Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4651) agrarfiatal válasza Jibua (#4650) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

figyi - itt a csaj a hunyó, ahogy látom ő nem tudja eldönteni, hogy mit akar.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#4652) I_Am válasza Jibua (#4650) üzenetére


I_Am
veterán

Talán tudja, hogy olvasod? :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4653) Jibua válasza I_Am (#4652) üzenetére


Jibua
csendes tag

nyílván tudja hogy olvasom de miért írna ilyet ha közömbös lennék számára?
merthogy pár hsz-el feljebb azt írták Wolverine és Student hogy nem én kellek neki, de hogyha meg így van akkor (annak tudatában hogy én olvasom) miért ír olyat a blogjába amit írt?

[ Szerkesztve ]

(#4654) Wolverine válasza Jibua (#4653) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudja, hogy olvasod -> ez neked szól, amolyan megnyugtatásképpen (csak nem fogja azt beírni, hogy kár volt erre 3 hetet szánnia - ha már olvasod...). Szvsz a dolog kb. annyira esélyes, mint a magyar futballválogatott 2010-es világbajnoki címe. (igen, tudom, hogy a hét végén sorsolták a selejtezőket :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4655) Bubu79 válasza Jibua (#4653) üzenetére


Bubu79
addikt

Mert megpróbál emberséges lenni és nem akar totál a földbe döngölni azzal, hogy egy vállrándítással elrendezi a dolgot ;) Annak pedig biztosan nincsen tudatában, hogy ezzel csak még nehezebbé teszi ezt Neked...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4656) Jibua


Jibua
csendes tag

hupsz, megelőztetek, nos én úgy gondolom nem az a fajta ember aki csak ezért ír le olyan dolgot amit nem gondol valójában, merthogy még volt köztünk egy apró veszekedés, amikor mondtam neki hogy ne beszéljünk már arról hogy elmegy, erre besértődött és mondta hogy mindenki így reagál arra hogy elmegy, és mondtam neki hogy nem csak nekik kell megérteni hogy elmegy hanem neki is azt hogy mások meg nem szeretnék hogy elmenjen, és mondta hogy tudja de leszarja, nagyon rég vár erre, és végre teljesül... ebből azt szűrtem le hogy csak kedvességből nem írna ilyet le... vagy tévedek?

(#4657) rauschie válasza Kidus (#4618) üzenetére


rauschie
senior tag

"A remeny nem menedek. Egy nagy szar."

ezt elkérhetem aláírásnak? :B

(#4658) CallaoW válasza Csepy (#4596) üzenetére


CallaoW
tag

Érdekes sztori,szerintem az a barátnő leszbi vagy kiszáradt méregkavaró.
Gondolom ismered a mondást.hogy más kapcsolatát mindenki nagyon jól átlátja,a sajátját meg...

De a sorok között olvasva:
-Egy ideje már te is érezted,hogy ellaposodott a dolog.
-Félredobtál egy barátot miatta.
-Sír egy barátnő miatt??? :U

Nem tudom,hogy mennyi és milyen hosszú kapcsolataid voltak,de szerintem egy kis idő elteltével magadtól is rájössz,hogy hülyére akart venni.

Ami a barátnődet illeti,szerintem egy akaratgyenge nő,akit könnyen lehet manipulálni,boldog ha kinyalják a seggét,de önzetlen szeretetre nem képes.

Ne bánd az smst,az csak egy indok volt.

Másrészt ha annyira a barátnője utánfutója akar lenni,legyen.Vagy te is a haverjaidat választanád hasonló esetben?

Szóval ragadd meg a tökeidet és bújj ki a csigaházadból.Menj el szórakozni,sétálni,bárhová,ahol tucatnyi jelzéseket kaphatsz más nőktől.
Lássd magad kivülről,önsajnálat nem a legtartalmasabb emberi forma.

Sok szerencsét és egyél kezdetben könnyű dolgokat.Ha nagyon szarul érzed magadat,írd itt ki magadból.Vannak egy páran aki szívesen segítenek. :K

(#4659) Kidus válasza rauschie (#4657) üzenetére


Kidus
őstag

Tessek :)

Assuming Control

(#4660) orbano válasza Jibua (#4656) üzenetére


orbano
félisten

tök mindegy. ne akarj a dolog mögé látni. egy pár hetes kapcsolat miatt ne vergődj ennyit. ha akar valamit majd szól. te inkább foglalkozz valaki mással... ez az egy év múlva folytatás... nem gondolod komolyan, hogy a mostani "érzelmekből" bármi is megmarad benne (persze ehhez erősen fel kell tenni hogy van valami. és ez már eleve necces)?
1 szó, mint száz: felejtős. keress egy itthon maradó, kedves lányt aki szeret...

A vér nem válik VAZZE!™

(#4661) Tim82


Tim82
nagyúr

A holnap esti tea/sör talira van már hely és időpont megbeszélve? 21 előtt nem érek oda, az biztos... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4662) 7 válasza Tim82 (#4661) üzenetére


7
addikt

Off topicban kerdezz ra, de meg ugy tunik, keplekeny a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#4663) Tim82 válasza 7 (#4662) üzenetére


Tim82
nagyúr

:R Done. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4664) Kobe


Kobe
veterán

nah, megígértem timnek hogy beugrok alkalomadtán :) jöjjön a körkép
nálam a fronton semmi extra, habár mostanában tény hogy több volt a vita - iskolának köszönhetően....nehezen találjuk emg a közös hangot, én úgy érzem ez alatt a 2 hónap alatt vizsgák miatt szétszakadok család, 2 iskola, meló és közte, és ezek mindegyike ingázással jár 2 város között, d einkább 3....és amikor nem tudunk annyit találkozni, akkor mindig sikerül bűntudatot keltenie bennem, tudom nem direkt orrol meg érte, mert nagyon összenőttünk (gyakorlatilag már mindkettőnk az összebútorozás lehetőségét keresi) és a dsértődöttsége ebből fakad, de néha kéne egy kis stop...fáradt vagyok...nagyon...vizsgák után sztem 3-4 hetet rekreációra fogok szánni....az érvágás meg az egészben, hogy karácsonykor sem látjuk egymást valszeg, rokonozgatás, stb, max 27 én....28án emg megint vizsgázok...jeppieájjo
de mindegy, ez van, ezt ki kell bírni ilyen takaréklángon

(#4665) VargaI válasza Tim82 (#4661) üzenetére


VargaI
senior tag

Ezt most skippelem, Kovács András Péter lesz Mikulás partin itt a koliban, szal majd legközelebb...:DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#4666) tildy válasza Kobe (#4664) üzenetére


tildy
nagyúr

Talán ki kéne hagyni a rokonokat:U Ki a fontosabb?:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4667) Bubu79 válasza tildy (#4666) üzenetére


Bubu79
addikt

Esetleg megszakítani minden kapcsolatot a külvilággal, csak hogy Vele lehessen :U Nem mondom, én sem vagyok oda ezért a karácsonykor ránézünk a rokonságra típusú látogatásokért, mert kicsit képmutatónak érzem, hogy év közben esetleg le sem sz@rja az ember őket, de ilyenkor kell a pofavizit ( -=Libria=- ne vedd magadra, fogalmam sincs milyen szinten tartod a kapcsolatot a családdal, általánosságban mondom )

Senki nem ér annyit, hogy felrúgjon minden korábbi kapcsolatot másokkal... Ha nem látja be, hogy vannak más dolgok is a kedvese életében, amik talán épp a közös boldogulásukat segíti előre ( nem, nem a rokonlátogatásra gondolok ), akkor önző az illető, tehát Magát mindennél fontosabbnak hiszi...

Ez megintcsak egy másik nézőpont volt...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4668) blunt válasza Tim82 (#4020) üzenetére


blunt
aktív tag

"üsd meg százados, de nagyon durván" helyesen :)

(#4669) Kobe válasza tildy (#4666) üzenetére


Kobe
veterán

rokonok = anyám, 50 felett, nem mondom hogy nem tud nélkülözni, de lelépni nem lehet tőle úhy hogy szerencsétlen gyakorlatilag 2 üveg ásványvizet nem tud felhozni a boltból egészségéből kifolyólag....más családtaggal meg, tudom köcsögség, anynit foglalkozok, amennyit ők velem (semmit), karácsonykor meg szintúgy 2en leszünk úgy néz ki, max a 3 nap közül 1iken jön tesóm, apám haza tud e jönni még kérdéses, akkor sztem köcsögség karácsonykor elvonulni

csak hogy a kapcsoaltrendszeremmel tisztában legyél - 2 hónap után most szombaton voltam úgy hogy na elég, akkor ha tetszik ha nem társaságba megyünk, ezt megmoondtam neki is, mert különben szimplán becsavarodok...persze ez nem az Ő hibája, nem otthon ülős típus, csak mivel 7végéente tudunk csakk együtt lenni, kell az intimitás olyankor, h kettesben legyünk, hétköznap reggeltől estig suli, éjjel gyakorlatilag tanulok, 7végére hullák vagyunk - ő sulizik, plusz háztartást tart fenn otthon, emg egyebeket intéz, örülünk ha egymásra nem vizihullaként nézünk, és emellett a társaságot jóideig a hátunk közepére sem...karácosny meg ilyen, nem távoli rokonok miatt, hanem közvetlen hozzátartozók miatt nem jön össze...
túlvállaltam amgam erre a félévre sajna, remélem idővel enyhül

[ Szerkesztve ]

(#4670) fokukac válasza blunt (#4668) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez miből idézet?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4671) tildy válasza Bubu79 (#4667) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom , hogy kell:) Ennek örömére nálunk így néz ki a karácsony:
24: együtt párommal
25: lenn szüleimnél
26 lenn pároméknál (nagyanyó is benne, szal rokonlátogatás)
De ennél több nem kell.

Néha a rokonság is felmutathat egy kis engedményt, főleg ha hajtós az ember hétköznapja. És igen, ilyenkor nemcska az egyik oldal tehet szívességet... (Ahogy olvasom, eddig rendszeresen emnt, mindenhova... )
Azt azért nem mondtam, hogy szakítson meg midnen kapcsolatot, inkább azt, hogy ne mások irányítsák az ő életét:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4672) Wolverine válasza fokukac (#4670) üzenetére


Wolverine
félisten

Brian élete :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4673) tekeyagd


tekeyagd
tag

nem értem a nőket,má megen. :DDD
az exem,akivel tavaly karácsony óta talán 3szor láttuk egymást,nem is beszéltünk semmilyen formában, kirakott iwiw-en az ismerősei közül. nem férek el a többi 420 mellett. nem mondom,hogy nem bánt a dolog,de ennek mi a fene értelme van??? hacsak nem az,hogy már annyiba sem néz,mint a többi 420at,magyarul a boldog hetek,hónapok lófaszt sem értek neki,már bocs a kifejezésért...
az hozzátartozik,hogy előtte nap voltam náluk,és a bátyja exének a cuccait vittem el tőlük,de ott a szia-szián kívül szintén nem történt semmi. az apja élettársával beszélgettünk meg a bátyjával egy jó negyed órát,aztán söpörtem el tőlük. ezalatt ő nem is volt velem egy helyiségben.
ha valaki ezt nekem megmagyarázza az kap egy mittoménmilyen Nobelt tőlem. :DDD

ja és még mielőtt jön valaki,nem szeretem,nem érzek iránta semmit,csak pusztán nem értem. egy normális hangvételű sms-ben megkérdeztem,hogy erre a lépésre adtam-e okot (ugyan a semmiféle szintű kapcsolattartással hogy is adhatnék :F ). természetesen válasz az nem jött... :W

ja és nem vagyok iwiw-buzi sem,a Joci barátom adatlapján akartam az msn címet lenézni,és feltűnt,hogy a csaj nincs a Joci mellett a helyén az ismerőslistában...

megkérdeztem a csaj bátyját,h volt-e balhé,h minek is mentem én oda,de azt mondja semmi ilyesmi nem volt,őszerinte a huga faszija féltékenykedhet,de mire fel,azt nem tudom... :P

[ Szerkesztve ]

(#4674) fokukac válasza tekeyagd (#4673) üzenetére


fokukac
nagyúr

jelöld be :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4675) tekeyagd válasza fokukac (#4674) üzenetére


tekeyagd
tag

ez már az én agyamon is átfutott,úgyhogy allesz :C
bár míg nem mondja meg,mit miért tesz,nem kell ismerősnek sem... :DDD

ja és ismerve a fasziját lenne belőle kellemetlensége,nem is kicsi. de ugye valamit valamiért ;]

[ Szerkesztve ]

(#4676) fokukac válasza tekeyagd (#4675) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem az a kedvencem, amikor valaki törli magát, azért, mert kompromittálóvá vált számára, hogy ki hívta meg anno...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4677) tekeyagd válasza fokukac (#4676) üzenetére


tekeyagd
tag

azafasza :)

[ Szerkesztve ]

(#4678) Tim82


Tim82
nagyúr

VargaI: sajnálom...

Blunt: laccsol, tehát dulván ;)

Libria: :R

Tekeyagd: ne is törődj vele. Vagy legalábbis próbálj meg. :)

egyébként csak benéztem, ebédszünetem van, kivételesen nálam van a notim :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4679) frame>24 válasza Tim82 (#4678) üzenetére


frame>24
addikt

lehet, h Ő meg brunt eredetileg.... :DD (bocsánat, na)

tekeyagd: van ez a viselkedés, a ~knél, hogy magukban végigvisznek egy gondolatmenetet veled kapcs. (az aktuális vki-vel kapcs.), és annak megfelelően cselekednek, ámde ezt neked/veled nem indokolják/tudatják. Velem is volt pár ilyen, már csak legyintek rá.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4680) tekeyagd válasza frame>24 (#4679) üzenetére


tekeyagd
tag

értem én,de csak úgye? :DDD
még a végé azt kell gondoljam,hogy nemnormális... :DD

(#4681) frame>24 válasza tekeyagd (#4680) üzenetére


frame>24
addikt

Én 'gyébként arra lennék má' kíváncsi, mik azok a sarkalatos pontok, amit a nők bennünk nem értenek, amiért meg Ők minket nem tartanak normálisnak? - Csak mindig hallgatnak. Vagy kajánul mosolyognak? Namár, ez egy tipikusan olyan topik, amit sokkal többen olvasnak, mint amennyien beírnak. Szal?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4682) tildy válasza frame>24 (#4681) üzenetére


tildy
nagyúr

Például azt, hogy miért mindig az asszonyon kell kitölteni az egyéb helyeken (munkahely, közlekedés) összeszedett idegességet. :U (Félreértés ne essék, beszédre gondoltam:D )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4683) tekeyagd válasza frame>24 (#4681) üzenetére


tekeyagd
tag

mi legtöbbször a logikát követjük,ők nagyon nem követik.ez alapján mi éppúgy érthetetlenek vagyunk számukra néha, gondolom... :DDD

(#4684) frame>24 válasza tildy (#4682) üzenetére


frame>24
addikt

ez pl. jogos felvetés, csak az a baj vele, h rögtön fordítva is igaz! Én pl. az esetek nagy részében (miután egyáltalán észrevettem!) megpróbáltam eme gyászos rossz szokásomra figyelni, és, hát ölég önuralom kell, nem könnyű...időről időre mindig becsúszik vmi, amit nem kellet volna mondani..
De mind1, ez nem annyira ffi, inkább emberi szokás, generally! Van még?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4685) tekeyagd válasza tildy (#4682) üzenetére


tekeyagd
tag

mee kéznél vagytok??? :DDD

(#4686) lorcsi válasza tildy (#4682) üzenetére


lorcsi
veterán

ez fordítva nincs így?

(#4687) frame>24 válasza tekeyagd (#4683) üzenetére


frame>24
addikt

szvsz nekik is megvan a saját nagyon is logikus következtetés-rendszerük, csak éppen annak érdekei és szemlélődő pontjai néhol szöges ellentétben állnak a miénkkel...
Ezt egy egytemi tanárom mondta - és ő az értelemesek közül volt való. Az egészet a jóöreg biol. szerepre vezette vissza...
Áhh, már megen a barlangban és az őskorban kötünk ki. Az ember alig változik, a környezete viszont annál jobban. Hogy miért érdekes ez? Mert utóbbi hatást pont MI magunk, emberek váltjuk ki...tökjó: nem tudunk mit kezdeni azzal amivé formálódtunk? (így lenne?)

mod: lorcsi, én is ezzel kezdtem...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4688) Retekegér válasza blunt (#4668) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Helyes idézet: "Üssze meg századosz, de naggyon dulván!" ;)

<< Heimdal >>

(#4689) tildy válasza tekeyagd (#4685) üzenetére


tildy
nagyúr

Iiiigen, mintha ilyen magyarázatot hallottam volna már valakitől:U

Lorcsi, részemről elég ritkán. Ha felbosszantanak mások, akkor sem fogom a páromon kitölteni a dühöm. Elmondom neki mi van , miért van rossz kedvem, (nem pedig elkezdek belekötni, meg hibát keresni benne , aminek végén az derül ki, hogy az amúgy rossz nap miatt zúdúl rá a haragom és igazándiból nem is vele van a baj )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4690) Niquis válasza frame>24 (#4687) üzenetére


Niquis
aktív tag

Ez nagyon jó gondolatsor! Szerintem is túlnőttük saját magunkat technikailag, legalábbis az adaptálódás idejéig.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#4691) tekeyagd válasza frame>24 (#4687) üzenetére


tekeyagd
tag

Pontosan. :R
Őt sajnos rossz irányba mozdították el a befolyásoló tényezők.De ez már nem tartozik rám,nem érint,viszont azt nem mondom,hogy leszarom. Bármennyire is rosszul érintett az,hogy velem a jövője akkor és ott nem volt folytatható,én szép és tartalmas életet kívántam neki. ;)

(#4692) frame>24 válasza Niquis (#4690) üzenetére


frame>24
addikt

A dolgot a következőkkel lehet bonyolítani:
egyesek egyáltalán nem is hisznek az evolúcióban.

- egyrészt, pont a modern molekuláris biol. + genetika eredményei alapján azt kell mondani, valószínűbb (ill. ~ugyanolyan logikus!), hogy teremtés volt (!) (Mert a legegyszerűbb, DNS-kopírozásért felelős fehérje is olyan bonyolult, h nem jöhetett létre tökéletlen formákból, --->mert úgy hogyan is szaporodott volna közben ["félkész" enzimekkel] az "ős-egysejtű" ?)

- másrészt, az emberek szokásait, 1-2 elgondolkodtató leletet, az egész élővilágot nézve viszont kétségtelenül van valami féle törzsfejlődés-szerű...

Az első nézet szerint ideje lenne önmagunkhoz méltóan (teremtés csúcsa) viselkedni.
A második szerint egyszerűen túl nagy versenyt csináltunk önmagunknak a sokasodással, ill. a technika miatt kezdünk személytelenedni, miközben az "Ős-igényeink" megmaradtak...
hmmm..bocs, kissé OFF lettem, de most ezek jutottak eszembe...

Hogy mért a nők topikban? - Észrevettétek már, h az embert ált. a szerelem megélése készteti "magasabb" régiókon/-ban való gondolkodásra?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4693) #24889344 válasza tildy (#4682) üzenetére


#24889344
törölt tag

Csak belestem.
Nemtudom, nálunk ez így nem fordul elő.Vagy csak nem veszem észre, nem szoktam ilyet csinálni.

Fordítva. Ha rossz napja van a páromnak (felidegesítik), én iszom meg a levét. :((( Olyankor én is rossz vagyok - pedig nem is.
Ha nem hagyom magam akkor meg durci van. Pedig megbeszéltük már párszor.

[ Szerkesztve ]

(#4694) Kidus válasza #24889344 (#4693) üzenetére


Kidus
őstag

Ha nekem szar napom van, itthon szepen elmeselem, ezzel ki is adom magambol.
Egyutt megbeszeljuk, altalaban mindketten mondjuk a magunket, aztan kirohogunk mindenkit, aki paraszt volt, es kesz. Koztunk meg emlekeim szerint sosem volt gond abbol, hogy valamelyikunknek szar napja volt a melohelyen. Raszanunk a melo vegen par percet, aztan el van felejtve. Persze elofordul, hogy szoba jonnek meg dolgok, de az mar egyaltalan nem feszultseg, meg nem is fontos. Semmi nem fontos, csak a szabad delutanunk/estenk egyutt.

Assuming Control

(#4695) tildy válasza #24889344 (#4693) üzenetére


tildy
nagyúr

Hú de jól leírtad, megitn nem tudtam fogalmazni, a tiedből meg rögtön lejön mi a szitu. Na ugyanez. ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4696) bolondember válasza tildy (#4695) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ezek már a pasielvonás első tünetei... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4697) CactuS válasza tildy (#4695) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Anno a legutolsó hosszabb (2+ év) kapcsolatomban ez úgy működött, hogy amikor jött hazafelé, vagy találka előtt voltunk, már a hangján hallottam, hogy ő most durcis/nyűgös. Ilyenkor szükség volt 1-2 óra szabadidőre kettesben egy szobában, jól meg tudtam dögönyözni (a szó jó értelmében) , meg babusgatni, közben elmesélte, hogy mi a baja, mi történt vele. Én megvígasztaltam, és megnyugtattam, és mindenki happy volt...

A magam részéről: sajnos az a rossz szokásom, hogy nem osztom meg másokkal a dühömet, hanem bemegyek a szobámba, előkeresem a kedvenc előadóimat, hangerő fel, zene indít, és véiggondolom higgadtan, hogy mi merre,mennyi meg micsoda. Nálam működik.
(Na jó, azért 1-2x már előfordult, hogy nem a legjobb időpontban találtak meg,de aki ismer az tudja, hogy ha békén hagy 1-2 órára utánna már normális leszek :D)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4698) Kidus válasza CactuS (#4697) üzenetére


Kidus
őstag

Zene kell is, zene nelkul nincs elet, foleg egy szar nap utan.
De barki huzott is fel, jobb, ha kimeseled magadbol, aztan szarni ra :)
Legalabbis en egeszen biztosan nem tudnam magamban tartani, egyszeruen el kell meselnem.
Legalabb lehet "legalisan" gonoszkodni >)

mod: most nezem, az avatarod fejenel van egy vilagos folt, nem kene kiszedni majd egyszer csak? Vagy ez alap avatar? Mer akkor szolok.... en nem latom a valaszthatokat.

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#4699) CactuS válasza Kidus (#4698) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én személy szerint halak vagyok, amit néha azért sajnálok. Rám a zene valahogy mindig nagyon megnyugtatóan tud hatni, ezért az ilyen "felhúztak" eseteket le tudom rendezni magamban. (Bár lehet, hogy a gyorsabb feldolgozás érdekében tényleg a kibeszélés a jobb megoldás)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4700) #24889344 válasza Kidus (#4694) üzenetére


#24889344
törölt tag

Az jó dolog hogy meg tudjátok beszélni.

Megértem hogy stresszes munkahelye van a páromnak. Anyja a munkatársa, így ha otthon is marad utolérik a munkahelyi gondok. Mondtam neki, ha annyira rossz ott neked hagyd ott. Majd találunk más munkahelyet. Egy ideig bírja az ember, magamról tudom. Az előző munkahelyem elég szar volt, aztán betelt a pohár és léptem.

Tildy
Mióta megbeszéltük párszor már jobb a helyzet. Alapjában véve nem tudok haragudni sokáig valakire.Meg van bocsájtva nagyon hamar.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.