Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4201) tbs válasza ladybug (#4200) üzenetére


tbs
addikt

Ezt hogy kell..? Szívesen ledugok egyet Tildynek... :B

Öööö... ;]

[ Szerkesztve ]

(#4202) tildy válasza ladybug (#4200) üzenetére


tildy
nagyúr

Anyunak van, Egyet kapott tőlem, azóta már 3-t csinált (választott szét) belőle;) Nagyon szép kis növény tényleg. Köszi az ötletet egyébként :R

Te kukuc, nem is lakótelepen lakom. Ellentétben veled :P

tbs: szerencséd, hogy... ;] ;] Egyébként gondolom olyasmi mint szöllőnél. Bevezeted föld alá egy részét, és az ott gyökeret ereszt. Itt olvashatsz róla.
Jahm és ha már nőügyek topic: van felbujtás is. :D Na nem olyan :DDD :DDD
Fejbujtás. Július végén az erős hajtások végét csúcsukkal (fejjel) lefelé hajtjuk le egy kb. 15 centiméteres gödörbe. Lekampózzuk, a gödröt laza humuszos földdel takarjuk be, és a nyár további részében folyamatosan nedvesen tartjuk. Ősszel a hajtás csúcsa gyökeret ver, ami aztán leválasztható az anyanövényről, és önálló növényként elültethető. A szedernél és a málnánál alkalmazható ez a módszer, bár ezeket a növényeket sarjakról könnyebb és egyszerűbb szaporítani.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4203) orbano válasza tildy (#4202) üzenetére


orbano
félisten

ha gondolod gyere át, szívesen szétválasztom neked középen ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#4204) fokukac válasza orbano (#4203) üzenetére


fokukac
nagyúr

te perverz, te...!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4205) hanee válasza Tim82 (#4194) üzenetére


hanee
senior tag

Megvan még most is, de nagyon ritkán írok bele.. kb. fél évente egyszer :DD
Nincs időm, írási kényszeremet pedig mostanában inkább angol nyelvű cikkek írásába fektetem :DDD

(#4206) ladybug válasza tbs (#4201) üzenetére


ladybug
őstag

Ahogy gondolod.

Tildy: Akkor probléma megoldva.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4207) Tim82 válasza hanee (#4205) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szabad megkérdeznem, milyen témakörben írsz cikkeket? :)

(Nem, a zistennek se vallom be, hogy gyakorló blogger vagyok. :DDD )

Wolverine: sok a bug a Mátrixban, én is botlottam már egy-kettőbe. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4208) SzalaiG válasza Tim82 (#4207) üzenetére


SzalaiG
addikt

A bugok még hagyján, de néha "kék-halál" v fatal error. ;]

(#4209) hanee válasza Tim82 (#4207) üzenetére


hanee
senior tag

Szia!

Elég vegyes.. járok angolra és általában van valami téma, amit a könyv szerint veszünk, néha meg egyszerűen vannak érdekes témák.. :) Most a vámpírokról írok :DD

(#4210) Tim82 válasza hanee (#4209) üzenetére


Tim82
nagyúr

:DD Anita Blake, vagy Annie Rice, vagy az ősklasszikus Bram Stoker? Ne adj Isten Elizabeth Kostova? (hehe, járatos vagyok cseppet a vámpírregényekben... ;) )

SzalaiG: na igen, kékhalál-reboot. Kivétel nélkül. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4211) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

üdv, itt újra. Nem is oly rég jártam erre, mostanra már az nemtúl aktuális, najó vonatkozása van a dolognak némi [link]
Szóval az a szitu, hogy a fenti linkben is szereplő gólyaléányzóm .. naszóval év eleje óta egyre többet taliztunk, kezdetektől fogva igen közvetlen a lányka hozzám, de ezt még az elején mondta is, hogy ő ilyen. Jó rendben mondom nem para ... aztán kiderült, hogy van egy majdnem 2éves kapcsolata úgyhogy részemről teljesen ignored lett a téma. Aztán teltek múltak a hetek és kezdtett annyira közeledni, hogy a közvetlen környezetemben élők már kérdezgették, hogy mi tulképpen hogyan is vagyunk akkor? Persze ekkor még bennem is az volt, hogy csak barátok, tényleg el is könyveltem annak a lányt.
Aztán tegnapelőtt átugrottam hozzá a kolijukba egy halom filmmel, meg szülinpaján felköszöntöttem. Már későre járt, de egy filmet betettünk ám a felénél meggondolta magát, hogy nézzünk inkább vmi vígjátékot, ekkor közöltem vele, hogy akkor itt kell aludjak nálatok (van egy üres ágy a szobájukban) mert nemnagyon szándékozok flangálni ilyenkor a városban. Na így is lett, a filmet megnéztük csakhát utána, nem lett a 4. ágy használva .. énsem mentem haza. Onnantól fogva meg nem akarom ecsetelni a dolgokat csak annyit, hogy ő kezdeményezett.

Namost ezzel lenne pár problémám, van egy kapcsolata ami romokban hever, többször volt már köztük mosolyszünet, legutóbb nem is kicsi, tehát már nincsenek túlzottan jól meg egymással.
Másodszor pedig én a barátságot mint olyasmit kettőnk közt teljesen semmisnek tekintem mert ez már nem az, szóval innen fel is út le is út.
A kérdésem az, hogy a döntésképtelenségében (mert most az) próbáljam irányítani a lányt, vagy hagyjam rá meg a barátnéira a döntést? Attól tartok, ha csak rajta múlik még ad pár esélyt a jelenlegi "párjának", ám felé már csak a kötődés van meg(2év azért hosszú idő. Pláne, hogy első kapcsolata). Legalábbis hűséges típusnak ismertem meg, vagyis ha kifelé tekintget a kapcsolatából akkor annak már oka kell, hogy legyen.

-- end of transmission --

(#4212) frame>24 válasza SaNyEe (#4211) üzenetére


frame>24
addikt

Valószínűbben akkor lép le a halódó kapcsolatból, ha egyenesen megmondod, hogy döntse már el, mit akar, és közben távolságot tartasz, amíg vissza nem jön. Bár nálam volt hasonló, az említett tippet használtam, egy ideig (~fél év) működött is a dolog, aztán a leányzó visszament a sráchoz, ma meg már házasok...szal' erre varrj gombot

mod SzalaiG: a szilveszterrel messzemenően egyetértek ;]
jah, de, a születésnap is stimmel, vazze :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4213) SzalaiG válasza SaNyEe (#4211) üzenetére


SzalaiG
addikt

Újjabb bizonyíték, h egy nő kétszer akar biztosan pasit az ágyába:
- születésnap;
- szilveszter.

;] :C

(#4214) frame>24 válasza SzalaiG (#4213) üzenetére


frame>24
addikt

(még több emlék rohant meg, hihetetlen...)
ez a post egyszerűen egy akkora igazság, hogy be kell tenni a mindenkori 1.hsz-be!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4215) SaNyEe válasza SzalaiG (#4213) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

azért nem hyltálló mert a szülinapja 18án volt :P
amúgy jól hangzik :DDD

-- end of transmission --

(#4216) darnellsmith válasza Wolverine (#4199) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ezt nem értem :F

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#4217) elmoraan (r) válasza SaNyEe (#4211) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ahogy tanult kollégám szokta volt mondani: "mert már megint tájékozatlanok vagytok" ;]
A közös filmnézés (főleg a lány hazai pályáján) a 11-es torinói skálán a napi árfolyam szerint kb. 19-21-es értéken mozog. Egyszerűen megfogalmazva: veszélyes, mint állat. Apropos: mit néztetek? (Csak a helyzet súlyosságát illetően kérdem.)
Ami meg a kérdést magát illeti, talán előszőr te döntsd el, hogy széna vagy szalma... Akár így, akár úgy, nem lenne túl bölcs dolog egy csapat gólyalányra bízni egy ilyen döntést, nicht wahr?

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#4218) Wolverine válasza darnellsmith (#4216) üzenetére


Wolverine
félisten

A társ/párkeresésre szolgáló weboldalak gyakorlatilag használhatatlanok; annak az esélye, hogy ilyen helyről az ember párt találjon, nulla. Néhány kivételes eset mégis be szokott jönni - ezek a bugok a Mátrixban, mint a déjá vu ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4219) fokukac válasza elmoraan (r) (#4217) üzenetére


fokukac
nagyúr

egyetértek, egy ilyen helyzet után már nem szabad visszalépni.
csak keményen :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4220) darnellsmith válasza Wolverine (#4218) üzenetére


darnellsmith
senior tag

"A társ/párkeresésre szolgáló weboldalak gyakorlatilag használhatatlanok; annak az esélye, hogy ilyen helyről az ember párt találjon, nulla." inkább úgy fogalmazzál hogy kicsi vagy nemsok, én hallottam már elég sok ilyet hogy neten ismerkedtek meg és évek múlva is együtt vannak és be happy.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#4221) Wolverine válasza darnellsmith (#4220) üzenetére


Wolverine
félisten

A regisztráltak számához képest százalékosan nulla. Nekem is van ilyen regisztrációm, és fenntartom, hogy statisztikailag mérhetetlenül kicsi az esélye annak, hogy bejöjjön.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4222) tildy válasza Wolverine (#4218) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nem is olyan helyekre kell regisztrálni, hanem pl. a PH-ra:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4223) darnellsmith válasza Wolverine (#4221) üzenetére


darnellsmith
senior tag

akkor minek vagy fent ilyen oldalon? bízol a 0.00000001%-odban? :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#4224) Wolverine válasza darnellsmith (#4223) üzenetére


Wolverine
félisten

Régebben összejött ott egy haveri társaság; manapság meg már nem járok oda sem :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4225) darnellsmith válasza Wolverine (#4224) üzenetére


darnellsmith
senior tag

magányos farkasok klubja? :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#4226) elmoraan (r) válasza fokukac (#4219) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Aber vorsicht, én nem mondtam, hogy nem szabad visszalépni! Csak azt, hogy ne egy csapat nőpalánta meg egy két kapcsolat között vacilláló csaj döntse el, hogy mi legyen.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#4227) fokukac válasza elmoraan (r) (#4226) üzenetére


fokukac
nagyúr

én hasonlóképpen gondoltam.

Ui. egyébként nemtom mi volt ma a csajokkal, de ma széttéptek a szemükkel. :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4228) greatchaos


greatchaos
addikt

:Y kérlek, mondjátok meg nekem, mert falnak megyk mérgemben
tehát, híradót nézek, és van két hír

- szült egy nő, aki nem anya, majd elégette a gyermekét - remélhetőleg lecsukják

- szült egy másik nő, majd inkubátorba tette. most a rendőrök keresik, hogy 3 évre (is) lesitteljék

hol itt az igazság? - felháborít a dolog, hogy ha hibáján kívül, lemond róla, és hummánusan inkubátorba, biztonságba teszi, akkor miért kell lecsukni?

full ideg vagyok, hát ... nem írom, mert kitörölnék :(((

(#4229) frame>24 válasza greatchaos (#4228) üzenetére


frame>24
addikt

hát, ugye volt az az ominózus eset az (5?)rendőrrel, miután született a vicces szállóige:
"kösd be az öved, különben megb*sz a rendőr..."
ebben az országban már mindent lehet :( :(( :(((

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4230) tildy válasza greatchaos (#4228) üzenetére


tildy
nagyúr

szült egy másik nő, majd inkubátorba tette.
Tudomásom szerint nem inkubátorba tette, hanem egy rendelőintézet mellé.

főkukac: (teli)hold:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4231) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Egy rövid kérdés: kit mennyire frusztrálna, ha a barátnője/felesége/élettársa jóval többet keresne? Illetve mit szólnátok hozzá, ha az imádott nő lenne a főnökötök?

Az a nagy büdös helyzet, hogy asszonypajtást kinevezték. Azonos pozícióban dolgozunk több mint egy éve. Anno fél évvel ezelőtt kaptam egy felkérést a csoportunk vezetésére, de nem láttam benne fantáziát (hozzátenném most sem), így mereven elzárkóztam az előrelépéstől. A köztes időszakban persze sikerült összemelegednünk és most úgy néz ki, hogy Ő nem utasítja vissza a megkeresést. Tiszteletben tartom a döntését, vele együtt örülök, de mégis nagyon összezavarodott bennem minden.

Eddig ahhoz voltam szokva, illetve számomra az volt a normális, hogy a férfi a családfenntartó. Az a "dolga", hogy többet keressen, hogy anyagi biztonságot adjon, de jelen pillanatban az egyensúly baromira felborult. Kb. kitartottnak érzem magam, ami odáig fajult, hogy görcsös álláskeresésbe kezdtem. Több okból is: egyrészt összeférhetetlennek tartom, hogy a barátnőm legyen a főnököm. Másrészt most nullának érzem magam mellette. Rohadtul nem gondoltam volna, hogy ennyire meg fogok zuhanni, de ez van. :(

Mit lehet tenni? Titeket is ennyire zavarna? Hülye vagyok, üljek le és gondolkodjak? Hosszú távon szerintem ez tarthatatlan. Kizárt, hogy objektív tudjon velem maradni (fizetés emelések, bónusz osztás, értékelés, munkaidő), illetve kizárt, hogy én ezt elviseljem.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4232) lsc válasza tildy (#4230) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali
Inkubátor nélkül nehéz lett volna abba rakni.

Az élet kegyetlen .

(#4233) tildy válasza Gh0sT (#4231) üzenetére


tildy
nagyúr

agymenésed van, és hülyeséget csinálsz :( :( :(
Inkább tisztázd le magadban miért is zavar téged ez a dolog, ne pedig ész nélkül menj bele dolgokba.
Semmi baj nincs azzal ha az asszony keres többet. Nem a középkorban élünk.
bár az tényleg kevésbé jó, ha föléd van kinevezve....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4234) kicsitomi88 válasza Gh0sT (#4231) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Na most komolyan, hülye vagy , kurva szar meg minden - de intelligencia kerdese, valtoztatni nem tudsz rajta, ha szereted akkor mas kerdes fel sem merulhet.

Beszeld meg vele - mondd ki miktol tartasz(de ne azt h te nem birodmajd ki) hanem h őneki milyen, és ha o maskepp fogja fel teged sem fog erdekelni.

90 87.5 87.8 87.5

(#4235) philoxenia válasza Gh0sT (#4231) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az én feleségem már jó pár éve sokkal többet keres nálam.
Persze, teljesen máshol dolgozunk.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4236) tbs válasza Gh0sT (#4231) üzenetére


tbs
addikt

Hehe... Bennem pl. felmerült, hogy GYES/GYED-re nekem kellene mennem... ;)

Marhaság. Örülj, hogy tetszik neki. Lehetőleg frusztráld munkamegbeszéléseken... ;] (Bocs. NE frusztráld... :B )

Csak könnyedén. :)

[ Szerkesztve ]

(#4237) philoxenia válasza tbs (#4236) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Én voltam gyeden, tök szupi volt. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4238) Majstor válasza Gh0sT (#4231) üzenetére


Majstor
senior tag

Szadó-mazó...elő az ostorral az ágyban, hadd lássa ki a főnök :DDD ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#4239) tildy válasza philoxenia (#4235) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát de tényleg, nem tökmindegy mennyit keres a másik ? MEg miért frusztráló egyeseknek ha a nő keres többet?? Mit számít???

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4240) tbs válasza philoxenia (#4237) üzenetére


tbs
addikt

:R Akarok én is..!

(#4241) philoxenia válasza tildy (#4239) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sőt, megyek Vele Barátok köztet nézni, együtt jó. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4242) lsc válasza Gh0sT (#4231) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Az én feleségem már több éve többet keres mint én , ez szerintem nem gond /legalább is nálunk , mondjuk jó tíz évig meg én kerestem többet /. A másik dolog / mármint hogy a "főnököd" lesz/ viszont szerintem már "necces" , igaz hozzáteszem azért normális válaszhoz többet kellene tudni a cégről és rólatok is.

Az élet kegyetlen .

(#4243) greatchaos válasza tildy (#4230) üzenetére


greatchaos
addikt

igazad van, de a tettét akkor sem büntetném, mert mégsem állat módjára viselkedett

(#4244) Gh0sT válasza tildy (#4233) üzenetére


Gh0sT
addikt

Hogy miért zavar?

Egész egyszerűen azért, mert nem fogom tudni tartani vele a lépést. Vannak dolgok, amiket megengedhetek magamnak és vannak, amiket Ő is magának. Viszont most a lehetőségei kiszélesedtek. Tudod, nekem az volt eddig természetes, hogy ÉN vittem el vacsorázni ŐT és nem fordítva.

Külön kasszán élünk, de egyszer lehet hogy eljön majd az idő, amikor mondjuk lakást szeretnénk és én az anyagi helyzetemhez mérten nem merek majd akkorát vállalni, mint Ő. Nekem esne szarul, ha nem tudnék legalább annyit felmutatni...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4245) kicsitomi88 válasza Gh0sT (#4244) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ha mar lakast vesztek, akkor mar nem Te és Ő lesztek, hanem TI és a ti pénzetek, remelem nem vok tul idealista.

90 87.5 87.8 87.5

(#4246) Gh0sT válasza lsc (#4242) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ha nem nagy összegről lenne szó, akkor nem érdekelne, de itt azért már lesz különbség, ami hatványozódni fog. Ráadásul nekem a felhalmozás nehezebben megy (albérlet, autó, hitelek), míg Ő otthon lakik a szüleivel.

Idővel szeretnék letenni valamit az asztalra. Egész egyszerűen szükségem van arra a biztonságérzetre, hogy ha lesz majd egyszer egy lakásunk, akkor elmondhassam, hogy ehhez én is ugyanannyival járultam hozzá.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4247) Gh0sT válasza kicsitomi88 (#4245) üzenetére


Gh0sT
addikt

Háááát, a házassági szerződések szerintem pont ezt hivatottak kiküszöbölni. Tied, enyém.

[ Szerkesztve ]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4248) kicsitomi88 válasza Gh0sT (#4247) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Azt gondold at, hogy ha a kedvesed ezt nem zavarja-erdekli akkor azzal h magadat ezzel idegeled akkor a legrosszabb megoldast valasztod, szarul leszel, emiatt o is, emiatt ti is.

Mondom, mondd el Neki a ketsegeidet meg h mit erzel, majd o megnyugtat valoszinuleg ;)

90 87.5 87.8 87.5

(#4249) Gh0sT válasza tbs (#4236) üzenetére


Gh0sT
addikt

Lehet, hogy tényleg begyöpösödött az agyam. :D

Annyiban mondjuk jó ez az egész, hogy hajtani kezdtem az új melókat.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4250) Gh0sT válasza kicsitomi88 (#4248) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szerintem kinevetne, de számomra a probléma még akkor is fennállna. :) Nah, majd valahogyan helyreteszem magamban ezt az egészet. Úgy tűnik, egyelőre egyedül maradtam az érvelésemmel... :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.