Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4801) Tim82 válasza tbs (#4799) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már lejárt a modidő... Feltartalak? Kénytelen vagy nekem válaszolni itt? :DDD

De szerintem megyek filmet nézni. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4802) tbs válasza Tim82 (#4801) üzenetére


tbs
addikt

Igen és igen. Jó filmnézést! ;)

(#4803) Tim82 válasza tbs (#4802) üzenetére


Tim82
nagyúr

Neked meg jó éjt, jó lustulást! ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4804) bolondember válasza Tim82 (#4803) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és hétfőn este egy leülős teázást? ahová giliszta is eljönne - ha velünk nem hajlandó teázni, majd elrágcsálja a kekszeket... :DDD

más: áh, inkább majd szóban... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4805) Tim82 válasza bolondember (#4804) üzenetére


Tim82
nagyúr

pü és visszaigazoltalak. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4806) tildy válasza bolondember (#4804) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak akkor, ha jön valami plc guru emberke, és leellenőrzi a házim :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4807) tbs válasza bolondember (#4804) üzenetére


tbs
addikt

Hétfő nekem kiesik... :(

(#4808) Tim82 válasza tbs (#4807) üzenetére


Tim82
nagyúr

én meg bizniszelek egy sort hétfő este és utána érek oda... kellene már egy zsebkendő, a zsebokosomba mindig elfelejtem felírni az emlékeztetőket, a csomókötés hasznosabb volna.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4809) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

óbakker...

én meg tegnap délután cseréltem el a a műszakom, kedden dolgozok (és szerdán is).. :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4810) Tim82 válasza bolondember (#4809) üzenetére


Tim82
nagyúr

mondom, én odaérek, csak úgy fél 10-10 körül... tényleg ne haragudj.

viszont nekem a ma este pl. teljesen tökéletes.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4811) bolondember válasza Tim82 (#4810) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

haragszik a frász, hámmajd máskorra összehozzuk... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4812) orbano válasza tbs (#4794) üzenetére


orbano
félisten

:P szeretem ha (legalább) egy kapcsolat elején az érzelmeim vezérelnek és nem kell gondolkodni. alapból így is elég tudatos vagyok, kell néha az, hogy elveszítsem a fejem... problémamegoldás meg majd hónapok múlva, nem pár randi után :B szerintem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#4813) Tim82 válasza bolondember (#4811) üzenetére


Tim82
nagyúr

oké ;)

asszem, én amúgy is ígértem Neked egy korsó sert, a születésnapod alkalmából. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4814) tbs válasza orbano (#4812) üzenetére


tbs
addikt

Te tudatos..? :DDD (Bocs. ;] )

(#4815) bolondember válasza Tim82 (#4813) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

:B

az a gond, h tavaly/idén után után idén/jövőre is külön töltjük Asszonnkával a születésnapjainkat... :( ehhh... de karajcsontra hálistennek itthon lesz..

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4816) Tim82 válasza bolondember (#4815) üzenetére


Tim82
nagyúr

jövőre is? világ körüli útra megy? :Y

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4817) bolondember válasza Tim82 (#4816) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem, január 4.
Harmadikán megy vissza milkalandba... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4818) Tim82 válasza bolondember (#4817) üzenetére


Tim82
nagyúr

úgy értettem, hogy a jövőre esedékes születésnapodkor sem lesz itthon. :B

amúgy rendben vagytok? áthidaltátok a "most minden olyan megszokott"-életérzést? vagy inkább ne itt kérdezzem ezt?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4819) bolondember válasza Tim82 (#4818) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tisztáztuk a dolgokat, most már csak 13 nap és itthon van... :B :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4820) Tim82 válasza bolondember (#4819) üzenetére


Tim82
nagyúr

:DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4821) VargaI válasza tbs (#4794) üzenetére


VargaI
senior tag

Ugyanmár az csak egy kis hal volt, vannak ott sokkal nagyobb halak is...pláne az a kis barna...sohaj, szerintem őt is magának akarja, mert még a nevét sem volt hajlandó megmondani nekem :P.
Meg valóban szimplán khm... hogy úgymondjam érdekes lépés volt a viselkedése. Tegnap meg egy másik volt tiszta hülye Orbanoval. Tipikus női trükközést probált tolni, de bebukta a dolgot aztán meg besértődött. A hét elején velem egy másik csaj volt elég hülye (ismerem rég óta, érdekes volt az is). Fene tudja lehet fornthatás van ;].

Ma este lesz vmi, tea/söricilin?

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#4822) orbano válasza tbs (#4814) üzenetére


orbano
félisten

persze, képzeld, ha nem fognám vissza tudatosan az elmém zabolátlan részét ;] :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#4823) bolondember válasza orbano (#4822) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

meterhajtó leszel, majd Arrakis uralkodója?! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4824) frame>24


frame>24
addikt

yeah, baby!
Pécsen van egy diszkrétebb beülős hely, melyet arabok nyitottak régebben. ~1 hónapja van egy új fícsör, hogy hastánczos lányok gyönyörködtetik(!) a kedves vendégeket. Szombaton beugrottunk. Úúúúh, fiú..! Már tudom, ha módom lesz rá, hastánczos nővel fogok ismerkedni. (Az ex-leányzó is csinálta, hát, ne tudd meg, a medenceizmok edzésének milyen áldásos hatásai vannak :K ;] :K .) Azt gondolom, nagy az esélye, hogy vissztérő vendégek leszünk.
Hehh, sose tetszett így Tarkan "cupp-cupp"- refrénes száma összekötve a vizuális élménnyel. (Ekkor tudatosult bennem, mér tetszett mindig dobolás közben a keleti zenék "fordított-szinkópás" ritmusa, mikor más stílusokba is beleszövik.) Van "sisha" is (vizipipa), which I also like...
Mennyetek el ilyen helyekre a fővárosban is, megéri.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4825) tbs válasza frame>24 (#4824) üzenetére


tbs
addikt

Kismanó születése óta párom aktívan hastáncol... ;)

(#4826) bolondember válasza tbs (#4825) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ezt most csak azért mondod, h irigykedjünk... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4827) tbs válasza bolondember (#4826) üzenetére


tbs
addikt

Naná. De igaz. :DDD

(#4828) Zewa válasza frame>24 (#4824) üzenetére


Zewa
senior tag

Meik hely Pécsen? Ha nem szeretnél reklámozni akkro egy privi pls. :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#4829) bolondember válasza tbs (#4827) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

messziről jött hosszú-hajú-szemüveges azt mond amit akar!
főleg, ha szereti az almalevet! ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4830) 7 válasza bolondember (#4829) üzenetére


7
addikt

Rólam van szó? :D
Neszójjábe'. :P

(#4831) bolondember válasza 7 (#4830) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

dehogyis Rólad van szó...

itt most éppen a jövendőbeli munkaadómról beszéltem, de egyekukac, Hozzád is hozzádszólok... :B :U

Te engem üldözöl, vagy mi?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4832) _seth_


_seth_
veterán

Jó topik... az utóbbi két oldal 90%-a OFF-ba van írva :D (semmi bajom sincs vele csak megjegyeztem :D )

Nő(k)... [link]

Hehe, ezt is offba teszem ;]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4833) bolondember válasza _seth_ (#4832) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

teljesen jogos, csakhát, páran, így hímek, kiknek ált. vannak Nőügyeink, na meg természetesen tildy! össze-összejövünk teázni, ilyesmi - nem akartunk új totyikot nyitni neki... :K :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4834) _seth_ válasza bolondember (#4833) üzenetére


_seth_
veterán

Nem is kell :)

Én inkább a bnőmmel jönnék össze ha nem 200 kilométerre lenne éppen :O

Na meg ma jó kedvem van aztán nem tudok elaludni így az offolást is tetézem még több offal, na ennek a mondatnak is sok értelme van :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4835) 7 válasza _seth_ (#4834) üzenetére


7
addikt

Pest-Miskolc? :D

(#4836) _seth_ válasza 7 (#4835) üzenetére


_seth_
veterán

Hát ez nem talált :D Ott kezdődik, hogy pest is kb 200 kilométer ide :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4837) 7 válasza _seth_ (#4836) üzenetére


7
addikt

Hm... akkor mesélj! :D

(#4838) EQMontoya válasza 7 (#4835) üzenetére


EQMontoya
veterán

az csak 180. de kapcsolatban kurvaszar. tapasztalat. :D

Same rules apply!

(#4839) 7 válasza EQMontoya (#4838) üzenetére


7
addikt

Anno 200-nak számolták MÁVéknál.

200 (180) + 260 km-es volt a miskolci kapcsolatom (Szombathely-Bp-Miskolc). Én jobban tapasztaltam. 25 hónapon át. :)

(#4840) EQMontoya válasza 7 (#4839) üzenetére


EQMontoya
veterán

én csak 4en át, mert előtte 17ig lokális volt a dolog. nah ezt úgy hijják, hogy szivás. ha a kapcsolat közben keletkezik a távolság, azt nem nagyon szokták elviselni a felek...

Same rules apply!

(#4841) 7 válasza EQMontoya (#4840) üzenetére


7
addikt

Eleinte nekünk is csak 200 (180) km volt. :DDD

(#4842) _seth_ válasza 7 (#4837) üzenetére


_seth_
veterán

Elvira szerint 192-219 km egészen pontosan :) Ez egyik vége borsod a másik hajdúbihar :) Többet már nem segíthetek de ez nem is lényeges :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4843) tiv61us válasza tildy (#4806) üzenetére


tiv61us
őstag

en lellenorzom a hazid, csak csak computer, meg no ugyek ne legyenek benne, mert ehhez a kettohoz nem ertek
megis ezt a kettot hasznalom leggyakrabban :U

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4844) elmoraan (r) válasza orbano (#4778) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

A method inkább arra épít, nem? ;] :P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#4845) Tim82 válasza bolondember (#4833) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tildyt egyébként fiúsítottuk a topik kedvéért. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4846) tildy válasza Tim82 (#4845) üzenetére


tildy
nagyúr

Szegény Jánoska és NG akkor :DDD :DDD ->Off topik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4847) fokukac válasza Tim82 (#4845) üzenetére


fokukac
nagyúr

Jézusom :P

amúgy mi van a teapartival?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4848) Tim82 válasza tildy (#4846) üzenetére


Tim82
nagyúr

majd rájönnek. ciki lesz. ;]

főkukac: tudja a fene. :DDD mikor gondoltad? én minden nap este nyolcig dolgozom + kb. 3/4 óra, amíg visszakeveredek a civilizációba. ma este meg bizniszelek innen a PH!-ról... esetleg utána lenne, de az már nem emberi idő. más napokra javaslatokat várok. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4849) fokukac válasza Tim82 (#4848) üzenetére


fokukac
nagyúr

én nem goldoltam semmire, csak valaki itt írta.

a sokáig dolgozás ismerős amúgy. de végülis bármikor le tudok lépni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4850) Tim82 válasza fokukac (#4849) üzenetére


Tim82
nagyúr

jó Neked, én nem, főleg, mert még + 1 napot le kellene melóznom karácsony előtt...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.