Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38851) Tim82 válasza tbs (#38850) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az esti órákban meg az a standard? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38852) Tothgera30 válasza tbs (#38850) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Bezzeg Gávölgyi megasszondgya. :DDD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38853) bandus


bandus
veterán

hát minket is elért a dolog: [link]
:(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38854) BlacKSouL válasza bandus (#38853) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A várható kormányzati kommunikáció szerint ez csupán hangulatkeltés, és túlzott aggódás olyan dolgokért, amik nem is olyan kritikusak, csak egyesek megpróbálják kihasználni az emberek fejében lévő bizonytalanságot, és hamisan megpróbálják őket tévútra vezetni. Valószínűleg megkérik majd az intézmény vezetőjét, hogy amennyiben nem képes az új nemzeti unortodox felsőoktatási rendszert beintegrálni a patinás intézmény falai közé, úgy tegye meg a józan belátás szerinti megfelelő lépéseket. Kvázi mondjon le önként.
És aztán alapítványi iskolává "minősítik elő", tehát mindenki önfinanszírozással fog tudni továbbra is kitűnő színvonalú keretek között színvonalas oktatáson részt venni.

Már látom előre..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#38855) tope


tope
addikt

Kezd a hülyeségből elegem lenni, mi a francot találnak még ki, hogy kib@ssz@n@k az emberrel ?. A készpénzt kellene visszaszorítani, erre ilyen marhaságokat csinálnak.

(#38856) Integra válasza tope (#38855) üzenetére


Integra
titán

nyakkendős cigányok. ha nem lopnának ennyit, akkor nem lenne ilyenekre szükség. de a maffia intézményrendszerét működtetni kell mindig és minden áron.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38857) EQMontoya válasza Integra (#38856) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez az intezkedes annyira rovidlato, hogy meg magukkal is kibasznak. A banki penzforgalom megadoztatasa a kp fele tereli az embereket, novelve a feketegazdasagot, csokkentve az adobeveteleket...

Same rules apply!

(#38858) tbs válasza EQMontoya (#38857) üzenetére


tbs
addikt

Tessék sötétszürkébe vonulni. Most hogy Kína is furán variál a pénzrendszerével...

BTC...

(#38859) concret_hp válasza EQMontoya (#38857) üzenetére


concret_hp
addikt

+ több kp kell a rendszerbe ami további költség :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38860) EQMontoya válasza tbs (#38858) üzenetére


EQMontoya
veterán

Vagyonomnak van egy jelentos resze, ami nem penzben all, de az mersekelten likvid is. :D

Same rules apply!

(#38861) Integra válasza EQMontoya (#38857) üzenetére


Integra
titán

nem érdekli őket, majd még jobba megadóztatják azt, akit elérnek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38862) fokukac válasza concret_hp (#38859) üzenetére


fokukac
nagyúr

Matolcsy megmondta, hogy ez egy pénzügyi atombomba :))
(bocsi, csak a történelmi hűség kedvéért: "taktikai atomfegyver"

Be is vettette... ellenünk. :)
és beterveztek idénre 300 milliárd bevételt ebből. (persze, ezt se a 'zemberekre vetették ki, hanem a csúnya gonosz bankokra, a 120 milliárdos bankadóval együtT)

Időarányosan epdig a betervezett illetékbevétel negyede se jött be, de sebaj, jól megemelték a duplájára. Sőt, már a kártyás fizetésre is kivetették.

Ez biztosan ösztönözni fogja az elektronikus használatot (merthogy ez a cél), hogy ott feleannyit, tehát csak 0,3%-ot nyúl le az állam minden egyes tranzakcióból...

agyrém, ami ebben az országban megy, de komolyan.

Ui. amúgy, az egyik újság jól kinyomozta, hogy készpénzben is kérhető a fizetés.
Persze, majd, ha eljut a tudatukig, hogy így lehet kikerülni, akkor majd betiltják törvényileg ezt is.
Kétharmaddal úgyis törvénybe iktathatnak bármit...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38863) fokukac válasza fokukac (#38862) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ja igen, a legszebb az az, hogy kivetnek egy ilyen adót, és nem veszik figyelembe azt, hogy ez bizony megváltoztatja a szokásokat.
(Én pl. idén eddig kétszer vettem föl kp-t, pedig június van.)

Olyan, mintha valamelyik főokos összeszorzott volna két számot, hogy jó, akkor ennyi elég lesz.

És amúgy tényleg atomfegyver, mert a hatása mindenhova elér, multiplikálódik, és mindenhol torzítja a struktúrát.
És megint nem fog belőle bejönni annyi pénz, és megint emelni fogják. Ez egy lefele tartó spirál, aztán pörgünk, mint a búgócsiga....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38864) bobsys válasza fokukac (#38863) üzenetére


bobsys
addikt

egyebkent akkor is van ilyen ado, ha a szlovak bank kartyajad hasznalod? vagy ha mondjuk en az usakos bankos kartyamat?

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#38865) FehérHolló válasza bobsys (#38864) üzenetére


FehérHolló
veterán

ja

Skynet is real. It's called Google.

(#38866) Integra válasza fokukac (#38862) üzenetére


Integra
titán

így lesz egy szegény ország még szegényebb...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38867) fokukac válasza Tim82 (#38840) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hi!
amúgy igazad volt, tényleg sokkoló hazajönni a szigetről...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38868) tildy válasza fokukac (#38867) üzenetére


tildy
nagyúr

Milyen ertelemben?:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38869) emvy


emvy
nagyúr

Holnap 36 fokban, felkeszules nelkul fel (0.5) ironman a Balatonon, szep lesz. Foleg ugy, hogy ket eve nem usztam. Ha nem jelentkezem tobbet, akkor legalabb lehet tudni, hogy mi van. :)

while (!sleep) sheep++;

(#38870) Tim82 válasza fokukac (#38867) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én megmondtam. :)

emvy: akkor nem Tampaxot használsz és elkapott a cápa, egyértelmű. :K ( ;] )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38871) tbs válasza emvy (#38869) üzenetére


tbs
addikt

:R Hajrá!

(#38872) Joker88


Joker88
őstag

tessék,aktuális ...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#38873) Integra válasza emvy (#38869) üzenetére


Integra
titán

hajrá hajrá :)
átálltam én is már a heti 5 nap edzésre, toljuk ki a tűrőképességet :DDD
a balaton átúszás viszont sehogy sem akar sikerülni :-/

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38874) emvy válasza Integra (#38873) üzenetére


emvy
nagyúr

Az a gond, hogy amikor atkoltoztem No-ba, akkor masfel honapig nem csinaltam _semmit_, mert annyira durvan elkapott valami allergia. Mint kiderult, nyirfara vagyok extrem allergias. Egy felmaratont barmikor le tudok futni (maximum nem jo idovel), de elotte az 1.9k uszas meg 90k bringa az meredek lesz. Foleg, hogy nem is sajat bringaval fogom tolni.

Na, meglatjuk.

while (!sleep) sheep++;

(#38875) FehérHolló válasza emvy (#38874) üzenetére


FehérHolló
veterán

Külön-külön egyik sem sok. ;)

Hajrá, sok sikert hozzá! :K

Skynet is real. It's called Google.

(#38876) Integra válasza emvy (#38874) üzenetére


Integra
titán

nem baj, hozd ki a maximumot, csak ez számít, hajrá! egyik barátnőm is úszni fog, magas, szőke, km-es lábakkal, szólj, hogy láttad e :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38877) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nadrágnak azt a fém kis karikáját,ahol a fűző megy keresztül valahol ki tudják cserélni nekem?
Erre gondolok

[ Szerkesztve ]

(#38878) föccer válasza ToBeY (#38877) üzenetére


föccer
nagyúr

Leginkább attól függ, hogy mennyire sérült az alatta lévő szövet. Ha nagyon szétfoszlott, akkor nem, egyébként igen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38879) bandus


bandus
veterán

Nem kellett volna megneznem a szepkartya egyenlegemet..:/ az eves keret tobb mint a felet sikerult elkoltenem 3 honap alatt.. ez a hatranya ha egy osszegben utaljak ra a zsetont...:)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38880) concret_hp válasza bandus (#38879) üzenetére


concret_hp
addikt

legalább az már nem inflálódik ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38881) Viszlát


Viszlát
addikt

Vajon honnan tudja a Google, hogy melyik jarattal repultem?

Ja bazz, kicsit se olvassak a leveleimet...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38882) ToBeY válasza föccer (#38878) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A szövet nem sérült.hanem ez a karika rozsdásodott be a mosástól és elég rondán néz.Ráadásul az alatta lévő szövet is kezd rozsdafoltos lenni.Amúgy hol és ki tudja ezt nekem kicserélni?

(#38883) föccer válasza ToBeY (#38882) üzenetére


föccer
nagyúr

Cipészetnél. Keress olyat ahol cipzár javítást is vállalnak, ott biztosan meg tudják csinálni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38884) NoLF válasza Viszlát (#38881) üzenetére


NoLF
addikt

Nem a google tudja hanem a Zinternet! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38885) tildy válasza Viszlát (#38881) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyszerubb megoldast keress: Hol volt utoljara felcsatlakozva a telefonod Magyarorszagon es itt?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38886) parandroid válasza Viszlát (#38881) üzenetére


parandroid
nagyúr

Rákerestél a járatra guglival?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38887) FehérHolló válasza tildy (#38885) üzenetére


FehérHolló
veterán

Persze, én is a lehetséges utakat számolgatnám ahelyett, hogy parse-olnék pár releváns emailt.

Mellesleg a célzott gugli reklámokat is nagyrészt az emailjeid alapján kapod.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#38888) tildy válasza FehérHolló (#38887) üzenetére


tildy
nagyúr

En ugyan nem, le van tiltva az adatgyujtes a kereseseimbol, valoszinuelg a levelekbol is. Ellenben rendszeresen kiirja mennyi ido hazaernem , vagy hogy hol jartam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38889) FehérHolló válasza tildy (#38888) üzenetére


FehérHolló
veterán

komolyan ennyire naiv vagy?

Skynet is real. It's called Google.

(#38890) fokukac


fokukac
nagyúr

éjjel egykor már csak 25 fok.
sirály.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38891) Viszlát válasza parandroid (#38886) üzenetére


Viszlát
addikt

A screenshoton ott a megfejtés, hogyaszongya:

A recent email confirmed your flight booking.

És már kérdezi is, hogy akarok-e updateket a járatról, a járatszám is stimmel. Megnéztem a levelet, a subjectben semmi konkrétum nincs:

Ryanair Travel Itinerary - Don't Forget You MUST Check-in Online and Print Off your Boarding Pass

A járat száma már csak a levélben olvasható. Na mindegy, kissé azért meglepődtem.

tildy: telefont nem használtam a reptéren otthon, itt már igen, de fél órával a leszállás után.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38892) concret_hp


concret_hp
addikt

az a jó az ügyesen tervezett új építésű társasházaknál, hogy nem lehet kereszthuzatot csinálni. a lépcsőházban véletlenül sincs egy ablak se :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38893) bobsys válasza concret_hp (#38892) üzenetére


bobsys
addikt

ahelyett, hogy kereszthuzatot keresel aludjal :D

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#38894) FehérHolló válasza concret_hp (#38892) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálunk minden szinten van a folyosón 2 ablak.
Nyomd meg a lépcsőházban a tűzjelzőt, az beindít egy olyan ventirendszert, ami garantált kereszthuzatot csinál neked. ;]

Skynet is real. It's called Google.

(#38895) Tim82 válasza fokukac (#38890) üzenetére


Tim82
nagyúr

Viszont végre jön az eső.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38896) Winner_hun válasza Tim82 (#38895) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aha, meg utána a jó kis fülledt idő. Itt most kezdett el esni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#38897) tope válasza Tim82 (#38895) üzenetére


tope
addikt

Küld már erre is, mert meg lehet dögleni a melegtől, na meg elég nagy a szárazság.
De ahogy nézem Pest környéke, meg a Zöld Ufóbéka fele esik

(#38898) Tim82 válasza tope (#38897) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor nyilván mindjárt rinyálni fog itt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38899) bandus


bandus
veterán

nem normális dolog ez, hogy kb fél órát tudok csak tanulni folyamatosan, nagyon nincs helyén a koncentrációm :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38900) EQMontoya válasza bandus (#38899) üzenetére


EQMontoya
veterán

Don't fosch, én mehetek debiant telepíteni 40 fokban, klíma csak a kocsiban van. Fákk.

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.