Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#3788) lehel22


lehel22
tag

Sziasztok

Dell inspiron 7010 laptopnal ( M480 i5Cpu, 4 GB RAM, 500GbHdd, Win7/64 ) blue screen jelentkezett az elmult 3 napban legalabb 4-5 alkalommal.
Teszteltem, memtest 86, HDD regenerator, Prime, AIDA 64stability, 3Dmark 11 ,de semmi eredmennyel. A felsoroltakat tobb oran keresztul futattam de egyik sem talalt hibat (memtest, HDD regenerator) valamint nem sikerult BSOD t eloidezni az Aida.,Prime, 3D mark programmal. A gep uj, frissen instalat operaciosrendszerrel.
A kilepes teljesen randomszeru van mikor siman netezes kozben tortenik,akadt amikor MS word, maskor filmnezes alatt lepett ki, legutobb valami egyszeru grafijkaju kis jateknal akadt ki.
A blue screen nevu program a (B)PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA caused by adress: ntoskrnl.exe+7fd00, caused by driver: ntoskrnl.exe"(/B) infot adja ki.
Van e valakinek barmilyen informacioja errol a jelensegrol ? Elore is koszonom a segitseget.

Dell notebook topikban is rakerdeztem de nem erkezett valasz, ezert gonoltam megprobalom itt is.Ha problemam nem ide tartozik akkor elnezest kerek.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.