Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37351) concret_hp válasza bandus (#37350) üzenetére


concret_hp
addikt

jah úgy érzésből én 300ra gondolnék, de fene tudja, nehéz viszonyítani bármihez.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37352) bobsys válasza concret_hp (#37349) üzenetére


bobsys
addikt

130-150 knots ami 150-170 mph, geptol es felszallo sulytol fuggoen, leszallaskor 10-15 mph kevesebb

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37353) jeges válasza FehérHolló (#37345) üzenetére


jeges
senior tag

a medve utcai központban biztosan van 20ezres
máshol még nem találkoztam vele

(#37354) ToBeY válasza ToBeY (#37341) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt jól eltaláltam. :K Mondjuk nem volt nehéz,mert sokkal jobb volt mint a többi.

(#37355) tope válasza ToBeY (#37354) üzenetére


tope
addikt

Totyik ölés mesterfokon.
1,5 óra és új hét, új remények. Kötelező szabadság miatt pihenőre vagyok küldve, de nem is baj, ki kell magamat szellőztetni, aztán lesz ami lesz...
Szép hetet mindenkinek, meg pünkösdölést (de szépen megaszontam :D ).

(#37356) B-Man072


B-Man072
tag

Gyors kérdés. Hallottam olyan hogy a cigány nőknél valamilyen vallási mizériumhoz kapcsolódik a szoknya/nadrág viselet. Kérhetnék egy kis tájékoztatást erről?

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#37357) bobsys


bobsys
addikt

Most erunk haza a mozibol, megneztuk a Star Treket, egy oran belul pedig atmigralok par szaz embert az uj levelezo rendszerre, csak ugy poen keppen :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37358) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Elmentem ma eurot váltani egy Lónyay utcai váltóhoz. (Akit érdekel pontosan, kis gugli.)

Hívom az üzletet, hogy nyitva vannak-e?
- Mennyiről lenne szó?
- Sokról.
- Persze, 11-től.
Fél 12-re ott vagyok, senki sehol. Hívom megint. Ja, neki autóbalesete volt, de mindjárt ott van. Közben csövesek gyűlnek körülöttem, roma kisebbség tüzet is kér, piás csávó nekem zuhan.
Ürge megérkezik, adtam neki még 5 percet egyedül, bementem.
- Ja, hogy venni akarok, és nem eladni?! Az gáz, nincs annyi.
- Akkor megveszem mindet, ami van.
- Jó, milyen címletekben kéri? (lol.)
- Nem hiszem, hogy van választásom.
A pénzek leszámolása korrektül ment.

- Bizonylatot nem ad?
- Nem tudok, mert hivatalosan most nem vagyunk nyitva.
- Akkor kézzel írott is megteszi.
Hümmög, megírja, lepecsételi. Viszontlátásra. Dátumot utólag írtam rá.

Már akkor tudtam, hogy nem lesz sima dolog, amikor telefonon eléggé törte a magyar nyelvet. :)
Azt hiszem, többet nem megyek hozzájuk. Ezt is csak a szükség szülte.
Cserében: Achivement unlocked - Bought out a currency exchange shop.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37359) bandus válasza FehérHolló (#37358) üzenetére


bandus
veterán

az kemény, pedig az még annyira nem is rossz környék :)

én mindig a móriczon váltok a correct change-nél, általában ott a legkedvezőbb az árfolyam, az sm lett volna sokkal messzebb neked.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37360) FehérHolló válasza bandus (#37359) üzenetére


FehérHolló
veterán

Templom nap van, a váltó mellett meg épp folyt egy mise/istentisztelet. Az eléggé vonzza őket.

De a Correct ma nyitva sem volt. :)

Én szintúgy a Kántornál és a Correct Changenél szoktam váltani, amikor lehetőség van.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37361) NoLF válasza FehérHolló (#37360) üzenetére


NoLF
addikt

Heh, pesten csak a torokoknel, araboknal vagy albanoknal eri meg valtani :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37362) fokukac


fokukac
nagyúr

az apeh felvehetne néhány normális és logikusan gondolkodni képes programozót is.
esetleg.

ez az abevjava még mindig agyrém...
Eleve, úgy kéne kezdeni, hogy belépsz az ügyfélkapu-kódoddal, és kitölti az adataidat, MAGÁTÓL. Neked csak a két-három jövedelmi adatot kéne beírni, majd megnyomni a küldés gombot. E helyett elvettek egy 3/4 órát az életemből. Csak az UTOLSÓ lépés az ügyfélkapu-kód. Hát hol logikus ez?

Minden adatodat kézzel kell beírni, és az értelemszerű dolgokat is külön kell kitölteni (pl. levelezési cím, hiába ugyanaz, vagy a nemed, amit kétszer kell megadni, vagy a dátum, vagy az, hogy nem vagyok őstermelő, stb.)

Mindezt söralátét és simplicity jeligére. Kíváncsi vagyok, Mari néni vagy Józsi bácsi hogy boldogul ezzel a nagyszerű programmal...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37363) bobsys válasza fokukac (#37362) üzenetére


bobsys
addikt

Nem jart mar le az bevallasi hatarido? Egyebkent gondolom meg mindig jobb, mint 5 -6 evvel ezelott.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37364) NoLF válasza fokukac (#37362) üzenetére


NoLF
addikt

Edesanyam a 60hoz kozel eleg szepen elboldogul vele, igaz havonta hasznalja es kb 30 embernek kesziti. Puszira persze, mert csak szivessegbol teszi. Na EZ logikus? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37365) Tim82 válasza bobsys (#37363) üzenetére


Tim82
nagyúr

Holnap az utolsó nap.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37366) BlacKSouL válasza fokukac (#37362) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Van olyan opciója, hogy elment bizonyos alapinformációkat, és a következő kitöltésnél csak ki kell választani, hogy ki készíti a bevallást. Ugyanakkor olyan dolgokat megjegyez, hogy név, telefonszám, adóazonosító, de olyat, hogy lakcím, meg még mittudoménmi, azt nem. Gondolják az átlag polgár évente új címre költözik.

Nekem amúgy igazolás-kereséssel, frissítésekkel és bepötyögéssel együtt max 20 perc volt, igaz, én nem kapuzom, simán kinyomtatom, beküldöm postán.
Mondjuk amikor a címlapon megjelölöm, hogy a teljes visszaigényelhető összeget visszakérem, majd a teljes kitöltés után, kiírja, hogy hibás, mert csak akkor igényelhetem vissza, ha meghaladja a 100Ft-ot, vagyis csak akkor jelölhetem meg ezt az opciót. De én ezt honnan a tehéntőgyből szopjam ki már a kitöltés ELŐTT?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37367) 7 válasza fokukac (#37362) üzenetére


7
addikt

Minor annoyance. Ez is sokkalta jobb, mint a papír-alapú, és az pedig egy marha kényelmes dolog, hogy ha elintézed magadnak az Ügyfélkapu-regisztrációt, kevesebb mint egy óra alatt letudod a bevallást beadással együtt -- akár ünnepnapon is.

[ Szerkesztve ]

(#37368) EQMontoya válasza 7 (#37367) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem is kb. fél óra volt így, nem egy nagy rocket science. Igaz, nem is volt semmi speciális dolog, se lakáshitel, se gyerek, se semmi.

Same rules apply!

(#37369) ladybug válasza fokukac (#37362) üzenetére


ladybug
őstag

Nekem is anyum készítette mindig az adóbevallásomat, de soha nem is láttam még a programot. Az ilyenekkel nem szeretek foglalkozni, nincs hozzá idegem.
Itt kint is inkább kerestem egy könyvelőt, aki foglalkozik ezzel. Lehet, hogy fizetni kell érte, de legalább mindent megigényeltünk, amit lehetett és alaposan el lett készítve.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37370) bobsys válasza ladybug (#37369) üzenetére


bobsys
addikt

Itt meg vannak fain programok, kernek erte $50, de szajbaragosan varazslo szeruen vegigmegy mindenen, beker mindent, ilyen olyan koltsegek (orvos, auto akarmi) aztan kiirja a tutit, automatikusan bekuldi az adohivatalba es kesz.
Ha van megallpodasa a cegeddel ahol dolgozol, akkor mindent elszed a ceg penzugyeseitol igy az alap adaok, fizetes dolgokat at is lehet ugorni.
A tavalyit az ingyeness verzioval csinaltam, mert volt 1 havi fizetesem es nincs se hitelunk, akkor meg egeszsegbiztositasunk sem volt stb.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37371) DeFranco válasza bobsys (#37370) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Itthon szerencsére a munkáltató ad minden papírt, ami egy alap adóbevalláshoz kell. Egy A/4-es papíron rajta van minden, pontosan beszámozva, hogy mit hova kell írni. Nem olyan vészes, persze ha valakinek van külön jövedelme, etc. akkor azért egy fokkal bonyolultabb. De a NAV ebben az esetben is megcsinálja ingyen, sőt, nálunk anno ki is települtek a helyi könyvtárba bevallási időszakban, és megcsinálták, ha bevitted a papírokat.

(#37372) ladybug válasza bobsys (#37370) üzenetére


ladybug
őstag

Ezt mind tudom én is. Sőt azt is, hogy magam is megcsinálhattam volna, de őszintén szólva magabiztosnak sem érzem magam e téren. A pénzügy mindig is kényes terület volt számomra.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37373) parandroid


parandroid
nagyúr

Minap bosszankodtam, hogy a gépemen már nem úgy mennek a játékok, mint szeretném, úgyhogy megnéztem, mi is ez a VGA, ami benne van, és mikori, és elszörnyülködtem rajta, hogy 2009 januárjában vettem használtan 22.000 Ft-ért (ami már akkoriban sem volt sok pénz egy VGA-ért). Ahhoz képest viszont hasít rajta, aminek kell. Gondolom ennél már a mostani integrált megoldások is erősebbek lehetnek, vagy kb ugyanitt járnak. Nagyon nem vagyok már képben VGA-ügyileg. Azt mindenesetre elmondhatom, hogy ha évekre leszámolom az árát, akkor jó vétel volt. Ráadásul cseresznyevirágok vannak a hűtőbordán:

:C

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37374) tope válasza parandroid (#37373) üzenetére


tope
addikt

Itten nézelődj :)
Jó kis kártya "volt" az

(#37375) parandroid válasza tope (#37374) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ismerem a témát, valamikor talán egy éve be is néztem, de egyelőre erős vagyok, és úgy vagyok vele, hogy nem akarok én már erre költeni. Az egyetlen dolog, ami még ezen megy, az a wow, minden más játékra (meg főleg a gyerekeknek) ott az XBOX. Wowról meg már amúgy is ideje lenne leszokni, internetezni meg úgyis egyre inkább mobilról, vagy tabletről szoktam... Noti is van itthon pár, fórumozni arról is lehet, úgyhogy igazából meg kéne szüntetni ezt a csúnya nagy szürke dobozt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37376) tildy válasza fokukac (#37362) üzenetére


tildy
nagyúr

Tenyleg az, ellenben meg igy is egyszerubb, mint papiralapon. En evekig azon keszitettem el, es adtam be, sosem volt gond adobevallast kesziteni, fura is, amikor masok szenvednek vele.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37377) NoLF válasza parandroid (#37373) üzenetére


NoLF
addikt

En 2007ben vegeztem VGA szakon, azota sem pcm sem pc alkatreszem nem nagyon van hasznalhato, persze ehhez hozzajarul hogy nem is jatszom semmivel kb azota. Ennek megfeleloen en mar semmilyen pc alkatresz tekinteteben nem nevezhetem magam kompetensnek meg veletlenul sem :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37378) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Bmeg, olyan éjjeli felhőszakadás zuhant a városra, hogy az nem emberi. Először csak dörgött kicsit, távolról, időkép aszondja száraz zivatar. (Jó, hogy épp fizika házit írok az egy dolog), közben kimentem az erkélyre, elkezdett esni az eső. 1 perc után leszakadt az ég, látótávolság 30-40 m. Épp bezárom az ajtót, kulcsolok, vaku villan, mire az agyam felfogja a szememből jövő ingert, már a fülem érzékeli a hangot, meg a kezem, a lábam, a tüdőm. Ha a hangsebességet nézem, akkor 300 méteren bőven belül volt. Akkorát dörgött, hogy a szekrényben a poharak zörögtek, de még a hangszigetelt ablakok, ajtók is majdnem kiestek a helyükről. Majd holnap megnézem hol és mi olvadt el.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37379) EQMontoya válasza BlacKSouL (#37378) üzenetére


EQMontoya
veterán

Csak jeg ne essen... Hetvegen Miskolcon voltam, en is attol fostam, hogy ha jon egy jeg, szetveri a kocsit. A vihar amugy bentrol tok mokas tud lenni ejjel, van egy hangulata, mikor nezi bentrol az ember.

Same rules apply!

(#37380) fokukac válasza tildy (#37376) üzenetére


fokukac
nagyúr

nézd, megoldottam én is.
engem az zavar, hogy mennyivel normálisabb, egyszerűbb is lehetne.
Pl. totál összekötni az ügyfélkapuval, és akkor nem k éne beírnom anyám nevét, meg az adóazonosítómat, lakcímemet, külön a levelezési címemet, stb.

Meg, hogy miért dob olyan hibaüzeneteket, amilyeneket. - pl. bejelöltem, hogy egyszerűsített szja-bevallást akarok kitölteni. Erre feljön egy hibaüzenet, hogy de ha őstermelő vagyok, azt nem tölthetem, opciók: "javít", "tovább" - hát b+, mi közöm nekem az őstermelőkhöz? Vagy, amíg nincs kitöltve a főlapon a dátum (ami ugye, nem értem, miért nem alapbó a mai nap), addig nem enged rámenni se arra a fülre, ahol az 1%-ról lehetett rendelkezni, merthogy május 21 után nem lehet rendelkezni. B+, 20-a van, gondolkodjál már, te vagy a számítógép... Ha felviszed a törzsadataidat, utána kitölti az összes nyomtatványt, de csak akkor, ha új űrlapot nyitsz. Azt, amit már megnyitottál, nem változtatja meg. És a legszebb a levelezési cím volt, meg a nemem, amit hiába írtam be a törzsadathoz, külön be kellett volna még írni a főlapra is, és még sorolhatnám. Nekem agyrém volt

Arról ne is beszéljünk, hogy miért kell külön keretprogram és nyomtatván, miért nem lehet egybe, mindegy megvolt.
Mindegy, 41 perc volt installálással együtt, közben még a java is belefagyott az egyik installálásba, de kész, majd jövőre.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37381) BlacKSouL válasza EQMontoya (#37379) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ne is mondd..Mióta kocsim van, állandóan idegbe' vagyok a jég miatt. Évek óta rendszeresen délután fél4 és fél5 között zuhog, mikor megyünk haza melóból, pláne nyáron, és elképzelem ahogy a borsónál nagyobb szemek elkezdik verni... múlt héten nagyanyámnál álltam és néztem, ahogy veri a tetőt, meg mindent a jég, de hálistennek nem volt nagy.
Az elmúlt 5-6 napban majdnem minden éjjel dörgött, villámlott, általában akkor alszom legjobban, mikor ilyen az idő, de mikor akkorákat csattan, hogy felébredek rá, akkor annyira nem örülök. Nézni meg azóta nem szeretem, hogy tavaly pártíz méterre innen a 18 emeletes házba talált bele. Persze az erkélyről néztem hogy jön a vihar. A dörgés az ugye már eleve egy visszhangszerű valami. De mikor csak csattan, és utána kurvanagy csend, na akkor picit azért lefossa az ember a bokáját :) És ekkor nincs idő a villanásnál befogni a füled.
Mindig is szerettem nézni a vihart, de ahogy öregszem, egyre kevésbé vicces

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37382) bobsys


bobsys
addikt

Oklahomat meg letarolta a tobb mint egy merfold szeles, category 4 (166-200 mph) tornado

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37383) tbs válasza BlacKSouL (#37381) üzenetére


tbs
addikt

Sztem nem kell túlparázni. Minket a csajokkal elkapott egy durva jégverés a 2/A-n, nem a kujvanagy jegek miatt álltunk meg teljesen, hanem mert nem láttuk az előttünk araszoló lámpáját... :DDD

Kitartottam a satyimat az ablakon, ~2-3s alatt koppra tele lett diónyi jéggel. A kocsiban beszélni csak kiabálva lehetett, úgy döngött az egész...

...És egy karcolás sem lett rajta... :DDD

(#37384) DeFranco válasza BlacKSouL (#37381) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne is mondd..Mióta kocsim van, állandóan idegbe' vagyok a jég miatt.

Dettó. A legjobban attól tartok, hogy GTK-ra veszik, mert még egyszer ezt a kálváriát nem játszom el.

(#37385) tbs válasza bobsys (#37382) üzenetére


tbs
addikt

Szerk.: Nemjóvicc... :(

[ Szerkesztve ]

(#37386) parandroid válasza tbs (#37383) üzenetére


parandroid
nagyúr

Tavaly nyáron egy hétre mentünk haza Mo-ra, azóta tele van az autó jégveréses horpadásokkal. Előtte 6 évig otthon használtuk, mindig megúsztam. Mire letakargattam a kocsit pokrócokkal, már meg is verte - persze azért biztos védte egy kicsit utána. Nem mellesleg szereztem pár véraláfutást a becsapódó jégdaraboktól időközben.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37387) tbs válasza parandroid (#37386) üzenetére


tbs
addikt

A zidőjárás bosszúja. :DDD Jah, láttunk mi is utána horpadozott járgányokat. (Párat csak.) :K Csodálkoztam is - otthon jól átnéztem, de semmi.

(#37388) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ittam most egy ice caffee mocha -t,de nem igazán jött be a kakaó és a kávé keresztezése.

[ Szerkesztve ]

(#37389) Tim82


Tim82
nagyúr

Poén ez az 5 percig még szerkeszthető privát üzenet. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37390) EQMontoya válasza parandroid (#37386) üzenetére


EQMontoya
veterán

És a casco sem fizet rá...

Same rules apply!

(#37391) tbs válasza EQMontoya (#37390) üzenetére


tbs
addikt

:Y Azonnal dobok egy lópokrócot a járgányba... :K

szerk.: ...vagy túlparázom..? ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#37392) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ha netbankos utalásnál a név mezőbe a családnevet elírtam, még átmegy az utalt összeg? Szerencsére minden más stimmel.

Tim82: Köszi, akkor minden rendben.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37393) Tim82 válasza Tothgera30 (#37392) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem a számlaszám a lényeg, pár éve már nem dobják vissza azzal az utalást, ha a név nem egyezik.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37394) bandus válasza Tothgera30 (#37392) üzenetére


bandus
veterán

bármit írhatsz szerintem a név mezőbe.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37395) parandroid válasza tbs (#37391) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem, nekem alapból mindig van pokróc, kispárna, meg mindenféle egyéb (törlő)rongy, egy nagyobb darab nylon fólia/zsák az autóban. Sose tudhatod, mikor van rá szükség, amikor valamit le/be kell takarni, vagy valaminek alá kell pakolni. A kis rekeszekben szépen el lehet őket tüntetni, pluszsúlyt meg nemigen jelentenek. A jlgesőkor is jól jött, a legcsúnyább horpadások ott keletkeztek, ahol kilógott a fém a pléd alól (kevés lett, természetesen), vagy amikor a szél felkapta, mielőtt az ajtókhoz be tudtam fogatni. Meg az ajtók oldallemezén, ahol ferde a felület az ablakok alatt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37396) bandus válasza parandroid (#37395) üzenetére


bandus
veterán

te aztán felkészültél a cserbenhagyásos gázolás nyomainak eltakarításához :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37397) DeFranco válasza parandroid (#37395) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem is van, de bele van bugyolálva a poroltó, hogy ha felrobban a tűző napon álló felforrósodott kocsiban, akkor lehetőleg védjen valamennyit :D

Hátrány, hogy ilyen esetben nem egy mozdulat kirántani. Amúgy tényleg ér valamit egy ilyen energiájú ütközésnél az a vékony anyag?

(#37398) FehérHolló válasza Tim82 (#37389) üzenetére


FehérHolló
veterán

Végre be lehet úgy kurvaanyázni, hogy semmi nyoma nem marad pár perc múlva, ha meggondolod magad. Erre vártam egész életemben.

Ma elintéztem az osztrák bankszámlát, aláírtam a munkaszerződést, de sajnos az albérletet nem sikerült elintéznem. Holnap vissza kell utaznom Bécsbe.
Legalább már van munkám. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#37399) tbs válasza parandroid (#37395) üzenetére


tbs
addikt

Kemény vagy! Bandus +1... :DDD ;]

(#37400) bandus válasza FehérHolló (#37398) üzenetére


bandus
veterán

grat és sok sikert az új helyen :R meg persze reméljük, hogy nem a híd alól kell dolgozni járnod pár hétig :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.