Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#35001) EQMontoya válasza tbs (#34992) üzenetére


EQMontoya
veterán

Reggel en is vakartam. Foleg, hogy mar boven esett, mikor hazaertem, igy az eloszor megolvadt a meleg auton, majd az ejszaka folyaman visszafagyott. Amugy az emberek tenyleg dobbenetesen nincsennek kepben, hogy ilyenkor mi a teendo. Elso kerekesnel nyilvan gaz, hatsosnal rarugni a kuplungra. Elottem egy furgon (talan Vito) szerencsetlenkedett tegnap, de latszott, hogy nagyon nem ura a helyzetnek.

Azert jo neha elmenni okorkodni, mert legalabb ha kozuton megy el a hatulja, reflexbol jol fogsz belenyulni.

Same rules apply!

(#35002) fokukac válasza 7 (#34999) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem tudom, ki az, de ha a titaniccal utazott, akkor tuti. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35003) zolynet


zolynet
addikt

nagyon nem akarok visszamenni a hidibe :(
itte Rómában 13fok, ugyan esik, de szombat vasárnap 19-20fok volt, pólóban flangáltunk :)

Life is too short to stay stock!

(#35004) bobsys


bobsys
addikt

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#35005) NoLF válasza bobsys (#35004) üzenetére


NoLF
addikt

Kikerem magamnak! En ilyesmitol nem szoktam rosszul lenni :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35006) tbs válasza NoLF (#35005) üzenetére


tbs
addikt

:C :W

(#35007) NoLF válasza tbs (#35006) üzenetére


NoLF
addikt

Ha jobban belegondolok, nagyon semmitol ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35008) Tothgera30 válasza NoLF (#35007) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egy Calicivírus fertőzés szerintem téged is levenne a lábadról :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#35009) fokukac


fokukac
nagyúr

ez már tényleg nem vicc. Két napon belül ötödszörre vakartam le 1 centi jeget és 5-6-10 centi havat a kocsiról. :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35010) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Most néztem meg Depeche Mode SXSW fesztiválon adott koncertjét és szerintem nagyon jó.

(#35011) 7 válasza Tothgera30 (#35008) üzenetére


7
addikt

Na és aztán... egy gyönyörű nő is le tudja venni a lábáról, vagy egy láncfűrész, ha minden kötél szakad. :P

(#35012) Viszlát válasza fokukac (#35009) üzenetére


Viszlát
addikt

Mer' befásult, fantáziátlan izé vagy, illetve német. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#35013) fokukac válasza Viszlát (#35012) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Sándor, József, Benedek, mi a f*sz van veletek..?"

:))
:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35014) Viszlát válasza fokukac (#35013) üzenetére


Viszlát
addikt

Húsvét alkalmából szeretnék Boldog Karácsonyt kívánni mindenkinek! :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#35015) Tim82 válasza Viszlát (#35014) üzenetére


Tim82
nagyúr

"A Télapó az idei év nyuszija!" :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35016) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sándor, József, Benedek,
Zsákba hánynak eleget,
Nem hozzák a meleget,
Mert állandóan részegek...

ÉKE! :B

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#35017) ladybug válasza fokukac (#35009) üzenetére


ladybug
őstag

A múlt héten még mi is bőszen vakargattuk a jeget a kocsi szélvédőjéről, de havat azt csak itt kellett Magyarországon. Megértelek, hogy eleged van. Én is untam már pár nap után.
Viszont az előrejelzés szerint csak jobb lesz. Bízom is benne, mert a nyári gumit kellene venni és fel is kellene tetetni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#35018) kételkedem


kételkedem
addikt

Hölgyeim és uraim! A tavasz érdeklődés hiányában elmarad! A jegyek a váltás helyén visszaválthatók!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#35019) NoLF válasza Tothgera30 (#35008) üzenetére


NoLF
addikt

biztos vagyok benne, ételre-italra gondoltam, mindenféle betegségek, bacilusok, vírusok nélkül :)

@:
jégoldó?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35020) fokukac


fokukac
nagyúr

:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35021) Tim82 válasza ClayMore (#33064) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azóta ezt kb. 3-4 alkalommal megsütöttem, tipikus ronda-de-finom sütemény, köszönöm az ötletet!

A házi gyömbérsör-prodzsekt is beérett, annak mindenképpen van hova fejlődnie, de az sem sikerült annyira szarul, hogy ne volna benne potenciál. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35022) ladybug válasza fokukac (#35020) üzenetére


ladybug
őstag

Addigra elolvad szerintem. :U Itt Zalában ma legalább 1/4-e elolvadt a hónak. Az idő meg (állítólag) egyre javul.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#35023) Dylen


Dylen
aktív tag

Elképesztő, hogy mennyit bírnak az emberek foglalkozni ezzel a hóval... Már nagyon unalmas, hogy mindenki csak panaszkodik :U Elhiszem, hogy fáj (mondjuk nekem nem) de azért ez már sok. :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#35024) EQMontoya válasza Dylen (#35023) üzenetére


EQMontoya
veterán

Én élvezem. Szépen kiadják az ívek kilinccsel előre. :D

Same rules apply!

(#35025) Dylen válasza EQMontoya (#35024) üzenetére


Dylen
aktív tag

Ez a beszéd :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#35026) Winner_hun válasza Winner_hun (#33479) üzenetére


Winner_hun
félisten

Fogalmam sincs hogy a reklamációmnak volt-e bármi köze ehhez de azért most egy kicsit örülök hogy a CIB-nél visszábbvettek az idétlen jelszócsereberéről.

Végre nincs a token túlerőltetve. Na vissza is írom a régi jelszavam (pedig már egész jól rájöttem hogy hogy lehet mindig mást, amit nem felejtek el)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#35027) concret_hp válasza Winner_hun (#35026) üzenetére


concret_hp
addikt

hát ja ami most volt az azért 1 kicsit túlzás már :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#35028) Viszlát


Viszlát
addikt

Hm, csak úgy poénból kipróbáltam a 64 bites IE-t, hát basszus, mérföldeket ver sebességben a Tűzrókára meg a Krómra, teljesen le vagyok döbbenve. Az más kérdés, hogy igen érdekesen jeleníti meg az oldalakat. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#35029) FehérHolló válasza concret_hp (#35027) üzenetére


FehérHolló
veterán

Csak azt ne mondd, hogy nem volt elég secure. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#35030) FehérHolló


FehérHolló
veterán

[link]

Skynet is real. It's called Google.

(#35031) bandus


bandus
veterán

jeee, nagy dőzsölés van itt. megjött az egész éves keret a szép kártyára, és még fél évnyi erészbet utalványt is kaptam, szóval ilyen kiegészítő cuccokkal el vagyok látva egy időre :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35032) fokukac válasza bandus (#35031) üzenetére


fokukac
nagyúr

tavaly hónapokba telt, mire egyáltalán megjelent ez a csoda erzsébet-utalvány, majd a szép-kártya, majd az, hogy ezeket elfogadja valaki, így nekem konkrétan ilyen hatszámjegyű összeg volt a kártyámon, és nem tudtam sehol elkölteni. Aztán nyár végétől javult a helyzet, de fél évembe telt, hogy elköltsem a lóvét :D

miért nem adnak inkább pénzt?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35033) ClayMore


ClayMore
aktív tag

óóóóóóóó :W :C

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#35034) fokukac válasza ClayMore (#35033) üzenetére


fokukac
nagyúr

frissen mázolva...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35035) fokukac


fokukac
nagyúr

Úgy nézem, ez a pénteken 9, vasárnap 17 fok mégse jött be... :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35036) ClayMore válasza fokukac (#35035) üzenetére


ClayMore
aktív tag

a tavaszi búza lassan baxhatja :(

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#35037) nike_ válasza ClayMore (#35036) üzenetére


nike_
addikt

Nem is értem, miért nem 2 évszakosnak titulálják Mo.-t... :) Nincs se tavasz, se ősz mostanában.

(#35038) ClayMore válasza nike_ (#35037) üzenetére


ClayMore
aktív tag

én tavaly 1-2 hétnyi őszt láttam oszt szevasz.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#35039) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#35040) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Beírta csajszi facebookra angolul, hogy spanyolt dalt dudorászik egy angol író könyvét olvasva (angolul), németül gondolkozik rajta, és közben olasz kávét szürcsöl, ennyire internacionálissá vált.
Odaírtam kommentbe, hogy közben sikerült minden magyarságát elveszítenie?

Törölt az ismerősei közül és letiltott a francba. :D
(Első ilyen megmozdulásom volt nála.)

Skynet is real. It's called Google.

(#35041) venember83 válasza FehérHolló (#35040) üzenetére


venember83
nagyúr

S ezek szerint utolsó is. :D

(#35042) FehérHolló válasza venember83 (#35041) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ezek ilyenek, hallod! :)

Skynet is real. It's called Google.

(#35043) Sipi16 válasza FehérHolló (#35040) üzenetére


Sipi16
senior tag

Lehet, hogy néha azért káromkodik… :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#35044) tildy


tildy
nagyúr

Jej , ma nem kellett dolgozni menni, meg hetfon se kell :D 4 nap pihi:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35045) bandus válasza tildy (#35044) üzenetére


bandus
veterán

nálunk annyi engedmény van, hogy csak 1-ig kell ma dolgozni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35046) Dylen


Dylen
aktív tag

Ma ültetés volt a munkahelyen, sajnos én is átkerültem egy másik helyre. Persze a gépét senki sem vihette magával, mert az pénzbe kerül. így az első majdnem 2 óra azzal telt, hogy az inboxokat hozzáadjam az outlookban, áttegyem a favoriteket az új gépre, mindent kialakítsak úgy ahogy a munkámhoz szükséges...mert nincs ennél a kib***ott cégnél fejenként 100 szaros dollár, hogy vihessük a gépünket magunkkal. Nem fussa... :(((

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#35047) venember83 válasza Dylen (#35046) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezért jó a lábdob.

(#35048) Viszlát válasza FehérHolló (#35040) üzenetére


Viszlát
addikt

Az viccesebb, amikor külföldön élő magyarok egymás között angolul irkálnak egymásnak facebookon. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#35049) venember83 válasza Viszlát (#35048) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért, itt is előfordul, hogy két, a másikat nem ismerő magyar románul kezd el beszélgetni egymással. :)

(#35050) EQMontoya válasza FehérHolló (#35040) üzenetére


EQMontoya
veterán

A reakiobol itelve marad meg abbol a magyarsagbol boven. ;]

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.