetéssel is mehet a dolog

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#44391) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Lassan vennék (fizetésnap után) egy kínai tabletet filmnézésre.
Nincs valakinek helyben eladó?
Előnyök:
- Allwinner A10 proci + Mali 400
- HD képernyő (800x480 felett)
- HDMI kimenet
- izmos akksi
- kapacitiv multitouch

A pandawill-en most nagyon jó őszi kisöprés van, csak éppen nuku lóvé.
Nem tudom miért hónap végére teszik az ilyeneket.

Üdv!

Miki

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#44392) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

tablett valakinek?
[link]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#44393) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nincs valakinek ismerőse a Rákóczi úti T-Mobile-nál? :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#44394) Sir Riccio válasza Sir Riccio (#44393) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Megoldódott. Köszi!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#44395) tajcsi


tajcsi
senior tag

Más: tudna nekem ajánlani vmi őberjó filmet? Mindegy milyen műfajú. MOstanság mindig vmi sz*rokat fogok ki...bármi jöhet 2008-2012vel bezárólag :C

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#44396) krizmo_ válasza tajcsi (#44395) üzenetére


krizmo_
addikt

Avengers, Immortals, Thor, Men in Black 3, Battleship.
Ezer szó, Lopott idő, Benjamin Button különös élete.
Solomon Kane.
Ezek tetszettek nekem mostanában, de ha megmondod mihez van hangulatod, vagy mit néznél szívesen, ajánlhatok még párat.
Sorozatokkal, hogy állsz? Mert pl. A Trónok harcát, Odaátot tudom még ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#44397) sutszi válasza CPT.Pirk (#44366) üzenetére


sutszi
veterán

A 3in1 az nagyon meredek egy cucc. Én zsigerből utálom...pedig egy időben iszogattam, de csak úgy időnként...

A teát én elég szokatlan formában szeretem, lehetőleg alig cukorral, vagy teljesen nélküle. A citrom az jöhet még bele és ennyi..

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#44398) Magnum_ válasza tajcsi (#44395) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Casablanca. bár az 1942-es.

I humbly and respectfully decline™

(#44399) Visormail válasza ErőVarázsló (#44390) üzenetére


Visormail
addikt

Köszi, de én már túl vagyok a házimozi beszerzésen.

tajcsi: The.Cold.Light.of.Day, Safe, Lockout, Sherlock.Holmes mindkét rész, Intouchables, A bosszú jogán, Two.Worlds, John.Carter, Vedhetetlen, Borotvaelen

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#44400) tajcsi válasza krizmo_ (#44396) üzenetére


tajcsi
senior tag

immortals-t, Thor, Lopott idő, BB különös...,ezeket láttam. Nagy kedvencem pl, equilibrium, orvlövész, tökéletes trükk, emlékmás..most kicsit olyan melankólikus/szerelmes hangulatban vagyok szerintem az ősz miatt...esetleg olyan film ami tanúságos, van mondanivalója...nagyon tetszett pl a törés-fracture is. Vagy a drive...bank job, gépállat, spieler... :K

[ Szerkesztve ]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.