Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29952) janos666 válasza renatto (#29923) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

4k Content Availability Excellent -> MUHAHA :W https://4kblurays.com/

(#29951) Gigi01 - Már az 1080p60-hoz is HighSpeed kell. Az 1080p120-hoz (főleg 10+ biten) Premium High Speed.

#29915 + #29918
A John Wick első két része is szebb HDR-ben, mint SDR-ban. :B Nemrég a véletlen körülmények miatt Netflix-en SDR-ban voltam kénytelen nézni valakivel, és hiányoltam néhol a HDR látványt: pl. az első rész 40:30 és 55:00 közti jeleneteinek (az élénk szaturált színek a szórakozóhelyeken) nagyon fekszik a HDR, ahogy a második részben is 1:36:30-tól a 7 perces "reflections" résznek is (de még a kicsit világosabb kültéri jelenetek is meghálálják).

(#29934) - Még LCD projektorból is van impulzusos. Láttam egyszer egy Sony-t, amin egyszerre volt jó a kontraszt és homogenitás (már LCD viszonylatban) és a mozgás is. Persze több milliós árcímkével.

(#29947) renatto - Szóval egy kattintással ki lehet majd kapcsolni minden "képjavítót" a Mozi/Színház (gyárilag legpontosabb) képmódokban? Szerintem egyszerűbb lenne ezeket a módokat eleve így szállítani (és az ilyesmiket csak a Kiemelt, Eredeti, stb módokban bekapcsolni alaphelyzetben).
Amúgy pedig ez a Pioneer "Pure" mód újra-feltalálása, avagy LG-nél a Technicolor preset újabb inkarnációja.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.