Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#52001) Tim82 válasza fokukac (#52000) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jah, akkor gap pad-et kellene cserélni a hűtőn.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#52002) NoLF válasza Tim82 (#52001) üzenetére


NoLF
addikt

mind the gap :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#52003) Integra


Integra
titán

ki hitte volna....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52004) bobsys válasza Tothgera30 (#51983) üzenetére


bobsys
addikt

Kicsi verzio, 3.6L V6

(#51988) peterkeT: :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#52005) fokukac válasza bobsys (#52004) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak 3,6liter?
de sebaj, nem a méret a lényeg. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#52006) bandus válasza emvy (#51999) üzenetére


bandus
veterán

biztos változna a helyzet, ha kicsit foglalkoznál a dologgal, és belátnád, hogy a forex robotoké a jövő ;] szal' igazán rászánhatnád az energiát, hogy megírd azt az 50 sort és befektess 5k $-t azért az 1M $ haszonért ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#52007) emvy válasza bandus (#52006) üzenetére


emvy
nagyúr

Telleg nem vagyok tul tudatos, nem irom a kiadasaimat/beveteleimet, stb.

Mas: ugy nez ki, eldolt a tablet-kerdes rovidtavon, 370 euroert vettem egy vacsiuj Surface 2-t anyamnak type coverrel (a type cover spanyol, de majd megszokja...). Szerintem ez jo vetel volt.

while (!sleep) sheep++;

(#52008) szőröscica válasza emvy (#52007) üzenetére


szőröscica
addikt

Legfeljebb majd úgy ír alá, hogy puszi, Aña. ;]

(#52009) emvy válasza szőröscica (#52008) üzenetére


emvy
nagyúr

Haha, touché :)

while (!sleep) sheep++;

(#52010) Tim82 válasza emvy (#52007) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ennyiért szerintem is no-brainer.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#52011) freelanced válasza Tim82 (#52010) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv! Lenne még pár kérdés :K

Hol lehetne kapni fehér színű homokot? (Olyan kéne ami tényleg fehér és nem szürke) Illetve van ennek valami neve vagy mit keressek?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#52012) Tim82 válasza freelanced (#52011) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kvarchomok esetleg, akváriumhoz kellék.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#52013) FehérHolló válasza freelanced (#52011) üzenetére


FehérHolló
veterán

Esetleg a felhasználási célt is megoszthatnád. Sokat segítene az embereknek a szükséges minőség, mennyiség és az esetleges helyettesítőtermékek megállapításában.

Nvm, az előzmények alapján belőhető. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#52014) freelanced válasza Tim82 (#52012) üzenetére


freelanced
addikt

FehérHolló

Igen az lemaradt kicsit :DDD

Kösz Tim!

Ezt néztem én is de ilyet hol lehet kapni? Obi meg ilyesmi? Gondoltam kisállat kereskedésre is hátha ott találok még nem volt időm megnézni.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#52015) bandus válasza emvy (#52007) üzenetére


bandus
veterán

írni én se, de minden visszakövethető a bankszámlakivonatomból, szóval ez olyan mintha írnám :) szerintem erre abban az esetben nincs is szükség, ha nem vagy rákényszerülve nagyon a spórolásra.

a tablet elég tuti vétel ennyiért, én most ezzel a lenovo miix 2-vel szemezek, de azért még mindig várok titokban egy nexus 8-ra :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#52016) Tim82 válasza freelanced (#52014) üzenetére


Tim82
nagyúr

Például.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#52017) bobsys válasza bandus (#52015) üzenetére


bobsys
addikt

En irom igy ha mondjuk megakarom nezni mennyit koltottunk tavaly nyaralasra akkor csak megnezem a nyaralas kiadasait osszesito sort a programban. Vagy mennyit ment el benzinre, mennyibe kerult eddig a pelenka :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#52018) bandus válasza bobsys (#52017) üzenetére


bandus
veterán

én egyedül a rezsikiadásokat írom pontosan, de az is inkább szakmai ártalom :D a többi tényleg ott van a számlaértesítőben, amit bármikor visszakereshetek, lementhetek xls-ben, cvs-ben. jah, meg a fogorvost is írom, bár ne tenném, utálom azt a fájlt :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#52019) FehérHolló válasza bandus (#52018) üzenetére


FehérHolló
veterán

Itt az áramon kívül minden benne foglaltatik a lakbérben, és fix. :)

Áramra első 3 hónapra be kellett fizetnem valami 240 euro előleget, aztán elszámolásnál kijött egy 53 euros összfogyasztás. Egy darabig nem kell fizetnem. :N

Skynet is real. It's called Google.

(#52020) parandroid válasza FehérHolló (#52019) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem egészen, a fűtést és a vizet is elszámolják majd az adott időszak végén (ez nálunk nem év végén van) a ház teljes fogyasztása és a lakásban lévő egyedi mérők viszonylatában, ráadásul ez általában alá van lőve, hogy elkerüljék a visszafizetéseket, úgyhogy szinte mindig rá kell valamennyit fizetni (nekünk idén 300 EUR-t kellett éves viszonylatban). Az áramszolgáltatóval viszont a bérlő köt szerződést valóban, és ez teljesen egyedi elszámolással kerül megállapításra. Ebben az évben pl sikerült az egész éves összeget 3,03 EUR-val túlfizetnem. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#52021) concret_hp válasza emvy (#52007) üzenetére


concret_hp
addikt

tudatos tartalom fogyasztó se nagyon vagy ezek szerint ;] :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#52022) fokukac


fokukac
nagyúr

diplomamentő akció.

Az NGM közleménye szerint "Magyarországon több tízezren azért nem tudják átvenni a diplomájukat, mert bár államvizsgáztak, a szükséges nyelvvizsgát még nem tudták megszerezni. Ezért a Nemzetgazdasági Minisztérium 3 milliárd forintos keretösszegből "Diplomamentő" néven képzési programot indít. A program célja, hogy a diploma megszerzésével javuljanak az érintettek esélyei a munkaerőpiacon."

nyilván ezzel javulnak az érintettek esélyei a munkaerőpiacon...
:W

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#52023) FehérHolló válasza parandroid (#52020) üzenetére


FehérHolló
veterán

Itt nincs lakásonként egyedi mérő.

Skynet is real. It's called Google.

(#52024) fokukac válasza FehérHolló (#52023) üzenetére


fokukac
nagyúr

Mert az a hanyatló Nyugat...! :D

sőt! Ti vagytok a Nyugat Keletje! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#52025) Integra


Integra
titán

akartam írni egy emailt valakinek, mire beléptem, elfelejtettem. 1 órával később rájöttem, most megírtam.. egyre jobban kell a délutáni szunyókálás... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52026) tildy


tildy
nagyúr

Tenyleg, rezsibe a villany , gaz, viz , kozos koltseg negyesen kivul meg bele szoktak szamolni valamit?

Nalunk gaz nincs, villany a kozos koltsegben, a kozos koltseg meg benne a berleti dijban.
A villany az igy alakult:

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#52027) bobsys válasza tildy (#52026) üzenetére


bobsys
addikt

lakasbiztositas?
A mi alberletunkben benne van a viz, kozos koltseg, alap kabeltv es a biztositas (ingosagok nelkuli) es mi fizetjuk a villanyt, internetet meg a telefont es a biztoistast az ingosagokra

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#52028) szőröscica


szőröscica
addikt

Hol lehet minőségi bútorokot venni Budapesten? Quattro mobilit, balla bútort ismerem kb...

(#52029) Integra válasza szőröscica (#52028) üzenetére


Integra
titán

max city-be ha kimész, ott van bőven. natuzzi, boconecpt és társai... csak győzze ember fia kifizetni :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52030) FehérHolló válasza szőröscica (#52028) üzenetére


FehérHolló
veterán

winnernél. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#52031) tildy válasza bobsys (#52027) üzenetére


tildy
nagyúr

Ingosagok nelkuli szinten benne vana berleti dijban emlekeim szerint, ingosagokra nincs.

IZe, elobb rosszult irtam : Nalunk gaz nincs, villany viz a kozos koltsegben, a kozos koltseg meg benne a berleti dijban.

A villanyt fizetjuk egyedul + council tax.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#52032) gzbotii válasza NoLF (#52002) üzenetére


gzbotii
veterán

Jaj ezt mennyit hallotam amikor Londonba metroztunk :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#52033) NoLF válasza gzbotii (#52032) üzenetére


NoLF
addikt

Londonba honnan lehet metrózni?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#52034) gzbotii válasza NoLF (#52033) üzenetére


gzbotii
veterán

London varosan belul, egyik pontbol a masikba, ugy ertettem :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#52035) NoLF válasza gzbotii (#52034) üzenetére


NoLF
addikt

tudom hogy úgy értetted, csak nem úgy írtad. fennkölt stílusommal le is reagáltam. tehát Londonban metróztatok ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#52036) fokukac válasza Winner_hun (#51671) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát ez a JAVA egy agyrém.

Nem csak a CIB-bel kellett ezt megcsinálni, hanem minden oldallal, amit használok, és van rajta java. Úgy mind stooq.com, budacash.hu (de ez egy dán bank szerveréről rajzolja a grafikont, szóval még azt is hozzá kellett adni)

agyrém.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#52037) Integra válasza fokukac (#52036) üzenetére


Integra
titán

elqurták a frissítést, majd a következőben remélhetőleg javítják.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52038) BlacKSouL válasza concret_hp (#51987) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem vagyok túl jó passzban. Ez lehet az oka.

Még nem döntöttem el, hogy bejárjak dolgozni, és lesz ami lesz, max kirúgnak(1 hónap felmondási) közben keresek melót persze, vagy menjek tartós betegállományba, és úgy keresgéljek melót? Ugyanis ha dolgozom, akkor egyfelől az iskola miatti kiesést, másfelől az interjúk miatti kiesést kompenzálnom kell, gyakrlatilag állandó 12 órázások. Ha viszont tartós bsz, akkor az alatt tudok menni iskolai elfoglaltságokra is, meg meló keresésre is több időm, energiám marad. Azonban ha lejár, akkor vagy így, vagy úgy de megszüntetődik a munkaviszony,.
Egy biztos, a tél eleji lökés után tegnap-ma eljött a pillanat, amikor az instant felmondás határán állok. De akkor inkább a fenti két verzió egyike. Az utóbbi pár hónapban olyan mértékűvé vált az idegeskedésem, a belső feszültségem, hogy ost kicsit kiborultam. Jelen pillanatban a regisztrált álláskeresői státusz is sokkal vonzóbb, mint akár egyetlen másodpervc a melóban. A decemberi szívritmuszavar is emiatt volt.
Holnap elvileg munkába kéne mennem, csütörtökön Vállalatgazdaságtan izsgát írok, pénteken anyagismeret szóbeli vizsga, hétfő EU ismeretek vizsga. Tudom, pusztuljak el hogy ezek a legnagyobb problémáim, de most sajnos pont ez van.

Szóval 6 év azonos helyen lévő munkaviszony után ismét a teljes bizonytalanság felé fordul a kormányrudam. Régen ez volt az alapszituáció, de 6 év alatt el lehet kényelmesedni. Most fura. De

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#52039) NoLF válasza BlacKSouL (#52038) üzenetére


NoLF
addikt

vállgazd lófyütty, anyagismeretet biztos tanultad úgyhogy nem lehet gond, euról fogalmam sincs... mondj fel, álláskeresési, aztán jótkívánok. ha betegállományban vagy és a cégből bárki elkap hogy vigyorogva mászkálsz jobbra-balra, megütheted a bokád csúnyán.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#52040) NoLF


NoLF
addikt

nehezen hiszem el, de mégis igaz lehet; 2 perc alatt belőttem szüleimnek a wifit, mely életem első próbálkozása volt. nyilván elég hülyebiztos a setup, de azért láttam én már karón varjút... :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#52041) parandroid válasza FehérHolló (#52023) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor gondolom, testvériesen leosztják majd a ház teljes fogyasztását lakásonként darabra, vagy négyzetméterre.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#52042) Integra


Integra
titán

nem vagyok agresszív fajta, de egy-egy taposó rúgást mellkasba azért kiosztanék ezeknek a csicskáknak.. szégyen

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52043) tbs válasza Integra (#52037) üzenetére


tbs
addikt

Nemnem. :N Az oracle kúrtatta el a javát. :K 1.7.0_51-től kötelező a jar manifest. Pl.

(#52044) FehérHolló válasza parandroid (#52041) üzenetére


FehérHolló
veterán

négyzetméterre.
mondjuk ez abból szempontból makes sense, hogy ha valaki kikapcsolja a fűtést, azt is a szomszédok fűtik fel. Ezt csináltam Pesten, és ezt csinálom most is. Nem szeretem a nagyon meleget. (Nem költséghatékonyságból.)

Skynet is real. It's called Google.

(#52045) neduddki válasza NoLF (#52040) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!

hajaj ha a targonca is igy muxene:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#52046) fokukac


fokukac
nagyúr

[sztereotípia-térképek :D]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#52047) FehérHolló válasza fokukac (#52046) üzenetére


FehérHolló
veterán

az osztrák az teljesen igaz

Skynet is real. It's called Google.

(#52048) concret_hp


concret_hp
addikt

akinek van cibnél mobiltokenje, hülye vagyok, vagy viszonylag rendszeresen ad olyan kódot, ami már volt :F

vagy fullba vagy sehogy :D

(#52049) tbs válasza concret_hp (#52048) üzenetére


tbs
addikt

Csak 1M variáció van, szóval ha sokszor nyomogatod, akkor persze, igazad lehet. ;]

(Inicializálástól függ, hogy mekkorát szór. Ez egy viszonylag "béna" típusú token. A lényege amúgy is a változás, nem a variációk száma. ;) )

(#52050) NoLF válasza neduddki (#52045) üzenetére


NoLF
addikt

rég ültem már a szamáron, de legjobb tudomásom szerint működik :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.