Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3001) kételkedem válasza lujó55 (#2999) üzenetére


kételkedem
addikt

A mi Beni kutyánk is idősödő vizsla úr. Tegnap megszidtam, mert ki mert menni az utcára, ma kénytelen vagyok elvinni sétálni, hogy kompenzáljam valamivel a tegnapit!

Tegnap este játszottam egy néhány hónapos Cane Corsóval, ami már akkora, mint a vizslám! egyszerűen nem lehetett leállítani, úgy bepörgette magát, hogy hárman lefáradtunk, az meg még mindig jött, hogy harapdálja a kezünket!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3002) lujó55 válasza kételkedem (#3001) üzenetére


lujó55
őstag

Ha majd kétéves lesz és éhes, nem fogsz vele ujjharapdálósdit játszani... :U :D

(#3003) r4z válasza lujó55 (#3002) üzenetére


r4z
nagyúr

Én már az 1 éves kölyökvizslámmal se mertem ujjharapdálósdit játszani, a csontot is már csak vigyázva merem neki odaadni, mert a kezem is a szájába kerül. Olyan masszív, mint egy labrador, pedig még csak 1,5 éves :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3004) fokukac


fokukac
nagyúr

Hofi megjelenik a Szomszédokban... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3005) Nimrod


Nimrod
addikt

Úgy néz ki egyedüli aktív kereső lettem a családban... ez az év is jól kezdődik... :W

(#3006) adyz. válasza Pisztillus (#2983) üzenetére


adyz.
aktív tag

Hát azért messze nem olyan rozsdás. :))

Amúgy jó reggelt mindenkinek! :))

(#3007) kételkedem válasza lujó55 (#3002) üzenetére


kételkedem
addikt

Rendszeresen megyünk meglátogatni, hogy még kölyök korában kedvező benyomást keltsünk benne! :K

A házunk közelében egy több hektáros almás terül el. Oda hordom a kutyát szaladgálni. Most is kivittem, hagy rohangáljon kedvére, bár az ízületei fájnak az elmúlt időszak hideg, párás időjárásának köszönhetően. Szomorúan látom, hogy gyakorlatilag eltűnt az almás! A fák ~75%-át kivágták és semmit sem vetnek vagy ültetnek helyette. Még néhány év és nem almás lesz, hanem egy hatalmas műveletlen ugar! :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3008) t1


t1
addikt

Vki tudna segíteni? Van egy netbookom és egyszerűen bármilyen kodeket teszek fel a kép mindig nagyon világos, mintha a normális kép elött lenne egy fehér fólia vagy nem tom, hogy magyarázzam el. Mi lehet a megoldás?

(#3009) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Szerintetek ha a gépem kikapcsolás után újra bekapcsolódik magától (úgy néz ki a jelenség hogy kikapcsol és 1-1,5mp múlva már bootol...) akkor az összefügg az új írómmal, vagy a biosban van valami elQúrva :W ? Szerintem a Sata kábel hibás, esetleg valami más javaslat :Y ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3010) adyz. válasza t1 (#3008) üzenetére


adyz.
aktív tag

Próbáld meg a codecben vagy a lejátszóban lejjebb venni a kontrasztot/fényerőt.

Én pl. a VLC-vel játszottam el ezt. :)

Tothgera30: Bekapcsológomb? Húzd le az alaplapról és próbáld ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#3011) kételkedem válasza Nimrod (#3005) üzenetére


kételkedem
addikt

Bakker ez tényleg nem valami vidám helyzet! :(

Publikus, hogy miért alakult így?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3012) lujó55 válasza kételkedem (#3007) üzenetére


lujó55
őstag

A miénk még bír menni, mikor leesett a hó, még a szánkót is húzta (persze két kisgyerekkel, nem velem, pláne nem a mamával :DDD :N ) Az a baja, hogy a szemét megtámadta 2 éve valamilyen fertőzés, állatdoktorúr sem tudta, hogy mi, azt tippelte, hogy allergia. De télen???!!! Szóval folyamatosan könnyezik mindkét szeme, de nem zavarja, simán nekimegy a drótkerítésnek, mert azt már nem jól látja. Kivisszük néha kolbászolni, de elengedni már nem engedjük el, mert tényleg beiramodik és nem biztos, hogy visszatalál. Akkor meg baj lesz, mert miből lesz nekem szép kis barna ágyelőm? :DDD :P

(#3003) RazorGTR1: azért van, mert a vizslák rohadtul mohók. Senki nem tudja miért, de ők nem nyugisan eszik meg a kaját, hanem hihetetlen gyorsan befalják, mintha elvenné valaki előlük. Olyankor oda se figyelnek, hog az véletlenül nem csirkecsont, hanem a kezecskéd ;]

(#3013) lujó55 válasza Nimrod (#3005) üzenetére


lujó55
őstag

Mi is átestünk már ezen, de ott az asszony volt az aktív kereső, én meg az eltartott. Hát szar érzés volt, az biztos. El sem merem mondani, milyen stresszes voltam. Annyi állásinterjún vettem részt, volt ahol 3-szor is behívtak és utána értesítettek ki levélben, hogy danke nein. :W

(#3014) Tothgera30 válasza adyz. (#3010) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Khm... az nincs... még nincs... :U

A jelenség olyan hogy kikapcsol rendesen, szépen kilép a Win7-ből, lekapcsol, de a venti forog tovább, azután újra bekapcsolódik, vagyis ki se kapcsolódott mert ugye megy tovább, csak kilép, fekete a monitor is, azután mint ha reseteltem volna.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3016) t1 válasza adyz. (#3010) üzenetére


t1
addikt

Semmi, állítgathatom, de ez a fehérség még mindig megmarad.. gondolom vmi szoftveres dolog lehet, mert pl youtube meg a társai tökéletes képet adnak :F

(#3017) adyz. válasza Tothgera30 (#3014) üzenetére


adyz.
aktív tag

Tápot lekapcsolod :DDD

t1 Törölj le minden létező codecet és ccleanerrel tisztítsd ki a registry-t.
Utána VLC fel és nem kell codec többé :))

Más: Nem tudjátok, hogy melyik Esti Showderben volt a bűvész csákó? :F

[ Szerkesztve ]

(#3018) Nimrod válasza kételkedem (#3011) üzenetére


Nimrod
addikt

Úgy fest megszűnt a hárombetűs magyar üzletlánc egyik láncolata, amit részben átvett egy - ha jól tudom szintén magyar - négy betűs üzletlánc. Új munkát nem tudnak ajánlani, blablabla, felmondólevél. :(((

(#3019) tildy válasza Nimrod (#3005) üzenetére


tildy
nagyúr

Tnyleg nem jó, de ki lehet bírni, és idővel jobb lesz.

Én már több mint egy éve viszem azt, amit te most kezdesz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3020) t1 válasza adyz. (#3017) üzenetére


t1
addikt

oksa kipróbálom :R

(#3021) pohár


pohár
félisten

kakaspörkölt nokedlivel, nyam nyam :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3022) Tothgera30 válasza adyz. (#3017) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igen, úgy kapcsolom ki véglegesen, de ez szerintem nem tesz túl jót neki.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3023) adyz. válasza Tothgera30 (#3022) üzenetére


adyz.
aktív tag

Semmi baja nem lesz évek óta áramtalanítom így a gépet. :U

(#3024) Boxer001


Boxer001
veterán

Csoda történt, van PöHö.

(#3025) adyz. válasza Boxer001 (#3024) üzenetére


adyz.
aktív tag

éljen, éljen! :D

(#3026) Tomics válasza Boxer001 (#3024) üzenetére


Tomics
addikt

Ja, már habzott a szám hogy mivan

PH! addikt since 2004

(#3027) Csyppa


Csyppa
senior tag

127 Hours: részemről csillagos 5-ös.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#3028) Boxer001 válasza Tomics (#3026) üzenetére


Boxer001
veterán

:DD
Én is nyomogattam rá, így is idegbeteg vagyok ma, erre még ez a trágya se ment. :D

(#3029) Tomics válasza Csyppa (#3027) üzenetére


Tomics
addikt

Hol nézted? :D

PH! addikt since 2004

(#3030) kételkedem válasza pohár (#3021) üzenetére


kételkedem
addikt

szarvaspörkölt áfonyalekvárral, krokettel
vörösboros-narancsos kacsa narancsos rizzsel
zúza a király
kakaspörkölt, főtt tészta, tejföl, előtte őszbarack krémleves
tyúúú de finom chilis babot rittyentettem, holnapra még jobban összeérnek az ízek, nyamnyam
olyan modenai spagettit csináltam hogy tyúú
húsleves, őszibarackos tejberizs, nyamnyam
sült kacsamáj, hagymás tört krumpli, csalamádé és tea
úúú milyen pizzát sütöttem, áááá
kakaspörkölt nokedlivel, nyam nyam

khm
Nem akarsz egy gasztro blogot nyitni? ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3031) zoltanz válasza Boxer001 (#3024) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kersgéltem valami PH! blog -ot ahol hiba esetén kaphatnánk valami céldátumot mikor áll helyre a rend, de semmi.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3032) tildy válasza zoltanz (#3031) üzenetére


tildy
nagyúr

Facebook? Az lenne szvsz a triviális megoldás erre, hogy ott beírni , hogy gyerekek, ácsi. :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3033) zoltanz válasza tildy (#3032) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen addig az ember nyugottan elmehet futni, boltba stb. :U (persze ha lövésük sincs mo a hiba akkor felesleges)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3034) pohár válasza kételkedem (#3030) üzenetére


pohár
félisten

khm, épp azt csinálom ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3035) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Hawaii: :DD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3036) tope válasza pohár (#3021) üzenetére


tope
addikt

Itt meg csirkepörkölt volt nokedlivel :D

Szép Vasárnap délutánt

(#3037) Tothgera30 válasza adyz. (#3023) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...A kábelek nem hibásak, szóval nem tudom hogy mi van. Esetleg más javaslat, vagy bios beállítás? Annyit hozzáfűznék hogy tuningolva van a proci/memória, de minden teszt szépen lefutott.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3038) Boxer001


Boxer001
veterán

Tudorok, 1 kérdés:
fájerfox alatt hiába akarok belépni a péhára, sikeres belépés, erre nem csinál semmit...mi a teendő ilyenkor, valami beállítási problem?

(#3039) Csyppa válasza Tomics (#3029) üzenetére


Csyppa
senior tag

Hátööö, mondjuk úgy, hogy dvdscr.

Boxer001: rákattintasz a Sikeres belépés, rögtön továbbítunk-ra?

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#3040) Boxer001 válasza Csyppa (#3039) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem kattintok rá. Nem akarja ez sehogy se az igazságot.

(#3041) Mawyx


Mawyx
senior tag

Én tésztát főztem ma a fokhagymás mártásos hekk mellé :K

(#3035) zoltanz: saját kép? Nagyon király :K

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3042) Csyppa válasza Boxer001 (#3040) üzenetére


Csyppa
senior tag

Mármint ha rákattintasz akkor sem megy?
Nem szoktam ff alól ph-zni néha ha nem továbbít az opera akkor simán visszamegyek egy lappal és frissítek egyet.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#3043) zoltanz válasza Mawyx (#3041) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem sajna, gugli. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3044) Boxer001 válasza Csyppa (#3042) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor sem megy. :U Na mindegy, akkor maradok IE, csak az meg hibázgat néha XP alatt, másik gépen Win 7 alatt még nem volt rá példa. Más böngészőt még nem próbáltam.

(#3045) tildy válasza Boxer001 (#3044) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért FF-en meg IE-n kívűl van még legalább 3 böngésző amit tudnál használni:
Safari, Chrome, Opera.
Gondolom cachet töröltél.:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3046) adyz.


adyz.
aktív tag

:))

[link]

(#3047) tope válasza Tothgera30 (#3037) üzenetére


tope
addikt

Semmi :B

[ Szerkesztve ]

(#3048) pohár válasza adyz. (#3046) üzenetére


pohár
félisten

a jómód ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3049) Boxer001 válasza tildy (#3045) üzenetére


Boxer001
veterán

Tudom, de nem vágyom az ismeretlenbe. :D
Most már jó lett, nem értem...előtte már töröltem cache-t, meg újra is lett indítva a gép egy másik dolog miatt, aztán nem volt jó, most már jó.

(#3050) r4z válasza adyz. (#3046) üzenetére


r4z
nagyúr

Mi tök ugyanezt ettük ebédre csak fehér tányéron :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.