Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37201) Tim82 válasza bobsys (#37200) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez, amit műveltek, durva nagy parajság.

Londonban mi meg utolsó reggel leadtuk a kulcsokat - majd még behoztuk az üveges tejét a bejárati ajtó elől a szállásadónknak, ha már úgyis arra megyünk, ne neki kelljen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37202) bandus válasza bobsys (#37200) üzenetére


bandus
veterán

meg...

az embereknek meg külön gratulálok, azonnal aknamezőre zavarnám őket...

más, aki még nem próbálta, egye egyet a vapianoban. mostanában egész sokszor járunk oda, és mindig nagyon tuti tésztát sikerült ennem :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37203) EQMontoya válasza bobsys (#37200) üzenetére


EQMontoya
veterán

Aztaq... Erre mi motivál valakit? Mekkora pondró az ilyen...

Same rules apply!

(#37204) concret_hp válasza bobsys (#37200) üzenetére


concret_hp
addikt

én úgy vagyok vele, hogy leginkább senkinek nem segítek lassan (minimális kivételtől eltekintve). pont az ilyenek miatt, ha valaki emiatt suttyónak tart, azt meg pont leszarom. az esetek túlnyomó részében jobban jártam volna, ha inkább nem tudok semmit, nem ismerek senkit, nem értek semmihez :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37205) gaborbol válasza bobsys (#37200) üzenetére


gaborbol
őstag

Nem semi... :(((

(#37206) ClayMore válasza bobsys (#37200) üzenetére


ClayMore
aktív tag

jó tanulólecke volt. azért sajnálom h ilyeneknek ugyan az az ID-je van mint nekem.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#37207) Viszlát válasza bobsys (#37200) üzenetére


Viszlát
addikt

Lohaggyon meg az ilyen.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37208) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Előbb a PH-n szembejött velem egy pop up reklám,ez már kicsit zavaró nekem. :U

[ Szerkesztve ]

(#37209) ClayMore válasza ToBeY (#37208) üzenetére


ClayMore
aktív tag

úgyszintén.

nézem...rossz oldalt írtam be? mi ez a Zindex?

nem. ez biza a PH :(

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#37210) bandus válasza ClayMore (#37209) üzenetére


bandus
veterán

sajnos a lelkes fórumozók hozzászólásai nehezen termelnek bevételt :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37211) DeFranco válasza bandus (#37210) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudod mi termelne bevételt? a fizetős hardverapró meg a klubtagság... hány éve igérgetik?

ki van kapcsolva az adblock szolidaritásból, de így is a LO felületet használom, mert a PH-s kiveri a szemem sokszor

[ Szerkesztve ]

(#37212) EQMontoya válasza DeFranco (#37211) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hardverapron a bazarosok igy is fizetnek, es nem kis penzt. Meg a fooldalon is lapatolni lehet a reklamot. Nincs azert itt akkora csorosag. De Parcirol tudjuk, hogy erkolcsileg flexibilis egyebkent is, tehat nem kell fennakadi nehany reklamon. :D

Same rules apply!

(#37213) DeFranco válasza EQMontoya (#37212) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó, hát én is végignéztem az ebeszámolón az éves beszámolókat, amikor ment a "you don't understand i'm poor sick and hungry" móka, láttam csodákat ;]

bár állítólag a bazárbevétel nagyon vékony, ha megnézem, hogy mennyien bazároznak, és ebből mennyi fizet, akkor meg is értem

a klubtagságot személyesen nagyon várom a beígért extra funkciók miatt, különös tekintettel az ignore gombra, a fizetős apró meg jó lenne némileg tizedelni azt a mélyűri sötétséget amibe néha belefutok ha kilépek a komfortzónámból

[ Szerkesztve ]

(#37214) EQMontoya válasza DeFranco (#37213) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ismerek egy regi bazarost, aki pedig pont arra panaszkodott, hogy hiaba fizeti a kiemelest - ami azert nem kis penz - ritkan jelenik meg, mert a kb. 5 kiemelt helyre voltak mondjuk 20-an.

Same rules apply!

(#37215) fokukac válasza ClayMore (#37209) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem lassan minden második klikkelésnél feljön egy ablak a mobilomon, amelyben az ipsos kutatni akar valamit.
már nagyon a bögyömben van, mert értékes 10 mp-t vesz el az életemből, és az adatkeretemet is fogyasztja...

Montoya: Nehéz dolog ez a kiemelés. Ha mindenki ki akarja magát emelni, akkor az lesz, mint a használtautón, hogy az első két oldal a kiemelt hirdetés...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37216) Tim82 válasza fokukac (#37215) üzenetére


Tim82
nagyúr

Arról nem is beszélve, hogy PH! alól érve el a fórumot, érintőképernyőn rohadtul könnyű mindig az épp aktuális, sunyi módon a fórumhozzászólások "alá" betett hirdetésre bökni. Nyilván nem szándékosan van úgy. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37217) EQMontoya válasza fokukac (#37215) üzenetére


EQMontoya
veterán

Megfelelo arat kell ra szadbni. Marshall-kereszt, ugye. Nem olyan bonyolult dolog. :)

Same rules apply!

(#37218) Viszlát válasza fokukac (#37215) üzenetére


Viszlát
addikt

Én már ráadásul meg is csináltam, abban bízva, hogy akkor megszabadulok ettől, de neem, ugyanúgy jött továbbra is. Úgyhogy felkerült az adblock... :U

(#37213) DeFranco: +1 a klubtagságos témára.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37219) FehérHolló válasza DeFranco (#37213) üzenetére


FehérHolló
veterán

Erről a klubtagságról hol volt szó? :)

Nálam nincs szolidaritás. Ha valami irritál, teszek ellene.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37220) DeFranco válasza FehérHolló (#37219) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Talán a javítsuk a prohardvert topicban.

Engem nem zavar adblock nélkül sem, nem futok bele most semmibe, de ha belefutnék, vagy fogná a gépem, nálam is felkerülne. Így szól az üzlet. Ha jó a szolgáltatás, hajlandó vagyok elviselni a reklámokat, amíg nem zavarnak.

(amúgy mindenhol máshol természetesen fut az adblock, az indexet meg sem ismerem nélküle)

(#37221) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Lehet én is felteszek egy adblock-ot ha már mindenki használja.

(#37222) fokukac válasza Viszlát (#37218) üzenetére


fokukac
nagyúr

Opera mobile-ra is van adblock?
Mert ez engem már rohadtul irritál.
Régi mobilon eléggé belassítja a dolgokat.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37223) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Engem főleg csak a kétoldalt látható színes, szagos, hangos, harsány, villogó, és a képtől lefelé több oldalon keresztül lenyúló reklámok zavarnak a munkahelyen, mivel az ajtónak háttal ülök...Ahova ha véletlenül mint "üres" területre kattintok, máris egy újabb, színes, szagos, hangos, harsány, villogó oldalon találom magam.
A legutálatosabb, leggusztustalanabb dolognak tartom, ha egy üresnek látszó terület valójában egy trigger, ami mögött reklámok laknak. (mod: ez nem is itt a legjellemzőbb, csak előfordult már többször)

Persze milyen legyen egy reklám...szerintem mondjuk láthatatlan...

Szóval nem az oldalt, vagy a fórumot kritizálom, és csak mértékkel használok addonokat, de ez csapkodásra szokott sarkallni.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37224) parandroid válasza BlacKSouL (#37223) üzenetére


parandroid
nagyúr

Egyrészt ügyesen kell méretezni az ablakot, és enm teljes képernyőn netezni, másrészt nem szabad telepíteni a flash playert, és egyrészt elképesztő módon felgyorsul a böngészés, másrészt megúszol egy csomó mindent. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37225) BlacKSouL válasza parandroid (#37224) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az a nagy helyzet, hogy hosszú évek (5) óta bárhol bárkinek bármilyen FF-t telepítek, az első két addon az ABP és a Flashblock. Tehát a Fplayer fent van, mert sokszor kell, de alapból blokkolja a Flashblock, kattintásra tölt csak be.
Viszont van ami ezeken is keresztülverekszi magát. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37226) fokukac válasza BlacKSouL (#37225) üzenetére


fokukac
nagyúr

netezz pivot módban, úgy alig látszik :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37227) BlacKSouL válasza fokukac (#37226) üzenetére


BlacKSouL
addikt

HP Probook-al ez inkább kényelmetlen lenne, mint vicces :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37228) tildy válasza Viszlát (#37218) üzenetére


tildy
nagyúr

nekem logout alol nulla problemam van:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37229) tildy válasza bobsys (#37200) üzenetére


tildy
nagyúr

Az kemeny.
Nalunk 1 hetig vendegsegben lehet barmely topiklako, de azert ha tobbet akar lenni, elvaras a hazimunkaba besegites.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37230) bandus


bandus
veterán

vmiert meghulyult a ph mobil alol

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37231) bandus


bandus
veterán

mi a bánatért nem engedi be a hsz-em a ph? a kapott adatok révénytelenek... wtf??

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37232) Winner_hun válasza bandus (#37231) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tiltott szót akarsz írni, pl. üdülési csekk

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37233) bandus válasza bandus (#37230) üzenetére


bandus
veterán

nos, nagy nehezen beszenvedtem a mai sztorimat mobillal, és sehogyan sem akarta elküldeni.

szóval du. orvoshoz kellett mennem, de túl hamar odaértem, és volt még egy csomó várakozási idő, szóval beültem a közelben lévő déryné bisztróba, és kértem egy limonádét. csak hát fizetéskor nem sikerült megtalálni a pénztárcám, ekkor realizálódott, hogy ezt bizony a munkahelyen hagytam... bözsikét pedig sehogysem akartak elfogadni. mindegy, megegyeztünk a letétben, ami a napszemüvegem volt. i

rány a doki a megbeszélt időpontban, rögtön ezzel kezdtem, hogy szívesen visszajövök máskor, mert fizetni azt nem tudok. nagy meglepetésemre nem szórakozott, csináljuk meg a dolgot, majd kifizetem ha legközelebb erre járok, meg is lepődtem rajta :) kicsit vicces, hogy ezt így elengedték bemondásra (8k), de egy 1k-s limonádéért meg ott tartották a napszemüvegem... ennek ellenére mindenkinek ajánlom, nagyon tuti hely :)

mindegy is, a doki után jött a nehezebbik része, mert, hogy visszajussak az irodába metróznom is kellett. egy idős jegyellenőrnek előadtam a problémám, aki nagyon készségesnek tűnt, és engedett is volna le a metróba, amikor odaugrott a fiatal suhanc gyerek, kérdezvén, hogy mi a probléma? neki is elsírtam a dolgot, amire a reakciója az volt, ha most nagyon lenne, akkor idehívná a nem messze álló rendőröket, hogy igazoltassanak, mert nincs nálam semmi irat. ekkor megfordult a fejemben, hogy lerúgom a mozgólépcsőn :) meg még azt is hozzátette, hogy ha ő otthon hagyná a vagyonőr igazolványát, akkor azonnal kirúgnák, mit képzelek magamról, hogy iratok nélkül akarok metrózni...

aztán végül leengedtek nagy nehezen. a metrón leszólítottam két igen csinos lányt, akik rettenetesen kedvesek voltak, de segíteni nem tudtak, egy srácot, valamint két párt, akik közül a másodikkal sikerült elbizniszelnem egy vonaljegyet egy bözsike utalványra, így a héven már biztoságosan roboghattam a tárcámig :) amit egyébként azért felejthettem ott, mert egy kollégám felajánlotta, hogy ha azonnal kész vagyok, akkor elvisz kocsival, és a nagy sietségben a tárcát meg elfelejtettem eltenni. aztán kiszabadítottam a szemüvegem, kifizettem a dokit, és végre itthon, már csak kaját kell rendelnem, de borravalót nem fogok tudni adni, mert az asszony elvitte minden kp-m :D

köszi winner :R ilyen faszságot, hogy azt aztán miért nem lehet leírni? :F ki találta ezt ki.. és te miért tudod? :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37234) Winner_hun válasza bandus (#37233) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert tilos az adásvételük és az aprón sokan hirdették. Vagy mi. Mert tudom:P

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37235) EQMontoya válasza bandus (#37233) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azzigen. Jól megszivattad magad, gratula! :R Ezért tartom a kotont pénztárcámat a kocsiban. :D

Same rules apply!

(#37236) bandus válasza EQMontoya (#37235) üzenetére


bandus
veterán

hehe :D

mostantól táskába tartalék ezres bekészítve :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37237) bandus


bandus
veterán

durva, ez a bs jegy, hogy mit meg nem tesznek érte az emberek..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37238) Viszlát válasza bandus (#37233) üzenetére


Viszlát
addikt

de egy 1k-s limonádéért meg ott tartották a napszemüvegem...

Nyugtass meg, hogy túloztál... :Y

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37239) bandus válasza Viszlát (#37238) üzenetére


bandus
veterán

túloztam, csak 850 volt :D okéoké, én is tudom, hogy sok :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37240) Viszlát válasza bandus (#37239) üzenetére


Viszlát
addikt

Atyaég. Citromfát is adtak mellé ajándékba?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37241) DeFranco válasza Viszlát (#37240) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vannak ilyen trendi helyek, ahol a limonádé másfélszer annyiba kerül, mint a sör. a csajoknak fancy, isszák mint a göndény, és úgy is a pasi fizet. ki van ez találva.

(#37242) concret_hp válasza bandus (#37239) üzenetére


concret_hp
addikt

legalább 1 fél literes votl ez vagy 2 deci? :D
amúgy vágom, hoyg felkapott hely, meg dícsérik meg minden, de van 1 szint, amit nem vagyok hajalndó kifizetni :D

btw a közgázegyetem környékén mondhatna valaki valami normális helyet, mert ma is 400 volt egy sör egy nem olyan jó helyen (bár itt inkább a nem olyan jó hely ami nem tetszik)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37243) bandus válasza DeFranco (#37241) üzenetére


bandus
veterán

nem mondanám annyira kifejezetten trendi helynek, inkább igényes, minőségi bisztrónak :) [link]

de kb mióta ide járok egyetemre, azóta szemeztem vele, hogy egyszer kipróbálok itt valamit, most volt fél órám és erre esett a választás :) de jövőhéten szerintem elhozom az asszonyt is kajálni ide, mert nagyon szimpatikus hely. szóval vagy ez lesz, vagy pedig a legjobb vidéki étterem :)

hp: azért 5 év rákészülsé után aztmondom, hogy belefér :D a corvinus környéki helyek, a ráday utcával meg nem épp az olcsóságukról híresek, nem is tudnék ott hirtelen színvonalasabb kocsmát mondani, normális árakkal. jah, és azért fél liter volt, igen :)

amit én szeretek az a madách téren a castro bistro, 47-49-es vili, az árak sem olyan vészesek amennyire emlékszem, télen voltam ott utoljára.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37244) Viszlát válasza DeFranco (#37241) üzenetére


Viszlát
addikt

Nálam eddig az Intercontinental volt az über, jó 10 éve egyszer ott voltunk céges konferencián és a kolléganőm kért egy eszpresszót, még viccelődtem is vele, hogy biztos drága lesz mert cirádás betűkkel kiírták, hogy olasz. Aszonta, egyszer kibír 3-400 forintot egy kávéért, de nem volt őszinte a mosolya, amikor a csaj 950-et kért végül.

De a 850-es limonádé ezt most letaszította a trónról...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37245) bandus válasza Viszlát (#37244) üzenetére


bandus
veterán

jah, hát azért a kettő teljesen más kategória. egy barátom összehaverkodott egy itteni munkán dolgozó GE-s mérnökkel, és együtt piáltak az intercontinentalban, akkor 1600-ért mérték a kis üveges drehert... :) szóvl az az irreális szerintem, ez nálam még egyszer kétszer belefér.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37246) Viszlát válasza bandus (#37245) üzenetére


Viszlát
addikt

Hidd el nekem, hogy 850 forint egy limonádéért legalább annyira irreális mint 1600 egy üveg sörért. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37247) concret_hp válasza Viszlát (#37246) üzenetére


concret_hp
addikt

ha mind2 a tűréshatár felett van, akkor nem qrvára mindegy, hogy melyik az irreálisabb? :D

gondolkodom a legirreálisabbal, amivel találkoztam, de nem jut eszembe semmi :U sztem ilyen 800 körüli sör volt a max itthon.

#37248: nekem az egész napom 1 kabaré volt kb. :D 5-6 epizóddal kb. :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37248) Viszlát válasza concret_hp (#37247) üzenetére


Viszlát
addikt

Jóvanna, kicsit sok volt ez egy estére, ez a Sanyi gyerek meg rögtön utána az egykás limonádé... :U

Mondjuk így belegondolva bandus korában csináltam én is hasonló ökörségeket, sőt...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37249) Viszlát válasza concret_hp (#37247) üzenetére


Viszlát
addikt

A legirreálisabb ilyen jellegű élményem az 2008-ban esett, egy ámerikai fickót kellett a családjával együtt elvinnem vacsorázni a cég megbízásából a várba, már meg nem mondom mi volt a hely neve. Hatan voltunk és kicsivel negyed milla fölötti számlát toltak elém a végén...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37250) bobsys válasza Viszlát (#37249) üzenetére


bobsys
addikt

ott konnyen elofordulnak ilyen osszegu szamlak
az intercontinentalan egyszer en is voltam italozni par eve, valami amerikai csaj fizette az egeszet, ugyhogy fogalmam sincs mi mennyibe kerult csak kertem egy sort :)

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.