Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25501) Bubu79 válasza Tim82 (#25499) üzenetére


Bubu79
addikt

Mint mondtam, idealizált a kép :P Egyébiránt eddig sem elsősorban a külső alapján választottam, de ha magamnak kellene meggyúrnom álmaim Nőjét, valami hasonló lenne a végeredmény ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25502) Bash válasza Verus (#25500) üzenetére


Bash
őstag

Rossz helyen keresed! :)

http://bashtravel.com/

(#25503) Verus válasza Bash (#25502) üzenetére


Verus
senior tag

Mégis hol kellene keresnem? ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#25504) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sziasztok !

Itt kell jelentkezni ? .... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#25505) norbiphu válasza Verus (#25503) üzenetére


norbiphu
senior tag

kattints a nevemre, ott vannak az elérhetőségeim. :D

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#25506) Bash válasza Verus (#25503) üzenetére


Bash
őstag

Legtöbb helyen fekete pilótabárány a jele. :K

http://bashtravel.com/

(#25507) venember83 válasza Bash (#25506) üzenetére


venember83
nagyúr

Hmm, ebben biztos vagy? Tudtommal az a bárány már túlságosan öreg, szinte vén. Az öreg bárány meg rágós, nem jó enni se.

(#25508) Verus válasza norbiphu (#25505) üzenetére


Verus
senior tag

Jó vicc volt. :D

Báránykám: Erre én már régen rájöttem. :B

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#25509) norbiphu válasza Verus (#25508) üzenetére


norbiphu
senior tag

vicc? megnéztem és tényleg ott vannak az adataim. :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#25510) kicsitomi88 válasza Bubu79 (#5069) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Erre van egy, nem eladó :P

Keressél már végre, sőt! Találj!

90 87.5 87.8 87.5

(#25511) Bubu79 válasza kicsitomi88 (#25510) üzenetére


Bubu79
addikt

Vicceskedünk, vicceskedünk? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25512) Verus válasza norbiphu (#25509) üzenetére


Verus
senior tag

Ne kötekedjééé :D

25513: elloptam:))

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#25513) Bash válasza Verus (#25508) üzenetére


Bash
őstag

kiss

venember83!
Ha nem haragszol inkább Verus véleményére adok ilyen kérdésekben. Bár nem tudhatom milyen tapasztalatokkal rendelkezel pasiválasztás terén. ;]

http://bashtravel.com/

(#25514) ádyz


ádyz
addikt

Istenem, milyen emberek vannak! :((

Jövök haza a postáról, mennék át a zebrán!!, erre jön egy BMW-s csávó, és majdnem elütött, és utána Ő mutogatott nekem... :(((

Mellesleg tegnap is majdnem elcsaptak, szintúgy a zebrán keltem volna át....

Ilyen embernek (embereknek) hogy a jó düdös francba lehet jogosítványuk? :F

[ Szerkesztve ]

(#25515) Bubu79 válasza ádyz (#25514) üzenetére


Bubu79
addikt

Miért - szerinted nekem hogy van? Vettem az ecserin... :U

#25517: Komolyan - 160k-ért vettem úgy két éve...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25516) Bash válasza ádyz (#25514) üzenetére


Bash
őstag

Mégis hogy képzeled, hogy akadályozni mered?

http://bashtravel.com/

(#25517) ádyz válasza Bubu79 (#25515) üzenetére


ádyz
addikt

Hahaha..... :D

Na de komolyan? :Y ( :D )
:DD

Bash: Máskor viszek traktort magammal. :U

[ Szerkesztve ]

(#25518) Janoska26 válasza Bubu79 (#25515) üzenetére


Janoska26
addikt

nekem is olyan százhúszba volt, és rendesen minden megvót elsőre :C :DD

(#25519) Lortech


Lortech
addikt

Mostanában alig ismerek magamra. :DD

Thank you to god for making me an atheist

(#25520) Bubu79 válasza Janoska26 (#25518) üzenetére


Bubu79
addikt

Nekem is megvolt minden elsőre ;) Bizonyára az árak mások Felétek - én vettem még extra öt órát, mert úgy éreztem szükségem van rá, ez egy tizessel dobta meg a végösszeget, ezért lett 160k ;)

Mindezt egy 1,4-es Opel Corsa volánja mögött :)

ádyz: Azért lásd be, a kőbaltához képest a gorilla kifejezetten bonyolult jószág - nyugodtan nevezhetjük evolúciós ugrásnak :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25521) ádyz válasza Lortech (#25519) üzenetére


ádyz
addikt

Igen, néha nálam is ígyvan. :D

De miért pont gorilla? :F

(#25522) Janoska26 válasza Bubu79 (#25520) üzenetére


Janoska26
addikt

én 2-es golfon kezdtem, és hármason fejeztem be, alapóraszámmal úgyhogy előtte sosem vezettem :Y Egy Isten volt az edzőm, azóta is király cimborák vagyunk :C

(#25523) Bubu79 válasza Janoska26 (#25522) üzenetére


Bubu79
addikt

Dízel verda volt? ;] Mert azt csak kormányozgatni kell, alpjáraton elpörög - nem kell küszködni a kisgázzal ;] :DDD

Imádtam egyébként a kis Corsát - jól körbelátható, könnyen parkolható gép volt :)
Az oktatómmal pedig azóta is napi kapcsolatban vagyok - egyik főnököm a cégnél :DDD
Azóta sem tudom hány fél disznaja bánta a jogsimat :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25524) Des1gnR válasza Bubu79 (#25520) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én egy dízeles 3-as golfal nyomtam, de nagyon kira volt persze közbe vett az oktatóm egy 5-ös golfot :O

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#25525) Bash válasza Bubu79 (#25520) üzenetére


Bash
őstag

Nem tudtok ti jól üzletelni! Én nem fizettem érte semmit, viszont szereztem B és C jelzésűt is. Csak itt kellett fizetnem kemény $20-t egy E kategóriás jogsiért.

http://bashtravel.com/

(#25526) Janoska26 válasza Bubu79 (#25523) üzenetére


Janoska26
addikt

jaja dízel, miután megvót a benzines Suzival elég vót elindulni, sokszor még a lámpánál is leállt alattam a verda :DD mosmá nagyon ritkán csak :B egyébként tényleg jó ebben a dízel, viszont errefelé ugye sok a domb meg az ilyenek, és ha nem volt meg a lendület, kellett ám visszapakolgatni a sebességeket rendesen :DD főleg szegény 1,9 TD volt, ezzel még nem is lett volna baj, csak el volt véve tőle az anyag hogy ne zabáljon annyit, úgyhogy eléggé nehezen gyorsult, utána főleg ha volt egy kis hátszél ment mint a döbbenet :DD :DD

(#25527) Bubu79 válasza Bash (#25525) üzenetére


Bubu79
addikt

Tudunk valamit, amit Te nem - fizetni rogyásig kishazánkban minden szarért :P

Janoska26: 1,9TD? A sógor 1,5-ös szívódízeléhez képest az egy dragster lehetett :DDD El is adta hamar, mert amolyan feneketlen perselynek tűnt a gép - motorgenerál után 1,6-os lett, de ettől még ugyanolyan tohonya volt, mint előtte :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25528) ádyz válasza Bash (#25525) üzenetére


ádyz
addikt

Akkor neked a katonaságban lett jogsid, nem? :F

Mert apámnak ott lett az első, és itthon csinálta meg a többi kategóriát.

(#25529) venember83


venember83
nagyúr

Ma nagyon könnyen kinyílik a bicska a zsebemben, hétvége lenne? :DDD

(#25530) Janoska26 válasza ádyz (#25528) üzenetére


Janoska26
addikt

seregbe sem ingyenes, nagy részét bevállalta a Honvédség csak pár százalékát kellett fizetni, viszont vittek is befele mint a kisangyal :DD szerintem a bárány valami suliban szerezhette meg van néhány szak ahol meg lehet vagy csak volt, nemtom :U

(#25531) Bubu79 válasza ádyz (#25528) üzenetére


Bubu79
addikt

Tudod villamos szakmával esélyed sem volt bekerülni sofőrnek katonáéknál - lokátoros lett belőled, vagy híradós...

venember83: Mondasz valamit...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25532) philoxenia válasza Janoska26 (#25530) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem a bárányok úgy születnek..... :D Nem?

Bubu: híradástechnikai műszerészként végeztem anno, a lőtérre vittek villanyszerelőnek.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#25533) 1010


1010
őstag

ezt nem hiszem el :W :((

2008 ban 3gigás ht procival
2giga rammal
256 vga val

nem lehet akadás mentesen folyamatosan megnézni egy pdfet mert várni kell hogy töltődjön
a kép és a rétegek

(#25534) Bash válasza Bubu79 (#25531) üzenetére


Bash
őstag

Villamosmérnöki szakra jártam, de a diplomához kötelező volt a B, C kategóriás jogsi. :)

Anno élveztem a 14 éves 18 tonnás Mercedes teherautóval a XVIII-XIX. kerületben rémisztgetni a járókelőket.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#25535) Janoska26 válasza Bash (#25534) üzenetére


Janoska26
addikt

akkor mit nyertem :U :C

(#25536) Bubu79 válasza philoxenia (#25532) üzenetére


Bubu79
addikt

Oda is kell ember - kivilágítani az alagutakat, amiken keresztül megközelítik az ellenséges ojjektumokat :D

De sofőrnek Te is hiába jelentkeztél volna :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25537) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Itthon vagyok végre, itthon nézek az égre!! :))

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25538) ádyz válasza Janoska26 (#25530) üzenetére


ádyz
addikt

Hát én nemtudom hogy lett neki, annyit tudok hogy a katatonaságnál. :U

(#25539) ádyz válasza 1010 (#25533) üzenetére


ádyz
addikt

Öööö...lassú a net?
Vagy a szerver?

:U

(#25540) Bash válasza Janoska26 (#25535) üzenetére


Bash
őstag

3 napos ban megfelel? :D

http://bashtravel.com/

(#25541) philoxenia válasza Racecam (#25537) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szia Télapó !

Főhuszár: Bash környékén /Florida/ szerintem a jenki még most is szitokszó, másrészt meg mi az a jenki sör? :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#25542) Janoska26 válasza Bash (#25540) üzenetére


Janoska26
addikt

Nem vagyok Énnagyigényű, beérem 1-2 négyzetméter jókis yenki sörrel :U :B :K
ádyz: Miféle server? :F nemsok Huszár tart otthon külön szervert, főleg nem netezésre :DD

[ Szerkesztve ]

(#25543) Verus


Verus
senior tag

Na a filmbe most volt egy szép és igaz mondat:
Azt hallottam valahol, hogy a szerelem nem más mint egy barátság ami lángrakap.

Jancsika: Nem kapsz sört, már megint tele a szobaajtó üres üvegekkel :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#25544) Bubu79 válasza Janoska26 (#25542) üzenetére


Bubu79
addikt

Mutasd a helyet, ahonnan felnyalni készülődsz - szíves örömest kiborogatom Neked a kívánt területre, talán még kicsit nagyobbra is :DDD

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mert csak.

Szia Rarri :) - nem, nem maradtam fent, kidőltem... Meg aztán mit keresnék én ott? :U ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25545) rarri válasza Bubu79 (#25536) üzenetére


rarri
senior tag

Szép estét Mindenkinek! :)

Bubu, te tegnap fenn maradtál? nem láttalak a szex topikban. Én ma egész jól bírtam az ébrenlétet a munkahelyen, de most délután volt egy életmentő alvásom. :D

Race: Szia! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#25546) philoxenia válasza rarri (#25545) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szia Rarri ! :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#25547) ádyz válasza rarri (#25545) üzenetére


ádyz
addikt

Szia rarri. :))

(#25548) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Szia rarri! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25549) norbiphu válasza Verus (#25512) üzenetére


norbiphu
senior tag

gondoltam segítek, erre kötekedéssel vádolsz? :U

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#25550) rarri válasza Bubu79 (#25544) üzenetére


rarri
senior tag

Megértem, hogy kidőltél. A fiamnak miután megírtam a választ, csak annyi erőm volt, hogy beájuljak az ágyba, aztán jelzett a telefonom, hogy 4.30 van. :)

Sziasztok srácok! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.