Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4851) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

áttegyük péntekre?! :F :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4852) Pxs


Pxs
aktív tag

Ha összejössz egy csajjal, tetszik is meg minden (és elköveted azt a hibát, hogy első nap lefekszel vele, de még meg is kérdi, hogy ugye, nem egyéjszakás kalandnak tekinted), aztán kérnél tőle talit legközelebb és közli, hogy ezen a héten biztos nem, mert haverjai már beszervezték magukat minden napra nála (kicsit kétértelmű mondat, de hagyjuk), akkor az már régen rossz ?

Basszus, én hívom szinte minde nap meg minden, rajtam nem múlna, elvileg ő is akarná a kapcsot, de mégsem tesz érte... :F

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#4853) fokukac válasza Pxs (#4852) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem igen valószínű, hogy ez bukó.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4854) Tim82 válasza bolondember (#4851) üzenetére


Tim82
nagyúr

lehet, hogy jó lenne, de nem tudok biztosat mondani.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4855) Wolverine válasza bolondember (#4851) üzenetére


Wolverine
félisten

Időm lesz aznap, pénzem nem...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4856) fokukac válasza Wolverine (#4855) üzenetére


fokukac
nagyúr

mer' elkurváztad mind, fogadjunk! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4857) VargaI válasza Pxs (#4852) üzenetére


VargaI
senior tag

"buyers remorse"
elkapkodtad. Sanszos, hogy elbuktad. Ne keresd annyit, sőt te léptél, majd ha ő is akar vmit, akkor úgyis visszahív vagy ír, akármi.... ;)

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#4858) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

bakker nehezebb magunkat összerángatni, mint britni spricnek lefogyni, meg szemöldöktüncinek megtanulni a szorzótáblát EGYÜTT!!!! :DDD :((( :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4859) Wolverine válasza fokukac (#4856) üzenetére


Wolverine
félisten

Nőt én csak a munkahelyemen látok :P (na meg ha a főbérlő hölgyemény épp itthon van...) Egyéb okai vannak :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4860) fokukac válasza Wolverine (#4859) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem kell a rizsa.... :P

buzievagy? :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4861) elmoraan (r) válasza VargaI (#4857) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Legelsősorban: aki nem olvasta az okosságot, annak fogalma sincs róla, hogy mi a buyer's remorse.
Másodsorban: igen könnyen meglehet, hogy igazad van. :K
Harmadsorban: az is lehet, hogy nem. :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#4862) Tim82 válasza bolondember (#4858) üzenetére


Tim82
nagyúr

sorry, azért nem mondok biztosat, mert mint az offtopicban írtam, csütörtöktől új helyen új munkakör, betanulás stb. - még az időbeosztásomat sem tudom, mert még holnap estig az eddigi helyemen űzöm az ipart. :DDD

na de hogy on is legyek: Pxs, adj még egy hetet, ha ezalatt sem változik a helyzet, felejtős...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4863) Kobe


Kobe
veterán

váhh....tököm kivan...asszony most bőgött fél órát telefonba, és igencsak elvette a kedvem a taulástól, de egyben emgutáltam is magam, mert önzőnek láttam magam, valahogy tudatosan nem akartam tudomást venni az ő bajáról, mert nekem is van most elég épp....no, nem teljesen, cska éreztem hogy nem tudom úgy emgvígasztalni mint kéne, persze segítek nki,c sak telefonon ez nagyon nem ment most....és részben ez is suli hibája....imádom, amikor annyira elhavaznak vizsgákkal hogy gyakorlatilag már embernek lenni nehezemre esik a feszített tempó miatt

(#4864) 7 válasza Kobe (#4863) üzenetére


7
addikt

Mindenkinek vannak rossz időszakjai. Tudsz rá valamikor fél-egy órát szakítani az életedből úgy, hogy csak az övé vagy? Ha igen, akkor mihamarabb. Jobb lesz mindkettőtöknek.

(#4865) Tim82 válasza Kobe (#4863) üzenetére


Tim82
nagyúr

ha én Te volnék :DDD, már vágtáznék hozzá, már persze, ha egy városban vagytok éppen most... no matter dö vizsgák end lörning.

ilyenkor az a legjobb, ha akár csak pár percre is, de megöleled.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4866) Kobe válasza 7 (#4864) üzenetére


Kobe
veterán

nem tudok, mert mindketten vizsgázunk, s ha pénteken nem sikerül a vizsgám, akkor kibasznak egyetemről....pénteken legkorábban

(#4867) Majstor válasza Pxs (#4852) üzenetére


Majstor
senior tag

Vagy nem akar Q-nak látszani a szemedben vagy teljesen az :DDD az is lehet, hogy egyszerűen így utólag már nem jössz be neki és le akar rázni (ezt látom már páran leírták :U)
Figyeld meg azt, hogy viselkedik veled és remélem majd meglátod, hogy melyik verzió a reálisabb.
ui: szorítok hogy ne legyen az utóbbi ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#4868) Majstor válasza Integra (#4758) üzenetére


Majstor
senior tag

Érdekes dolog az őszinteség...egy kapcsolatban nagyon fontos "alapkő", de ha túlzásba viszi az ember, akkor összedőlhet az egész "ház".

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#4869) orbano


orbano
félisten

na, helyreálltak a dolgok :)) megbékéltem... bár érdekes volt a békülés :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#4870) tbs válasza Kobe (#4866) üzenetére


tbs
addikt

Micsoda prioritások..! :U

(#4871) bolondember válasza tbs (#4870) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudod - a mai fiatalok... :B :U

Én azért drukkolok az Ifjoncnak! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4872) Tim82 válasza orbano (#4869) üzenetére


Tim82
nagyúr

meséjjé. alkalmaztad a method-ot? :DDD

ehhh... ma melóhelyen odajött hozzám az egyik friss csibe :) (semmi lebecsülés - úgy értem, utánam került a céghez, és én is csak november elejétől dolgozom), hogy igaz-e, hogy csütörtöktől átkerülök a cég másik telephelyére, meg más munkakörbe, meg miért megyek át (mindezt ilyen kérdő-zavart hangon - nem tom jobban meghatározni)... de ugye legalább leszek szombaton a céges buliban.

micsoda következményei vannak annak, hogy megjegyeztem egyszer neki, hogy szép a keresztneve. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4873) orbano válasza Tim82 (#4872) üzenetére


orbano
félisten

alkalmaztam ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#4874) Kobe válasza tbs (#4870) üzenetére


Kobe
veterán

az ember nem szívesen mond le fél óra kedvéért 2 diplomáról, tom undorító köcsög kapitalista nézőpont, de ez van...én sem várnám el mástól hogy így tegyen velem szemben (megjegyzem Ő sem várta el)

(#4875) tbs válasza Kobe (#4874) üzenetére


tbs
addikt

Te vagy ott, Te döntesz. Kibicnek semmi sem drága... :U (Megismételhetetlen vizsga nincs... Megismételhetetlen kapcsolat minden pillanatban...)

(#4876) 7 válasza tbs (#4875) üzenetére


7
addikt

Megértem az ő nézőpontját is. Mint írta, ha nem sikerül a vizsga, röppen az egyetemről. Újrakezdeni nem vicces dolog.

(#4877) Tim82 válasza tbs (#4875) üzenetére


Tim82
nagyúr

van megismételhetetlen vizsga. pl. amelyiknek rektorival rugaszkodik neki az ember. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4878) tbs


tbs
addikt

Yetike, Tim, (és Lib. is) túl fiatalok vagytok még a valóban megismételhetetlen dolgokhoz... Ez olyasféle téveszme, mint a pénz mindenhatósága... A gyerkőceitek születése, pl. Na az megismételhetetlen.

A világ nem vizsgákból és pénzből áll. Emberek és természet.

(#4879) bolondember válasza Kobe (#4874) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Csak nehogy megbánd később minden egyes pillanatod, melyet nem Vele töltöttél... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4880) Tim82 válasza tbs (#4878) üzenetére


Tim82
nagyúr

akkor úgy fogalmazok - ha a vizsga nem sikerül, Libria valószínűleg bukna egy szakmát -> életpályát, amit amúgy szeretne elérni, amire amúgy az elmúlt jó pár évét tette fel. ettől megismételhetetlen. a lehetősége veszik el arra, hogy a tervei szerint alakítsa az életét.

azt is hozzáteszem, én ettől még a helyében rohantam volna a lányhoz, hogy csak pár percre is, de megöleljem.

ja és még valami. én annak idején mindig rohantam lányhoz. és megbántam, hogy nem a vizsgáimra fordítottam annyi időt és odafigyelést... :DDD (így végeztem el öt év helyett hét alatt az egyetemet - és még lógok szakdolgozattal a másik szakomért + tanárképzésért. nyilvánvalóan nem a megfelelő nőre pazaroltam a tájmot. ;) )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4881) tbs válasza Tim82 (#4880) üzenetére


tbs
addikt

Hiába próbálsz meggyőzni... Nem a vizsgáról kell elmennie, hanem még bőven előtte... Ha a kontinensen van a leány, lazán odavissza... A vizsgaszöveg, meg életpálya, meg erre tette fel stb., az maszatolá Te is érzed. Mert mennél.

Gyenge a fickó. Nem APA típus... ;] :D -> paff! -> :DDD

(#4882) Kobe válasza tbs (#4875) üzenetére


Kobe
veterán

csak hogy értsd, nem sajnálkozni akarok, de napjaim perpill így telnek : 2 egyetemen tanulok, egy sima, és egy angol nyelvű idegennyelvű képzésben veszek részt...gyakorlatilag ez éltet, ezt szeretem csinálni, és mivel tandíjas, és kedvezményt kapok így, nem engedhetem emg hogy egy kis hisztira a 40 ezres tandíjból 170 ezrest csináljak, plusz még kirakassam magam az alapképzésből
emellett suliban gyakorlatilag minden reggel 8tól este 6ig ülök, péntek kivétel, úri egyetemista pénteken nem jár iskolába, én igen, szintén majdnem egész nap...
meleltte néha maszekba dolgozgatok, és anyámnak segítek aki egyedül van, plusz ingázok másik városba 2-3 busszal Hozzá, amikor csak tehetem...és mindezt teszem úgy, hogy vizsgaidőszak óta jó ha 3-4 órákat alszok max egy nap, de 7végét mégis vele töltöm, még a vasárnapot is, hogy hétfőn reggel sulijába kísérhessem, ahelyett hogy otthon aludnék (egyetlen nap amikor lehetőségem van rá), mégis megyek

megismételhetetlen vizsga van, legalábbis az én esetemben. 3x vettem fel egy tárgyat, pénteken ZH, ha nem sikerül, repülök, mert javítókra nincs időm elmenni, annyi vizsgám van hogy egyszerűen időm nincs besűríteni....ez van...így is az ütemterv heti 3-4 vizsga január közepéig. A szitu nem volt vészes, legalábbis sztem nem, csak amolyan átlagos női hiszti, amin elbőgte amgát és rendesen kiakadt...persze, szar helyzet, meg minden, de nem megoldhatatlan, legalábbis messze nem az kategória amire azt mondanám, hogy repülök hozzá...szintén köcsögség, de ahhoz ennél több kell, hogy így tegyek

bolond: nem fogom megbánni, mert sztem racionálisan döntöttem...nem látom 3-4 napig, cserébe viszont lehetőségem lesz utána akár egy életre látni, lehetőleg szolid jómódban sztem ez korrekt ajánlat azért, hogy ne egy egyetemről eltanácsolt pasija legyen zéró végzettséggel és kevés kilátással

[ Szerkesztve ]

(#4883) tbs válasza Kobe (#4882) üzenetére


tbs
addikt

:( Nem értesz.
Kívánom, hogy teljesüljenek az álmaid és légy csodálatos családfő. Mármint a gyermekei számára csodálatos... ;)

#4884, Timtim: Mások vagyunk. Nem baj. De a világ sokkal szerteágazóbb, mint ami egy akármilyen egyetemen belülről látszik... Lib.-et némileg marhának tartom ( ;] ), hogy gyakorlatilag haszontalanságokra fecsérli a "lassúidejét". Majd a jövőben szembesül vele. Ezt NEM lehet elmagyarázni igazán, ezt érezni kell... 35-40 éves kora körül érezni is fogja. Ha nem, akkor valahol leragadt a személyisége... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4884) Tim82 válasza tbs (#4881) üzenetére


Tim82
nagyúr

én mennék és megbánnám. mint ahogy megbántam korábban is, amikor mentem. nem maszatolás. az Ő HELYÉBEN mennék.

nem próbállak meggyőzni, csak megértetni az álláspontomat, amelyik az övétől is különbözik kicsit, a Tiedtől meg jobban.

szerintem ugyanis a "vele kéne tölteni minden időt", "meg fogod bánni" - no, ez a maszlag. igaz, én régen voltam szerelmes. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4885) Kobe válasza tbs (#4883) üzenetére


Kobe
veterán

szted nem fordult emg a fejemben ? ill nem fordul meg a fejemben minden nap ? dehogynem...8 hónapja vagyunk 1ütt, 8 hóna alatt 1 alkalom nem volt hogy este ne küldtem volna neki 1-2 smst vagy ne beszéltünk volna telefonon pár órát, vagy ne mentem volna elé suliba amikor csak tudtam...csak amikor ingázol, akkor a távolságok nem 10 perc alatt legyűrhetők, nekem spec készülődéssel mindennel minimum 2 óra eljutni hozzá, 2 óra vissza...eddig simán ment suli mellett, most nem megy mert komoylodik a helyzet

tudom, még msot is azt hiszed, félrenézem a dolgot, de a szerelem sztem nem a tökéletes emocionalitás...legalbbis, én ezalatt az idő alatt megtanultam magasztosabb célok érdekében, szerelmesen bár, de racionálisan gondolkozni...és belül volt egy racionális kis hang, ami azt mondta, bármennyire sír, nem szabad...de ez nem jelenti azt, hogy egy másik részem ne bánta volna emg ezreszer

[ Szerkesztve ]

(#4886) tbs válasza Kobe (#4885) üzenetére


tbs
addikt

2 suliba jársz. Szerinted ennek lesz annyi hozadéka valaha, mint amennyit időt most elvesztegetsz vele..? (Most az gondolod, hogy igen. Lesz. Legyen igazad. Szerintem nem lesz.)

#4887: Hajrá! :C

[ Szerkesztve ]

(#4887) Kobe válasza tbs (#4886) üzenetére


Kobe
veterán

mivel az egyik suli olyan terület - gazdasági szakfordító és tolmács -, amit világ életemben maximális teljesítménnyel, ösztönösen, jó eredményekkel csináltam -4esem csak elvétve akadt, azt mondom igen...és érdekel is....legalábbis lehetőségem lesz olyan területen dolgozni, ami nem áll távol tőlem, amiben fantáziát látok

(#4888) Tim82 válasza tbs (#4883) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Mások vagyunk. Nem baj. De a világ sokkal szerteágazóbb, mint ami egy akármilyen egyetemen belülről látszik... Lib.-et némileg marhának tartom ( ;] ), hogy gyakorlatilag haszontalanságokra fecsérli a "lassúidejét". Majd a jövőben szembesül vele. Ezt NEM lehet elmagyarázni igazán, ezt érezni kell... 35-40 éves kora körül érezni is fogja. Ha nem, akkor valahol leragadt a személyisége... ;)"

nekem túl racionális, ahogy gondolkodik. :) mintha nem próbálna meg egyensúlyt tartani a két prioritás között, pedig ahelyett, hogy itt írna a topikba, már rég átmehetett volna a barátnőjéhez, megölelhette-megszeretgethette volna egy kicsit (nem úgy :DDD ), aztán pedig hazamenve nyugodt lelkiismerettel készülhetne a vizsgájára. nem azon az egy-másfél órán múlt volna a dolog (ha jól emlékszem, Pécs azért nem az a marha nagy város, ahol embertelenül sok időbe telik eljutni valahova).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4889) Kobe válasza Tim82 (#4888) üzenetére


Kobe
veterán

pécs nem az a nagy város....ellenben ő sem pécsi és én sem pécsi vagyok, mindkettőnk településére elment az utolsó busz jó régen, már a beszélgetésünk kezdetekor, és hogy én hozzá eljussak, először be kell mennem a városomból pécsre, onnan tovább hozzá, és apropóként már cska zt mondom hogy írás közben simán átnéztem 2 fejezetet ;]

[ Szerkesztve ]

(#4890) Tim82 válasza Kobe (#4889) üzenetére


Tim82
nagyúr

fúj, ez mind csak kifogás. ;] :P

ezek szerint hétközben sem Pécsett laksz?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4891) Kobe válasza Tim82 (#4890) üzenetére


Kobe
veterán

nem, csk pécsre járok egyetem(ek)re, komlói vagyok, pécstől cca 25 km északra, barátnőm meg pécs somogyi, pécstől 7-8 kmre, közvetlen járatok nélkül....multkor már gyalogoltam ki hozzá egy részen, hát, szar volt rendesen :D

pécsen nem s szívesen laknék, nem az én világom, albérletre emg nincs is pénzem, jövőre talán könnyebb a helyzet, mert jogsit is most cisnálom (eddig erre sem volt pénzem, msot összekaaprtam) de épp azért tanulok hogy jövőre ösztöndíjat kapok akkor valami kiskocsit veszek, hogy bármikor rendelkezésre állhassak Neki...legalábbis engem kvára zavar hogy ha úgy van, miattam kell buszoznia...lovagias baromság, de sztem a csávó menjen a csaj után és ne fordítva, ill ha muszáj, akkor utobbit minél kényelmesebben oldják meg...szóval többek között ezért is van suli ezerrel

(#4892) Tim82 válasza Kobe (#4891) üzenetére


Tim82
nagyúr

valamiért az volt bennem, hogy kolis vagy.

egyébként igen, a pasi legyen lovagias. ha lovagias, akkor könnyebben fog majd koppanni... ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4893) tbs válasza Kobe (#4891) üzenetére


tbs
addikt

Taxi. Szomszéd apu. Bármi.

#4894, Fő@: kaució, havi 20+eFt + rezsi/2,3,4 vs. ~20eFt egyszeri ktsg. Csak nem közgazdásznak teccik lenni..? ;]

[ Szerkesztve ]

(#4894) fokukac válasza tbs (#4893) üzenetére


fokukac
nagyúr

albérletre nincs pénze, de taxira van?
taxira nekem se fussa. :U

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4895) Kobe válasza tbs (#4893) üzenetére


Kobe
veterán

ebbe inkább nem mennék bele de te sem gondolod komoylan hogy 40 kmtert taxival kicsengetsz...hacska nem vagy rockefeller :) szomszédoktol emg este 10kor ilyesmit kérni...
tudom,r acionalitás, megint az én hibám, de enyni erővel azt is a szememre vethetnéd mrét nemt teleportáltam oda

(#4896) tildy válasza Tim82 (#4880) üzenetére


tildy
nagyúr

akkor úgy fogalmazok - ha a vizsga nem sikerül, Libria valószínűleg bukna egy szakmát -> életpályát,
HÜLYESÉG. Így , nagybetűkkel.
Főleg azok után, hogy mint kiderült , 4-es , 5-ös hallgató.
Egy tárgy bukása ilyen eredmények mellett sem fogja soha földhözvágni.

Erről jut eszembe , anno volt egy évfolyamtársam. Tdk-t nyert meg iylenek. Aztán véletlen pont a dékánnak mondott ellent államvizsgán, mert ha jól tudom azt hitte, jobban tudja az adott témát. Nem tudta jobban, megvágták államvizsgán.
Nem tört ketté az élete, utána talán ősszel megcsinálta.

Nem azt mondom, hogy nem fontos az államvizsga, de van , ami sokkal fontosabb: az ember családja.

1 vizsga nem sikerülésért csak akkor b.sznak ki valakit, ha már 3.jára vette fel:U Ha államvizsga, akkor sem fogják kirakni. Túloz.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4897) tbs válasza Kobe (#4895) üzenetére


tbs
addikt

Áááá, reménytelen vagy. Ilyan apró problémát sem tudsz megoldani, mindek neked 2-3-6 diploma?!? :U

Tanulj tinó, ökör lesz belőled..! :P

(#4898) Kobe válasza tildy (#4896) üzenetére


Kobe
veterán

lófaxt vagyok 4es 5ös, alaptárgyaim mind 2esek 3asok, és a közepes már istenkirály jegy nálam...egyedül az angol ynelvű kurzusok 4-es 5-ösök mert ahhoz jó érzékem van...szted ha 4es 5ös lennék, előfordulhatna hogy 3x kell felvennem ugyanazt a tárgyat ? én sem tartom fntosabbnak a sulit, csak ezt a szitut én nem ítéltem túl súlyosnak, csak Őt eléggé kiborította, nem halt emg rokon, meg ilyenek

[ Szerkesztve ]

(#4899) tildy válasza Kobe (#4898) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor félreértettem ezt: "4esem csak elvétve akadt, azt mondom igen...és érdekel is."
Egy reggelt, vagy estét megért volna így is a dolog.

Tudom miről beszélsz amúgy: automatikát 3.jára vettem fel, ha nem sikerül, akkor pápá fősuli:U De még ebből is van 3szori lehetség:U Márpedig a vizsgaidőszak még csak most kezdődik:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4900) Tim82 válasza tildy (#4896) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tildy, szerinted a rektori mit takar, amiről írtam nagyjából ugyanott? no?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.