Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4901) Kobe válasza tildy (#4899) üzenetére


Kobe
veterán

bocs, csak kicsit felhuzott a bátor kiejelntésed miszerint jo tanulo vagyok :D
'estét

az én helyzetem kicsit speciális...idén annyi tárgyam halmozodott fel a potlásokkal együtt, hogy egyszeruen nincs időm elmenni ptólókra, mindennek elsore mennie kell, különben kanyec, pótolgatok, pótolgatok, d ejövőre emgint 4-5 tárgyal tehetem ugyanezt....
a vizsgaidőszak msot kezdődik, tudom, eddig 4-5 vizsgán vagyok túl és mgé kb 3x ennyi visszavan, a problémás tárgy meg oylan hogy kifutó képzés a bologna rendszer miatt, így ezt a félévben midnenképp teljesítenem kell...plusz még a harmadszori felvétel fenygetése ugye

na de zúzok, mára elég volt mindenből, holnap korán kelés és igahajtás

[ Szerkesztve ]

(#4902) tildy válasza Tim82 (#4900) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, no hát a rektori az más tészta :B :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4903) tbs válasza Kobe (#4901) üzenetére


tbs
addikt

Holnap..? Csüt..? ;]

(#4904) Kobe válasza tbs (#4903) üzenetére


Kobe
veterán

akkois ;]

(#4905) tbs válasza Kobe (#4904) üzenetére


tbs
addikt

:C Pihennyé, mert megin' belédkötök... Nekemis pihenő, mert VALÓBAN igát húzok ma hajnaltól, nem úgy, mint a viccigahúzók... ;]

(#4906) Tim82 válasza tildy (#4902) üzenetére


Tim82
nagyúr

akkor azért lécci csínján azzal, hogy kapásból azt mondod, hogy HÜLYESÉG (nagybetűvel), amit mondok. ;)

egyébként ismertem az egyetemen kb. 10 embert, aki "megismételhetőnek" gondolta a "megismételhetetlen" vizsgáját. ebből egyet vettek vissza az egyetemre, ő meg elejétől kezdte újra, mert nem voltak hajlandóak neki szinte semmit sem beszámítani a korábban elvégzett tárgyaiból. a többiek... khm... pályát voltak kénytelenek módosítani... :DDD

ja és ez bölcsészkar, amivel kapcsolatban ugye az informatikusok/mérnökök mindig legyintenek, hogy "a bölcsészek hülyék, meg nekik milyen könnyű". :K

nekem az volt a nagy szerencsém, hogy addig semmiből nem jutottam el, hogy "ha most nem, akkor soha" (addig igen, hogy a következő dékáni lett volna már) - és egy-két tárgyat leszámítva négyes-ötös voltam mindig.

tbs: nem viccelek az igával, csak nem tudok aludni - meglesz ennek ám a böjtje... :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4907) fokukac válasza tbs (#4905) üzenetére


fokukac
nagyúr

húzdbarom, húzd :DDD

Sok a víz, mély a kút
Húzd barom, Húzd barom, Húzd
Húzd amíg bírod húzd

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4908) tildy válasza Tim82 (#4906) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem az hülyeség amit mondasz , hanem ez:
"akkor úgy fogalmazok - ha a vizsga nem sikerül, Libria valószínűleg bukna egy szakmát -> életpályát,"

Mégha dékáni is van, és kivágják, akkor is visszamehet suliba, max idővel, de általában elfogadják a tárgyakat. Felénk legalábbis ez volt: két év eltiltás.
Ha nem mehet vissza , még mindig felvételizhet más suliba, ahol szintén szokás tárgyakat befogadni:U

Ha tényleg ezt akarja csinálni, akkor még egy sikertelen vizsga sem tántoríthatja el attól , hogy azt csinálja amit szeretne. És küzdjön azért.

Ezért hülyeség az, hogy bukta a szakmát, és az életpályát. Ha bukja és nem küzd: nem is akarta igazán. Ha bukja a vizsgát és küzd, akkor meg nem veszti ezl az életpályát.
Egyszerű , mint a faék.
----------------------------------------
No mindegy, lényegtelen. Ezen ne vesszünk össze :B :B

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4909) Wolverine válasza tbs (#4878) üzenetére


Wolverine
félisten

Én mentem. Két nőhöz is; amikor kellettem, ott voltam, még ha épp órára is kellett volna mennem. (egymás után voltak, 2 év különbséggel...)
Most 3. éve tartok ott, hogy egy félévem hiányzik; de nem tudom megcsinálni, mert vagy bejárok az egyetemre, vagy dolgozom és élek valamiből. Jelen pillanatban biztos vagyok benne, hogy sosem lesz meg az utolsó félévem, nem fogok a szakmámban dolgozni és gőzöm sincs, mihez fogok kezdeni februárban. (sajna a vegyészképzés nem kimondottan azok közé tartozik, ahol a tanulást simán be lehet iktatni a meló mellé... és így laborban elhelyezkedni nem igazán lehet, mert még egy laboránspapírom sincs, a megszerzéséhez meg kellene két év középiskola, aminek végképp nincs nálam fedezete)
szerk: ráadásul álmatlanság tört ki rajtam, miközben reggel mielőbb mennem kéne dolgozni, hogy esetleg januárban tudjak a húgomnak/anyámnak venni valamit, ha már most karácsonykor nem telik rá...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4910) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ma kaptam egy kolleginától:

"Már ha lesz buli, de majd még dobok körlevelet. Mert ha te meg én lennénk csak, az nem oly kóser, elvégre nem csávót akarok fogni magamnak, főleg nem házinyulat, akinek esetleg nője is van :-))"

fura...
jó, nem mintha most kellene vki (bigámia nem játszik :DDD ), de attól még - vagy ez csak tapogatózás volt? :U

és amikor írtam, h ja, foglalt vagyok a válasz:

"Na tessék, hog ybeletrafáltam :-)"

én nem értem a Nőket - de talán jobb is így... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4911) Tim82 válasza tildy (#4908) üzenetére


Tim82
nagyúr

mint ugyanebben a hsz.-ben írtam (4906), az én ismerőseim/barátaim közül 10/9 arányban az jött be, hogy bukták ezt a szakmát/életpályát. :P az, hogy egyet visszavettek... nem tartom mérvadónak. nem mindegy, hogy öt év vagy tíz-tizenöt alatt végzed el, már ha van kitartásod az utóbbi verzióra.

ja és én kvázi "megismételhetetlen" vizsgákról beszélek. elméletben mindig van lehetőség folytatni, ill. újrakezdeni... már ha megoldod, hogy a további öt/tíz/mittoménhány évre is meglegyen a szülői eltartás/támogatás. :)

egyébként tényleg nem fogunk összeveszni, nem is állt szándékomban, csak nem szeretem, ha azért, mert más tapasztalatokból kiindulva mondok véleményt, azért élből rávágják, hogy hülyeség. :U

bolondember: biztosan látta az avatárodat, de most Te farkasnak álcázott házinyúl vagy ezek szerint? ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4912) bolondember válasza Tim82 (#4911) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem, nem látta az avatárom - és még melóban is segítene adott esetben... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4913) tbs válasza Wolverine (#4909) üzenetére


tbs
addikt

Nő miatt sosem buktam vizsgát/zh-t. A Kandón ennyire megértőek lettek volna a gyakvezérek/előadók..? ;)

Ha belegondolok, hogy csak a 2. félévemet buktam, mert unszimpatikus voltam a matekelőadónak, és az újrázásnál a TO-s csajokkal közösen állítottuk össze a tanárok órabeosztását, hogy nekem jó legyen... :U '92-'96...

(#4914) tildy válasza Tim82 (#4911) üzenetére


tildy
nagyúr

elméletben mindig van lehetőség folytatni, ill. újrakezdeni... már ha megoldod, hogy a további öt/tíz/mittoménhány évre is meglegyen a szülői eltartás/támogatás.
No hát akkor ...
" Ha otthagyod az eltét nem fogjuk finanszírozni a tanulmányaid! "Csattant fel édesanyám kb.9 éve.

Otthagytam. Váltottam. Nem fizették.
Most a 2. diplomámat csinálom, saját pénzből , szintén.
Oké ez is csak egy példa:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4915) frame>24 válasza tbs (#4878) üzenetére


frame>24
addikt

na ezzel nagyon egyetértek!; hány vizsgáról penderítettek ilyenek miatt ki,(mind megérte, ha csak kicsit voltam is ott), és mégis van diploma...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4916) Tim82 válasza tildy (#4914) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem leharapni akartam a fejedet, nyugi, nekem tűnt úgy, hogy Te akarod az enyémet :DDD

én pl. kétszakosként nem nagyon tudtam évközben dolgozni, mert olyan hülyén (és variálhatatlanul) volt órarendem. választhattam - vagy egyetem, vagy munka. a második diplomám még nekem sincsen meg. :U

hogyan mondjam? mi bölcsészek (és az én példáim a saját egyetememről vannak) ugye a mai világban nem vagyunk túl életképesek - ld. pont Libria valahai aláírását :D = nem piacképesek a tanulmányaink/diplomáink. evvan - kellett nekem pl. történelemre és művészettörténetre menni, mert ez érdekelt 18 évesen, nem az informatika. (tanultam azt is gimi mellett, de nagyon utáltam, hogy 10+ éves elavult tananyagot kellett tanulnunk - vagy úgy SQL-t, hogy csak elmélet, semmi lehetőség arra, hogy kipróbáljuk, hogyan is működik... persze, ha ráhúztam volna egy évet érettségi után, most lenne egy felsőfokú rendszertervezői (OKJ-snak megfelelő, de akkor még nem így hívták :) ) végzettségem. de hát papír, ami elérhető. :D )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4917) frame>24 válasza Wolverine (#4909) üzenetére


frame>24
addikt

Csak hogy gyakorlati hasznot is hajtsunk, lett volna neked 1 tippem, 25(!) új munkahellyel, vmikor nyár eljétől indulnak, tuti, hogy vegyész is kell (nem egy)! (igaz, Pécsett..) Gondold meg azt a végzést!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4918) Wolverine válasza tbs (#4913) üzenetére


Wolverine
félisten

Én se. Csak épp mivel nem nagyon jártam be előadásra, nem is engedtek vizsgázni, rosszabb esetben nem volt előadásanyagom, mert már nem ismerek senkit a szakon, minden haver rég végzett. (ha van anyagom, akkor max. két nap alatt bármire felkészülök úgy, hogy átmenjek, néha kevesebb idő is elég...)

frame: nyárig 9 vizsgát + nyelvvizsgát kellene megcsinálnom, na meg persze diplomamunka és egyéb zárással kapcsolatos feladatok; ezek mellé be kell fizetnem márc. 15-ig ~200k tandíjat, és persze valamiből finanszírozni az élelmiszerellátásom is az első vegyészként megkapott fizetésemig (otthonról nincs támogatás másfél éve, tartalékaim elfogytak). 8 órás meló mellett nem járhatok normálisan előadásra (pláne nem ennyire), rövidebb melóval meg zsíroskenyérre sem futja.
Szal nagy valószínűséggel buktam az egyetemmel kapcsolatban eltöltött időmet (istenem, 9,5 éve iratkoztam be először...).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4919) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

Libria +1 szavazat.
Úgy tűnik nekem, hogy elkanyarodtunk az alapelvektől, compańeros. Mármint azoktól, amelyek az 1. hsz-ben vagynak, és többek között a nők megbízhatóságát taglalják. :DDD (A lóra, a sírra, meg a legelésre gondolok éppen.)
Tbs kolléga is oda nyilatkozott régebben, hogy egy lányból kb. az első utód után lesz nő, és ahogy a sok mellékelt ábra mutatja, még két kölyökkel az ember háta mögött se biztos, hogy megbízhat élete párjában... Mármost ezt figyelembe véve, és egy kicsit racionálisan átgondolva inkább vágjon ki az asszonypajtás-jelölt az egyetem miatt, mint fordítva (és itt az egyetem helyére tetszőleges sorsdöntő dolog behelyettesíthető), mert látott arra a világtörténelem példát (és sajnos nem egyet), hogy feláldozol valamit a párodért, ő meg feláldoz téged valami másért... És akkor ott vagy régi aláírásomnál, hogy te szerettél jobban, ezért jutalomként jár neked "a királylány keze meg a fele királyság" helyett a "more desire, more pain, more ecstasy". Ez a csomag meg kb. egyenlő azzal, amit Kidus a reményről mondott pár napja. (Vagyis egy nagy sz@r. Nem véletlenül cseréltem le az aláírásom. :D Bár a jelenlegi még talán a réginél is rosszabb, csak kicsit érdekesebb :DDD )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#4920) Tim82 válasza elmoraan (r) (#4919) üzenetére


Tim82
nagyúr

alapelvek... :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4921) frame>24


frame>24
addikt

üpff...nőügy?:
Életem első hosszú(-abb) kapcsolatából a barátnő. (Az "elsők" voltunk egymásnak, minden komolyabb tekintetben ;] ennek 7 éve...)
Pár hete kezdődött a reload, mikor megláttam az utcán. Persze jól nézett ki. Napokkal később, mivel Gmail-chaten látjuk egymást, említettem neki fenti megfigyelésemet (de csak úgy, különösebb vágyak nélkül). Tetszett neki a dolog. Azóta gyakran írogat, csak úgy. Felmerült a találkozás lehetősége, amihez Ő ragaszkodott: ("jólenne beszélgetni")...Felköszöntött névnap alkalmából (erre szintén 7 éve nincs példa). Ma elujjongta, h megvan az egyik államvizsgája.
őőhhmmm....hmm? (annak idején nem én dobtam)
mivótez?

de hetek óta mindig ír, ez még a bók lenne? + ez a meeting-dolog...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4922) bolondember válasza frame>24 (#4921) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

öööööö

a Nőknek jólesik a bók? :F
vagy nem tudom.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4923) Pxs válasza VargaI (#4857) üzenetére


Pxs
aktív tag

Na, közben rákérdeztem, hogy mennyire gondolja ő komolyan ezt kettőnkkel...válasz az volt, hogy ő még nem heverte ki teljesen az előző kapcsát, azt hitte, igen, de mégsem és most ennyit tud nyújtani, ha elfogadom, OK, ha nem, felejtsük el egymást. :(((

Ez a nőknél valami univerzális duma, hogy "nem vagyok még túl az előzőn" ?
Mert zsinórban a sokadik mondja már ezt. Kíváncsi lennék azért, hány esetben állja meg a helyét valóban ezek közül...

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#4924) bolondember válasza Pxs (#4923) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez a kedvesebb "LCSB" esete szvsz...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4925) agrarfiatal válasza frame>24 (#4921) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

akkor most kell neki megengedni egy negatívabb bókót (építő jellegű kritikát), hagy kezdjen el egy kicsit teperni

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#4926) Pxs válasza bolondember (#4924) üzenetére


Pxs
aktív tag

Lehet...
Ha egy nő a "legyünk csak barátok" szöveggel jön, azt szoktam mondani, hogy kösz, de barátom már van elég...

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#4927) bolondember válasza Pxs (#4926) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

asszem itt, a totyikban olvastam:
"-Mé', tudsz focizni?!" :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4928) frame>24 válasza agrarfiatal (#4925) üzenetére


frame>24
addikt

Jó, majd mondom neki, h én "jó" minősítéssel nem elégedtem volna meg :DDD
Nem tudom, miért, elkezdett egy sötét érzés gyötörni, h mivan, ha olvassa ezt a fórumot?! Belőle valahogy kinézem, mindig is imádott neten lógni. Nnna, paranoiám lett... :O

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4929) tbs válasza frame>24 (#4928) üzenetére


tbs
addikt

Örüjjé' neki. Jó fej vagy, itt speciál mindenki szeret... :DDD

(#4930) Mawyx válasza Wolverine (#4918) üzenetére


Mawyx
senior tag

Vegyél fel hitelt, ennyi évet ne húzz le a klotyón, alig hiányzik vmi. Vagyis szép kis teendőkupac, de fejezd be Wolvi! 9 vizsga egy átlagos kis félévnek számít, diplomamunkához meg kell egy jó vezető. A nyelvvizsga az gáz, nem tudom nekem is hogy lesz meg, miből és mikor :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4931) Tim82 válasza frame>24 (#4921) üzenetére


Tim82
nagyúr

Asszem, Te sem érted a nőket, method ide vagy oda. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4932) Pxs válasza bolondember (#4927) üzenetére


Pxs
aktív tag

Kész :DDD

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#4933) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Tegnap éjszaka álmatlanságban szevedtem és majdnem az egész topicot elolvastam. Gratulalok gyerekek ;] Marha jó ez a topic. Pár offos részen (Primőr és társai) átugrottam, de egyebkent szimpi hely Valamelyik előző archivumban még én is írtam és azt hiszem most is fogok. Csajokkal mindig gázban voltam, tehát onban is meg tudom tölteni a topicot :D
Pala szevedős részét én is végigszenvedtem, kívülről tök jó nekem is okosnak lenni, hogy hagyd ott, de kicsit hasonló helyzetben én sem voltam a helyzet magaslatán, hogy otthagyjam az illető hölgyeményt
Nemrég ismerkedtem meg egy csajjal chat.hu / MSN-en, valamikor valszeg találkozom vele, aztán kiderül lesz-e belőle valami. Csajszi 25 éves (akárcsak jómagam) de nemrég van túl egy szakításon, szóval türelmes leszek. Meg ahogy megtapasztaltam a legjobb dolgok mindig akkor történnek, amikor az ember sz@rok rá úgyse lesz semmi mentalitassal, az esélytelenek nyugalmával vág neki a randinak :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#4934) Tim82 válasza SQX_Barto (#4933) üzenetére


Tim82
nagyúr

ó jajj, előre látom a történet végét. :DDD

a "nemrég van túl egy szakításon" 90 %-os valószínűséggel bukta történet, bele se nagyon érdemes vágni. persze, lehet, hogy az illető pont a 10 %... :)

viszont a hozzáállás az jó. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4935) SQX_Barto válasza Tim82 (#4934) üzenetére


SQX_Barto
addikt

az MSNes webcamozásoknál szimpi vagyok neki, meg mindig nehéz elbúcsúznia, ez úgy tökre jólesik :)
De sokat persze én sem remélek a dologtól :)

Mod: Megfog a csajban valami, és ez nálam mostanában nagyon ritka... Amiota kinn vagyok ő a második csaj akiért képes lennék egyáltalán lépni valamit... az előző csaj elég bukta volt :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#4936) Tim82 válasza SQX_Barto (#4935) üzenetére


Tim82
nagyúr

mindig így kezdődik. ;]

de ne is hallgass a vészmadárkodásomra. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4937) tekeyagd válasza Tim82 (#4936) üzenetére


tekeyagd
tag

gonosz :DDD

(#4938) Niquis válasza bolondember (#4927) üzenetére


Niquis
aktív tag

"-Hülye vagy, hogy néznénk ki csuhában?" ;)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#4939) Wolverine válasza Tim82 (#4936) üzenetére


Wolverine
félisten

Elmondtad, amit akartam, úgyhogy én ma nem is terjesztem a negatív hullámaimat :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4940) Tim82 válasza tekeyagd (#4937) üzenetére


Tim82
nagyúr

csak realista. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4941) tekeyagd válasza Tim82 (#4940) üzenetére


tekeyagd
tag

jaja,ezvan. ;]

(#4942) SQX_Barto válasza Tim82 (#4936) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Na most nincs is MSNen, bar én nem voltam régebben, lehet nem talált és elment aludni, legalább kialussza magát és nem fogunk félórákat búcsúzkodni ;]
Lenne egy csajszi még a láthatáron, csak hát meg kéne szóítani (nemcsak neten ismerkedni :D )
A vicces már egyszer megszólítottam kicsit beszélgettünk is, mivel kértem tőle jelentkezési lapot, még a nevét is mondta de már elfelejtettem :F De azért tetszene akár :DDD

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#4943) frame>24 válasza Tim82 (#4931) üzenetére


frame>24
addikt

:DD tudtam,h ezt megkapom!(jogos). Látod, vmi nincs bent a tananyagban, és már meg is dőlök, mint a rohadt nád... :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4944) frame>24 válasza Mawyx (#4930) üzenetére


frame>24
addikt

Eszembe jutnak Johann, a svéd diák sok estén át mondott szavai...Ámerikában (állítólag) több 100ezer dolcsis hiteleket lehet felvenni, hogy elvégezz egy igen jó infrastruktúrájú egyetemet (vakolat nem omlik, van mivel kísérletezni, stb.) És, már a kezdő állással is keresel annyit, h lehet érdemben (bőven) törleszteni. Srác most le is lép, POTE kevés neki, vmi Karib-szgk.-i suliba megy. Csak ugye, azért hozzá kell tenni, egy átlag európai ember huszonX éves korára ~oda utazik el a világban(lega. 1x), ahova akar, mi meg szinte állandóan determináltak vagyunk az anyagiak által.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4945) Mawyx válasza frame>24 (#4944) üzenetére


Mawyx
senior tag

Soha nem javasolnám a hitelt, ha nem ez lenne a szitu. Alig hiányzik neki vmi a végzéshez, ahhoz képest, hogy mennyi mindenen túlvan már! Sztem külső koliban még helyet is kapna. Melyik suli?
És a nyelvvizsga meg nem úgy van, hogy 3év múlva is el lehet végezni és csak akkor állítják ki a diplomát,ha megvan? Viszont ha 10év alatt az egyetmi kötelezettségeit nem végzi el, akkor utána már nem is lehet, de a nyelvvizsgán csak az múlik,hogy magát a diplomát nem adják ki, amíg nincs meg a nyelvvizsga.
Mindenki azt mondja,hogy nem fontos a diploma, de mint olyanok írják, akiknek már van. Nyugodtan elmehetsz ívhegesztőnek, fú, sokat keresel, egyik haver is ívhegesztő, de épp ezaz, a haver ívhegesztő, nem az, aki írja és ő maga tuti nem fgná meg a nemtom mi az, pákát vagy mit.
Ha ennyi évet teljesített, túlvan vizsgákon, szigorlatokon, akkor már ne ezen a 9vizsgán meg pár dolgon múljon az a papír sztem :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4946) frame>24 válasza Mawyx (#4945) üzenetére


frame>24
addikt

egyébként egyetértek veled ám, főleg a tekintetben, h ha már 9,5 évet beleölt(feltehetően iszonyú sok energiát), akkor jólenne elvégezni. (nem kifejezetten ellentmondásból írtam, csak tényelg, amit én hallottam utóbb a témáról) ;)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4947) tbs válasza frame>24 (#4946) üzenetére


tbs
addikt

Egy szakon 9.5 évet eltölteni művészet... :DDD Mindig is irigykedtem az örök-egyetemistákra... :B

(#4948) Mawyx válasza frame>24 (#4946) üzenetére


Mawyx
senior tag

Valóban nem ellentmondás volt, csak ez még úgy jött belőlem :)
Hú, a Frei műsorát sokszor megnéztem már, amiben arról volt szó, hogy magyarok külföldön és volt egy faszi, aki kiment Angliába, iszonyat kölcsönt vett fel és kapott is, mert olyan egyetemre jelentkezett, amit ha elvégez ott kint, vissza tudja fizetni a zsét... Meg is keresem megint (hiába, vizsga, zh előtt mindig van vmi egetrengetően fontos egyéb dolog, amit muszáj elintézni, pl filmnézés, takarítás, ilyenkor csillog-villog a "kecó", stb :DDD, az összes füzetben az összes satírozást ilyenkor kihibajavítózom...)de egyszer eljön az idő, amikor nincs hová halasztani a dolgokat és neki kell állni, Wolvié is ilyen!

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4949) frame>24 válasza tbs (#4947) üzenetére


frame>24
addikt

én 6-tal megúsztam, állítólag dr.-képzéssel lehet még sokat elszuttyogni...(6+, pedig hivatalosan 3év....)
Mawyx: pontosan erről van szó ! (2. mondatod) - ott nem akkora was ist das egy "loan"

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4950) tbs válasza frame>24 (#4949) üzenetére


tbs
addikt

Hö. 5 évig lazáztam, de elég is volt egy életre... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.