Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38551) Dylen válasza bandus (#38547) üzenetére


Dylen
aktív tag

Nekem az a 3 karos forgós jobban tetszik, biztonságosabb is. Épp ma jöttem a 4-6-on és hallottam hogy valaki mesélte, hogy őt összezárta és elég fájdalmas élmény volt.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38552) ToBeY válasza EQMontoya (#38550) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ismerős 2006-ban volt szóval lehet azóta fejlődött a rendszer.

(#38553) NoLF


NoLF
addikt

Visszanezve a hozzaszolasokat (az enyemeket is) vicces rajonni hogy milyen egy fura szerzet az emberi faj. Soha nem eleg, soha nem jo, mindig tobb kell, mindig jobb kell, s nalam nincs nagyobb isten a foldon. Fura ezt latni... Bezzeg ha nezegetsz egy hangyat orakon at, fel sem merul benned, hogy ok is igy elik az eletuket, vagy kb barmely mas eloleny. Nem tudom miert jott ki most ez belolem :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38554) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ezen behaltam:

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38555) fokukac válasza bandus (#38544) üzenetére


fokukac
nagyúr

gyere át pestre, és szállj fel valamelyik egyéb járatra. Javaslom a 2-es villamospótlót a legszutykosabb, legfüstösebb, nálam idősebb ikarusokkal, vagy a kétnaponta kigyulladó kék metrót...

béjdövéj, kilobbiztam magamnak egy mélygarázs beállót, szóval a fenti dolgokat remélem, lassan elfelehthetem :-)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38556) EQMontoya válasza fokukac (#38555) üzenetére


EQMontoya
veterán

béjdövéj, kilobbiztam magamnak egy mélygarázs beállót, szóval a fenti dolgokat remélem, lassan elfelehthetem :-) - Ez Kirgizisztántól Nyugatra belvárosi irodaházaknál alap dolog, mit kell ezen lobbizni?

Same rules apply!

(#38557) Tim82 válasza bandus (#38544) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem mindenki ilyen elégedett, mint te.

A kigyulladt oldalú szentendrei HÉV-en való utazásomat meg sem érdemes említenem, már majdnem tíz éve volt és csak régen ment kuriózum-számba. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38558) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hoy rugdosam tokon de nagyon aki az epson drivert fejleszti:- ((((

udv

neduddki

p.s. ha a temp nem az alapoertmezett akkor nem i ndul gyonyoruuuuuuuuuuu:- ((((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38559) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nézegettem neten födőnadrágot,mert kéne nyárra valami.Kicsit meglepődtem,hogy a normálisabbak 12-15k között mozognak..

(#38560) DeFranco válasza ToBeY (#38559) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Semmit nem szoktam kínaiból vásárolni (na jó, édes-savanyú csirkét esetleg) de a fürdőnadrág az pont az, amit igen. Soha nem volt még problémám vele, a méretét és a színét is tartja, és mivel rövid, ezért szellőzik is, nem aszalódsz bele mint amúgy a többi kínai göncbe.

(#38561) neduddki válasza DeFranco (#38560) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jahiogy eze esett le a farkad???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38562) DeFranco válasza neduddki (#38561) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen, igen :K gondolkodtam is, hogy ha már így alakult, akkor kompenzálásképpen veszek egy Hondát... :U

(#38563) EQMontoya válasza DeFranco (#38562) üzenetére


EQMontoya
veterán

BMW-t szoktak, nem?

Same rules apply!

(#38564) neduddki válasza DeFranco (#38562) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ahhoz feriember kell nem egy kinai uszogtjas:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38565) ToBeY válasza DeFranco (#38560) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lehet én is kinézek a helyi piacra inkább... Mert bár nagyon tetszenek a Hurley nadrágok, annyit biztosan nem fogok érte adni.

(#38566) DeFranco válasza neduddki (#38564) üzenetére


DeFranco
nagyúr

feriember, ugyan már, elég ha bakancsban nyomod a gázpedált meg rossz oldalra állsz a benzinkúton :DDD amúgy meg nesze neked JDM ;]

@EQMontoya: de akkor már dízelt, hadd kormoljon :DDD (amúgy túró a fületekbe, amióta megy a kormosdízel fud az autóstopicban, azóta annyi olajkályhát látok, hogy 95%-ban belső keringetésen közlekedek városban :D)

[ Szerkesztve ]

(#38567) tbs válasza DeFranco (#38566) üzenetére


tbs
addikt

Sajnos nem (alaptalan) fud... Csak páran szeretnék hogy az legyen...

szerk.: JDM -> :R Kell! :B

[ Szerkesztve ]

(#38568) DeFranco válasza tbs (#38567) üzenetére


DeFranco
nagyúr

rossz kifejezést használtam, amúgy félfud, mert nem minden dízel kormos

(de hirtelen ez ugrott be, mint a flame-nél enyhébb, de még kb. parttalan hosszas vitát kifejező szleng. my bad)

@neduddki: jó, majd hazamegyek, felveszem a kínai fürdőgatyám és pillepuffal meg sámlival játszok hondásat :K jajj de jó lesz :C

[ Szerkesztve ]

(#38569) neduddki válasza DeFranco (#38566) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat leht hogy inkabb ez valo Nled v. egy sdamli oszt brummogsz hozza:- )))

udv

neduddki

mod: leglabb mar atfut a valos otos elterzes.... beeeeeeeeeee

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38570) tbs válasza DeFranco (#38568) üzenetére


tbs
addikt

Nincs koromtalan dízel. Az az anyag égés közben kormol. Trükközni lehet max., de valahol megfizet érte mindenki. Jelen jórészben csak zsebbe nyúl. A jövő meg... Többek szerint bekaphattya! :DDD

(#38571) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

hasznosbzmeg.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#38572) neduddki válasza tbs (#38570) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

benzinnwek is megvana maga emissioja ehhh nem jo ez sehogy sem:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38573) DeFranco válasza tbs (#38570) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem értek hozzá, amit én kormolás alatt értettem, az az, hogy gázadásra kijön egy csomagtartónyi dementor a kipufogóból, én meg szagoljam.

A benzindízel vitába pedig nem szeretnék semmilyen szinten belefolyni mert sem szakmai alapom, sem álláspontom nincs hozzá. Én szeretem a benzinest, ha lehet azt választom, de ez kb. hallomáson alapuló információk alapján hozott döntés, így meg sem próbálom védeni.

(#38574) EQMontoya válasza neduddki (#38572) üzenetére


EQMontoya
veterán

NOx, persze, de az kevesse tunik karosnak, mint a korom.

Same rules apply!

(#38575) Integra válasza EQMontoya (#38538) üzenetére


Integra
titán

természetesen ez vállalat függő, melyiknek milyen az infrastruktúrája, milyenek a fejlesztései ezen a téren, vagy milyen beszállítóval dolgozik. azért ezt globálisan egységesen megcsinálni nem kis feladat és pénz. látok katasztrofális megoldást és látok nagyon tetszetőset is. de nem mindenkinek vannak dollár százmilliói eltapsolni erre. a nagyobb szívások, az idegesítő dolgok inkább azok a kódváltoztatások, amiket már eleve csak akkor tudsz elérni, ha többszörösen azonosítottad magad, mire bent vagy a belső hálón. általábban 3dr party szoftverek és persze, hogy 30 naponta kell cserélni ott is.. :)) de ha az én cégem lenne, ugyanezt csinálnám. aki ezt nem tartja be, azzal a cég azonnal bontja a munkaszerződést. itt nem ismernek kegyelmet.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38576) tbs válasza neduddki (#38572) üzenetére


tbs
addikt

+Frankó:

A dízel 2 jósága, ami durván megkülönbözteti a benzintől: magasabb energiasűrűségű a molekula ezért a gázolaj égése gyorsabb és magasabb hőmérsékletű, mint a benziné. A magasabb hőmérséklet okozza, hogy bőven keletkeznek a nitrogén-oxidok, amik ha vízzel futnak össze (pl. a nyálkahártyán) salétromsavvá válnak. Icipicit irritatív, nem tesz túl jót pl. a tüdőnek. A gyorsabb égés következménye, hogy irgalmatlanul nehéz elérni, hogy minden részecskéje tökéletesen elégjen, ezért bőven van olyan égési folyamat a hengerben, aminek a végeredménye puszta szén. Korom. Aminek a jól látható részét (dementorok :DDD ) ügyesen ki tudják szűrni, a sokkal veszélyesebb, leülepedésre képtelen szén "aeroszol"-t meg kiengedik - mert nem látszik...

A benzin égésekor 2-3 nagyságrenddel kevesebb nitrogén-oxid és korom keletkezik. 1 ultramodern dízelautó kibocsájtása ekvivalens ~20+ kőkori Ladáéval... (Nem CO2, mielőtt ez jönne. Nem a CO2 a gond, olyan én is szuszogok kifelé... :D )

Pusztuljon a sok b..i dízeles..! ;] :DDD

(#38577) DeFranco válasza tbs (#38576) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jajjmicsinyátam anyám add el a házat... ;]

@Viszlát: szervusz Viszlátb... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38578) Viszlát válasza DeFranco (#38562) üzenetére


Viszlát
addikt

x2

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38579) tbs válasza EQMontoya (#38574) üzenetére


tbs
addikt

Káros az is, de az régen rossz, ha egy benzines NOx-ot lehel. Nem olyan magas az égési hőmérséklet. Ha mégis, akkor ott keverékképzési gond lesz. :K

(#38580) tbs válasza DeFranco (#38577) üzenetére


tbs
addikt

Imádom a témát. :DDD ;]

Viszlát: üss bébi..! :B

(#38581) concret_hp


concret_hp
addikt

na aki a hideg időre panaszkodott, az remélem most örül :DDD

15K-s fürdőgatya mit tud, úszik helyetted? :P

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38582) DeFranco válasza concret_hp (#38581) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ki van tömve elöl ;]

(#38583) BlacKSouL válasza concret_hp (#38581) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hála a magasságosnak jó idő van végre. :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#38584) Joker88


Joker88
őstag

Az egyik hazai banknál tudnak valamit.. nézzétek a dátumokat :DD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#38585) Viszlát


Viszlát
addikt

Az előbb inkognitó ablakban beléptem a Ryanair online check-in oldalára és töltögetés közben felugrott (merugye nem mennek a bővítmények) egy - a meglepően pink ánuszát meglehetősen alaposan vizsgáló - nagyon meztelen néni. Ki érti ezt...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38586) EQMontoya válasza Integra (#38575) üzenetére


EQMontoya
veterán

Persze, lehet ezt esszeruen is csinalni. En viszont elsokent azt az IT-s rugnam ki, aki 2013-ban nem tud normalisan megcsinalni egy SSO-t.

Same rules apply!

(#38587) emvy válasza EQMontoya (#38586) üzenetére


emvy
nagyúr

Normalis helyeken regesreg nem hasznalnak mar gyakran valtoztatando jelszot, hiszen az az esetek 99%-aban massziv password reuse-hoz vezet (jelszo1, jelszo2, jelszo3...). Az RSA-token + jelszo altalaban elegendo szokott lenni, de valojaban az igazan kritikus feladatkoroknel nincs mas ut, mint bizni az alkalmazottakban. Sajnos ez van. Aki ert a rendszerekhez, az ugyis atverekszi magat a korlatozasokon, ha nagyon akarja -- azt kell megoldani, hogy ne akarja.

while (!sleep) sheep++;

(#38588) tbs válasza EQMontoya (#38586) üzenetére


tbs
addikt

A win kerberosa elég beteg, ha itt-ott félreklikkelnek a certified ms izék. Úgy meg elég körülményes összelőni a dc-vel egy-egy java-s as-t... Szóval könnyű mondani, csinálni meg nagyon nemtrivia - főleg az ms/oracle miatt.

Emvy: :K, pedig elég lenne csak a min. hosszot beállítani (mondjuk) 22-re... :DDD

(#38589) Tim82 válasza tbs (#38588) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Mindenre van egy xkcd."

emvy: "you've already memorized it". :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38590) emvy válasza Tim82 (#38589) üzenetére


emvy
nagyúr

Anelkul, hogy rakattintanek, biztos vagyok benne, hogy ez a CorrectHorseBatteryStaple. :)

while (!sleep) sheep++;

(#38591) EQMontoya válasza emvy (#38587) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1.

Illetve tbs-nek is: ha egy nagy cegnel az alkalmazottaknak kulonbozo rendszerekhez kulonbozo jelszavai vannak, akkor ott bizony valaki gozmozdony. Elhiszem, hogy nem egyszeru, de az meg massziv dilettantizmus, mikor egy ember egy cegnel 3+ user/pass parost hasznal.

Same rules apply!

(#38592) tbs válasza Tim82 (#38589) üzenetére


tbs
addikt

:K

(#38593) fokukac


fokukac
nagyúr

na háj!
egy picit kiteszem a lábam otthonról, és látom, hogy egyből kaptunk pár új adót a simplicity jegyében.
lehet, hogy tényleg nem kéne hazamenni...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38594) Tim82 válasza fokukac (#38593) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te most telefonról pötyögsz Londonban, vagy laptopról? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38595) fokukac válasza Tim82 (#38594) üzenetére


fokukac
nagyúr

Most épp' laptopról.
De amúgy telefonról szoktam.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38596) concret_hp válasza fokukac (#38593) üzenetére


concret_hp
addikt

nem lettek új adók, csak a régi okosságokat emelték ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38597) NoLF


NoLF
addikt

Edifier HCS-2330 for prezident :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38598) Tothgera30 válasza NoLF (#38597) üzenetére


Tothgera30
Ármester

R1900TII és nincs több kérdésem :P .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38599) NoLF válasza Tothgera30 (#38598) üzenetére


NoLF
addikt

kellett egy kis extra basszus, valamit ez volt raktáron és akciós is volt, más érvem nincs :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38600) Tothgera30 válasza NoLF (#38599) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Gyenge érvek, én HF200A-t cseréltem 1900TII-re, nem, bántam meg, de a Geniust is sajnálom eladni, annyira szépen szól az is. 2.1-esektől meg óvjon az ég, minőségi zenehallgatásra nem igazán jók, kivéve ha sok-sok pénzt invesztál bele az ember, viszont mozifeelinget adja, ha filmezel.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.