Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38350) 0karmacoma0 válasza Rayner (#38327) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Amúgy ja. Biztosan a kimondottan szépen sikerült skilleket mutogatták, de a varázsló összes cold skillje brutálisan nézett ki, ahogy a shatter effekt és a Sunder is. A Goblinos sziget sárgás töredezett felszínéhez még csak hasonlóan szépet se láttam arpg-ben. Szoktunk néha D4-ezni egy régi haverral, aki anno a Diablo 3-al belerángatott az arpg-k világába, és neki pont az a legnagyobb baja, hogy baromi csúnyák(És ineffektívek) a varázsló skillek. Meg kell hagyni a környezet design D4-ben is gyönyörű, és néha nagyon szépen játszanak a fényekkel, de az amit itt mutatott GGG az egy másik szint.

Nekem a crafting bench eltűnése az egyetlen fájdalmam a hétvégéből. A basic szintű craftolás tökéletes helyen volt POE1-ben. Essence és a bench megoldotta, hogy biztosan ne keljen a sárga mapokig trade-el szarakodni. Rettentő dühítő lesz a megmaradt low tier currencyvel gamlingelni valami random resistért. De ez kb semmi. Teljesen optimista vagyok.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.