Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49050) mephi666


mephi666
nagyúr

kezdek "kiegyensúlyozottabb" lenni, már "csak" óránként jönnek a rossz hullámok, egyébként jobban vagyok... (aludni is bírtam vagy 22:30-04:00ig... igaz megint ő volt álmaimban végig) annak ellenére, hogy este is beszéltünk még 10-15percet... éreztem, hogy reménytelennek látja ugyanúgy a dolgot, de normálisan állt hozzá már mindenhez :K ...ma viszont jön, mert elvileg barátnője adott még neki kölcsön valamit, ami nálam maradhatott... :O esküszöm nem emlékszem arra a cuccra és besz@rnék, ha barátnője mégis az én oldalamon lenne és csak azért küldené hozzám, hogy engedjen az érzelmeinek... :U esküszöm, már semmit sem tudok... délután sokminden kiderül... ha a sok "nem akarok semmit, lezártam, nem érdekelsz" után a nyakamba borul, akkor egyértelmű lesz a helyzet... (márpedig erre minden esély megvan)

az biztos, hogy kikupálom a lakást és rendbe kapom a fejem, hogy ne egy meggyötört embert lásson :) (lakáson nem nagyon kell szerencsére semmit csinálni)

ui: az biztos nem fogok megalázkodva nyomulni... de vannak azért "trükkjeim", amik bevetésre készen állnak (azért az elmúlt bő 10évben elég sok nőt megszereztem, van rutinom... talán csak 1-2 utasított vissza és ennek mindig meg volt az oka) ;] ha érez valamit, ki fogom hozni belőle...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.