Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#32001) fokukac


fokukac
nagyúr

támogatom az angliai hóexportot, de ide ne kérjen senki több havat..! :P
essen a hegyekben. ide nem kell.
ma vezettem 200 km-t szakadó hóesésben, nem volt vicces.

amúgyangliában se az, mert senkinek nincs téligumija, pl...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32002) bandus


bandus
veterán

lekellene feküdni már, de reggel vizsga, és a szélerőművek szabályozási kérdéseit még nem igazán vágom :/ viszont vizsga után munkában is helyt kellene állnom valamilyen módon, szóval nmi alvásra is szükség van. 3kor fekszem asszem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32003) Viszlát


Viszlát
addikt

Esik a hóóóóóóó (na jó, inkább csak szállingózik, de itt már ez is nagy szó)!!! :C

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#32004) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Örvendezzetek csak..
Nyáron olyan döghőséget küldök rátok idén is, hogy még a szemetek is izzadni fog :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32005) fokukac válasza Viszlát (#32003) üzenetére


fokukac
nagyúr

itt is esett vagy 10 centi az esti mennyiséghez, sőt, még most is szakad.
nem jó.
na mindegy, remélem, bejutok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32006) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

adott 12 db űrlap officeben, mindegyiken van 2-3 db "beikszelhető" rész. szeretnék olyat csinálni, hogy paraméterek kitöltésével a program beikszeli, illetve választással kijelölve, hogy melyik számúakat szeretném kinyomtatni a 12-ből, és akár egy all-in, vagy adott darabokat nyomtatva.

ezt mivel tudnám megvalósítani? excel? office? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32007) FehérHolló


FehérHolló
veterán

bocs, nem szóltam semmit a kockás öltönyről/zakóról.
[link]

Skynet is real. It's called Google.

(#32008) Dylen válasza fokukac (#31996) üzenetére


Dylen
aktív tag

bejöttem, ne aggódjál! Felhúztam a kis hótaposómat és semmi nem állíthatott meg :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32009) Viszlát


Viszlát
addikt

Elnézést kérek előre a kérdésért, nincs türelmem a neten vadászni, segítsetek: éjfél óta megállíthatatlanul távozik belőlem minden szilárd és folyékony halmazállapotú anyag. Elvileg ilyenkor sok folyadékot kell inni, de akármivel próbálkozom, egy percen belül szabad levegőre vágyik. Az egy dolog, hogy már rohadtul szomjas vagyok emiatt, de semmiféle gyógyszert nem tudok bevenni (igaz, csak gyöngyöt próbáltam, sokszor segített háborgó gyomor esetén, bár ilyen durva esettel még nem kellett megbirkóznia soha), ugyanúgy távozni kíván. Hozzáteszem, hogy kétszer mértem lázat, mind a kétszer kicsivel 39 fölötti értéket kaptam...

Ja a kérdés az, hogy mi a fenét lehet ilyenkor csinálni? :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#32010) FehérHolló válasza Viszlát (#32009) üzenetére


FehérHolló
veterán

Doki, campylo baci gyanús.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#32011) Dylen válasza Viszlát (#32009) üzenetére


Dylen
aktív tag

Várni :) Addig meg iszogassál keveseket, aztán egyszer majd nem jön ki.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32012) tildy válasza fokukac (#32001) üzenetére


tildy
nagyúr

Pont az a vicces benne:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32013) neduddki válasza Viszlát (#32009) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bemaszol a zuhany aa es testhomersegletu vizrol hutod vissza a vizet, utann szigoru agyban dogles
algopirin inyekcio, kegyetle keseru, de hatasos, c vitamon rago tabette /me nem gyun ki/, megprobalni 70%folotti csoki, de lassan ha nagyon nem mulik akkor doki mert kiszaradassalnem jo jaccani
inni langyos tea /ha megnyuszik a gyomor pici sois mehet bele/, enni ki ssovizben fott kolomper, de az megodebb

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#32014) BlacKSouL válasza Viszlát (#32009) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én két napja a következőket eszem/iszom:

húsleves, párolt káposzta, tejeskávé, reszelt alma, 2 liter ásványvíz, virsli, paradicsom, tejes tea, joghurt, reszelt alma, cékla, tejeskávé, tejes tea.

Kb. ebben a sorrendben szombat reggeltől vasárnap estig.
Egyetlen egyszer voltam retyón, dülledtszemmel egy félmaréknyi eredményért.

Szerintem ki kéne próbálnod a fentieket, bár mindenki szörnyülködve hallgatja..

mod: Amúgy fiatalabb koromban nekem a lábasnyi pirított gríz volt ami megfogta(pici cukorral), de úgy, hogy előtte a széntabletta vizes szénporként távozott

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32015) Viszlát válasza Dylen (#32011) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem vagyok túl rutinos ilyen téren (szerencsére), lehet, hogy túldramatizálom, de ha tudnád, hogy milyen brutális módon történik mindez, neked se lenne kedved kísérletezni, szerintem. :)

FehérHolló: ajajj, ez elég komolynak hangzik, gyorsan utánaolvastam, ha nem javulok délutánra, akkor tuti elmegyek dokihoz, csak az tart vissza, hogy itt köztudottan nem nagyon adnak antibiotikumot...

Neduddki: ó, köszönöm a tippeket, meg azt is, hogy normálisan írtad le. :R

BlackSoul: hát ez még egészséges gyomorral is durván hangzik, de majd egyszer kipróbálom. :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#32016) fokukac válasza Dylen (#32008) üzenetére


fokukac
nagyúr

csizmás szisza...

én is beértem, a szokott 15 perc alatt kb. 1 óra alatt.
ebből negyed óra a kocsi kiásása volt. Tudom, hogy nem a méret a lényeg, de nem 10 centi volt az, hanem inkább 15...
És a járdáról természetesen úgy lapátolták le, hogy a vezetőoldali ajtó elé tolták az egészet, ott kb. fél méter állt, be se tudtam ott szállni :F

Aztán bejöttem a körútig, kb. gyökkettő volt a forgalom sebessége, és felszálltam a 15-ös buszra, aminél - első ajtós felszállást és jegybemutatást vezettek be, holott ma állítólag ingyenes a békávé. na mindegy, támogattam őket 320 forinttal...

aztán a busz eljutott a kossuth térig olyan 20 perc alatt, kb. köbgyökketővel.
imádom a havat. :)

Viszlát: ahogy neduddki mondja, és igyál unikumot! mert az kis mértékben gyógyszer, nagy mértékben orvosság, és fertőtlenít!

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32017) neduddki válasza fokukac (#32016) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

alkoholla ovatosan es keveset, de egyprobat ,eger habar en hazipajinkat ajnalnek

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#32018) Dylen válasza Viszlát (#32015) üzenetére


Dylen
aktív tag

Hidd el, tudom :) De ezt inkább már privátban írom :DDD

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32019) Pisztillus válasza Viszlát (#32015) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A folyadék az hideg legyen (kb. 15 °C-os), mert a hideg folyadék önmagában is hányáscsillapító.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#32020) fokukac


fokukac
nagyúr

olvasom itt a kuszaszemű miniszter sajtóközleményét arról, hogy miért esik a forint...

hát, mindig azt hiszem, hogy nincs lejjebb, de mégis mindig van...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32021) bobsys válasza BlacKSouL (#32014) üzenetére


bobsys
addikt

husleves es parolt kapaoszta reggelire?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32022) Mawyx válasza bobsys (#32021) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én annyira undorodom a szendvicstől, hogy nem birom megenni reggelire se, főtt kaját reggelizek vagy rágcsát, de a péksüti, zsömle, felvágott, akármi, klasszikus reggeli egyszerűen nem kell. Ma bácskai rizseshúst reggeliztem, ebédre meg zúza pöri van, de azt majd ha hazaértem melóból, az meg még nem most lesz.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#32023) parandroid válasza Viszlát (#32015) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekünk gyerekorvos kólát szokott ilyenkor ajánlani a gyerekeknek. Hidegen, jó szénsavasan. Mondjuk ha hányingerem van, nekem is jólesik, persze te valószínűleg nem abban az állapotban vagy.

Mindenképpen keresnék orvost amúgy, egyrészt mielőbbi lázcsillapításra van szükséged (a hányás miatt ez injekció lesz), másrészt azonnal kötni fogják infúzióra a sóoldatot. Ha Magyarországon lennél, borítékolnám a pár napos kórházat, de gondolom ez külföldön is valószínűleg be fog játszani. :(

Jobbulást!

Mawyx: Én reggelire a piritóst szoktam preferálni, azt jó sok mindennel lehet ízesíteni, de gyakran csak egy kis vajat, vagy margarint teszek rá, amikor forró, hogy jól ráolvadjon, és kicsit megsózom. Itt viszont lehet kapni előre félig sütött bucikat, be kell dobni 10 percre a sütőbe, és friss, ropogós, meleg péksütid van reggelire. Fantasztikus dolog, teljesen addikt lettem. Szerencsére sokféle van, fehér, barna, tarka, mindenféle magos.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32024) Mawyx válasza parandroid (#32023) üzenetére


Mawyx
senior tag

A kenyérféléket nem szeretem (kenyér, zsömle, kifli, bagett, mindegy minek nevezzük.) A pirítóst viszont szeretem, ez jó ötlet, kis lekvárral, mézzel, nutellával, nymm-nyamm, meg is kívántam.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#32025) bobsys


bobsys
addikt

Reggeli preferenciam a bagel + kremsajt, tojas vagy a klasszikus peanut butter jelly sandwich Piritos egyik fele mogyorovaj - a sos valtozat nem az edes nutella- masik fele lekvar aztan osszeboritod jol a kettot es lehet is enni.
Ha utazom es hotelben vagyok akkor altalaban ezek mind jonnek ugyanis olyankor nem nagyon van idom kimenni ebedelni a melo miatt es csak reggeli meg vacsora van.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32026) FehérHolló válasza Mawyx (#32022) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ezek a mai gyerekek.. Zabálják a kindert, meg a csipszet, a seggük pedig nagy.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#32027) BlacKSouL válasza bobsys (#32021) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Figyelembevéve azt, hogy hétvégén ha tehetem - a hétköznapi 5:30 ellentételezéseképp - 10:30 körül szoktam felkelni, és reggelihez is dél tájban kerülök, nem olyan borzasztó az :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32028) parandroid válasza Mawyx (#32024) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

... sajtkrémmel, kőrözöttel, újhagymával, paradicsommal, töpörtyűvel, camambert sajttal és áfonyalekvárral... Olyan ez, mint Gombóc Artúr és a csokoládé. Gondolom most már tényleg éhes vagy. :D Szegény Viszlátot sajnálom csak, hogy ezt kell olvasnia... :( ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32029) bandus


bandus
veterán

hehe, most lűtom csak, hogy az rtl klub székháza a barátok közben található :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32030) Mawyx válasza parandroid (#32028) üzenetére


Mawyx
senior tag

Remélem ezeket elfelejtem mire hazaérek, különben rárabolok a hűtőre rendesen :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#32031) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

turizmus óra.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#32032) FehérHolló válasza VoDaFoNe (#32031) üzenetére


FehérHolló
veterán

és mit turiztok?
tudják, hogy a pad alatt ott az okostelefon?

Skynet is real. It's called Google.

(#32033) VoDaFoNe válasza FehérHolló (#32032) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

okostelefon a padon.. csak nem kell jegyezetelnem viszont gépes teremben vagyunk. :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#32034) FehérHolló válasza VoDaFoNe (#32033) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hallgatnál inkább headhunterzt, többé válnál. :P

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#32035) fokukac válasza VoDaFoNe (#32031) üzenetére


fokukac
nagyúr

és hova turistáskodtok? esetleg valami déltengeri szigetre?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32036) troland26


troland26
őstag

urak/hölgyek

Van egy egerem aminek a mikrokapcsolóját befújtam kontakt spray-vel és most nem akar reagálni semmire ill reagál csak nincs az a kis kattanás . Nem tudom van -e ennek a problémának topikja , ha igen valaki oda irányíthatna . Vagy , ha valaki tudja a megoldást akkor azt is szívesen venném . Lehet csak hagyni kéne , hogy kiszáradjon ...

(#32037) tbs válasza troland26 (#32036) üzenetére


tbs
addikt

Mikrokapcsolókat nem illik kezelni ilyen anyaggal, mert mindegyik kenése és kontaktja élettartamtervezett. Azaz ha a kattanás/kontakt eltűnik, akkor csere. Természetesen nekem is volt olyan 10+eFt-os egerem, amelyik 2 hónap múlva balgombbeteg lett -> cserélték a cuccot. A gyártási hiba azért nem általános. :DDD

(#32038) FehérHolló válasza tbs (#32037) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálunk a Razer egerek szokása volt, hogy garancia lejárta után 1-2 héttel meghibásodott a mikrokapcsoló. (5-6 egérről beszélek, mindegyiknél ez volt.)
A Kraiten kívül mindegyiknél lefújtuk kontaktpuceváló sprével a mikrokapcsolókat, azt utána legalább 2 évig nem volt velük semmi gond. (A Kraitnek elcseszett razer logó alakú csavarfejei vannak, nem sikerült semmivel kicsavarni. :D)

Skynet is real. It's called Google.

(#32039) troland26 válasza tbs (#32037) üzenetére


troland26
őstag

A szóban forgó egér egy ezer éves noti egér . A kedves főnökasszonyomé csak nem nagyon reagált már a kattintásokra . Miután befújtam tökéletes lett csak gondolom sok lett a kontakt spray és most már nem is kattan .. mondjuk reagál a nyomásra . Van arra esély , hogy ez az anyag idővel elpárolog belőle pl ha rárakom a radiátorra ? :)

(#32040) FehérHolló válasza troland26 (#32039) üzenetére


FehérHolló
veterán

Burkát lekapva hagyd nyugodni 1 napig szerény véleményem szerint.

Skynet is real. It's called Google.

(#32041) troland26 válasza FehérHolló (#32040) üzenetére


troland26
őstag

ok így fogok tenni :R

(#32042) bandus


bandus
veterán

szemuveg biznisz letudva.. vegre :) eleg faszanyos darabot sikerult kivalasztani,igy harmadik alkalomra :) mar csak azt remelem,hogy a ceg hamar visszacsengeti az arat.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32043) FehérHolló válasza bandus (#32042) üzenetére


FehérHolló
veterán

Miért érzem úgy, hogy drága leszel a cégnek, ha megint 3 hónap után lelécelsz? :D

Milyen keret lett végül?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#32044) VoDaFoNe válasza FehérHolló (#32043) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

owned. :D

erre nem tudok mást mondani. :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#32045) bandus válasza FehérHolló (#32043) üzenetére


bandus
veterán

:D

nyilván nem akarok 3 hónap után lelécelni, ez remek hely lesz nekem, és mindenki jól jár :D bár ezt mondtam az előzőre is, de hát ott mégsem ajándékoztak meg ilyesmivel két hét után.

btw egy ilyen keretet sikerült találni: [link] sajna kevés állt igazán jól, mondhatni ez az egy db. de szimpatikus lehettem a csajszinak, mert nem volt akciós, de így is kaptam rá engedményt :) vagy ilyen [link], nem tudom melyik pontosan. 9k-t rá kell fizetnem a finanszírozási keretre, de legalább vanegy rendes kukkerom. ja, amugy a legalsó színváltozat :D szerintem menő.

mawyx, a hét vége fele összefuthatnánk akkor szemüveg ügyben :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32046) Mawyx válasza bandus (#32045) üzenetére


Mawyx
senior tag

szupii, hétvégén nem leszek, hétköznap meló után jó :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#32047) pohár válasza bandus (#32045) üzenetére


pohár
félisten

hú, ez elég öööö, khm, olyan ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32048) VoDaFoNe válasza pohár (#32047) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

de az ő arcához illik... :(((

HELP!
tételeket kéne nyomtatnom. igen szőke vagyok és az informatikus család szégyene (még mázli hogy turizmust tanulok) de egyszerűen nem értem mi a baj.
hiába van a nyomtató rendesen mindenhova bekötve és illesztve, papír a helyén, festékszint is tökéletes.
elkezdek nyomtatni, be is veszi, nyomtat is szépen rendesen de egy full üres lapot ad ki.... :( hiába próbálom többször akkor is..

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#32049) Mawyx válasza pohár (#32047) üzenetére


Mawyx
senior tag

mondjuk ki, ronda, nah :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#32050) troland26 válasza VoDaFoNe (#32048) üzenetére


troland26
őstag

tesztoldalt tudsz nyomtatni ?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.