Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37501) bobsys válasza fokukac (#37500) üzenetére


bobsys
addikt

mondom en, hogy lehet :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37502) FehérHolló válasza fokukac (#37500) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor én nagyon outdated információkkal rendelkezem. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#37503) fokukac válasza FehérHolló (#36257) üzenetére


fokukac
nagyúr

íme

viszont szó sincs (!) az Árpád-híd környéki szakasz bármilyen felújításáról...
szóval ennyi.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37504) Tim82 válasza fokukac (#37503) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az király lesz, ha reggelente lerobban majd azon a szakaszon.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37505) fokukac válasza Tim82 (#37504) üzenetére


fokukac
nagyúr

De Te érted ebben a rációt? Mert én nem.
A XIII. kerületi szakasz nagypaneles, és 20 éve épült, azért ilyen szar.
A Kerepesitől délre lévő szakasz sokkal újabb, modernebb, jobb állapotú, kb. 2001-ben készült el, már nem nagypaneles technológiával.
Na mindegy, ez van.

ui. amúgy a 2-es villamospótló most a kedvencem, ha még valaki nem látta volna:

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37506) Tim82 válasza fokukac (#37505) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, de nem is vagyok szakember.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37507) tildy válasza fokukac (#37500) üzenetére


tildy
nagyúr

erdekes, hogy itt olcsobb: [link] Marmint na, megneztem emnnyi lenne Magyarorszagra rendelni Usabol, meg itt mennyi, ha ide kerem.
£199 <->£159.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37508) fokukac válasza emvy (#37493) üzenetére


fokukac
nagyúr

tudom, hogy nem ezt kérdezted, de van olyan hely a neten, ahol elérhető, elektronikus formátumban.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37509) Szólista válasza fokukac (#37503) üzenetére


Szólista
senior tag

˝Az 1-es villamos felújítását két kivitelezési szakaszra bontják: az első, Bécsi út és Puskás Ferenc Stadion M közötti szakaszra vonatkozóan már tart a közbeszerzési eljárás a kivitelező kiválasztására. Ennek megfelelően jelen közbeszerzési eljárásban a második szakaszra, a Puskás Ferenc Stadion M (Kerepesi út) és a Közvágóhíd H közötti szakaszra keresik a kivitelezőt. Ezen a szakaszon nincs szükség teljes körű pályarekonstrukció végrehajtására.˝ -akkor itt miről van szó?

Nem vagyok normális. Na és?!

(#37510) emvy válasza fokukac (#37508) üzenetére


emvy
nagyúr

Ugy nekem is megvan, csak tudod, ereklyekent kéne :-)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#37511) bandus válasza emvy (#37510) üzenetére


bandus
veterán

legyen még valami a szent grál mellett :D

végre megvan az államvizsga időpont, június 24-én és 26-án vizsgázok, ami tök mák, mert 27-ére foglaltunk nyaralást :D

emellett végre találtam nekem tetsző közgáz képzést is a duna rosszabbik oldalán, szóval egy kis pihenőt engedek magamnak, de jövőre felvételizek :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37512) zoltanz válasza Tim82 (#37489) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Lehet az Apple-nál is az Opera-t használják inkább azért engedélyezték. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#37514) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Egy i5-s CPU-val rendelkező 15,6-os notebook kb. milyen fogyasztással bír? Netezés alatt fogyasztásmérő 30W körül méri, gondolom teljes terhelésen 50W körül megáll.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37515) NoLF


NoLF
addikt

jó itthon kicsit.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37516) fokukac válasza NoLF (#37515) üzenetére


fokukac
nagyúr

:)
nekünk is mindig jó itthon.

sör?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37517) tbs válasza fokukac (#37516) üzenetére


tbs
addikt

Kissé leszűkültél a 3betűs, 's' kezdetű szavakra... :)

(#37518) Pisztillus válasza fokukac (#37503) üzenetére


Pisztillus
senior tag

& Szólista:

Az 1-es villamos pályafelújításának Bécsi út - Lehel út közötti szakaszára már korábban kiírták a közbeszerzést, amely május végén zárul le - ha jól tudom. A munkálatokat a lehető legjobbkor, azaz szeptember 2-án kezdik...
A most kiírt szakasz esetében átépítik az összes megállót (az előbb említett szakaszhoz hasonlóan), rendbeteszik a Kőbányai út környékét (aluljáró, kereszt a 28-as villamossal, a Kőbányai úti megálló vágányzatának átépítése ívesről egyenesre), új visszafogási lehetőséget építenek be a Népliget megálló elé (az Elnök utcánál). Na így hirtelen ennyi, ami beugrott.
Az viszont szép lesz, amikor megindul előttünk a buszkaraván (Szentendrei út a Raktár utcánál - itt fordul vissza a felüljáróra, hogy ki tudjon állni a Szentlélek téri megállóba), reggelente így is beáll az egész...

Szerk.: Elgépelések...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37519) FehérHolló válasza tbs (#37517) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én is jobban szeretem a négybetűs szavakat.

Skynet is real. It's called Google.

(#37520) Tim82 válasza FehérHolló (#37519) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pöcs?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37521) FehérHolló válasza Tim82 (#37520) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szégyelld magad. Valami szebb nem jutott eszedbe?

Skynet is real. It's called Google.

(#37522) Tim82 válasza FehérHolló (#37521) üzenetére


Tim82
nagyúr

Négybetűs, nem?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37523) fokukac válasza Tim82 (#37520) üzenetére


fokukac
nagyúr

mennyit nőtt tavaly óta a kis Pötcsh... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37524) neduddki válasza Tim82 (#37520) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

most mi van VakVarnyut aze dobt aa nojemert kiderult hogy buzakereskedo??? ahh micsoda info

udv

neduddki

p.s. bocsikaaaaaaaa:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37525) NoLF válasza fokukac (#37516) üzenetére


NoLF
addikt

örülök :) köszönöm, tegnap itthon megvolt az adag bőven, holnap meg megyek quimby koncertre pesten, szerintem ott is lesz fogyasztás :) délután 2 körül érek a népligetbe, ha gondolod ott ledobhatunk egyet :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37526) bandus


bandus
veterán

Nem tudja valaki veletlenul, hogy mi lett a newsweek c. hetilappal?jo regennem olvastam mar, most akartam venni,de azt mondtak mar nem kaphato :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37527) Viszlát válasza bandus (#37526) üzenetére


Viszlát
addikt

[link]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37528) BlacKSouL válasza FehérHolló (#37521) üzenetére


BlacKSouL
addikt

pina..

mindig csak nekem kell kimondanom végül

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37529) fokukac válasza BlacKSouL (#37528) üzenetére


fokukac
nagyúr

igazából csak téged vártunk... :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37530) FehérHolló válasza neduddki (#37524) üzenetére


FehérHolló
veterán

a nőm sajnos megvan. bárcsak ne lenne.

Skynet is real. It's called Google.

(#37531) Tim82 válasza FehérHolló (#37530) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondtam én, hogy "pöcs".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37532) fokukac válasza FehérHolló (#37530) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ha arról van szó, Blacksoul szerintem átveszi ingyen....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37533) BlacKSouL válasza fokukac (#37532) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na várjunk, azért nekem már TS16949 szerint kell dolgoznom. Selejtet nem veszek át. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37534) dragonfx


dragonfx
veterán

mit szoltok ehhez a szepesi nikihez?aki reklámozza azt hányan átmentek rajta?
nem tiszta röhwj?nem is angy show a csaj....egypatronos.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37535) tbs válasza dragonfx (#37534) üzenetére


tbs
addikt

Noés... Izé... Megvolt..? :B

(#37536) EQMontoya válasza tbs (#37535) üzenetére


EQMontoya
veterán

No. Épp azért írja, mert dugott a bige fűvel-fával (biosex!), csak Őt nézte bokornak. :D

Same rules apply!

(#37537) FehérHolló válasza fokukac (#37532) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tőle 50 km-rel messzebb van a lányka állandó lakhelye. Nem járna jól 8 órányi autózással ő sem. :)

dragonfx: Valami csámcsogni való kell a népnek. Meglepődnék, ha a fele igaz lenne. Csak elegendő összeget fizettek neki, hogy vállalja.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37538) BlacKSouL válasza FehérHolló (#37537) üzenetére


BlacKSouL
addikt

50km/8h? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37539) FehérHolló válasza BlacKSouL (#37538) üzenetére


FehérHolló
veterán

710. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#37540) dragonfx válasza tbs (#37535) üzenetére


dragonfx
veterán

végülis 1.re jo lenne.... :)) ...de akkor is szemét ribanc nem? :DD
Bár nekem most nincs okom ilyesmire otthon.... :)) ...én jó lettem mostmár,vagyis akinek kell igy hiszi. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37541) Viszlát


Viszlát
addikt

Az a szombat reggel, amikor jon egy telefon es egy ora mulva pedikur oktatason talalod magad...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37542) FehérHolló válasza Viszlát (#37541) üzenetére


FehérHolló
veterán

És még a házszámot sem tévesztetted el?

Skynet is real. It's called Google.

(#37543) Tim82 válasza Viszlát (#37541) üzenetére


Tim82
nagyúr

Téged oktatnak? Pályamódosítás hirtelen felindulásból? :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37544) Viszlát válasza Tim82 (#37543) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem, engem majd mindjart lekezelnek, de most meg elmelet van, foto mutogatassal, szoval jo, hogy nem volt idom reggelizni...

FH: volt navigatorom. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37545) parandroid válasza dragonfx (#37540) üzenetére


parandroid
nagyúr

Én azt nem értem soha, hogy ha ugyanilyen könyvet egy férfi ír, az nemének díszpéldánya, és egy irigylésre méltó hős. Miért nem lehet egyszer végre a nőké is a móka? Amúgy a személyes véleményem, hogy a hódítások ilyetén módon kiteregetése mindenképpen valamilyen pszichés defektre utal, függetlenül attól, hogy melyik nemhez tartozik az elkövető.

Ezzel együtt a dolog másik oldala az, hogy ha tudom, hogy később ez engem kellemetlenül érint, akkor nem megyek bele az aktusba (amihez ugye eleve két fél szabad elhatározása szükséges, már ha nem bűncselekményről beszélünk), ha meg az én döntésem volt, akkor miért érintene rosszul, ha esetleg nekem is meglett volna az illető hölgyemény/úr? Vagy van olyan, aki nem képes elfogadni, hogy a jelenlegi párja mással is átélt már intim élvezeteket? Már persze szűzen házasodók és unikornisok (ritkasága és fellelhetetlensége kapcsán csaknem fehér hollót írtam) kivételek...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37546) Viszlát válasza parandroid (#37545) üzenetére


Viszlát
addikt

Szabadelvueknek mindig Catherine Millet: Cathrine M. szexualis elete cimu konyvet javaslom elolvasasra.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37547) Tim82 válasza Viszlát (#37544) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nő van a dologban, valld be. :)

többiek: ki az a Szepesi Niki? Lusta vagyok guglizni. Amúgy meg PeterkeT-nek pluszegy.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37548) parandroid válasza Tim82 (#37547) üzenetére


parandroid
nagyúr

Egy úszólány, aki ugyan nem nyer érmeket világversenyeken, de ahhoz elég jó, hogy ott legyen ezeken, és az edzőtáborokban, és a hírek (és a most kiadott könyve) szerint nagyszámú élsportolóval létesítsen szexuális kapcsolatot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37549) dragonfx válasza parandroid (#37545) üzenetére


dragonfx
veterán

na de szépen leírtad.
hát egy pasi cisnál ilyet arra is azt mondanák egy köcsög... :U
de tényleg nő részéről gáz...
ok értem szabadelhatározás csak van egy szellemi szabadságot korlátozó/elboritó tényező....amikor a nőknek viszket... a pasiknál meg mikor áll a cerka.ilyenkor nem tudnak jozanul dönteni és lehet később megbánják.de mint láthatóa hölgyemény tehát nyiltan vállalja hogy ő egy ribanc.gratula.neki.akkor adja mármega teloszámát is a könyv elejére.majd ha arra járok és unom magam én is beugrok egy csapolásra.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37550) Viszlát válasza Tim82 (#37547) üzenetére


Viszlát
addikt

Hat persze, hogy no, unokanover. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.