Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9629) dgyuri0123 válasza Strezi (#9627) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Az LG chip nem tudom mennyire van topon ha videólejátszásról van szó (vagy nem tudom mi van benne). A saját lejátszó szoftvere is eléggé fapados, állítani nem lehet semmin, visszajelzést sem kapunk arról, "mi folyik a háttérben". Szóval eleve hendikepes a belső pléjer'. Túl azon hogy csak DLNA képes. Dune-ben Sigma chip van, ami azért mindig ott volt a legjobbak között. Nagyon pontosan be lehet állítani kadenciától kezdve a Jukeboxig minden paramétert (mint minden lejátszón egyébként). Szóval nem lehet egy lapon említeni a két lejátszót, bár a belső az "ajándék", ez tény...

Én használok külső dacot sztereó erősítő elé és azt kell mondjam, a Dune hangja is jobb, mint a tévé saját hangja, pedig az optikai kábel ugyanaz, ugyanonnan jön a hang, mégis. Főleg zenén hallani komolyabb különbséget. Testestesebb, tisztább így érthetőbb a beszédhang is. Mozivas is alternatíva, de ha nem fontos a sok csatorna, sztereóval is nagyon jó hangot lehet összehozni, bár ez már nem oled téma...

(#9628) Joshi: Vannak tesztképeim sz.gépen. Le tudom játszani DLNA-n vagy Dune-n. Majd megnézem.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.