Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#56906) Tikakukac


Tikakukac
titán

Most hívott az öreg, hogy az otthoni másik lakhelyemen csilingeltek a yardok, hogy Szeged környékén nem kaptak meg egy csomit állítólag, amit elküldtem csak nem érkezett meg.
Volt már valakinek ilyen? Finoman szólva nem szokásom nem elküldeni dolgokat, ha meg nem érkezik meg ott a Posta meg futár és kifizetik az értékét, ha 2-3 alkalommal küldtem simán valamit az is erős és az is valami kisebb bigyó lehetett külön kérésre.
De a legnagyobb poén, hogy kopp-kopp még sohasem tűnt el csomagom, max olyan volt, hogy késett 3 hetet és/vagy kicsit megnyomták. Vagy lehet valaki akkor barom, hogy nem jelez vissza arról, hogy nem érkezett be valami és inkább ezzel kezd? Továbbá gyanús, hogy ha nem kapott semmit, akkor honnan tudja azt a címet, amit szerintem életemben 2-szer ha használtam, hiszen Pesten szobrozok...
Ha betotyogok a helyi erőkhöz meg tudják mondani kicsoda micsoda fia borja? Roppantul érdekel és idegesít is egyben.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.