Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38101) gaborbol válasza bobsys (#38085) üzenetére


gaborbol
őstag

Megvettunk kb mindent elore: hoznak-visznek a repterrol, van alap etkezesi csomag ,szallas, a belepok a park ugras lehetosegevel +express pass is ha jol tudom, 4ej/5 nap $1800. Nincs benne a borravalo, valamint a repjegy sem.

(#38102) fokukac válasza gaborbol (#38101) üzenetére


fokukac
nagyúr

tudtok élni..
fél évre előre tervezni, ez egy itthoni magyar embernek elképzelhetetlen luxus.
Én évek óta max. 1 hónapra tervezek előre, mert bármi lehet

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38103) EQMontoya válasza fokukac (#38097) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem hiszem. Bandusnak nincs tv-je, nekem ugyan van, de 72 centis sikkepernyos, kepcsoves, tehat jo regi. Ingyen kaptam, csak el kellett hozni (40kg). :) LCD-t/Plazmat pont azert nem veszek, mert amennyit nezem, arra felesleges.

A nezett musorok is hasonlok a Tiedhez, szoval nem hiszem, hogy generacios lenne a kulonbseg. (Bandus is kb. annyi, mint en, +1-2).

Same rules apply!

(#38104) fokukac válasza EQMontoya (#38103) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát a plazma pont házimozira nem felesleges. :)
mondjuk jobb, mint egy negyedik japán autó :P

Ui. tényleg, nincs egy eladó autód, amit éppen nem használsz? :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38105) NoLF


NoLF
addikt

Holnap utolso felhotlen nap, aztan penteken fel nap teszetosza mi lesz velunk, vegul egy csodas egy napos utazas amit nagyon nem varok. Meg jo hogy lesz ~ 2 napom otthon mielott visszamegyek a dolgos hetkoznapokba, az azonnali valtast lehet nem tudnam elviselni :|

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38106) fokukac válasza NoLF (#38105) üzenetére


fokukac
nagyúr

mondj fel, és maradj még.
ott fillérekből el lehet lenni :)

Ui. Én azért nem megyek szabira, mert geciszar utána visszajönni...
(az érzés, hogy basszus, tegnap még úszkáltam a tengerben a halak között, mit keresek ma újlipótváros kutyaszaros utcáin a csövesek és idegbetegek között???)

Uui. Bár most jut eszembe, jövő héten megyünk Londonba egy hétre. :)

Uuui. Nyugat fele utazni jó, akkor alig van jetlag, de keletre utazni borzasztó, nekem 3 nap volt visszaállni, mikor hazajöttem Ámerikából. :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38107) bobsys válasza gaborbol (#38101) üzenetére


bobsys
addikt

2 fore ez szerintem sok, marmint nem gondoltam volna, hogy ennyi. Ebben napi 3 kaja, meg gondolom Disney resortban szalltok meg ugye? + 4 napra a belepok az osszes parkba?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#38108) NoLF válasza fokukac (#38106) üzenetére


NoLF
addikt

Annyira nem filleres moka mint gondoltam... A jetlagot leszarom, napokig elvagyok alvas nelkul. De ez a melomentes elet igencsak hianyozni fog :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38109) EQMontoya válasza fokukac (#38104) üzenetére


EQMontoya
veterán

Egy tévének nagyobb az értékvesztése, mint az én autóimnak. :D Legalábbis 2-re ez biztosan igaz.

Amúgy meg melyik kellene? :D

Same rules apply!

(#38110) Lortech


Lortech
addikt

Megint rengett a föld.

Thank you to god for making me an atheist

(#38111) föccer válasza Lortech (#38110) üzenetére


föccer
nagyúr

Jah, most mondta be a királyi tv, hogy dübörög a gazdaság :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38112) Pisztillus válasza Lortech (#38110) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Úgy bizony, Óbudán érezhető volt.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38113) peterszky válasza Lortech (#38110) üzenetére


peterszky
őstag

Én is éreztem.

What else you gonna do on a Saturday?

(#38114) ToBeY válasza Pisztillus (#38112) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én nem éreztem semmit megint belőle.

(#38115) peterszky válasza peterszky (#38113) üzenetére


peterszky
őstag

What else you gonna do on a Saturday?

(#38116) fokukac válasza Pisztillus (#38112) üzenetére


fokukac
nagyúr

én most nem éreztem, pedig itt ülök a tizediken.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38117) Pisztillus válasza ToBeY (#38114) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mert lehet, hogy mozgásban voltál, amikor történt. Én éppen vacsoráztam a konyhában, és megint kilengett egy kissé az épület (a 9. emeleten lakom). A szomszéd szobában a feleségem is érezte a TV előtt ülve.

Update: Már meg is van, hol volt a központja: link

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38118) DeFranco


DeFranco
nagyúr

én sem éreztem semmit, pedig állítólag itt zuglóban is lehetett érezni.

és nem voltam mozgásban sem. fura.

mindegy, inkább ne érezzem :)

(#38119) Tim82 válasza DeFranco (#38118) üzenetére


Tim82
nagyúr

mindegy, inkább ne érezzem

"Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám, álmában, békésen - nem pedig úgy, mint az utasai, sikoltozva..."

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38120) ToBeY válasza Pisztillus (#38117) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Itt ültem a PC előtt és filmet néztem (az elsőn lakom

(#38121) concret_hp válasza EQMontoya (#38109) üzenetére


concret_hp
addikt

de tv-re nem kell biztosítást kötni :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38122) neduddki


neduddki
nagyúr

I!

aszittem s szomszed neveli a noket, e akkoregse:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38123) Pisztillus válasza ToBeY (#38120) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Csak találgattam, nem jött be... ;) De ahogy DeFranco mondta: inkább ne érezzem - hiába volt ez már a negyedik földrengés, amit átéltem, mindegyiket szívesen kihagytam volna.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38124) parandroid


parandroid
nagyúr

Hm, nem gondoltam volna, hogy ilyen is van: Katicának elkezdett haldokolni a telefonja (Samsung Galaxy S Plus); random lefagyott, majd semmilyen noszogatásra, akksikivétel után sem volt hajlandó elindulni, vagy tölteni. Egy idő után (jellemzően egy-két óra kellett neki) magához tért, és akkor másnapig jól működött, majd kezdődött az egész elölről. Bevitte az üzletbe, ahol vette (előfizu mellé), ahol szoftvert frissítettek neki, de ez sem segített. Másnap megint beadta, rá két napra hívták, hogy megjött az új készülék. Úgyhogy ma átvett egy zsír új, gyári csomagolású, fóliás telefont. Megmondom őszintén, meg voltunk róla győződve, hogy elviszik valami központi szervizbe, és kap még egy szoftverfrissítést, utána pedig visszaküldik, hogy ez ilyen - át is csábítottam egy almával a sötét oldalra, úgyhogy most van egy gyári csomagolású tartalékkészülékünk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38125) EQMontoya válasza concret_hp (#38121) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hobbiautó bizti évi 15-30k teljesítménytől függően, nem nagy pénz. A garázs már drágább.
De adás a hipertv-re is kell, az is elvisz évi 30-cat. :)

Same rules apply!

(#38126) Tim82 válasza parandroid (#38124) üzenetére


Tim82
nagyúr

Előbb-utóbb mindenkinél eljön a pillanat, amikor enged a Sötét Oldalnak. The Sith Empire will prevail.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38127) fokukac válasza Tim82 (#38126) üzenetére


fokukac
nagyúr

It shan't :P
P.S:

@PeterkeT: lockos a készülék?
add el az ebay-en, és költsd valami értelmesebbre.

@Montoya: na, ebbe így még bele se gondoltam... 6 év alatt havi 5 ezret spóroltam azzal, hogy nem fizettem elő a kábeltévére? Sirály :D
Mondjuk ilyen erővel a gázt is ki kéne köttetnem, mert havi 1900 Ft gázátalányt fizettetnek velem, holott én ki se nyitom, a sok nyanya meg azzal fűt... :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38128) peterszky válasza peterszky (#38115) üzenetére


peterszky
őstag

:DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#38129) Tim82 válasza fokukac (#38127) üzenetére


Tim82
nagyúr

Néha én is elszúrhatom az angolt. :P Tudod, lazításként.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38130) fokukac válasza Tim82 (#38129) üzenetére


fokukac
nagyúr

hú de lazaaaaa! :))
ilyen egy laza nyelvtannáci :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38131) Tim82 válasza fokukac (#38130) üzenetére


Tim82
nagyúr

Képzeld, milyen lennék, ha nem lennék laza. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38132) fokukac


fokukac
nagyúr

na, más téma.

Szerintetek a főpolgármesterünk vajon miért a Rómaira akar mobilgátat építeni, és miért nem a Margitszigetre? Amikor oda is kéne, és a Margitsziget már így is, úgy is le van betonozva, ráadásul a főváros tulajdona az egész.
Tudom, költői a kérdés, de ez fogalmazódott meg bennem...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38133) Tim82 válasza fokukac (#38132) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nyilvánvalóan a Margitszigetet még nem parcellázták fel az anonimitásba burkolózó befektetők között, így az áradással azok érdekei ott nem sérülhetnek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38134) föccer válasza Tim82 (#38133) üzenetére


föccer
nagyúr

A kisállat kertet meg csak a 2 éves gyerekeket érdekli, azok meg még nem szavaznak. Végül is jah, van benne logika :K Mondjuk ha odáig felér a víz, akkor már elég nagy gáz van.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38135) bandus válasza fokukac (#38132) üzenetére


bandus
veterán

nem lehet mindenhova gátat építeni.. lásd passau történelmi városrésze miatt sem építettek ki ott semmiféle védrendszer, pedig az szvsz jóval értékesebb a margit-szigetnél.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38136) gaborbol válasza bobsys (#38107) üzenetére


gaborbol
őstag

Ide megyunk king bed /4ej/5 nap, haromszori etkezes + ez az azon kivul, de nem a fullos kaja plan. Nem olcso, es ez egy akcios ut volt, kulonben 2k-2.2k felett lenne.

Annyit mondogatta a csajszi, hogy mennyire jo, hogy megyozott a vegen:)

[ Szerkesztve ]

(#38137) bobsys válasza gaborbol (#38136) üzenetére


bobsys
addikt

Gondoltam, hogy a resortba mentek, szerintem nagyon jo lesz, foleg, hogy van 4 napook nem kell rohanni. Have fun!

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#38138) concret_hp


concret_hp
addikt

hogy lehet az, hoyg a metró tele van dumaszinház plakáttal, main csak a weboldal címe van rajta, ami meg egy nagy hányadék? :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38139) NoLF


NoLF
addikt

Napallergia ftw! Sebaj, ma mar nem megyek napra.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38140) Tim82 válasza bandus (#38135) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondjuk a Margitszigeten a domonkos apácák kolostorának romjai pl. igenis eléggé értékesek történelmi szempontból...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38141) Tim82


Tim82
nagyúr

Valaki közelmúltban szereltetett fel esetleg törölközőszárító radiátort? Mennyibe került a felszereltetés? (Kb. milyen költséggel számoljak?)

EQMontoya: olyat szeretnék nyilvánvalóan (radiátorként használnám a radiátort...), 2-3 éve úgy 20-30k-ért csinálták volna meg, ha akkor már meglett volna a radiátor.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38142) EQMontoya válasza Tim82 (#38141) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat ha olyan szeretnel, ami a futesrendszerre van kotve, akkor draga lesz.

Same rules apply!

(#38143) fokukac válasza EQMontoya (#38142) üzenetére


fokukac
nagyúr

pláne panelban... :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38144) Tim82 válasza fokukac (#38143) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondjuk valami konkrétabbat is írhatnátok, a "drága lesz" kicsit nehezen számszerűsíthető. :P

DeFranco: itt minden ON, amúgy ismerem a topikot (ennyi erővel mehetnék a Budapest adok-veszek-beszélgetek-be is kérdezni, hátha valaki konkrét árat/mestert tud a környékemen). :P Mellesleg Winner-nek jobban áll ez, mint a lelkes plagizátoroknak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38145) DeFranco válasza Tim82 (#38144) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Erretessék

üdv: Winner_hun

(#38146) fokukac válasza Tim82 (#38144) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát, alapvetően fal- és / vagy csempebontással jár, szóval ott kezdődik, hogy akár százezres tétel is lehet.
Panel fürdőszobában valahol a kád környékén, az alatt megy a fűtéscső, ha azt még fel akarod vezetni a falra, az még külön ktg. Ha régi kádad van (a vaslemezes fedésű), akkor talán megoldható komoly bontás nélkül a dolog (csak leveszed az előlapot, és kivezeted, barkácsoltatsz egy másik fedőlapot, stb. Nekem ott is le van csempézve)

Szóval, ha nem tervezel éppen egy teljes fürdőszoba-felújítást, én a helyedben hanyagolnám a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38147) DeFranco válasza Tim82 (#38144) üzenetére


DeFranco
nagyúr

segíteni akartam, nem az ON/OFF okán, hanem lévén ott előfordulnak szerelők akik kapásból mondanak irányárakat, hovatovább két helyen megkérdezni sem bűn :)

de ha gondolod töröltetem :P

(#38148) Tim82 válasza fokukac (#38146) üzenetére


Tim82
nagyúr

Alapvetően csak pont egy fűtéscső helyére kellene betenni, ami nem is a falban fut, hanem szabadon, a fal előtt. Valószínűleg némi csempefúráson kívül nem kell más (falbontás szinte biztosan nem), illetve forrasztani kell majd.

Kád amúgy nincs is már, csak zuhanyfülke. Felújítás megvolt úgy 3 éve (csak akkor még nem volt meg a radi). :) Az akkori mesteremberek mondtak rá anno kb. 20-30k közötti árat.

DeFranco: világos, de alapvetően csak kicsit tájékozódni akartam, és egyszerűbb néha itt közvetlen tapasztalatot kapni budapesti árról. (Belenézve oda pl. az utóbbi időben kb. te vagy az egyetlen itt lakó hozzászóló, azzal én meg nem kezdek túl sokat, hogy vidéken milyen árral kell kalkulálni hasonló esetben.)

De igazad van, bedobom oda is mindjárt, kicsit részletesebben. :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38149) fokukac válasza Tim82 (#38148) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja, ha kint van, úgy oké is lehet. mondjuk a csővágás - heggesztés sem egy tiszta munka, meg ugye időzíteni kell akkorra, amikor éppen leengedik a vizet a fűtőrendszerben (nálunk évente egyszer, 1-2 hétre)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38150) Tim82 válasza fokukac (#38149) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na ez az, sikerült ezt tegnapelőtt este kiírnia a közös képviselőnek, 18-áig van lehetőségem megcsináltatni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.