Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25001) fokukac válasza Vigneau (#25000) üzenetére


fokukac
nagyúr

azt kell, hogy mondjam, nem véletlenül ilyen ez az ország, amilyen.
remélem, az ilyenek visszakapják egyszer...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25002) BlacKSouL válasza fokukac (#24999) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A garázssorunk egy rendesebb tanklőtér simaságával rendelkezik, eleve kavicsos földút vándorgödrökkel, ergo ha nem 1.-ben alapjáraton mész végig rajta, akkor szétvered a fejed a plafonon, és minimum 2 kerékcsavart elhagysz, nem beszélve a lengéscsillapító gyilkolásáról, és a rugók meg lengőkarok apró darabosra töréséről.

Namost az emberek 90 %-a ezt teljesen leszarja, és 4.-ben 50-el mennek végig rajta, a kocsijuk pattog mint egy hülye bolha, alig bírnak kapaszkodni, de tapossák neki, mert azt a 60 métert 5 másodperc alatt kell megtenniük. Muszáj. Nincs mese, Kell. Szükséges. Természetesen porzik utánuk még 3 percig az egész istenverése, de neki rohanni kell, mert csak.

Ilyen autós 'kultúrában' egy picit sem csodálkozom azon amit írsz.
Ezek az emberek a mostanában olyan jól csengő "az autó csak tárgy, használni kell nem ápolgatni" elvet vallják, és ezen 'elmélet' mögé rejtik a legmagasabbfokú igénytelenségüket. Ők simán eldobják a szemetet, mert valaki úgyis felszedi, hisz mindig felszedi valaki. Az ilyenek kidobják a kocsiból a csikket, mert ki nem szarja le.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25003) lujó55 válasza fokukac (#24999) üzenetére


lujó55
őstag

hidd el, így vagyunk ezzel mind.
csak ma nyitott "szemmel jártál" (=tapasztaltad a saját bőrödön)
Ha nekem lenne az égből lehulló 20mFt-om, akkor se vennék drága kocsit, mert hiába én vigyázok rá, ha tele van kisvilágunk barmokkal. Amilyen szerencsés vagyok úgy járnék egy új autóval, mint Laller az Impalával az üvgtigrisben :U

(#25004) stranger28


stranger28
addikt

Biztos nem mentek volna el ilyen egyszerűen, ha ez velem történik. El nem tudom képzelni. Tata már nem lát, oké, de bocsánatot akkor is kért volna előbb-utóbb. Nő meg? Rá lehet baszni más kocsijára az ajtót, de idegenekkel nem állunk szóba? Elkap az agyf@sz az ilyen nulláktól...

Most ti vagytok túl nyugodtak vagy én vagyok idegbeteg amúgy? :D

(#25002) BlacKSouL: Csikkkidobásért büntetnék. Csak hogy... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25005) lujó55 válasza stranger28 (#25004) üzenetére


lujó55
őstag

"Most ti vagytok túl nyugodtak vagy én vagyok idegbeteg amúgy?"
Én már inkább korosnak érzem magam a balhéhoz. Csak egy valami idegesít fel, az hogy kétszer kell belépnem eg hozzászólás írásához és állandóan 503-t ír ki. Ez most a PH! miatt van, vagy szar a netem? :F

(#25006) Vigneau válasza stranger28 (#25004) üzenetére


Vigneau
félisten

Világéletemben elég higgadt és egyben hirtelen haragú voltam - az a fajta, aki sokat tud nyelni. Akkor még nem értem el a küszöbszintem szerintem. Viszont ha az megvan, átváltozok mini Hulkká (kb. 2-5 perc alatt lezajlik) - csak nem leszek zöld és marad a ruha is rajtam. :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#25007) stranger28 válasza lujó55 (#25005) üzenetére


stranger28
addikt

Értelek. :R Csak csodálkozom, hogy ilyen lazán elengedték őket. Nekem is csinálja egyébként, a PH-val van valami.

(#25006) Vigneau: Én is ilyen vagyok amúgy. De, ahogy kimondta volna ezt a Bogaram témát, biztos egyből elértem volna a piros állapotba.

Ez a hozzáállás nagyon tudja cseszni az agyam, az a baj talán. Oké, hogy kell az önzés, de ez már...

[ Szerkesztve ]

(#25008) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na hogy legyen valami jó is: [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25009) bandus válasza BlacKSouL (#25008) üzenetére


bandus
veterán

nem csak rihanna :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25010) stranger28 válasza BlacKSouL (#25008) üzenetére


stranger28
addikt

sziasztok :DDD

(#25011) BlacKSouL válasza stranger28 (#25010) üzenetére


BlacKSouL
addikt

köszöntél az ikreknek? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25012) stranger28 válasza BlacKSouL (#25011) üzenetére


stranger28
addikt

:K

(#25013) degu válasza bandus (#25009) üzenetére


degu
senior tag

E"nis,e"nis! /Nem magamnak...csak magam melle".../ :C

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#25014) fokukac válasza fokukac (#24999) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, fejlemény van. Tegnap ugye csak otthon vettem észre a dolgot. Ma reggel visszajöttem, megnéztem.

Az a nagy büdös helyzet, hogy nem húzhatta meg autó, mert jobbról két oszlop is van, meg fa, így nem férhetett oda; ergo valaki direkt, kézzel húzta meg, vagy egy motorral, talicskával, vagy nem is tudom.

De az is lehet, hogy nem is tegnap történt, csak nem vettem észre.

Na mindegy, imádom ezeket az embereket, akik közt élünk.
Hogy száradna le a keze az ilyeneknek...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25015) Mawyx válasza fokukac (#25014) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én már nem merek az úttesttel párhuzamosan parkolni, mert egyszer úgy találtam a kocsit, hogy benyomták az első ajtót. Szépen lehetett látni, hogy a rendes parkolóhelyről állt ki és a kocsi sarkával beletolatott az ajtómba.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#25016) stranger28 válasza fokukac (#25014) üzenetére


stranger28
addikt

Valami jóakaró?

(#25017) tbs válasza stranger28 (#25016) üzenetére


tbs
addikt

De nem én! Assetudom kia@! :B

(#25018) Vigneau válasza fokukac (#25014) üzenetére


Vigneau
félisten

Én néha bevásárlókocsi és ajtónyomokat látok nyomokban, de még nem vészesek. Pedig messze állok mindenkitől... :U

Nekem egyszer a gyári dísztárcsákat lopták le a kocsimról. Csak azt nem tudom, hogy a házunk elől, vagy a laktanya parkolójában. De inkább utóbbira tippelnék, mert előtte kb. két napig láttam egy ugyanolyan Coupe-t, csak szürkében - persze annyira nem foglalkoztam vele (bár a kocsimból a környékemen nem sok kószál). Azóta viszont se híre, se hamva...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#25020) stranger28 válasza Kalandor (#25019) üzenetére


stranger28
addikt

Van benne valami. Érdekes a hozzáállás. :)

(#25021) Mawyx


Mawyx
senior tag

Tudtok Esztergomban ingyenes parkolást a bazilika körül?
Esetleg olcsó kiséttermet ebédre a parton?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#25022) tildy válasza Mawyx (#25021) üzenetére


tildy
nagyúr

Kisettermet Parkanyban tudok:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25023) BlacKSouL válasza Mawyx (#25021) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Valamikor meg lehetett állni a hídról lekanyarodva, alá befordulva a fák alá a poros/homokos részen [link]. De szerintem azóta ezt már tuti megszüntették. Vagy leoszlopozták, vagy egyszerűen fizetősre táblázták. Tavaly nyáron még meg tudtam ott állni 5-6 másik autó között.

Kisétterem meg vagy Visegrádon ami a Fellegvár kereszteződésével szemben a parton van (de ez nem olyan olcsó), vagy Dömösön a Dunakanyar étterem. [link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25024) Mawyx válasza BlacKSouL (#25023) üzenetére


Mawyx
senior tag

Sok éve én is ott álltam. Megnézzük. Ha ott nem, akkor valahol lentebb kintebb meg lehet állni belső utcában biztos.
Visegrád nem esik útba, a 10-esen megyünk, bár a 11-es lehet szebb, de sokkal hosszabb.

(#25022) tildy: szerintem átsétálunk vagy időjárás függő, esőt mond sajnos, de nem baj, az időjáráson úgyse tudok változtatni

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#25025) ladybug válasza fokukac (#25014) üzenetére


ladybug
őstag

Kedves Kukac, sajnálom a történteket, és osztom a véleményedet a direkt barmolás miatt. Remélem, nem megy rá a gatyád a javításra.
Nekem a tükrömet vitte le egy kedves jóakaró. Soha többet nem parkolok forgalmas úton párhuzamosan.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#25026) Vigneau válasza Mawyx (#25021) üzenetére


Vigneau
félisten

Kertváros felől a kanyargós úton mész fel és nem fordulsz balra a Bazilika felé, hanem jobbra mész el a lakónegyed felé, ott nem lehet letenni a kocsit? 2004.09.11-én voltam ott "hasonló" ügyben :DDD utoljára, de mintha valami rémlene parkolás terén.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#25027) NoLF


NoLF
addikt

na lássuk, hogyan készítek el egy nemzeti ételt, az angol hamburgert :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25028) NoLF


NoLF
addikt

na lássuk, hogyan tudok 503 miatt duplát postolni, a mondat végén ugyanolyan vigyorral! :D

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25029) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ma 4-kor keltem, azóta talpon vagyok :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#25030) ladybug válasza Tothgera30 (#25029) üzenetére


ladybug
őstag

Ügyes vagy. Akkor ezt biztos nem tudnád most megcsinálni. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#25031) Tothgera30 válasza ladybug (#25030) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Oh, a szemem alig bírom már nyitva tartani, ma már 4:47-kor a lakhelyemtől 15km-re lévő vasútállomáson voltam, rá 13-15 percre már az IC-n, egy óra múlva Nyíregyházán, ezután fél óra buszozás következett. 7 órától vizsgáztam, ma 7 vizsgaszituációból, és a vizsgák közötti 10 perces szünetekben tudtam pihenni, természetesen utolsó vizsgám délután 6 óra után volt pár perccel. Szóval ha a szemem nyitva tudom... tudnám tartani akkor az még jó lenne, mert pár dolgot még el kell végeznem így a laptop előtt. A videóban látható menetelést pedig semmi pénzért nem csinálnám meg. Majd talán holnap, valószínűleg úgy is itthon leszek.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#25032) lujó55 válasza ladybug (#25030) üzenetére


lujó55
őstag

hát biztos munkanélküliek és sokat gyakoroltak ;] :P

(#25033) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Fura, hogy gyerekként fosik az ember a vizsgától, meg a helyzettől amiben olyankor van, aminek a legnagyobb okozója általában a tudás és/vagy az önbizalom hiánya.
Aki felnőttként (25 év fölött mondjuk) adja olyan tanulásra a fejét, ami vizsgaszituációval jár, az ugyanúgy tud fosni a helyzettől, ám a kiváltó ok többnyire ugyanaz, kicsit talán kevesebb magolt tudásanyaggal, és több önbizalommal. Ugyanakkor ugyanez a felnőtt ember mások, esetleg rengeteg pénz sorsára van befolyással, és megteszi a mindennapokban sikeresen mindazt, aminek a negatív következményei sokkal nagyobb befolyással vannak az élet dolgaira, (eltekintve a kötelező iskolai végzettséghez szigorúan kötött egyéni előremeneteltől) mint egy esetleges egyszeri bukásnak a vizsgán.
Fura.
Én is szoktam most már talán mondhatom hogy szinte minden nap rutinosan tárgyalni külföldiekkel idegen nyelven műszaki, autóipari szakmai témáról, néhány százezer euró sorsáról, sokszor nem 100%-os háttértudással, miközben valószínűleg egy nem 100%-os tudás esetén meglévő viszgaszituációban ugyanúgy érezném magam, mint 19 évesen.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25034) NoLF


NoLF
addikt

ez lett az én black&blue burgerem :R

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25035) BlacKSouL válasza NoLF (#25034) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Zöld, piros, lila, sárga, barna, ...
se a feketét, se a kéket nem látom... ;]

Jóétvágyat amúgya'

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25036) NoLF válasza BlacKSouL (#25035) üzenetére


NoLF
addikt

2 lement, de már nem nagyon látok :))

black mert black pepper megy a pirított zsemle alsó részén lévő majonézrétegre, s blue mert a tetején blue cheese díszeleg :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25037) BlacKSouL válasza NoLF (#25036) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ó te jó ég. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25038) NoLF válasza BlacKSouL (#25037) üzenetére


NoLF
addikt

a blue cheese sauce hiányzik, tény. :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25039) tildy


tildy
nagyúr

PHP fejlesztőt keresünk.
[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25040) Winner_hun válasza Winner_hun (#22972) üzenetére


Winner_hun
félisten

16M+

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25041) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

hideg van és esik...ja, már megint hétvége...
öccázhárom, no má nem

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25042) degu válasza BlacKSouL (#25041) üzenetére


degu
senior tag

Nem baj!
Legalabb no" a to"ko"m,meg az uborkam! :C

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#25043) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Bírom azokat az embereket akik nem ismerik az értő olvasást :U . De a legjobb mikor ezután még vitatkoznak is velem :W . Nah, persze ekkor ne legyen olyan a modorom, amilyen :((( .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#25044) BlacKSouL válasza Tothgera30 (#25043) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De legalább nem mondhatják hogy modortalan vagy. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25045) degu válasza Tothgera30 (#25031) üzenetére


degu
senior tag

Ne haborogj!
Jusson eszedbe a kinaiak*hosszu menetelese*!
Es a vegen gyoztek! :C /Csak azt nem tudni,hogy ki... :F /
Te legalabb megtudod,hogy gyoztel,es biztos lehetsz abban,hogy Te gyoztel,es nem mas!
/De legalabb olyan szivos vagy,mint a kinaiak-csak kevesebben vagy! :DDD /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#25046) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Felkeltem korán,hogy időben odaérjek az okmányirodába mivel 8-ra volt időpontom.
Erre nem működött a rendszerük,ültem egy órát azt eljöttem.De legalább választhattam tetszés szerint másik időpontot.

(#25047) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#25044) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Azt nem.

#25045 degu: Az addig oké hogy "győztem", de mivel semmi értelme sincs, ezért csak szabadidőmet pazaroltam.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#25048) kételkedem


kételkedem
addikt

Cseresznye 799 Ft/kg, eper 1399 Ft/kg. Gondolom sok háziasszony fog elrakni cseresznye befőttet és eperdzsemet! Az olcsón megvett gyümölcshöz már csak egy csipetnyi cukor kell. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25049) nike_ válasza kételkedem (#25048) üzenetére


nike_
addikt

Még jó, hogy nekünk van mind2-ből bőven a telken. Ilyenkor jó, hogy van.

(#25050) kételkedem válasza nike_ (#25049) üzenetére


kételkedem
addikt

Nekünk kipusztult a termő cseresznyefánk, a kicsik még egy szemet sem teremnek. Eperből is csak annyi van, hogy esténként lehet egy pár szemet enni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.