Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37251) concret_hp válasza bobsys (#37250) üzenetére


concret_hp
addikt

jó, piálással könnyű meglódítani a végösszeget, ebből a szempontból elég szerencsés dolog, hogy nagyjából semmit nem iszok sörön kívül :D (mármint ami alkoholtartalmú)

bár gondoltam, hogy rápróbálok 1-2 drágább borra cask, hogy megtudjam milyen az ami jó, de amivel eddig találkoztam, majdnme mindnek ugyanolyan szar ízét érzem, szóval igazából jó ez így :D töményekből is max pálinka, meg koktél, de tisztán kb. semmi töményet nem tudok meginni, mert csak az alkohol ízt érzem :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37252) FehérHolló válasza concret_hp (#37251) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egyszer akadjak össze veled, mutatok jó (és nem aranyárú) bort. :)

Viszlát: bocsi a gólyánál, csak hű szerettem volna lenni definícióbuzi mivoltomhoz. ;)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37253) bandus válasza FehérHolló (#37252) üzenetére


bandus
veterán

nekem ami nagyon bejött az olcsóbb kategóriából, az a vince magazinban ajánlott szent istván korona picészet cabernet sauvignon rozéja, és valami 800 pénz körül kapható, próbáld ki ha látsz ilyet.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37254) FehérHolló válasza bandus (#37253) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ismerem és semmit nem iszom tőlük soha többé. Szerk.: Ha rajtam múlik.
Egy évjárat még dukált volna hozzá egyébként, bár ennél a pincénél majdnem mindegy.

[ Módosította: radi8tor ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37255) Viszlát válasza FehérHolló (#37252) üzenetére


Viszlát
addikt

Örök harag. :)

Nem túl rég nyitottam ki egy 2000-es évjáratú 6 puttonyos aszút. Nekem az a nem hiszem el, hogy van ilyen íz a világon kategória volt, persze tudatosan, van még belőle pár üveg...

Szerk: a félreértések elkerülése végett muszáj kijelentenem, hogy egyáltalán nem értek a borokhoz. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37256) bobsys válasza concret_hp (#37251) üzenetére


bobsys
addikt

semmilyen bort nem tudok meginni, mindegyik marja a torkomat
cider, single malt whisky, tequila esetleg ritkan nagyon neha palinka, de rovidbol nekem eleg 2-3 es egesz ejszaka jol vagyok

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37257) NoLF válasza Viszlát (#37249) üzenetére


NoLF
addikt

Anno ahol dolgoztam eleg volt egy 8 fos tarsasag, egy par uveg dom perignon es egy uveg henessy richard a kaja melle, s nem is csodalkoztak a 800k+ os szamlan :) de egy ketfos asztal is el tudott menni 100 fole barmikor, beteg dolgokat lehetett latni...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37258) BlacKSouL válasza concret_hp (#37247) üzenetére


BlacKSouL
addikt

2001-ben egy korsó sör 1000 HUF, 2005-ben meg már 1500 HUF. Viszont a kisüveges pezsgő ára nem változott, az 5000 volt végig. 2 decis.
És azt hiszem a full lapdance is 10k volt mindkét alkalommal.

Szóval 5k-ért meghívhatsz egy lányt egy pezsgőre, és beszélget veled, meg veled van úgy egy fél órát kb, vagy 10k-ért egy erős-közepesnek mondható vonaglást nyom le az öledben... hát a kora 2k-s években lelkesedés volt, pénz nem. Most pénz akadna, de már a pénzért vonaglás nem lelkesít :)
Nem reklámozom a helyet, pedig 3x is voltam már ott, abból egy legénybúcsú. A hely neve egy szőke amerikai színésznő művész keresztneve. És azt gondolom nem ez az egyetlen hasonló árszintű. Sőt...határ a csillagos..

Most meg épp a 165 Ft-os Palóc barnát iszom, senki nem vonaglik, és mégis elvagyok.. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37259) concret_hp válasza FehérHolló (#37252) üzenetére


concret_hp
addikt

jó 1x ittam vmi édes fehérbort, aminek az lett a vége, hogy szinkornba hányt az egész szoba (nem azért mert szar volt, hanem mert a mérték a vödör volt :D), azt az 1 kivételt tudom, de ha jól vágom a szakik szerint olyan, hogy édes bor nem is létezik :DDD a többinek meg mind ugyanolyan ízét érzem :U

most hogy bobsys mondja, télleg még a cidert is megiszom, de van ami abból se adja, pl a strongbow vagymi.

szal asszem az a veszély, hogy alkesz leszek nem nagyon fenyeget :D

Blacksoul: de ott igazából nem a piáért fizettél :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37260) adalbert1 válasza bandus (#37237) üzenetére


adalbert1
veterán

Miért, mire képesek?
Számomra inkább az a durva, hogy az összes fesztiválon van olyan előadó (BS: Wu-Tang, Nas, Hegyalja: Slayer, a voltról nem tudok senkit kiemelni, de kellemesnek tűnik a program) akit megnéznék, de az utazgatáshoz, szállás szervezéshez és egyéb kényelmetlenségekhez egyáltalán nincs kedvem... A szigeten meg kb. csak olyanok lesznek, akiktől szívesen meghallgatnék 1-2 számot, de azért meg nem fogok 1 napijegyet kifizetni, még pl. a fent említett 3 előadó bármelyikére szívesen elmennék, ha csak a szigetre kellene kiugrani...

(#37261) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Végre vége a pár napos hercehurcámnak. Az eset úgy kezdődött hogy vettem egy 1 éves tökéletes állapotú ProBook 6550b-t. Se töltőről, se aksiról nem volt hajlandó indulni, bekapcsolás után 8-at villant a töltésjelző és azután nem reagált. Végül több telefonváltás után és szerviz utáni érdeklődés közben rádugtam a 4525-ösöm töltőjére... és lám csodát megy :DDD . Nagyon megörültem, ergo csak a töltő rossz, bezzeg a tulaj nem tudta kikapcsolni (véletlenül úgy hagyta), hanem készenlétbe rakta, és a két napos postaút alatt szépen leszívta az aksit.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37262) EQMontoya válasza Viszlát (#37249) üzenetére


EQMontoya
veterán

Pár éve a Zürichi reptéren ragadtam fel napra, gondoltam, megiszom egy pohár sört. 9 euro volt. nem volt természetes a mosolyom. :)

Same rules apply!

(#37263) bandus válasza adalbert1 (#37260) üzenetére


bandus
veterán

jelenleg madjnem a duplája már az a pénz, amit ajánlottak érte, például erre :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37264) BlacKSouL válasza EQMontoya (#37262) üzenetére


BlacKSouL
addikt

2002-ben Ferihegyen döbbentem meg az akkor 1600 Ft-os szendvics-áron. Körülbelül 200 Ft-nyi anyag volt benne, zsömle, felvágott, talán paradicsom, kis saláta, meg sajt. Szerencsére nem voltam éhes, és csak elmentem előtte, de azóta is tudom, hogy ha a reptéren ragad az ember, és nincs szabott áras franchise kajálda, akkor szívás.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37265) Tim82 válasza BlacKSouL (#37264) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ferihegy mentségére legyen mondva, 2013-ban ugyanannyi volt a szendvicsár, mint 2002-ben. :)

Amúgy ott már mindegyik kajálda egy céghez tartozik, az SSP Hungary-hez, még ha nem is látszik rajtuk a közös tulajdonos/üzemeltető.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37266) Mawyx válasza bandus (#37236) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én is összevissza rakok el ezreseket, kis táskába, nagy táskába, egyik kabátba, másikba, így esett meg, hogy találtam egy fémszál nélkülit :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#37267) BlacKSouL válasza Tim82 (#37265) üzenetére


BlacKSouL
addikt

2011-ben Frankfurtba mentünk, és akkor ettem BK-ben egy whoppert, az nem volt drágább, mint mondjuk a Kerepesin.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37268) Tim82 válasza BlacKSouL (#37267) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amikor most voltunk Ferihegyen, mintha nem is lett volna nyitva a BK, hajnali 5 táján.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37269) parandroid válasza BlacKSouL (#37267) üzenetére


parandroid
nagyúr

BK/McD, de a pizzériák nagy része is ugyanazzal a kajaárakkal dolgozik, mint a magyar társaik. Az üdítő és a sör ugyanakkor érzésem szerint drágább, ilyesmi éttermekben 1,8-2 EUR körül indul, és a hely 'szellemiségétől' függ, hogy meddig mennek el. Egy BigMac, vagy Doble Whopper menü ugyanakkor olyan 4-6 EUR között van, akcióktól függően: gyakran adnak a menühöz ajándékba plusz egy burgert, vagy deszertet, kávét, ilyesmit. Illetve rengeteg a kuponos akció, amikor előre összeállított ajánlatok vannak; pl. 2 BigMac menü + 2 Happy Meal 16 EUR volt legutóbb kuponnal, amikor elvittük a kölyköket (rendes ár 20 EUR körül lenne), és kaptak hozzá még Shaun the Sheep uzsonnásdobozt is. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37270) EQMontoya válasza Tim82 (#37268) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ferihegy egyebkent Europa egyik legnormalisabb reptere szerintem.
-Ingyen van a wifi. (Pl. Munchenben nem hogy ingyenes, de semmilyen nem volt. Free Wifi Zone tabla alatt mindez. Vegulis jogos, csak Wifi-free zone volt. :D)
-Van kaja, meg 6 elott is. Igen, ez exkluziv dolog. A madridi repteren de. 11-kor nem sikerult ennem. Egyszeruen minden kajalda zarva volt.
-A Leroyban egesz olcson lehet sorozgetni, asszem, 1000 alatt van egy korso.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#37271) Tim82 válasza EQMontoya (#37270) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az összehasonlítási alapom csak Luton, de az egyértelműen sokkal ótvarabb mindenben. (Az ottani "free" wifi igazából fizetős, regisztrációs stb.) Kajálni egyik reptéren sem kajáltunk, sörözésről nem is beszélve.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37272) EQMontoya válasza Tim82 (#37271) üzenetére


EQMontoya
veterán

Repteren ivasbol Singapore volt a legjobb, toltunk JW Bluet meg Goldot, ingye. :D

Same rules apply!

(#37273) DeFranco válasza EQMontoya (#37270) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Zürich fizetős, Luxembourg fizetős, Amszterdam korlátozott ideig ingyenes, München azt hiszem fizetős.

(#37274) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Kerthelyiség a magyar valóságból:
a főváros szívében

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37275) EQMontoya válasza FehérHolló (#37274) üzenetére


EQMontoya
veterán

Obzmeg. Csak nem a nyo'cba' van? :)

Same rules apply!

(#37276) FehérHolló válasza EQMontoya (#37275) üzenetére


FehérHolló
veterán

Balázs Béla - Lenhossék sarka, 9.

Skynet is real. It's called Google.

(#37277) parandroid válasza FehérHolló (#37274) üzenetére


parandroid
nagyúr

Hát, ha ebből nem lesz újabb turistahullám (lásd még romkocsmák), akkor semmiből.

Ja, ki is találtam az új szlogent, használhatja, aki akarja: minden kátyúra egy kocsmát!

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37278) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Meghalt Stokes a Csengetett, Mylord?-ból

R.I.P Nagyon bírtam ezt a sorozatot,főleg az ő karakterét.

(#37279) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Krakkóban keresünk szállást. Tudtok valami jó gyűjtőoldalt, ahol paraméterezhető a keresés és lehetőleg reális értékeléseket lehet olvasni? Most a staypoland.com -ot böngésszük.

@bandus: :R

[ Szerkesztve ]

(#37280) bandus válasza DeFranco (#37279) üzenetére


bandus
veterán

szerintem erre a célra a booking.com is tökéletesen megfelel :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37281) fokukac válasza DeFranco (#37279) üzenetére


fokukac
nagyúr

booking.com és tripadvisor.com

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37282) fokukac


fokukac
nagyúr

tündérmese.
lehet vitatni a bácsi munkásságát, de az érvelése eléggé helytálló.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37283) NoLF válasza parandroid (#37269) üzenetére


NoLF
addikt

Kerlek nyugtass meg, hogy csak alkalmankent tevedtek be gyerekekkel egyutt az ilyen moslekaruldakba... :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37284) parandroid válasza NoLF (#37283) üzenetére


parandroid
nagyúr

Kb havonta egyszer eszükbe jut, hogy mekibe, vagy békába kéne menni, mert valami nagyonűberfasza játék van a gyerekmenühöz. Aztán megy a hiszti, hogy ezt sem szereti, meg azt sem szereti, meg nem is jó ez a hamburger, meg a sajt sem, meg a saláta sem, meg a csibefalatok sem. Általában Borka a sültkrumplit eszi Fantával, Réka meg az én bigmekem egy részét kunyizza el. Ha ez megnyugtat. Viszont én töredelmesen bevallom, hogy én gyorskaja-sucker vagyok. Legalábbis az a havi kb egy alkalom jólesik, amikor felzabálhatom, amit a két katasztrófaforrás félrefinyákol. :D

Holnap egyébként pont hambi lesz itthon ebédre, Katica fogja dagasztani, sütni a bucit is, meg a húspogit is ő csinálja darálthúsból. Sütünk hozzá krumplit, jól megrakjuk mindenféle zöldséggel, és nyakig kecsaposak leszünk. Yay! :C

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37285) ladybug válasza parandroid (#37284) üzenetére


ladybug
őstag

Valljuk be őszintén - hogy ne csak a nyafogás menjen -, hogy tanultunk a dologból és most veszünk 2 Happy Mealt (a játékot természetesen megosztják, mindenki maga választ), amiből Borka megeszik másfelet, én meg felet, Réka kap egy Big Macet Fantával, te kettő Big Macet, és megeszed a maradékot. És tényleg nem gyakran megyünk, mert tudjuk, hogy amit én készítek jobb, olcsóbb és nem kell komplett ruhacserét végrehajtani utána. Az egyik problémám a mekibe járás miatt (de általában az étterembe járás miatt), hogy teleszívja a ruhám az ételszagot, és utána mindent ki kell mosni és hajat is kell mosnom. Gyakorlatilag teljes fertőtlenítést kell végezni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37286) tildy válasza EQMontoya (#37270) üzenetére


tildy
nagyúr

Az egyesen jo volt. A 2-esen folyamatosan vadaszni kell a konnektorokat, illetve a wifit, rendszeresen szakad, nem jol mukodik, inkabb hasznalom a roamingom. Kenyelmetlenek a szekek, es hiaba beengedhetnenek hivatalosan este is a reggeli jarathoz, nem engedik.

Enni 5 utan lehet, akkor nyit a burger is , az upper crust is.

A poen, hogy Lutont spec en szeretem, kicsi, hangulatos, jopofa. Igaz nekem ott nem kell wifit vadaszni, a mobilom hasznalom.

Nekem ami bejott, az a lisszaboni repter volt:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37287) concret_hp


concret_hp
addikt

őőő szerintetek az para, hogy a wizzair sehol nem kérte a repjegyhez az igazolványszámokat és így nincs rajta a jegyen sem?

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37288) bobsys válasza concret_hp (#37287) üzenetére


bobsys
addikt

Szerintem nem, ha europan belul repkedsz ugyse kell utlevel

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37289) FehérHolló válasza concret_hp (#37287) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem nem sem.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37290) concret_hp


concret_hp
addikt

csak azért paráztam rá, mert ott vna neki a mező
hogy állampolgárság, meg azonosító, de egyiknél sincs kitöltve, meg nem is kérte az adatokat az utasfelvételkor (meg amikor vettem a jegyeket, akkor is csak a nevet)

másik irányba ryanairrel megyünk, azon a jegyen sincsen rajta az igazolványszám, de az bekérte.

legutóbbi jegyünket meg nem találom.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37291) tildy válasza concret_hp (#37290) üzenetére


tildy
nagyúr

Hova utazol? Attol fugg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37292) EQMontoya válasza tildy (#37286) üzenetére


EQMontoya
veterán

Fel szoktam ulni a Leroyba egy pohar sorre. 600ft, stabil a wifi, kényelmes a szék és van asztal, amire felrakom a notit. Konnektor meg azoknak kell, akiknek nincs notebookja. ;] :DDD

Same rules apply!

(#37293) tildy válasza EQMontoya (#37292) üzenetére


tildy
nagyúr

A leroy nincs reggel 5kor nyitva:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37294) Tim82 válasza concret_hp (#37287) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem a repjegyek megvételénél kell megadnod, hanem az internetes utasfelvétel intézésénél. Nekem legalábbis akkor kellett megadnom.

Most megnéztem, a visszaigazoló emailben, amit akkor kaptam, így szerepel:

"Internetes utasfelvétel: Internetes utasfelvétel esetén a saját beszállókártyát ki kell nyomtatni, és az úti okmányokkal (fényképes igazolvánnyal) együtt a beszállókapunál be kell mutatni. Amennyiben nem európai uniós úti okmányokkal rendelkezik, a beszállókapun való áthaladás előtt be kell mutatnia dokumentumait, és le kell pecsételtetnie beszállókártyáját a check-in pultnál. Ennek elmulasztása az utaztatás megtagadását vonhatja maga után. Ha feladott poggyásszal utazik, akkor legfeljebb 40 perccel a járat indulása előtt meg kell jelennie a poggyászfeladó pultnál. Ha nem tudja bemutatni nyomtatott beszállókártyáját, repülőtéri check-in díjat kell fizetnie, amelynek fejében a beszállókártyát a check-in pultnál kinyomtatják."

"Úti okmányok

A fényképes igazolványnak minden járat esetében meg kell felelnie mind a kiindulási ország, mind a célország előírásainak. Internetes utasfelvétel esetén ugyanazokat az úti okmányokat kell bemutatni a biztonsági és beszállókapunál, mint amelyek alapján az internetes utasfelvétel történt."

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37295) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Úgy tűnik,hogy a wireless fejhallgatómban meghalt az aksi.Lehet hozzá venni külön aksit vajon?
Ilyen van benne most.

(#37296) EQMontoya válasza tildy (#37293) üzenetére


EQMontoya
veterán

Má'hogyapicsábanevóna: katt. :)

Same rules apply!

(#37297) tildy válasza Tim82 (#37294) üzenetére


tildy
nagyúr

Tim , te UK-be jottel, ide kell. Emlekeim szerint nekem BP-Thesszaloniki utvonalon nem kellett.

EQMontoya, akkor nagyon lightosan nyitnak, en meg sose lattam oket nyitni 5kor, pedig repultem mar 6szor az elmult egy evben.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37298) Tim82 válasza tildy (#37297) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek szerint akkor Barcelonába sem kell (már ha jól olvastam vissza, hogy az az úticél). Mondjuk fura, mert kivételként Tel-Avivot emlegeti a mail, meg Ukrajnát. :DDD

concret_hp: én azért írnék egy mailt a Wizz Air ügyfélszolgálatának.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37299) concret_hp válasza Tim82 (#37294) üzenetére


concret_hp
addikt

a beszállókártyán nincs rajta :) úgy értettem, és mivel már módosítani nem lehet semmin, ha kéne, gondolom korábban kellett volna megadni :D

jah barcelona. már csak az a kérdés, hogy a reptérről hogyan jutunk be a városba, minden oldalon más infót találok :D bár az airport busz gondolom megy, de ha van public transport 1€-ért, nekem az is jó, csak ahhoz nem ártana előre megnézni, hogy hol akarok átszállni róla a metróra :D 46os buszt írnak több helyen, de a googlemaps tervezője az istennek se akar azzal vinni :DDD

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37300) EQMontoya válasza tildy (#37297) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez elképzelhető, én 6:30-kor repültem, olyan f6 körül bent voltam, akkor már nyitva voltak.

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.