Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37901) Tim82 válasza fokukac (#37900) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egy lakásban sem fértek meg, szerinted miért váltak el és miért keresek külön-külön mindkettejüknek gépet? ;) (De ezt amúgy írtam is az alapfelvetésben.)

Ja, mindkettejüknél jobbnál jobb CRT TV-k vannak, kifejezetten erre találták fel őket. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37902) venember83 válasza Tim82 (#37898) üzenetére


venember83
nagyúr

Javaskukac?

(#37903) bobsys válasza 7 (#37899) üzenetére


bobsys
addikt

:P

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37904) Tim82 válasza venember83 (#37902) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor már legyen inkább csali. "Főnök, kapás van!"

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37905) tildy válasza fokukac (#37900) üzenetére


tildy
nagyúr

Jo, de nalunk egy Samsung UE40D6100 teljesit szolgalatot. ( 200hz-es frissitessel)
Nagyon jo rajta szamitogepezni, anyuek at is szoktak a kis monitorrol. ( na es itt b.szott volna be , ha plazma lett volna veve)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37906) fokukac válasza Tim82 (#37904) üzenetére


fokukac
nagyúr

főnök, backup6ja..! :P

Tildy: jó az.
a plazma meg nem erre való, bár ismerek olyat, aki monitorként használta, 1 perces képernyővédővel, gond nélkül. A plazma mozgóképre való, és ott szanaszét alázza az lcd-ket, lehet az akár 200 hz-es is. Istenem, a marketing... :-)
az edge ledes tévék homogenitásáról meg szót se ejtsünk. :-)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37907) bobsys válasza fokukac (#37906) üzenetére


bobsys
addikt

Miota megvettuk a plazmat, LCDt soha tobbe ha nem muszaj

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37908) fokukac


fokukac
nagyúr

Angolosok!
Van olyan kifejezés, hogy "human traffic", aminek nem emberkereskedelem/csempészet a jelentése, hanem közlekedésre használják?

Mert a Kossuth tér felújítóinak így sikerült lefordítaniuk azt, hogy "személyforgalom"... :D

Csak én érzem úgy, hogy ez gáz, ráadásul pont a Parlamenttel szemben?
human trafficking

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37909) Viszlát válasza fokukac (#37908) üzenetére


Viszlát
addikt

A load traffic se gyenge. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37910) bandus válasza fokukac (#37908) üzenetére


bandus
veterán

írd meg nekik a képen látható honlapra :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37911) EQMontoya válasza Viszlát (#37909) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hát jah, ez nagyon kemény. :D

Same rules apply!

(#37912) bobsys


bobsys
addikt

Nem ertitek, ez az uj NECSECS (Nemzeti EmberCSempeszet Elleni CSoport) akcio, igy konnyitik meg a TEK munkajat akik a sarkon varnak, hogy ervenyesitsek Magyarorszag torvenyet a becstelen es a hanyatlo nyugattol megszedult embereken

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37913) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Az előbb kiadtam a következő instrukciót: "szagold meg, és ha zöld....". Lehet, le kéne jönni az LSD-ről. :D

Same rules apply!

(#37914) fokukac


fokukac
nagyúr

látom, mindenkinek tetszik az embercsempszet :D

na, más.
mai kiakadásom: mi az, hogy a kindle edition drágább, mint a ponyva?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37915) bobsys válasza fokukac (#37914) üzenetére


bobsys
addikt

nem eloszor latok ilyet

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37916) Dylen


Dylen
aktív tag

Tudnátok mondani olyan szórakozóhelyet, ahová nagyobb társaság, mondjuk 20 fő is be tud ülni este kb 7-8 körül, majd később zene is van és lehet táncolni? :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#37917) Viszlát válasza fokukac (#37914) üzenetére


Viszlát
addikt

Hja, elnevetgélünk, de valójában ez baromi siralmas. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37918) AMD Power


AMD Power
titán

Jó estét.... :)

Mi van akkor ha valaki munkanélküli segély ideje alatt szül meg egy gyereket? Az is bejelentett "munkaviszony" nem?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37919) bandus válasza AMD Power (#37918) üzenetére


bandus
veterán

miért lenne?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37920) AMD Power válasza bandus (#37919) üzenetére


AMD Power
titán

Neten azt írják.. de gondoltam hátha itt okosabb valaki.

És amúgy beszámítják a nyugdíjba , év végén a adóbevallásnál is mivel adózol utána.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37921) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ej, holnap kerítéscsinálás. Remélem nem fog esni az eső, akkor tudjuk csinálni, holnap este meg még bele kellene tenni az új CPU-t a laposba, most is itt nézegetem "drágaszágot". Másnap meg munka, bár legalább azt néha szeretem csinálni, csak fárasztó.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37922) EQMontoya válasza Tothgera30 (#37921) üzenetére


EQMontoya
veterán

A poszt írásának ideje alatt kb. betehetted volna. :D

Same rules apply!

(#37923) tildy válasza bobsys (#37907) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat mi az ittenivel kisse mellenyultunk, nodehat olcso volt (UE40EH5000, ledes, valami £272, kb 94 E ft volt ), tvzni oke, xbozhoz/szamitogephez nem annyira, mert utanhuz, foleg szurkenel latszik.

Apukamet elfogadnam, plazmara meg nem vagyom. A mi celjainknak nem felel meg. ( nem fogunk folyamatosan csatornat valtogatni, vagy hasonlo)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37924) bandus


bandus
veterán

felteszem itt is a kérdést a sok IT gurunak :D

van X sornyi adatom excelben, és azt akarom, hogy valami legördülő lista segítségével mindig csak az épp kiválasztott sort használja fel egy képletben. legördülő listát tudok csinálni, de azzal ugye alapból oszlop értékek között lehet válogatni, nekem meg egész sorok kellenének. ötlet? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37925) FehérHolló válasza bandus (#37924) üzenetére


FehérHolló
veterán

Sor végére egy cella, ami kiszámolja neked?

Skynet is real. It's called Google.

(#37926) bandus válasza FehérHolló (#37925) üzenetére


bandus
veterán

nemjónemjó.
van x sornyi adat, árakkal.
alatta egy sorban mennyiségekkel.
ez alatt pedig még egy sor, ami a kettő szorzatát tartalmazza, vagyis a teljes költséget. és azt szeretném, hogy a teljes költség képletében mindig az x adatsorból az éppen kiválasztottal számolja az összköltséget nekem a program. az oszlopok meg az éveket jelölik, ilyen üzleti terv féleséget próbálok kreálni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37927) neduddki válasza bandus (#37926) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

minde sor ele egy azonosito es utanna fselect

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37928) bandus válasza neduddki (#37927) üzenetére


bandus
veterán

nehogymár ne legyen valami elegánsabb megoldás :) azaz egy legördülő hülyeségből kiválasztok egy elnevezést, vagy akármit, és e szerint változnak mondjuk a sorban található értékek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37929) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

HELP!

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#37930) FehérHolló válasza Brown ügynök (#37929) üzenetére


FehérHolló
veterán

5-6 ezer pénzért kicserélik microsimre számtartással.

Küldeném mindenkinek, aki szereti: [link]

ÉKE

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37931) Tim82


Tim82
nagyúr

De erőfeszítései ellenére a gyártók és a marketingesek számítógép és a kapcsolódó szoftver nem tesz ígéretet ugrások a termelékenység. Operációs rendszerek x86 rendszerek fejlődnek, hanem bomlik egy kísérlete, hogy "erősebb" hardver.

Imádom a Google Translate-t. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37932) parandroid válasza FehérHolló (#37930) üzenetére


parandroid
nagyúr

Most cseréltettük ki Katica SIM-kártyáját microSIMre. Azonnal cserélték, fél órán belül aktív volt az új kártya, természetesen a szám sem változott. Fel sem merült, hogy fizetni kelljen érte, de mondjuk ez itt egy másik ország. Nem mintha én otthon nem borítanám rájuk az asztalt, ha ezrt pénzt mernek kérni, különösen, ha egy olyan telefonhoz adnak normál SIM-et, amihez microSim kell.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37933) bandus válasza neduddki (#37927) üzenetére


bandus
veterán

ez Önnek is szól [link] megkövetem magam

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37934) Winner_hun válasza neduddki (#37927) üzenetére


Winner_hun
félisten

4 db új porlasztócsúcsból 2 gyárilag rossz. Szerinted?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37935) EQMontoya válasza Winner_hun (#37934) üzenetére


EQMontoya
veterán

Járjon diesellel nagyanyám. :D Gondolom, utángányolt utángyártott.

Same rules apply!

(#37936) neduddki válasza Winner_hun (#37934) üzenetére


neduddki
nagyúr

hI!

B!+, de most ma csak jo lesz

udv

neduddki

mod: bandus: aki nem esmeri az fkerest ugye....

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37937) bandus válasza neduddki (#37936) üzenetére


bandus
veterán

azé' ezt kikérem magamnak :o ezt azért ismerem, csak azthittem van még egyszerűbb :P

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37938) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Újra lehet telepíteni úgy a Win7-et,hogy a programok és a beállítások is megmaradjanak?

(#37939) EQMontoya válasza ToBeY (#37938) üzenetére


EQMontoya
veterán

Van valami helyreállítás funkciója, ami sok dolgot rendbe rak, de nem telepít újra. Ha ténylegesen újratelepíteni szeretnél, akkor nem oldható meg.

Same rules apply!

(#37940) Winner_hun válasza neduddki (#37936) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hát, van még kérdéses alkatrace...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37941) pohár


pohár
félisten

ez jó lett :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37942) Tothgera30 válasza EQMontoya (#37922) üzenetére


Tothgera30
Ármester

ProBookot nem könnyű szétkapni, azóta már benne van :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37943) EQMontoya válasza Tothgera30 (#37942) üzenetére


EQMontoya
veterán

Múltkor kijelzőt cseréltem egy Asus F9-ben, az azért húzósabb művelet. ;) Egy óra alatt az is megvolt.

Same rules apply!

(#37944) Tothgera30 válasza EQMontoya (#37943) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Itt csak a netes videókkal ment el az idő inkább. De azért nem volt nehéz kicserélni, csak többet bontottam szét mint kellett volna, közben meg 4 csavar, billentyűzet, 3-4 patent, és már hozzáfér az ember.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37945) tildy


tildy
nagyúr

A legtobb kozonsegszavazattal automatikusan dontos lett Szucs Zoltan es csapata, az Attraction a Britain's got talentben.
Nagy gratula nekik, imadjak oket az itteniek. Persze vannak hangok, hogy egy brit "sztarkeresoben" mt keres egy magyar csapat, de elenyeszo kisebbseg.

Egyszeruen lenyugoz az itteniek mentalitasa .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37946) Tim82 válasza EQMontoya (#37943) üzenetére


Tim82
nagyúr

Múltkor részekből raktam össze egy Thinkpad Z61p-t (= alaplap és kijelző csere, le kellett bontani teljesen ehhez). Most ezen gépelek, meg játszom rajta SW:TOR-t. Kijelző- és zsanércserére, plusz mobilnet modem, antenna és LED faceplate betételére vár nálam egy X61 tablet, ha ráveszem magam, holnap meg is lesz. Én nyertem? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37947) fokukac válasza Tim82 (#37946) üzenetére


fokukac
nagyúr

ebből is látszik, milyen integratív személyiség vagy
:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37948) Tim82 válasza fokukac (#37947) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha dicsérnek, elpirulok. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37949) bobsys


bobsys
addikt

Elkezdtem nezni a The Wire sorozatot. Jol sikerult sorozat gaborbol szomszedjairol ;]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37950) Viszlát válasza Tim82 (#37946) üzenetére


Viszlát
addikt

Én tegnap kicseréltem a memóriákat meg a vinyót egy T60-ban, szerintem én nyertem. :P

Amúgy még mindig hatalmas királyság 14 colon az 1400x1050-es felbontás, mattosan. Kész felüdülés az 1280x800-as (15.4") sminkelős után...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.