Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37701) FehérHolló válasza fokukac (#37677) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ma finoman közölték velem az ötödik visszautasítás után, hogy külföldieknek nem adnak ki a belvárosban ingatlant, bármennyi pénzt raknak le az asztalra.

bandus: Köszi! :)

Skynet is real. It's called Google.

(#37702) bandus válasza FehérHolló (#37701) üzenetére


bandus
veterán

szivesen, és az igen... lehet, hogy egy ideig érdemes lenne mondjuk sopronból bejárnod, vagy ilyesmi.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37703) FehérHolló válasza bandus (#37702) üzenetére


FehérHolló
veterán

Írtam már, hogy nincs rá napi 3 órám. :(
Sőt, most autóm se jelenleg. Épp szét van kapva egy műhelyben.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37704) bandus válasza FehérHolló (#37703) üzenetére


bandus
veterán

és mennyire húzós a külvárosi rész? legalább olcsóbb :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37705) Lortech válasza FehérHolló (#37701) üzenetére


Lortech
addikt

Mindez a fejlett, felvilágosult EU-ban. :) Persze megértem őket, csak mire föl ez a képmutatás. S persze a mágyárok a rásszista idegengyűlölők. ([link])

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#37706) FehérHolló válasza bandus (#37704) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ma még hugyozok egyet a széllel szemben, aztán holnap nézegetem a külvárosiakat.
Végül is van még 3 napom egy szerződésre..

Mellesleg nem olcsóbbak a külvárosiak sem. :)

Lortech: Mindenki utálja az idegeneket, de valaki jobban tudja ezt leplezni. :U

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37707) fokukac válasza FehérHolló (#37703) üzenetére


fokukac
nagyúr

menjél a leopoldstadtba.
az tele van bevándorlókkal, és közel van a belvároshoz is, pár villamosmegálló az egész.
igaz, kicsit józsefváros fíling, de azért annál sokkal jobb. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37708) EQMontoya válasza FehérHolló (#37706) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azert ez eleg kemeny... Becsbe sem megyek dolgozni ezek utan. :)
Asszem, ha kulfoldre megyek, marad a Skandinav resz.

Same rules apply!

(#37709) Mawyx válasza FehérHolló (#37701) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez azért már elég durva :U
Menj valami turistaszállásra, aztán majd melóhelyen az új kollégáktól tudsz segítsget kérni, ajánlást vagy valamit.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#37710) tbs válasza EQMontoya (#37708) üzenetére


tbs
addikt

Jah, mindig is szeretted az égő gumi szagát... ;]

(#37711) EQMontoya válasza tbs (#37710) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez most hogy jon ide? :U Btw nem nagyon szoktam driftelni, max hoban...

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#37712) concret_hp válasza EQMontoya (#37692) üzenetére


concret_hp
addikt

aha és 1 gyár sincs se a külvárosokban, se a környéken :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37713) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nagyszerű, bementem ma az OTP-hez, hogy megszünetssem a folyószámlámat (hirtelen 600 Ft-ról 1800 Ft-ra ugrott a bankköltségem egy pillanat alatt, tipli az Erstéhez, ahol két évig ingyen van minden). Már előre készültem egy szett lerázós dumával, hogy miért nem akarok mégis maradni és miért nem érdekel a változatos alternatív ajánlatuk, erre a százdolláros diszkómosollyal előadott inputomra, mi szerit "szeretném a bankszámlámat megszüntetni" egy vállrándítás és egy "hát jó" volt a válasz. Se egy miért akarok elmenni, se egy van egy jobb ajánlatunk önnek, se egy dűjjön rád a meggyfa, ennyi: "hát jó", mehetsz isten hírével amerre látsz. Ezek után sértődött (!) arccal percek alatt szétvágták a kártyát, aláírattak 6 papírt, összevesztünk rajta, hogy akkor mennyi is az utolsó időszakra eső számlavezetési díjam (nekem volt igazam) majd a fennmaradó kb. 10k felvételéért még így utoljára levonva 900 Ft készpénzfelvételi díjat (hogy érezzem azért a törődést) elköszöntünk egymástól.

Mi van itt? Megtelt az OTP? Klónozzák maguknak az ügyfeleket? Elfogytak a számlaszámok? Vagy mi a rák?

[ Szerkesztve ]

(#37714) EQMontoya válasza concret_hp (#37712) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nyilvan van, ez nem kerdes, csupan azt mondtam, hogy a varosi szmog kialakulasahoz jelentosen hozzajarul maga a lakossag es a varos infrastrukturaja is.

Same rules apply!

(#37715) fokukac válasza EQMontoya (#37714) üzenetére


fokukac
nagyúr

meg a TE driftelésed is :P

Ui. love the smell of napalm in the morning! :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37716) emvy válasza DeFranco (#37713) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem ugyanez volt, miutan megszivattak valamivel a T-Mobile-nal. Rengeteg adminisztracioba es telefonalasba kerult valamit elintezni, aztan megint nem sikerult rendesen szamlazniuk valamit, ezutan bementem a boltba, es mondtam, hogy akkor lemondanam az elofizetesemet. 10 eve ugyfeluk voltam. Annyit mondott a srac, hogy jo.

while (!sleep) sheep++;

(#37717) Tim82 válasza DeFranco (#37713) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én 2010-ben jártam náluk hasonlóan, illetve velem még csak nem is veszekedtek. ;]

Az OTP-nak akkora túlsúlya van a magyarországi lakossági ügyfélkört kiszolgáló bankok között, hogy megtehetik ezt a mentalitást az ügyintézők. (Úgy is mondhatnám, ők nem a piacból, hanem a kvázi-monopóliumukból élnek.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37718) DeFranco válasza emvy (#37716) üzenetére


DeFranco
nagyúr

De érted, ez milyen már... jó, persze, vezetői értekezleten adják utasításba, hogy el kell hajtani az összes ügyfelet, meg köpködjenek hátul a biztonsági kamerára, nem érdekel, ismerem a szolgáltatói szektor falak mögötti részét, de micsoda amatőr hozzáállás ez? Nem az érdekel, hogy nem kellenek az ügyfelek, tele vannak pénzzel, azt sem tudják hova pakolják a likviditásukat, és most a hitelezés náluk a prioritás (meg a felvásárlás) de ilyen amatőr hozzáállást, hogy ezt így ki is mutatják. :Y

Pedig ami eddig az OTP-nél tartott az azon kívül a leheletvékony lojalitáson kívül, hogy mégis csak magyar bank, az volt, hogy szakmailag korrektül intéztek nálam mindig mindent és piszkosul elérhetőek voltak.

@Tim82: persze, megteheti, csak ez pancserség. Ha én Csányi lennék napalmot dobnék az egész fiókra, és nem azért, mert negyedelik az ügyfélkört, ezt az ő döntése volt, hanem hogy kifelé bele is rúgnak, hadd vigye a rossz hírt. Még az sem zavar, hogy van egy magyar monopol bank, ez valahol azért előnyös, amíg (bár ez képzavar) van választási alternatíva mellette.

[ Szerkesztve ]

(#37719) Tim82 válasza DeFranco (#37718) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valószínűleg az OTP-nál nem érzik annak a szükségét, hogy erős értékesítéstámogatási rendszert vezessenek be a fiókhálózatukra. Az Ersténél megtették (meg asszem, igazából az összes osztrák anyavállalatú banknál), ott át is lendültek a ló túloldalára - értékesítés vs ügyfélkiszolgálás...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37720) fokukac válasza DeFranco (#37718) üzenetére


fokukac
nagyúr

A magyaroknak ez is jó.
Ha nem lennének ennyire bambák, az otp se lehetne ilyen.

Ui. én 2006 januárjában szüntettem meg, és engem ott győzködött a csaj, hogy nem akarok újat nyitni? mondtam, hogy nem :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37721) tbs válasza EQMontoya (#37711) üzenetére


tbs
addikt

Jó az asszociáció! :K -> [link]

(#37722) DeFranco válasza fokukac (#37720) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, mert a hanyatló nyugaton mindenki proaktív self-life-coach, professzionális úrvezető, aktív környezetvédő, és politikailag nettó értékvezérelt szociálliberálkapitalista. Valamint parkettánc- és illemtanár. ;]

[ Szerkesztve ]

(#37723) EQMontoya válasza fokukac (#37715) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jelentjuk, On melle lott. Smog = smoke fog. A fust pedig szilard anyagot tartalmaz. No az az, amit a benzines oto nem pufog ki. Tehat maximum nemi fekporral tudnek szmogot csinalni, de feket nyomva nehez keresztbe menni.

Az lehet, hogy a levegot rontom vele kicsit, de szmog nem lesz miatta. :)
Ezt csak azert irtam le, mert a budapesti szmogriadok zome is a szallopor-koncentracio okan eletbe lepni, nem a ken- es nitrogenoxidok miatt, azok hatarertek alatt vannak. Nem tudom, hogy vicces, vagy siralmas, de ebbol viszont kvoetkezik, hogy a BKV az egyik legnagyobb oka a szmogriadonak a 100 eves, szethullo, kormolo dizelekkel... Fasza, nem? :)

tbs: majd lecseng, nem lesz ott nagy para.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#37724) concret_hp válasza DeFranco (#37718) üzenetére


concret_hp
addikt

ezt csinálják 15 éve, csak sokan azért nyitnak számlát, mert sok fiók van a közelben (mintha naponta 2x kéne menni), szóval mindig van utánpótlás.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37725) DeFranco válasza concret_hp (#37724) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem eddig konkrétan megérte, aktívan nézelődtem, de nem volt jobb ajánlat a piacon (vicc, de így van) most tették be a kaput a háromszorosára emelt bankköltséggel.

Meg mondom, én vagyok a kivétel, aki elégedett volt velük mindig, egyszer tették be nálam a kaput, egyébként mindig minden rendben volt, nem is értettem miért szidják a bankosokat mások.

@Tim82: azb*sznabe :D Fene tudja, ez a kislány akinél nyitottam értelmesnek tűnik (éppen ezért lehet nem sokáig marad) még majd a devizaszámlákkal kapcsolatban kell futnom még egy kört, mert azt is elhoznám az OTP-től ha valami értelmes ajánlatuk lenne. Ami nincs.

[ Szerkesztve ]

(#37726) Tim82 válasza DeFranco (#37725) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem is értettem miért szidják a bankosokat mások.

Most majd megtanulod, hol lakik a magyarok Istene. ;] :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37727) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Na jó, őskáosz. Azzal utasítottak ma vissza egyik helyen, hogy ők nőt keresnek. Ennyire azért nem torzít a telefon, amin megbeszéltük az időpontot. :D

DeFranco: Ha lesz kicsit több idő, és erősebb net, leírom az osztrák bankos tapasztalatomat. Ég és föld. :)
Az OTP-s sztorim megtalálod abban a topicban, ahova többet nem teszed be a lábad. ;)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37728) DeFranco válasza FehérHolló (#37727) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez diszkrimináció.

ami nekem szólt: oda nem megyek azóta sem :D

(#37729) fokukac válasza FehérHolló (#37727) üzenetére


fokukac
nagyúr

és, nem mondtad be, hogy te egy szőke nagymellű vagy? :D
agyrém... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37730) ladybug válasza fokukac (#37729) üzenetére


ladybug
őstag

Ő egy ritka fehér holló. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37731) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

És most már a központi fűtést is bekapcsolták...
május huszonnyolcadika 28. huszónnyóc...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37732) EQMontoya válasza BlacKSouL (#37731) üzenetére


EQMontoya
veterán

Én tiltakozok, vékony nadrágban és rövid ujjú ingben járok, csakazértis. :D

Same rules apply!

(#37733) bobsys válasza BlacKSouL (#37731) üzenetére


bobsys
addikt

itt meg bekapcsolt a legkondicionalo, 27 celsius, 75% paratartalom

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37734) fokukac válasza BlacKSouL (#37731) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, ma este a tiszteletedre én is bekapcsoltam a légkondit, fertőtlenítés céljából :)
faszán tud fűteni, tökkirály :)

amúgy Pesten azért 18 fok van most is, de látom, Salgótarján mediterrán city-ben 12. és ez csak hűlni fog...
Hát, akkor nem csodálom, hogy bekapcsolták...

@Bobsys: szerintem kabbe. De minimum fogd vissza magad, mert ez már provokáció, kéhlek! :((( :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37735) bobsys válasza fokukac (#37734) üzenetére


bobsys
addikt

Gondoltam ahanyszor BlacKSouL panaszkodik, hogy esik/fuj/akarmi en meg beirom, hogy errefele mi a helyzet, hatha egyszer tenyleg elkoltozik :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37736) BlacKSouL válasza bobsys (#37735) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én azt várom hátha egyszer itt is jó idő lesz, mint ahogy tavaly is majdnem 3 héten át az 52-ből :)
Idén is volt már 3 hét, szóval ha jól tippelem ez itt már a tél előszele.

Rohadjak meg azt is beírom ha véletlenül jó idő lesz...

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37737) concret_hp válasza BlacKSouL (#37736) üzenetére


concret_hp
addikt

én pont leszarom, nekem semmi bajom ezzel az idővel, inkább ez legyen mint a 35+ :U

mi az amúgy h bekapcsolják a fűtést? nálam egész nap bukóra nyitva az erkélyajtó, itt ülök mellette...

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37738) fokukac válasza BlacKSouL (#37736) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem Te már gyerekkorodban is ilyen lehettél :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37739) BlacKSouL válasza concret_hp (#37737) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az, hogy hajnalban 4-5 fok van, lassan tehetem fel a téligumit, napközt meg a 15-öt akkor karcolja alulról, ha legalább 10 percig süt a nap (ilyen jó ideje nincs) Ilyen körülmények között a lakások szépen lehűlnek 20 fok alá... És bizony akik 50-60 évnél idősebbek, és nem a sokadikon laknak mint én, azok amúgyis fagyosabbak, meg be se nagyon sütne ha sütne nekik a nap. Pluszban állandó 30-40 km/h-s hideg szél fúj.
Hát ha hideg van, bekapcsolják a fűtést.

Persze vannak akik 10 fok felett már hőgutát kapnak, melóban engem is mindig hülyének néznek, hogy a fűtött kocsiból kiszállva a parkolótól a bejáratig tartó 100 métert télen is farmerban, ingben (vagy rövidujjú ingben) teszem meg, de 15 másodpercig mindent ki lehet bírni. Ki is bírnám ha csak 15 másodpercig tartana a tél...

@: nem, ezt az élet a kitartó szívós szoptatással éri el nálam..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37740) FehérHolló válasza fokukac (#37729) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azt válaszoltam, hogy ha 2 nap alatt sikerül átoperáltatnom magam, akkor aláírjuk a szerződést?

(Timnek megjegyzés: ez most komoly.)

BlacKSouL: A mell és a kuki is 4 karakter, de nem mindegy, hogy melyiket szopod.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37741) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Ezen felröhögtem. :DDD

Holló: nappal IT-s, éjjel ladyboy? Jól fizethet. :D

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#37742) Tim82 válasza BlacKSouL (#37739) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vadász, vadász, te...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37743) Tim82


Tim82
nagyúr

tbs figyelmébe: első fecske. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37744) tildy


tildy
nagyúr

Feltettem az új operát telora és macre is. Eddig jól operál.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37745) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Másnál megy az árgép oldala?Mert nálam napok óta elérhetetlen valamiért.

(#37746) DeFranco válasza ToBeY (#37745) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Itt megy.

(#37747) fokukac válasza tildy (#37744) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát, sokmagos mobilon lehet, de ilyen többéves, egymagos matuzsálemeken, mint a mienk, egy tetűlassú fos. Ami nem lenne baj, ha erre figyelmeztetnének, vagy meghatároznának minimális hardver-követelményt, és biztosítanák a régebbi mobiloknak a kis erőforrást igénylő szoftvert, de nem.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37748) ToBeY válasza DeFranco (#37746) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem tudom mi a fene lehet,de nálam se chrome-al se ie-vel nem megy az oldal.

(#37749) DeFranco válasza ToBeY (#37748) üzenetére


DeFranco
nagyúr

inkognitóban? cookie ürítéssel?

(amúgy nálam céges proxy mögött pont chrome-al nem megy semmi google szolgáltatás. sem a mail, sem a docs, sem a keresés, minden más tökéletes, ez meg sem mukkan FF alól IE alól meg rendesen fut. Élmény 1 GB rammal 2 böngészőt nyitva tartani.)

(#37750) Tim82 válasza fokukac (#37747) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.