Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37301) concret_hp válasza Tim82 (#37298) üzenetére


concret_hp
addikt

persze email, mindenhol az van odaírva, hogy hívjam fel őket 225/percért.
közben rámentem megint, rohadtul sehol nem lehet megadni/ nem kér igazolványszámot, vagy nagyon enm jól nézem.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37302) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Még ilyen esőt. Ahányszor csöpögött és elállt mindig le kellett mosnom a szélvédőt mert igencsak sáros(nak tűnő) maradvány maradt rajta. Nem találkoztam még ilyennel, tiszta folt volt a szélvédő néhány csepp esőtől.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37303) bobsys


bobsys
addikt

A Mathew minek felel meg a magyar nevek kozul? Mate vagy Matyas?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37304) Tim82 válasza concret_hp (#37301) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jogos, most nézem, már nincs emailcím kitéve, ami elég nagy szemétség... Esetleg itt.

bobsys: Máté.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37305) tildy válasza concret_hp (#37301) üzenetére


tildy
nagyúr

Varj mar fel percet, es megmondom. A helyi hivassal hivhato telszamot is, meg hogy kell-e.

Na, nem kellett megadni . A telszam pedig: 06 1 / 358- 65 91

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37306) Tim82 válasza tildy (#37305) üzenetére


Tim82
nagyúr

Őszintén kíváncsi lennék arra, hogy a Wizz Air miért dug el ilyen infókat + a nem emelt díjas telefonszámát.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37307) bobsys válasza Tim82 (#37304) üzenetére


bobsys
addikt

koszonom

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37308) tildy válasza Tim82 (#37306) üzenetére


tildy
nagyúr

Schengenen belul nem kell. UK nincs benne a schengeni egyezmenyben. elvileg amugy meg a 06-40-106-166 is az o szamuk.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37309) concret_hp válasza tildy (#37305) üzenetére


concret_hp
addikt

:R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37310) tildy válasza concret_hp (#37299) üzenetére


tildy
nagyúr

Bejutas: 46-os busz, bevisz a Plasa Espana-ra. Legalabbis ismerosom igy jutott be.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37311) concret_hp válasza tildy (#37310) üzenetére


concret_hp
addikt

ja ezt írják több helyen, de útvonaltervező mégse dobja ki vmiért, de közben rájöttem valszeg azért, mert az airport busz gyorsabb és nem áll meg sehol.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37312) concret_hp


concret_hp
addikt

[link]

"A tizenegy éves büntetésen kívül a férfitól egymillió forintot koboztak el, és az egész eljárás öt és fél millió forintos költségét is neki kell kifizetnie. A bíróság a bűnjelek közül két darab tízforintos érmét visszaadott az elítéltnek, elrendelte viszont egy doboz cigaretta megsemmisítését."

hát ez kész :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37313) emvy válasza bobsys (#37303) üzenetére


emvy
nagyúr

A Máté és a Mátyás ugyanaz a név. Ergo mindkettő jó fordítás a Matthew-ra.

while (!sleep) sheep++;

(#37314) Tim82 válasza emvy (#37313) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már a Bibliában is két külön személyt jelölnek vele, bár a két név eredete valóban azonos.

Matthew
Matthias

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37315) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Hol érdemes bontott váltót keresni egy 2003-as Nissan Almerába?

Skynet is real. It's called Google.

(#37316) Viszlát válasza FehérHolló (#37315) üzenetére


Viszlát
addikt

Német eBay.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37317) FehérHolló válasza Viszlát (#37316) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azt olcsó lesz paustázni. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#37318) parandroid válasza FehérHolló (#37315) üzenetére


parandroid
nagyúr

Én ebay-en nézném, ha a közelben nincs bontó. Illetve én egyáltalán nem nézném, mert nekem egy lengéscsillapítót is el tudnának adni válótként, amennyire értek hozzá...

A szállítás nyilván kérdés, de az eladók nagy részének van EU-n belüli ajánlata. Mivel persze a költség általában súlyfüggő, olcsó nem lesz, de itt legalább van miből válogatni.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37319) Viszlát válasza FehérHolló (#37317) üzenetére


Viszlát
addikt

Exnek vettem onnan alapjárati motort a fókszvágenjébe, itthon a bontott volt legolcsóbb helyen 65ezer magyar pénz, ottan meg 22 EUR. Igaz, rájött még 12 EUR postaköltség, de nagyon nem érdekelt. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37320) Winner_hun válasza parandroid (#37318) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet lenne majd 1-2 apróság hozzátok ha nem gond:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37321) parandroid válasza Winner_hun (#37320) üzenetére


parandroid
nagyúr

Csak szólj előtte, hogy ne lepődjek meg. :) Rákaptunk mi is az eBay-re amúgy, nagyon jó dolog, sokszor egyszerűbb, mmint megkeresni, hogy melyik üzletben lehet normális biciklizárat, vagy lámpát venni elfogadható áron - egyszerűen csak rákeres az ember, és 1-2 napon belül itt van, többnyire postaköltség nélkül. Az 1 EUR-s könyvek miatt meg már Katica kékre-zöldre verte a buci fejem, szerinte már nincs hova tenni őket. :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37322) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek! :K

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37323) Tim82


Tim82
nagyúr

Tegnap este megnéztük moziban a Star Trek Into Darkness-t. Abrams-éknak kellett volna egy normális 8 éves sci-fi rajongó kölyök konzultánsnak, aki rámutat az összes logikai bakira, amit elkövettek benne. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37324) BlacKSouL válasza ToBeY (#37295) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Válaszolok Neked innen Magyarországról.

Nem. Sajnos nekünk is ilyen volt a cégnél, egy motor zajossági teszt műveletben használjuk a fülest, a Sony meg bekaphatja. Utángyártottban lehet ittott lelni neten, mindenféle kétes helyekről, kétes eredettel, úgyhogy mi azt csináltuk, hogy bevállaltuk a buhertuningot:

Mivel a Sony - aki bekaphatja - úgy csinálta meg a fülest, hogy csak akkor működik, ha ez a fekete műanyag kocka szar benyom egy mikrokapcsolót, mi szépen satuba befogva óvatosan lecsavartuk az akksiról a fekete kockákat, ami úgy jön le, hogy hozzáragad az akksit borító fólia egy része. Ezt később a ragasztó maradékával együtt el kell távolítani maradéktalanul. Veszel egy pár mezei de jó minőségű AAA akksit, feltöltöd előírás szerint (12-14 h) és erre nagyon óvatosan (akár pici kenőanyaggal megkönnyítve) ráerőszakolod a kockákat értelemszerűen. Behelyezed a fülesbe, és enjoy.

Buktatók: eredetiről leszedéskor eltörnek a kockák. újra felszuszakoláskor eltörnek a kockák. Sajna az új akksik külső átmérője általában 0,1-0,2 mm-el nagyobb, tehát biztosan szorulni fog. NEkünk speciel megrepedt az egyik, de hálistennek nem tört el.
Plusz, a füles ugye magának tölti, de ha mégis fel akarod tenni egy külső töltőre, kicsit felfrissíteni, akkor ismét b.szakodni kell a kockákkal. Mindenesetre pár hónapig, (évig?) talán megint jó lesz.
Viszont ha a kockák eltörnek, akkor bukta van (A Sony bekaphatja)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37325) BlacKSouL válasza Winner_hun (#37302) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Itt, nálunk, Magyarországon, Salgótarjánban szintén szép vörös sivatagi port tartalmazó eső esett. Az összes kocsi mintha rozsdás lett volna. Az ablaktörlő meg szép iszapsávot törölt a szélvédő szélére. Nagyon örültem neki én is..

Volt már ilyen csak ez most rajtad és rajtam kívül a kutyának se tűnt fel, vagy mindenki más lesz...ta. :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37326) BlacKSouL válasza concret_hp (#37311) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az Aerobús is megáll 5 megállóban, pl. az egyetemvárosban, a Plaza de Espanan, és a forduló végállomása a Plaza de Catalunya. de szerintem az egyik leggyorsabb, legegyszerűbb megoldás 5 €-ért. Én eddig mindig azzal mentem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37327) Winner_hun válasza BlacKSouL (#37325) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez nem vörös hanem szürke volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37328) concret_hp válasza BlacKSouL (#37326) üzenetére


concret_hp
addikt

jah láttam azt is köszi, de a plaza espanyatól 2 megállónyira megyünk, úgyhogy a sima busz is tökéletes lesz.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37329) EQMontoya válasza FehérHolló (#37315) üzenetére


EQMontoya
veterán

Racing-bazar.hu es duen.hu, keress rá Almera bontásra. Btw ha 2003-as Almerában váltót kell cserélni, az gáz, ott valakinek irgalmatlanul fából volt a lába.

Same rules apply!

(#37330) bandus


bandus
veterán

[link]

nah megszólalt ez az iskolázatlan szerencsétlen is.. hogy kerülhetett ilyen pozícióba, én nem is értem..:F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37331) FehérHolló válasza EQMontoya (#37329) üzenetére


FehérHolló
veterán

Amikor hozzám került 3 éve, már akkor gáz volt a váltóval, most adta meg magát végleg az 1-es és a rüki. :(

bandus: "akkor mondjuk 2 évet kihagyhatnának az osztalékfizetésben"
WTFH???

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37332) bandus válasza FehérHolló (#37331) üzenetére


bandus
veterán

rettenetes az inkompetenciája ennek a nőnek, botrány az egész...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37333) FehérHolló válasza EQMontoya (#37329) üzenetére


FehérHolló
veterán

A köszönet meg elmaradt. Szóval neked is köszönöm. :)

bandus: A külföldi befektetők felebaráti szeretetből hozták ide a pénzük. Hogy képzelik, hogy most csak úgy elviszik a dolgos magyar állapolgárok vérverítékkel megszerzett garasait, és még nyerészkedni is akarnak rajtuk?! Mocskos háttérhatalom!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37334) EQMontoya válasza bandus (#37332) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez kemény, basszus. Az viszont tényleg érdekelne, hogy ezt elhiszik egyáltalán maguknak, vagy Ők is tudják, hogy kapitális faszsagokat csinálnak, csak ezzel kampányolnak?

Same rules apply!

(#37335) bobsys válasza bandus (#37330) üzenetére


bobsys
addikt

kemeny
nemzeti legitarsasag meg nem kell, legyen csak piaci alapon, kulonben csak vinni fogja a penzt es kifizetohely lesz
ismerosnek tunt a neve, rakerestem es rajottem miert, ez az a no akinek van egy darab erettsegije es miniszter lehet
keremkapcsoljaki

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37336) Viszlát válasza bobsys (#37335) üzenetére


Viszlát
addikt

Mert a többi diplomás mennyivel jobb miniszter és politikus, igaz? :D Bár csak ezen múlna...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37337) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Tud valaki Budapesten olyan Cib ATM-et, amiben van 20k-s címlet?

Skynet is real. It's called Google.

(#37338) concret_hp válasza EQMontoya (#37334) üzenetére


concret_hp
addikt

héten volt belőle vizsga, groupthink jelensége (könyv leírja hogy milyen káros meg stb), van olyan pont ami nem stimmel náluk? :D:

1. A sérthetetlenség illúziója: A csoport nem érez semmiféle
külső fenyegetettséget, pedig indokolt lenne. Röviden így
foglalható össze: Minden rendben lesz, hiszen mi egy nagyon
különleges csoport vagyunk.
2. Kollektív racionalizálás: A csoport együttesen meg van róla
győződve, hogy ők racionálisan gondolkoznak. Ha visszajelzést
kapnak azzal kapcsolatban, hogy rossz irányban keresik a
megoldást, akkor az idő nagy részét arra fordítják, hogy
megoldási javaslataikat megmagyarázzák és csökkentsék az
aggodalmat.
3. Morális biztonság: A csoport tagjai meggyőzik magukat, hogy
amit cselekszenek az csak és kizárólag helyes lehet. Ezáltal
ellehetetlenítik a logikai hibák felfedezését és döntéseik
megkérdőjelezhetetlenné válnak.
4. A csoporton kívüliek sztereotipizálása: A csoport tagjai
korlátoltakká válhatnak, a kritikát a versennyel azonosítják.
5. Direkt nyomás a dezertőrökre: Amennyiben a csoporton belül
nonkonformitás alakul ki, akkor különböző befolyásolásokkal
például jutalommal vagy büntetéssel visszaállítják a régi
rendet.
6. Gondolatrendőrök: Az önjelölt gondolatrendőrök meggátolják
a csoport véleményével ellentétes nézőpontok előtérbe
kerülését.
7. Öncenzúra: Az úgynevezett csoportnyomás következtében a
tagok nem fejtenek ki olyan nézeteket, amelyek ellentétesek
az általánosan elfogadottakkal.
8. Az egyetértés illúziója: Az előbbi két tünet következtében a
tagok azt hiszik, hogy egyetértés van köztük, de valójában ez
nem igaz.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37339) Winner_hun válasza FehérHolló (#37337) üzenetére


Winner_hun
félisten

Náluk a legnagyobb a 10k-s ha jól tudom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37340) bobsys válasza Viszlát (#37336) üzenetére


bobsys
addikt

najo, ott a pont, de akkor is

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37341) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a Dán csaj nagyon jó volt,szerintem ő fogja megnyerni.

(#37342) BlacKSouL válasza ToBeY (#37341) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez az izlandi majdnemhalleluját éneklő is esélyes lesz, és a svédet is csak azért nem tolják feljebb, mert már mégse..
De általában a tempósabb, rádióban is játszható zenéket tolják előre a szimpátiaszavazgatás mellett.

[link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37343) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#37342) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az ukrán csaj meg nem tud olyan jól énekelni, de jöhetne és mondhatná az esti mesét lefekvés előtt ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37344) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Belorusszia sem rossz, illetve még esélyük is lenne, de a dal nagyon hasonlít valamelyik pár éve győztes dalra... a 2005-ös My number 1-re... illetve a 2004-es Wild dances-re..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37345) FehérHolló válasza Winner_hun (#37339) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azt mondta a csajszi a Mester utcai Cib-nél, hogy a nagyobb fiókoknál lévő automatákban 20k a legnagyobb.
Csak azt nem tudom, hogy mit értett nagyobb fiók alatt, mert a Mesternél is elég nagy van. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37346) bandus


bandus
veterán

hát botrányos az is, ahogy ez a novodomszky éva angolul beszél, én tényleg nem hiszem el, miért őt teszik képernyőre.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37347) tildy válasza bandus (#37346) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat, eleg kemeny akcentusa volt, au.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37348) BlacKSouL válasza bandus (#37346) üzenetére


BlacKSouL
addikt

jobban mint a franciák meg a belgák...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37349) concret_hp


concret_hp
addikt

mennyivel megy egy átlag utasszállító amikor elemelkedik a földről?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37350) bandus válasza concret_hp (#37349) üzenetére


bandus
veterán

gondolom függ éppen a súlyától is, de én valahova 250-300 km/h közé tippelném.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.