Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38151) tbs válasza Tim82 (#38150) üzenetére


tbs
addikt

Akkor egy tipp: beszélj egy vizessel (mondjuk egy házaljában lévő 1-2 emberes vizes szerelvényboltban érdeklődj), hogy 2 leágazást + bypass-t csapokkal mennyiért csinálna a csőre. (Tipp: ~20eFt körüli tétel lehet.)

A radiátort meg felszereled akármikor.

Illetve hőmennyiségmérőd az van-e, ha igen hol..? Mer' lehet hogy megba***nak... Törvényileg.

(#38152) Tim82 válasza tbs (#38151) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az van. Volt egy régi, már leszerelt radi, még arra került rá és azt kell átszereltetni és hitelesíttetni a közösképviselő szerint.

Köszi a tippet, szerintem pénteken vagy szombaton meg is lépem ezt. :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38153) tbs


tbs
addikt

Nos, a tbs.hu mostantól nem én vagyok... :( Szomorúság. :(

(#38154) bobsys válasza tbs (#38153) üzenetére


bobsys
addikt

mer?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#38155) tbs válasza bobsys (#38154) üzenetére


tbs
addikt

Mer' bejelentkezett érte az eu-s védjegy jogtulajdonosa, és a magyar delegálási szabályozás szerint én, mint magánszemély vagyok a legkevésbé jogosult a használatára. Esetleg még kérhettem volna egy eseti döntést (~250eFt-ért), hogy leírják ugyanezt... :(

Ez a hely nem usa. Nagyon nem. Sőt, lassan már fejlett világ sem... :(

(#38156) neduddki válasza bobsys (#38154) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kilora mgevettek:- )

udv

neduddki

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38157) tbs válasza neduddki (#38156) üzenetére


tbs
addikt

Bárcsak... :( (Persze a mailclub az egy domainbróker, ott, ahol ezt lehet...)

(#38158) bobsys válasza tbs (#38155) üzenetére


bobsys
addikt

szomoru

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#38159) Tim82 válasza tbs (#38157) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amíg nem a lakásodat viszik, addig még van remény. :) (Tudok vigasztalni, nem igaz? Na jó, meghívlak majd egy sörre... Remélem, vezetsz! :) )

Részemről az is oké. De azért alkoholmentest kapsz, hogy a fejedbe ne szálljon!... :K

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38160) tbs válasza bobsys (#38158) üzenetére


tbs
addikt

Áááá..! Ne szomorkodj! Már évek óta az enyém a 735.hu is. Odaköltöztem. Hunyorítva, széllel szembe 10m-ről TBS-nek is tűnhet... :DDD

Bezzeg Mr. Szőri kifigyelte a változást még május elején. Vigyázni kell a jetikkel..!

szerk.: Timtim, veszek bkv jegyet az alkalomra, oké..? :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#38161) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Lementem megnézni a Dunát,azért még messze van a gáttól a víz.

(#38162) Tim82 válasza ToBeY (#38161) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért el fogja érni a gátat...

Most már keddre írják a tetőzést.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38163) tildy válasza tbs (#38155) üzenetére


tildy
nagyúr

Az en nevem a tucows "bitorolja" , semmi nicns az oldalon, es megis megujitjak a regisztraciot: [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38164) fokukac válasza ToBeY (#38161) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez Békás?
A Rómain durva lesz, de hát minek hagyták így beépíteni...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38165) fokukac válasza fokukac (#38164) üzenetére


fokukac
nagyúr

témába vág:
mit bír el egy mobilgát?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38166) EQMontoya válasza tildy (#38163) üzenetére


EQMontoya
veterán

Eqmontoya.hu legalabb az enyem. :)

Same rules apply!

(#38167) ToBeY válasza fokukac (#38164) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen az,hát akik közvetlen a partra építették kacsalábon forgó palotáikat ráb**tak

(#38168) Mawyx


Mawyx
senior tag

Csodás hogy a majd 300 ismerősöm közül egyetlen ember ajánlott legalább egy megosztást, amúgy zéró, nulla reagálás.
Csak pár zsák homokot birtam ide lehozni, tök egyedül, mellesleg ezt igy úgy loptam az út széléről :(

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#38169) NoLF válasza fokukac (#38149) üzenetére


NoLF
addikt

Jaj de reg nyelvtannaciskodtam mar :) hegeszteni egy g-vel kell. Meg persze megfelelo szerszammal :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38170) Dylen válasza NoLF (#38169) üzenetére


Dylen
aktív tag

Hagyd, neki a regelés is két g... ;]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38171) tbs


tbs
addikt

Dell Latitude E5530 vagy Lenovo T530..? (Ügyfelem kérdi.)

(#38172) neduddki válasza tbs (#38171) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

elso, nem kedvelm a tp muanyagjat

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38173) concret_hp válasza Mawyx (#38168) üzenetére


concret_hp
addikt

bővebben?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38174) Viszlát


Viszlát
addikt

Rutinos aprósok, egy kérdés: egy csereüzlet keretében átadtam egy terrás Samsung vinyót múlt hét szombaton. Mivel a csere egy nagyobb értékű nyomtatót is tartalmazott, leginkább azzal volt elfoglalva a "vevő", a vinyót nem próbálta ki, mondván, hogy nem akarná most szétszedni az asztaliját. Ma bejelentkezett, hogy működésképtelen a HDD, sem formázni, sem másolni nem tud rá (én formázottan, üresen adtam át neki és itthon tökéletesen működött). A hirdetésben jeleztem, hogy 3 nap próbagaranciát tudok rá adni, ami ugye kedden lejárt. Mi ilyenkor a szokásos eljárás?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38175) 7 válasza Dylen (#38170) üzenetére


7
addikt

Biztos naggyon keresi a G-pontot. ;]

(#38176) Dylen válasza 7 (#38175) üzenetére


Dylen
aktív tag

Az tuti :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38177) föccer válasza Viszlát (#38174) üzenetére


föccer
nagyúr

Leginkább lelkiismereti kérdés. De azért mindenképpen megnézném a hdd serial számát, hogy ugyan arról a meghajtóról van-e szó, illetve hogy nincs-e rajta fizikai sérülés.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38178) EQMontoya válasza Viszlát (#38174) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hát ha felismered a vinyót (megvan az SN), akkor a helyedben elmennék érte / visszaküldeném a vevővel, és kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#38179) Viszlát válasza föccer (#38177) üzenetére


Viszlát
addikt

Amatőr voltam, az utolsó pillanatban került bele az üzletbe a HDD, nem írtam fel semmit. A megnézéssel az a gond, hogy 6ezer forintnyi távolságra van tőlem az illető. Asszem leküldetem vele, aztán megpróbálom kideríteni, hogy mi történt vele...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38180) neduddki válasza Viszlát (#38179) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha hdsentinel van a gen akkor keesd a konyvtarban az adatokat:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38181) Viszlát válasza neduddki (#38180) üzenetére


Viszlát
addikt

Van, köszi a tippet!

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38182) tbs válasza neduddki (#38172) üzenetére


tbs
addikt

:DDD Nyomós érv volt. :DDD (Nekem nincs velük bajom. :B )

(#38183) parandroid válasza Viszlát (#38174) üzenetére


parandroid
nagyúr

Azért azt a terrát gondolja át még egyszer, korrektor úr!

Eh, ez de jól esett... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38184) tbs válasza parandroid (#38183) üzenetére


tbs
addikt

EzBakker, 101% Marvin volt..! :C

(#38185) Tim82 válasza parandroid (#38183) üzenetére


Tim82
nagyúr

... will prevail, heggeszt, terrabájt. Beleillik a sorba.

Mindenki elbukik egyszer. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38186) bandus


bandus
veterán

nem tudom milyen vírus terjed rohamosan, de annyi embert láttam ma rövid ujjú ing+nyakkendő kombóban... feltűnően sokat. nem tudom, ez hogyan terjedt el, de rosszabb mint a szandál+zokni _D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38187) föccer válasza bandus (#38186) üzenetére


föccer
nagyúr

Én ezért nem hordok szandált. Egyszerűen még egy papucsba is bele tud büdösödni a lábam, ha nincs rajtam zokni. Sőt, még ha mezítláb vagyok akkor is összejön néha :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38188) Viszlát válasza parandroid (#38183) üzenetére


Viszlát
addikt

Sajnos visszatérő hibám, amit természetesen másnál egyből kiszúrok. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38189) fokukac válasza bandus (#38186) üzenetére


fokukac
nagyúr

mi baj van ezzel?
nyáron teljesen természetes eljárás, sokszor nem lehet máshogy kibírni.

Tim82: pont, ahogy mondod, a terrának legalább van értelme, az a magyarosított verzió :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38190) Tim82 válasza fokukac (#38189) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mr. Suit-nak nemgyerebe, ennyi.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38191) bandus válasza fokukac (#38189) üzenetére


bandus
veterán

azon kívül, hogy tök bután néz ki és nevetséges, semmi :) komolyabb cégeknél nem véletlenül van megtiltva a dresscode-ban. mondjuk ilyen helyeken nem bűn bekapcsolni a klímát ;]

szerk: de ez úgy általában le van írva a stílussal, öltözködéssel meg protokollal foglalkozó könyvekben, de jó ízlésű férfi magától sem hord rövidujjú inget, főleg nem nyakkendővel emg zakóval :) engem is megpróbált rábeszélni az asszony, hogy vegyünk párat, de ezt már szerencsére gimiben kinőttem :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38192) parandroid válasza bandus (#38191) üzenetére


parandroid
nagyúr

Az ugye megvan, hogy te most balfaszoztál le mindenkit, aki nem 'komolyabb' cégnél dolgozik, ahol klíma van, de azért elég komoly cégnél ahhoz, hogy kénytelen nyakkendőt hordani a munkához?

Értem én, hogy sokezereurós nyugati munkára készülsz, meg hogy megdolgoztál azért, hogy most jól megy a sorod, és büszke is vagy ezért magadra, meg minden, de kicsit több empátia nem fog megártani hosszútávon.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38193) bandus válasza parandroid (#38192) üzenetére


bandus
veterán

az megvan, hogy annak, hogy szerintem bután néz ki a rövidujjú ing, semmi köze ahhoz, hogy ki hol dolgozik? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38194) Tim82 válasza bandus (#38191) üzenetére


Tim82
nagyúr

komoly cégeknél nem véletlenül van megtiltva a dresscode-ban

Ezt úgy hány komoly cégnél megalapozott tapasztalat alapján írod? Nem az első, na jó, esetleg a második munkahelyedet gyűröd? :DDD

Btw, ha valaki nem tárgyal/nem ügyfelekkel foglalkozik, annak minek?

jó ízlésű férfi magától sem hord rövidujjú inget

Atyaég, ne próbáld meg a saját ízlésedet über "jóízlésnek" feltolni. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38195) bandus válasza Tim82 (#38194) üzenetére


bandus
veterán

de igen :P bár ez tényleg szobjektív, de ha szerintetek rendben van, meg a fekete szandál fehér zokni is, akkor nem szóltam :) mert kb. egy kategória. az én tapasztalatom meg nyilván elenyésző, de van elég ismerősöm ehhez, hogy megítéljem :)

bár ma én is pulcsiban meg sportcipőben jöttem, ki tudja mikor kell homokzsákot pakolni :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38196) bandus


bandus
veterán

más téma, mert az előzőben úgysem értünk egyet, ha még valaki nem látta volna: [link]

kíváncsi vagyok, hogy ez fog-e ugyanígy nálunk is működni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38197) concret_hp válasza bandus (#38191) üzenetére


concret_hp
addikt

komolyabb cég szerintem a produktivitásra és nem a dresskódra megy, de mind1 :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38198) parandroid válasza bandus (#38196) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ha megfelelő dresscode-dal rakják össze, akkor talán.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38199) Tim82 válasza bandus (#38195) üzenetére


Tim82
nagyúr

A szandál + zokni kombó csak a te buksi fejedben keveredik össze a rövidujjú ing hordásával. :P

Nyakkendőt én sem hordok rövidujjú inghez (zakó egyszer-kétszer előfordult már, de nagyon kivételes eset), te pedig sikeresen abszolút érvényű megállapítást tettél úgy általában a rövidujjú ing hordásáról (aztán visszakoztál, hogy ja, bocs, mégis szubjektív). Ebből nehéz szépen kimászni. ;)

Valószínűleg komolytalan cégnél dolgozom (bank és back office-könyvelés-ügyletkezelés azon belül), mert ha nem tárgyalsz/ügyfelezel, annyit várnak el, hogy ing-hosszúnadrág-zárt cipő és ne legyen foltos, lyukas, szakadt, kopott... (És gyakran az inget sem veszik komolyan, ahogy körülnézek.)

Nálunk a Duna még kb. 50 méterrel arrébb van a munkahelytől amúgy. :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38200) bandus válasza Tim82 (#38199) üzenetére


bandus
veterán

nem is akarok, inkább nem vitatkozom, én betiltanám, más szereti :)

durva lenne, ha felérne odáig, de az árpád-hidat csak nem nyeli már el... én jövő héten nem tudom, hogyan fogok dolgozni jönni, ha átszervezik a budai közlekedést a duna mentén, amire elég jó esély van, lassan beköszön a batyin is a duna...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.