Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38051) tbs válasza Viszlát (#38050) üzenetére


tbs
addikt

Néha illik szert cserélni. Hozzászokás és a lebomlás utáni specifikus méreganyagok ürülése végett. Inkább az tűnik "szakmai hibának" (höhö, orvosnál mi..? :DDD ), hogy 16évig nem váltott.

(#38052) EQMontoya


EQMontoya
veterán

First world: beszallunk a foldszinten harman a liftbe. A benyomott emeletek gombjai: 1,2,3. Majd a masodikon beszallt egy csajszi, aki a 4.-re ment. Lustasag lvl 99.

venember: igen, magam is lusta vagyok, nem is volt celom kivonni magam a sajat kritikam alol. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#38053) venember83 válasza EQMontoya (#38052) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha mindezt láttad, akkor te valószínűleg a harmadikra mentél. Az is elég magas lustasági szintet feltételez.

(#38054) concret_hp


concret_hp
addikt

ha elviszi a házát az árvíz, költözzön át máshova. belügyminisztérium.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38055) tbs válasza concret_hp (#38054) üzenetére


tbs
addikt

"...Költözzön be máshoz..."

(#38056) fokukac válasza concret_hp (#38054) üzenetére


fokukac
nagyúr

Segítünk!
üljön át másik csónakba!
belügymin.

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38057) Viszlát válasza fokukac (#38056) üzenetére


Viszlát
addikt

Rendesen be vannak tojva. Öcsém katasztrófavédelmis (tűzoltós) továbbképzésen van éppen, de már tegnap szóltak nekik, hogy a hétvégétől készüljenek egy hétnyi kemény melóra, mentés, kármentesítés (honvédő a lelkem alapvetően).

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38058) Mawyx válasza Viszlát (#38057) üzenetére


Mawyx
senior tag

Félek én is nagyon, valamelyik évben is az ajtómig jött a víz és azt mondják most nagyobb lesz :(

Bandusnak köszönöm szépen a szemüveget, ma elkészült :)

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#38059) bandus válasza Mawyx (#38058) üzenetére


bandus
veterán

szuper ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38060) fokukac válasza venember83 (#38053) üzenetére


fokukac
nagyúr

Azért nem feltétlenül. Nálunk pl. ~5,5-7 méter a belmagasság. Én a negyediken dolgozom, de majdnem olyan, mintha máshol a 8.-9. emeletre másznál fel...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38061) EQMontoya válasza fokukac (#38060) üzenetére


EQMontoya
veterán

Malomban vagy kozgazdasz, vagy miaf..? :D

Same rules apply!

(#38062) fokukac válasza EQMontoya (#38061) üzenetére


fokukac
nagyúr

régi palota.
bár lehet, egy malom jobb lenne...
(mint a Markos-Nádasban:
"Erzsike, egy malomban őrlünk..."
"Én nem dolgozom... "
:-) )

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38063) neduddki válasza tbs (#38051) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ojjan erosen godnoltunk Rad tennap este poszt nemyutte....:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38064) föccer válasza neduddki (#38063) üzenetére


föccer
nagyúr

Inkább írjad, hogy mi lett a mai nap eredménye?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38065) emvy


emvy
nagyúr

Oromkodes van: sikerult megszereznem a harmadik indiai rozsafa butort is 65%-os aron, ez igy eleg is lesz. (Agy, konyvespolc, TV-allvany.) Illetve meg csak az agy van meg, de a tobbi is majd erkezik.



while (!sleep) sheep++;

(#38066) kételkedem válasza emvy (#38065) üzenetére


kételkedem
addikt

Egy ilyen garnitúrát én is szívesen látnék a szobámban!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38067) Tim82 válasza kételkedem (#38066) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én egy akkora szobát szeretnék, amiben elfér kényelmesen egy ilyen garnitúra.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38068) NoLF


NoLF
addikt

Nekem azert van labam, hogy hasznaljam. Ha nincs nalam 15 kilonal tobb cucc es nem kell 6-8 emeletnel tobbet menni, eszembe sem jut hogy esetleg van lift is. Node midenki mas es mas :) en pl arra vagyom hogy elferjek a szobamban, ruhailag. Nemreg elkoltoztem es az uj szobamban nincs semmilyen szekreny, igy pedig nehez heti 7 muszakra valo inget tarolni igenyesen. De legalabb a szoba mar van akkora hogy nem oldalazva kell elhaladnom az agy mellett :) igy hat orulok, hisz ezen a szinten jobb a helyzet.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38069) bandus válasza NoLF (#38068) üzenetére


bandus
veterán

nekem meg eszembe nem jutna, hogy ne tiszteljem meg a lift feltalálóját azzal, hogy használom a találmányát. én egy emeletet is liftezek, azé' van :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38070) Tim82 válasza bandus (#38069) üzenetére


Tim82
nagyúr

Négy emelet alatt nem jut eszembe a liftezés. Gyakran hamarabb feljutok a lépcsőn, mintha kivárnám... munkahelyen hiába van hat lift, mindig várni kell.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38071) emvy válasza Tim82 (#38067) üzenetére


emvy
nagyúr

En is csak berlem. :)

while (!sleep) sheep++;

(#38072) Dylen


Dylen
aktív tag

Megmondaná valaki, hogy hogy lehet visszaállítani a UPC-s távirányítót, hogy NE kezelje a Tv hangerejét? csak a sajátját. Amikor itt volt a szerelő, csak úgy átállította, pedig senki nem kérte.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38073) föccer válasza Dylen (#38072) üzenetére


föccer
nagyúr

Hülye ötlet, de vedd ki belőle az elemet éjszakára, hátha megoldja a gondot.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38074) Viszlát válasza Dylen (#38072) üzenetére


Viszlát
addikt

Tudom, hogy szereted őket (legalábbis rémlik valami felháborodásod nemrégről), de mivel semmilyen leírásban nem találtam erre vonatkozó utasítást, én a helyedben felhívnám az ügyfélszolgálatot. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38075) venember83 válasza Dylen (#38072) üzenetére


venember83
nagyúr

TV gomb megnyomása a UPC távirányítón?

(#38076) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nagyon ócska az új origo design,kb mint ha vakoknak készült volna. :U

(#38077) fokukac válasza ToBeY (#38076) üzenetére


fokukac
nagyúr

gagyik ezek a betűk (pont, mint a 444.hu-nál), nem tudom, hányas méret ez, 36-os?

Concret_HP, ilyennel írjál házidolgozatot, ilyennel 4 sor egy oldal... :DDD

Ui. hát én akkor a mobil app-on fogok mostantól origót olvasni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38078) fokukac


fokukac
nagyúr

Olyan szép ez a magyar nyelv.

fn.hu, oldalt óriási banner: "szeress minket a facebook-on is!"

hát ez kész.
térdelj le, és szeress.

love me two times, babe,
love me twice today...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38079) Dylen válasza venember83 (#38075) üzenetére


Dylen
aktív tag

Arra kikapcsol a tv adás.

föccer és Viszlát: kösz a tanácsokat, muszáj lesz felhívnom őket, mert az elemet hiába vettem ki :)

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38080) fokukac válasza Dylen (#38079) üzenetére


fokukac
nagyúr

hello Sziszus!
Ezt nézted már?
[link]
8. oldal, illetve kódok a 35. oldalon.

nem láttam olyat, hogy disable, de cselesen adj meg neki egy rossz kódot, és akkor hátha elfelejti :)

illetve errefelé keresgélj, ha nem megy...
amúgy pedig:
Throw away your television,
it's time to make this clean decision
NOW

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38081) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Nah, vizsga meglett, megyek kikapcsolódni :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38082) gaborbol válasza bobsys (#38038) üzenetére


gaborbol
őstag

December 18-22 Orlando/ Disney World! Ho-ho-hooo :D

(#38083) Dylen válasza fokukac (#38080) üzenetére


Dylen
aktív tag

Kösz, de nem megy sehogyse :F
Ott bukik el a dolog, hogy bármelyik kódot használom, a TV gomb nem villan fel.
A kódkereső kód se találja meg a jó kódot...

Egyébként a szerelő nem tökölt ennyit vele, akkor sokkal egyszerűbbnek tűnt az átállítás.
Na mind1, inkább hagyom a 'csába, egyelőre.

És majd akkor dobom ki a tv-t...ha te is :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38084) tbs válasza Dylen (#38072) üzenetére


tbs
addikt

Végy egy logitech harmony-t, tölts el vele egy hétvégét kettesben, majd hajítsd ki az összes egyéb távrecsegőt a pébe...

(Visszaállítani nem tudom hogy lehet. Az upc-s médiabox távirányítója vmi tajvani(?) univerzális irányító "felmatricázva". Egyszer kikerestem a miénket (google katalógus), hátha úgy okosabb leszek. (Nem lettem.))

(#38085) bobsys válasza gaborbol (#38082) üzenetére


bobsys
addikt

hozzal sok penzt :) most emeltek a belepok arat
Nemreg voltam a Universalban, jo hely. Iskolaszunetben jottok, keszuljetek fel csillio ember meg gyerek lesz, sokat kell majd sorban allni. Gondolkodjatok el az express pass megvasarlasan, elvileg az gyorsabb lesz, mert az express passosokat engedik eloszor be, aztan ha ok elfogytak jonnek a sima sorban allok.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#38086) bandus


bandus
veterán

még-még, csökkentsük azt a rezsit :K [link]

összevetésképp, párizsban a lakossági villanyárak emeléséről beszélnek, az elkövetkező három éves időszakban :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38087) venember83 válasza bandus (#38086) üzenetére


venember83
nagyúr

Párizsban meg úgy Franciaországban nagyon alacsony a rezsi hála a rengeteg atomerőműnek és a nagy energia-exportnak, tudtommal.

(#38088) bandus válasza venember83 (#38087) üzenetére


bandus
veterán

igen, kb 10-15%-kal alacsonyabb ott a villany egységára, így nem is ez a nagyon jelentős, hanem ha az adott országbeli fizetésekhez nézzük.

amúgy a nukleáris alapú áramtermelés részesedése kb. 75%, e mellé meg 10% körüli vízerőművi részesedés társul, tehát rettentő alacsony változó költséggel tudnak villanyt előállítani, és szvsz még egy 10%-os emelést sem érezne meg igazán a gazdaság.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38089) fokukac válasza tbs (#38084) üzenetére


fokukac
nagyúr

Egy hétvégét kettesben?
Mi ez, valami forradalmian univerzális szekszuális segédeszköz? :) :D

----------------

Szisza: legalább megpróbáltad.
Nekem is van tévém, de leginkább megjelenítőként, házimoziként használom, nem nézek rajta tévét.

-------------

BAndus: pedig a népnek ez kell. ezért fogják újraválasztani őket, és ezt nagyon jól tudják.
és akkor aztán kezdődhet az igazinerr.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38090) tbs válasza fokukac (#38089) üzenetére


tbs
addikt

Ja, a formája megvan. :K

Mikor..? :P Csak hogy bacogassalak is egy kicsit. :DDD

(#38091) fokukac válasza tbs (#38090) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, mikor érsz rá?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38092) tbs válasza Dylen (#38083) üzenetére


tbs
addikt

Ja, cicus, képzeld. Horror volt délelőtt nálunk.

A macskám fuldokolni kezdett egy megcsócsált papírdarabtól (~20cm volt, nagyarasznyi, tán egy széthajtott wcpapír-guriga (kiscsaj játékdarab)). Próbáltam lefogni, hogy kiszedjem belőle, de karmolt durván, kurvára beszart gondolom (höhö). Vér (vérem!) fröcsög, csöpög (szőnyegre, igen). Aztán mikor már picit elerőtlenedett, akkor tudtam kikurkászni a szájából. Tök kék volt már a nyelve/szája. Kicsit masszázsoltam, oszt elkezdett szuszogni megint. Rohantunk az állatdokihoz, hátha vmi maradt vmi rossz helyen. Most nem volt ereje ellenkezni az utazódobozával: mint egy kisangyal, úgy bújt bele. :D Doki nem talált már semmit.

Mikor eljöttem otthonról még élt. :DDD De már csak 8 élete van. (Aszongya 2 évente egy, akkor várhatóan 19 évesen fog elpusztulni... Még meg is unjuk egymás addigra. :DDD )

Tanulságok:
-fuldokló macskát csak a csendesedés után próbálj megmenteni,
-kisállatoknál is tök jól működnek az emberes újraélesztő technikák (méretre igazított erővel persze).

(#38093) Dylen válasza tbs (#38092) üzenetére


Dylen
aktív tag

De ha meg később kezdesz neki, akkor lehet, hogy késő, nem? Nem lettem volna a helyedben, de a macskáéban sem :D

fokukac: ettől valaki jobb vagy rosszabb? sose értettem, ezt az "énbizonynem nézektvtsőtnincsisolyanomaztsetudommiazfújj" hozzáállást. Én nézek tv-t, sőt éjjel nappal megy és imádom. Ha ez ciki, meg szánalmas, akkor így jártam. :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38094) Mawyx válasza Dylen (#38093) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nálam is megy éjjel-nappal, főleg mert ha kikapcsolom, elmegy a net is :D

----------------------------------
Esik az eső, nekem meg homok kéne :U

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#38095) bandus válasza Dylen (#38093) üzenetére


bandus
veterán

nekünk sincs tv otthon, ha veszünk, akkor viszont tuti valami bazinagyot, és csak az xbox miatt :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38096) tbs válasza Dylen (#38093) üzenetére


tbs
addikt

Nos, én is be voltam szarva rendesen. De cafatosra karmolta a jobbomat... Most látom, hogy 1-2 karomnyom kezd pirosodni/dagadni. No majd este lekezelem. :DDD

Bámulatos dolog a "háttértévézés", én sem bírom. :B

szerk., Bandusnak: Nálunk 90%-ban xbox van a plazmán. :DDD A maradék firkavilla + akiccsaj (felvett) állatos műsorai.

[ Szerkesztve ]

(#38097) fokukac válasza Dylen (#38093) üzenetére


fokukac
nagyúr

akkor így jártál :-)
Nem tudom, nem igazán izgatnak a kertévés, hatásvadász műsorok. A filmek meg egyrészt le vannak szinkronizálva, másrészt megvágják őket, és negyed óránként reklám van... Szóval a filmeket, sorozatokat akkor már ezerszer inkább nézem eredetiben, akkor, amikor én akarom, reklám nélkül.
A tévéből momentán csak a forma-1 izgat, esetleg vmi külföldi híradó, illetve 4 évente olimpia foci vb-eb, és ennyi.

Amúgy ez a tévés dolog valami generációs szakadékot is jelez. Amikor én voltam gyerek, még nem volt adás hétfőn, pl.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38098) Dylen válasza fokukac (#38097) üzenetére


Dylen
aktív tag

Túl öreg vagy :P

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38099) fokukac válasza Dylen (#38098) üzenetére


fokukac
nagyúr

szeren:-) séd, hogy öreganyádnak szólítottál... :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38100) 98matyas98


98matyas98
csendes tag

Sziasztok.
Bocsánat hogy így a témába vágok de fontos lenne.Vettem egy roccat kave 5.1-es fülest.Bedugtam mind a 4-jack illetve az 1db USB csatlakozót is a gépembe.És az lenne a baj hogy azon a kis vezérlőn ami rajtavan a füles kábelén azon mindenre reagál csak a centere subra readra de a frontra viszont reagál.Alaplap Asrock 970 Pro 3.Lehet kéne hangkártya?Ha kéne akkor milyet ajánlotok?Előre is köszönöm.És mégegyszer bocsánat hogy belevágok a témába. :R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.