Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4451) lorcsi válasza tildy (#4450) üzenetére


lorcsi
veterán

Egyébként meg: az alacsony lányok is aranyosak, kedvesek, és jó barátnők tudnak lenni

hosszú távon meg nyak vagy derékfájdalmat okozhatnak

(#4452) Tim82 válasza tildy (#4450) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Egyébként meg: az alacsony lányok is aranyosak, kedvesek, és jó barátnők tudnak lenni :D" - senki sem tagadja, én csak arra célzok viccesen, hogy akik mostanában bejönnek (úgy-ahogy, mert azért kezem-lábam nem töröm értük :) ), azok magasak. :)

"topiklakó óriások" - ez akár egy RPG-ben lévő külön faj is lehetne... :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4453) Bubu79 válasza tildy (#4450) üzenetére


Bubu79
addikt

Az biztos, hogy egyéne válogatja - idestova 10 éve élnek boldogan a jelenlegi párjával, aki nagyjából olyan magas, mint én :)

Amint mondtam - részemről nem a magasság a lényeg - csak szeressen és szerethessem ;)
Bár az igaz, hogy eddig mindig én voltam a magasabb :B De nem azért, mert így szerettem volna, csak így alakult :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4454) darnellsmith válasza tildy (#4450) üzenetére


darnellsmith
senior tag

a ledöntött fát már meglehet gallyazni :C

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#4455) 7 válasza lorcsi (#4451) üzenetére


7
addikt

Emeld meg! :D

Az emberek agya nagy. Nagy es lassu mukodesu... :P
A magas embereke meg lassabb ;]

[ Szerkesztve ]

(#4456) Bubu79


Bubu79
addikt

Srácok - most komolyan...

Hogy a bánatban tudtatok ekkorára nőni? A vízben van valami felétek, esetleg kint maradtatok az esőn folyton, vagy a tápotok volt speckó?

A családban én vagyok a legmagasabb, és ígyis csak 183 centiig jutottam :B

Komolyan mondom nem jellemző, de kezd kisebbségi komplexusom kialakulni ennyi óriás között :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4457) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

amúgy nekem érdekes ez a magasság dolog a barátnőmmel, van amikor 5-6 centivel kisebb mint én valamikor meg alif ér a vállamig de tényleg, soxor nevettünk már rajta :D amúgy én 183cm vagyok
lehet az van hogy reggel nem nyújtózok aztán akkor kb 10 centivel kisebb vagyok egész nap :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#4458) Tim82 válasza 7 (#4455) üzenetére


Tim82
nagyúr

mibe fogadok, hogy alacsony vagy (és irigykedsz) :P

Bubu79: a családomban minden XY kromoszómás 190 fölött van - apám, bátyám... igaz, én vagyok a csúcstartó :C

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4459) tildy válasza lorcsi (#4451) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom:U

Na nem lany urugyen:D:D
Mondjuk az is fura, hogy 185 cm feletti pasim se volt még. Hm... PEdig olyan jó dolog felneűéznie egy nőnek a "férfira".
Sőt olyannyira megszoktam, hogy alacsonyabbak nálam, vagy alig magasabbak, hogy mindig meghökkenek egy- egy 190 cm- 2 méteres "példányon".

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4460) orbano válasza elmoraan (r) (#4419) üzenetére


orbano
félisten

Nahát, én úgy tudtam az érzelmeket mélységükben mérik, nem pedig hosszukban... de hát kinek a pap, kinek a tojásos lecsó. Ha pedig már a felszínességnél tartunk: pont azon "pickup artist"-ok miatt, akik olyan felületesen szemlélik ezt az egész methodikát/témakört, mint Te magad, lesznek negatív prekoncepcióik a felületesen vizsgálódó embereknek ezzel kapcsolatban.
Ha neked felületesség megismerni a női viselkedést annak minden aspektusában, illetve elsajátítani azon szociális viselkedési formákat, amik nők (és férfiak) előtt vonzóvá (szimpatikussá) tesz, hát... akkor.... őszintén - és ez sem meantelődött perzonál offense-nek - részvétem ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#4461) orbano válasza frame>24 (#4435) üzenetére


orbano
félisten

Kiegészíteném ezt azzal, hogy a "Method" lényege ezen viselkedési formák természetessé tétele. Ja és egyetértek, amikor én olvastam a könyvet, végig ilyen reakcióim voltak magamban:
-aha!!!
-jééé tényleg
-bazzeg, akkor ezért!!!!
-szóval itt csesztem mindig el?!

A vér nem válik VAZZE!™

(#4462) bolondember válasza tildy (#4450) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

izé, utolsó mondatodhoz azért azt hadd fűzzem hozzá, h az alasony Hölgyek ODAVANNAK a magas pasikért, sőt - magas legyen, s beindulnak a hormonok... tanusíthatom... :K

@Bubu: valami inkább apai ágon lehet, mert mondjuk a 8(?) évvel fiatalabb féltestvéremnél ("apám" nemzése) alacsonyabb vagyok, vag 5 centivel. MINIMUM...
itt inkább a gének...

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4463) 7 válasza Tim82 (#4458) üzenetére


7
addikt

Hozzad kepest alacsony vagyok a 175 cm-es magassagommal, de nem irigykedem, en szeretem ezt a meretet.... (amugy meg ugyis kompenzalom odalent, amit magassagban nem ertem el ;] - nyeheheh)

Csupan arra hivtam (volna) fel a figyelmet, hogy a forum boszmei itt sirnak, hogy milyen rossz, ha hajolni kell a leanyzohoz, mikozben olyan egyszeru megoldasok vannak ilyen esetekre... :P

(#4464) bolondember válasza 7 (#4463) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kis Apróságom, mondd, mivel kompenzálsz? Az ékezetmentességeddel?! ;] :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4465) tildy válasza bolondember (#4462) üzenetére


tildy
nagyúr

Nos igen, nemcsak az alacsonyak. Rád is midnig rádcsodálkozom, meg pala is ledöbbentett. Végre EMBERI méretű férfi:D:D Huh remélem nem sértettem meg senkit :B :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4466) philoxenia válasza bolondember (#4446) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sokat nézted A légy című filmet, annak van hat lába. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4467) philoxenia válasza tildy (#4465) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nnna és a súly ? Arányosan egy kétméteresnek illik legalább 120 kilónak lenni . :DDD

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4468) 7 válasza bolondember (#4464) üzenetére


7
addikt

Az ekezeteimet berlik tolem jo penzert. Tudod, ami jo minosegu, az kell az embereknek... Munkahoz, gepeleshez, egyeb tevekenysegekhez szoktak felhasznalni oket. Nyomtatasban is megjelent mar egy csomo ekezetem. En meg csak kulonleges alkalmakkor, illetve hetvegenkent tartok rajuk igenyt. Igy a kecske is jollakik, a kaposzta is megmarad :P

(#4469) Bubu79 válasza philoxenia (#4467) üzenetére


Bubu79
addikt

Ide nekem egy nyújtót de hamar ám! A súlyomra kevesebbet kéne gyúrnom - a mostani súlyomhoz képest a magasságommal van baj leginkább :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4470) tildy válasza philoxenia (#4467) üzenetére


tildy
nagyúr

Az nem gond.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4471) Tim82 válasza 7 (#4463) üzenetére


Tim82
nagyúr

"(amugy meg ugyis kompenzalom odalent, amit magassagban nem ertem el ;] - nyeheheh)" - bocs, ezt nem hagyhatom ki, de az a régi mondás jutott eszembe erről, hogy "ha rövid a kardod, toldd meg egy lépéssel!" ;]

Philoxenia: 195 cm/93 kilóval én girhesnek számítok? :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4472) Bubu79 válasza Tim82 (#4471) üzenetére


Bubu79
addikt

"ha rövid a kardod, toldd meg egy lépéssel!" - ennek van már modernizált változata is, melyet aranyifjak terjesztenek kedvenc kocsmáikban: "Ha rövid a karod, toldd meg egy hosszúlépéssel" :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4473) 7 válasza Tim82 (#4471) üzenetére


7
addikt

Akarmilyen mondast is idezel, ugyis:
- az en apukam az erosebb
- az en mobilom a jobb
- az en rendszerem a frankobb
- az en farkam a nagyobb ;]

(#4474) EQMontoya válasza tildy (#4465) üzenetére


EQMontoya
veterán

180al még emberi méretünek számitok? :D

Same rules apply!

(#4475) Bubu79 válasza 7 (#4473) üzenetére


Bubu79
addikt

Az első három még csak-csak... Na de a negyedik? :U Teszteljünk csak...

Minden becses irodában van egy tisztességes szemetes kuka, melynek van fedője is.

Az általam sokra becsült szerkezetnek a tetején van egy nyílás és egy morgó szerkezet, ezt használhatnánk fel a teszteléshez. Megkérnélek ( méreted ellenőrizendő ), hogy próbáld meg a fent említett nyílásba helyezve nemes testrészedet kitapogatni a kuka fenekét - ne lepődj meg, ha a teteje morogni kezd, ez teljesen normális ;) Ha élvezed, sikíts nyugodtan ;] :DDD Mire a teszt végére érünk, ki fog derülni, hogy csak a szád nagy, a szerszámodat meg elvitte a szecs.. izé, kiscica :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4476) philoxenia válasza Tim82 (#4471) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Attól függ kit tudsz kinyomni fekve. :DDD
Lehetsz erős, de kinézetre kellene még pár kiló. Mellkasméret ? Úgy 120 kéne legalább.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4477) tildy válasza EQMontoya (#4474) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem, mert magassarkút már nem vehetek fel "hozzád". :D Khm, minimum 3-5 centivel többnek kéne lenned :DDD

philoxenia: :DDD :DDD És? Megvetted?:D:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4478) philoxenia válasza tildy (#4477) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Aaa múúltkor láttam, magassarkú férficipőt. :DDD ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4479) EQMontoya válasza tildy (#4477) üzenetére


EQMontoya
veterán

42es lábra még gyártanak magassarkút? :P

Same rules apply!

(#4480) tildy válasza EQMontoya (#4479) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4481) CactuS válasza bolondember (#4462) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Így igaz, bár az alacsony az relatív :D

Utolsó Exem az 180 centi volt, és kifejezetten tetszett neki,hogy durván egy 20assal magasabb vagyok :D (Mondjuk annak is örült,hogy nem vagyok az a típus akit egy délutáni fuvallat arréb röppent)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4482) EQMontoya válasza tildy (#4480) üzenetére


EQMontoya
veterán

és evező is jár hozzá? :D

Same rules apply!

(#4483) Tim82 válasza 7 (#4473) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ebből a 2. és 3. pontot készséggel elhiszem Neked ;] (a 4.-hez megint egy mondás, csak hogy örülj: "szép dolog a méret, de használni is tudod?" :)) )

Philoxenia: nem vagyok izmos, inkább vékony - és még soha nem álltam neki mérőszalaggal kicentizni a mellkasomat! :DDD

Bubu79: :C :R Yetikének a procedúra végére csak nyúlfarknyi maradna! :DD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4484) philoxenia válasza Tim82 (#4483) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

És ha a daráló menne tönkre...? :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4485) philoxenia válasza tildy (#4465) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A filmekben mindig a csacsiméret a nyerő. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4486) Bubu79 válasza philoxenia (#4484) üzenetére


Bubu79
addikt

A mai anyagtechnológia csodákra képes ;) Jóféle matériából gyúrt szerkezettel egész dossziékat lehet megsemmisíteni ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4487) EQMontoya válasza Tim82 (#4483) üzenetére


EQMontoya
veterán

a 4.-hez megint egy mondás, csak hogy örülj: "szép dolog a méret, de használni is tudod?" - felénk ezt úgy szokták mondani, hogy brunyálni nem elég kisebb? :D

Same rules apply!

(#4488) philoxenia válasza Bubu79 (#4486) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Yettenetes nyúlványokba beletörhetnek a fogai. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4489) Bubu79 válasza philoxenia (#4488) üzenetére


Bubu79
addikt

A megoldás: előtte meg kell puhítani :DDD Már maga a gondolat is kiábrándító lehet, hogy esetleg mégsem nyerő a méret ;]

No de ennyit a Yeti-szerszámról - nőügye valakinek? :)

Niquis: Te jó ég - ez ám a csótányroppantó... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4490) Niquis válasza philoxenia (#4478) üzenetére


Niquis
aktív tag

Ez a példány a Hard Rock Caféban van kiállítva. Gondolom ez egy alternatív módja az önmagunkon segítésnek (ti. lenyúlás ujjal)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#4491) philoxenia válasza Niquis (#4490) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most jövök rá, hogy én is 190 vagyok, csak eddig rossz cipőt húztam. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4492) D4rkm4n válasza tildy (#4480) üzenetére


D4rkm4n
őstag

45-ös is van? Akkor biztos veszek 2-3 párral. :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#4493) tildy válasza D4rkm4n (#4492) üzenetére


tildy
nagyúr

12-s (44) van és 13-s (45) is.
Speciális ajánlatom számodra, ráadásul nem is drága:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4494) 7 válasza tildy (#4493) üzenetére


7
addikt

Szerintem ez a legszebb... :)

[ Szerkesztve ]

(#4495) fokukac válasza Bubu79 (#4472) üzenetére


fokukac
nagyúr

én ezt spam formájában szoktam kapni naponta tízszer, hogy "add inches to your penis"

De hogy ontopic is legyek, nekem eddig az összes nőm 160 magas volt, vagy alatta. asszem egy volt 165, de az nem volt jó, mert így ő már pont nem fért be a hónom alá. ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4496) 7 válasza fokukac (#4495) üzenetére


7
addikt

165 magas honod van? Nem is rossz :P

[ Szerkesztve ]

(#4497) Wolverine válasza tbs (#4432) üzenetére


Wolverine
félisten

:U Az nem Dzsízasz volt, hanem én :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4498) bolondember válasza 7 (#4496) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mindig is akartam otthonra egy hont, de azt mondják eléggé gondozásigényes - igaz ez? :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4499) 7 válasza bolondember (#4498) üzenetére


7
addikt

Nem tudom, nekem sosem volt honvagyam ;]

fokukac a szagerto a dologban, ot kerdezd

(#4500) EQMontoya válasza bolondember (#4498) üzenetére


EQMontoya
veterán

igen, legjobb tudomásom szerint gyakran kell mosni. ellenkezik a nefürgyéle szabájjal.

mod: 5000. közösségi hsz :))

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.