Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35651) theduck válasza Spet (#35650) üzenetére


theduck
újonc

Természetesen van, ez az általam linkelt videón látszik is.

(#35652) Spet válasza theduck (#35651) üzenetére


Spet
addikt

(munkahelyemről nem tudom yutbobozni).

Más eszközt tud bootolni?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#35653) theduck válasza Spet (#35652) üzenetére


theduck
újonc

Ezt is be tudja bootolni, csak az elején a bal felső sarokban van egy random időtartamú (2-40mp) "vonalka" vagy esetleg kurzor szerű dolog, ami az időtartam alatt villog, utána pedig minden probléma nélkül feláll a rendszer.

(#35654) MrDerekas válasza theduck (#35653) üzenetére


MrDerekas
addikt

A bios szoftvere minden eszközt lecsekkol és azokkal is lehet a gond. Minimális rendszerindítással próbálkozz, azaz csak proci, egy ram modul, egy billentyű és lehetőleg igpu. Aztán egyesével visszacsatlakoztatni a komponenseket. De lehet maga a rendszerlemez is a probléma forrása vagy egy gyengébb rádugott usb adattároló. Szóval összetett a dolog és kísérletezni kell.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#35655) theduck válasza MrDerekas (#35654) üzenetére


theduck
újonc

Majd akkor kísérletezem, köszi. Elég ha csak átdugom a monitort az alaplapba, vagy teljesen el kell távolítani a videokártyát?

(#35656) MrDerekas válasza theduck (#35655) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ki kellene venni, hogy a slot se legyen aktív. Mondjuk ha minimum indítás és a boot gyorsabb a vga-val, akkor maradhat is és mehet tovább a próbálgatás. Mivel a vga is okozhat kavarodást ezért javaslom, hogy legyen eltávolítva, de nem kötelező.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#35657) theduck válasza MrDerekas (#35656) üzenetére


theduck
újonc

Bekapcsoltam az indítási naplót és az eseménynaplóban visszakövettem, és az alábbi hibákat találtam. Ez lehet okozója?

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=582K_pkiv_g_s.png
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=530K_pkiv_g_s.png

Illetve még ilyet találtam: A szolgáltatás (CldFlt) a következő hiba következtében leállt:
A kérés nem támogatott. 7000-es eseményazonosítóval.

[ Szerkesztve ]

(#35658) Reaper04 válasza Reaper04 (#35642) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!

Mégsem a vertex 3 miatt van a hiba :(((
Egy másik HDD ra feltettem a windowst, vertex itt a kezemben.
És ma reggel megint betöltött az op rendszer, kicsit várt, aztan újraindult magától,
betöltött megint az op rendszer. De aztán egy olyan 10-20 másodperc után megfagyott. :F

Hogyan kezdjem el kideríteni akkor mi állhat a dolog mögött?
Vinyó csere megvolt, probléma továbbra is fennáll.
Szedegessem ki a ramokat, 1 bent marad próba pár napig úgy?
Vagy sima ram teszterrel?

De pl tegnap vagy 4 órán át falloutoztam, akkor nem volt baja... se a bekapcsoláskor :W

(#35659) BiOszi


BiOszi
tag

Sziasztok!

Olyan kollégát keresnék aki ért a Hp-s asztali gépekhez. (g1 600)

-Lefagy bootolás közben (win7), véletlenszerűen zene hallgatás közben, videó alatt
-Fagyás win 10 alatt, kékhalál...."clock watchdog timeout" vagy "machine check exception" hibával.

Néha napokig működik van amikor egy óra alatt többször is megtörténik. A hp-s diagnosztikai programmal nem jelez hibát. Memória teszttel egy napig ment és nem bukott meg.

Segítséget előre is köszönöm! :R

I think that I will be a DJ! This profession is a bitch magnet! by:Pusheen

(#35660) Vakegérke válasza BiOszi (#35659) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Leszögezem, nem vagyok guru.
Kiszúrtam, hogy három hangkártyát ismer a géped. Soknak tűnik, kettőt le kéne tiltani, mert lehet, hogy "veszekednek". Feltételezem, hogy a Realtek-et használod, így az Intel-t a BIOS-ban, az nVidiát az eszközkezelőben tiltsd le.
Ha nem javul a helyzet, akkor elnézést kérek az okoskodásért, egy próbát megér.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35661) BiOszi válasza Vakegérke (#35660) üzenetére


BiOszi
tag

Megpróbálom. És köszönöm a gyors segítséget. :R

I think that I will be a DJ! This profession is a bitch magnet! by:Pusheen

(#35662) Vakegérke válasza BiOszi (#35661) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szívesen, sok sikert. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35663) cadgers


cadgers
aktív tag

Ha valaki még emlékszik, netán használta is a szamitogep.hu fórumot, várjuk szeretettel:

Ide kattintva a facebook csoportba navigál!

[ Szerkesztve ]

(#35664) Farkas526


Farkas526
csendes tag

Sziasztok!
Egyből a lényegre térek!
A gépem (lent leírom a spec-et.) elösször csak az volt a fura, hogy amikor bekapcsoltam néha nem töltötte be a windowst (win10) csak ment magában.. a resetet nem vette be, ilyenkor a bekapcsoló gomb folyamatos nyomásával állítottam le, majd mikor újra bekapcsoltam a bios behozatalával elindult rendesen.. hozzá teszem ez 10 ből 1-alkalom volt.
Mikor csak szimplán újra akarom indítani a gépet, kikapcsol - elindul - kikapcsol - elindul - kikapcsol - elindul és hoppá betudta tölteni a windowst.. HURRRÁ...
Akkor kezdett elegem lenni mikor felraktam a Diablo 3-at (új season van..) és laggol... bemegyek a városba egyhelyben 120 fps, majd csak körbe körbe futkározva össze vissza mér.. lemegy akár 8-ra is... pedig semmi nem történik a játékban..
Megelégelve újra raktam a windowst (hátha megoldja.. hozzá nem értésemből gondolva) Elkezdem újra rakni majd egyszer csak fekete képrenyő és megy a gép.. 20 perc után resetre müködve újra indul, elkezdi felrakni a windows magát, majd megint fekete képernyő.. 20 perc után reseteltem bejött a windows. elkezdem felrakni a drivereket, mikor a hangkártyához jutok ( Relatek HD) és újra kell inditsam, többször is ügye, hát ismét eljutottam a fekete képernyőhöz és a gép megy magában mint a vakegér.. Elggé felb... szal hagytam.
Konfig: Asus Maximus hero VIII , 6700k , 32GB Corsair 3000 MHZ dual ram , ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING oc, 2 ssd-t használok, egy samsung 850 pro 128gb (ezen futatom a windowst) és 500gb Samsung evo ezen pedig a gameket.
Kérlek segítsétek, mert idegesít (nem kicsit) hogy rákölt az ember egy valag pénzt és nem megy rendesen..
Előre is köszönöm szépen!
Üdv Dani.

(#35665) alias_bobo válasza Farkas526 (#35664) üzenetére


alias_bobo
tag

Kedves Dani!
Mivel elég randomnak tűnik a probléma, ezért memtest -tel kezdeném. Aztán tápegységről nem írtál adatot, az lenne a második jelöltem... de lehet van nálam tapasztaltabb kolléga is.

[ Szerkesztve ]

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#35666) Robokutya


Robokutya
senior tag

srácok ezt a panelt hogyan tudom eltüntetni??
elég ha lekapcsolom a windows updatet?

[ Szerkesztve ]

(#35667) dugo_ válasza Robokutya (#35666) üzenetére


dugo_
veterán

Felraksz egy 3rd party dll-t:
https://github.com/zeffy/wufuc/releases

Elég nagy butaság lenne lekapcsolni a WU-t. Amúgy is 2017 januárig törölni kéne a frissítéseket, amiből többet direkt úgy adtak ki ennek a bevezetésekor, hogy nem uninstallálhatóak...

[ Szerkesztve ]

(#35668) Robokutya válasza dugo_ (#35667) üzenetére


Robokutya
senior tag

símán csak lefutattom nem kell semmi egyéb?
Köszi na majd figyelem hogy felbukkan e még:)
Illetve telepítés után uninstallálhatom?

[ Szerkesztve ]

(#35669) dugo_ válasza Robokutya (#35668) üzenetére


dugo_
veterán

Kibontod a zipet, a wufuc mappát berakod a c/progamfájlok közé, ott elindítod az install_wufuc.bat scriptet és kész. Van uninstallere, de akkor nyilván visszajön a felugróablak is.

(#35670) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Létezik, hogy az alaplap melegedne túl? A többi érték szerintem rendben van. Random lefagynak a játékok, grafikai részletességtől függetlenül. "A képillesztő nem reagált.....". Drivereket próbáltam már többet is, semmi értelme, eddig is le volt véve a videókártya órajele, mert ugyanezt csinálta a gyári órajelen, most már downclockolva is csináljja.. Érdekes, valamikor hetekig semmi, amikor meg rájön, akkor folyamatosan. És általában 2 óra használat után.

(#35671) Farkas526 válasza alias_bobo (#35665) üzenetére


Farkas526
csendes tag

Alias_bobo.
Köszönöm a válaszod, mielött barmit is csináltam volna, elösször lefrissítettük a biost. Ügy tünik müködik, bár elkiabálni nem akarom, mert egyszer lefagyott azóta, ma jobban letesztelem.
Amugy a tápom: corsair rm850i

(#35672) tserrof77 válasza IMIIKE1998 (#35670) üzenetére


tserrof77
senior tag

Én vga-ra vagy tápra gyanakodnék. Milyen tápod és vga-d van? 1-1 kölcsön darabbal ki lehetne szűrni a hibát.

Mondjuk az alaplapnál a Temp3-nál az az 54/65 fok is elég érdekes... A chipseten csak borda van, gondolom... oda esetleg egy kis venti még segíthet...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35673) IMIIKE1998 válasza tserrof77 (#35672) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Táp egy fél éve lett cserélve, de az előzővel is csinált ilyeneket. A vga-val pedig szerintem is van valami, gyári órajelen nem megy.

(#35675) tserrof77 válasza IMIIKE1998 (#35673) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ha van lehetőséged, egy kölcsönkártyával ki kellene szűrni. Aztán lehetőségeidhez mérten venni másikat...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35676) theduck válasza theduck (#35657) üzenetére


theduck
újonc

Senki?

(#35677) alias_bobo válasza theduck (#35676) üzenetére


alias_bobo
tag

Az eseménynaplóban az eseménynapló szolgáltatás elindulása után történő események jelennek meg, tehát azt nem tudja leírni, hogy Neked a BIOS/UEFI miért vár mielőtt betölti a merevlemez/SSD MBR-jét, s az aktív partíciódról az inditófájlokat.
Ez újonnan összerakott konfig? ha igen akkor próbáltad már frissíteni a BIOSt?
A tény, hogy valamit túl sokáig inicializál. USB eszközök vannak csatlakoztatva, esetleg próbát megér azok nélkül beindítani...

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#35678) MrDerekas válasza theduck (#35676) üzenetére


MrDerekas
addikt

De miért senki? Érthetően leírtam fentebb, amit leírtam. Windows előtt tököl a rendszered, ergo hardveres a hiba/inkompatibilitás/kommunikáció a gépedben. Ki kell szűrni hol. Arra már leírtam, hogy közelíts.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#35679) Farkas526 válasza Farkas526 (#35664) üzenetére


Farkas526
csendes tag

A bios frissítés csak részben vált be..
A gép most egyből mindig betölt, nincsen fekete képernyős jelenség, mint ami eddig volt. Végre faszán gyors is a gép (diablo 3 sem laggol...) DE!
de.. megfogja magát és booom lefagy a gép, majd kidob egy kék hátteret ezzel a szöveggel: "A számítógép problémát észlelt, ezért újra indul, összegyűjtünk néhány hiba információt, majd újra indul a gép"
0%-nál sosem megy fentebb hagyhatom 1 óráig is ott...
Mondom újra nyomom a windowst mert mikor felraktam (bios frissítés előtt) eléggé döcögősen ment neki, nah az első driver frissítésnél kifagyott és már ezt a kék halált sem adta be, csupán fagyott kép..

Megfogtam leszedtem a hivatalos win10-et rárakva pednrivra, hogy teljesen tisztázva legyen minden, majd telepítés közben olyan 20% ki is fagyott szépen. Itt inkább kikapcsoltam és hagytam mielőtt kárt teszek fizikailag valamiben :D

Valami ötlet?

(#35680) nightvison válasza Farkas526 (#35679) üzenetére


nightvison
tag

Memtest volt? :) A kékhalálnál egyéb hibakód nincs?

Cuccaim: http://hardverapro.hu/tag/nightvison Logout: https://logout.hu/blog/nightvison/index.html

(#35681) MrDerekas válasza Farkas526 (#35679) üzenetére


MrDerekas
addikt

Először memtest. Modulonként. Erősen ram hibának tippelném. Egy hibanapló bejegyzés sem ártana a kékhalál leírásáról, ha esetleg betölt a rendszer.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#35682) Farkas526 válasza MrDerekas (#35681) üzenetére


Farkas526
csendes tag

Lefutattam a memtesztet 0db error lett a vége. Semmi hibát nem talált.

(#35683) theduck válasza MrDerekas (#35678) üzenetére


theduck
újonc

Megnéztem eltávolítottam külön-külön mindent, próbáltam csak HDD-vel, csak SSD-vel de akkor is villant kettőt, viszont ha mindent visszacsatlakoztatok, akkor vagy 5-öt. Hangsúlyoznám, engem nem zavar, csak az érdekel, hogy ez normális-e? Mivel új a gép, még most a garancia időszakban lerendezném a dolgokat, csak ezért érdekel.

(#35684) IvI88


IvI88
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Párom vettem egy számítógépet amire én feltelepítettem egy win 8.1 pro-t. A chipset+audio driver simán felment, de az integrált vga nem akar. Azt írja hibaként, hogy "ez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek" Próbáltam azt is, hogy a .zip be letöltött drivert (intel honlapjáról szedtem le) kicsomagolom és az illesztőprogram frissítő listához hozzáadom de a listába nem lesz akkor se HD630
proc.: i5 7500
alaplap: Gigabyte B250M-D2V

üdv: Tomi

(#35685) dugo_ válasza IvI88 (#35684) üzenetére


dugo_
veterán

A HD630-nak már csak Win10-hez van támogatottsága, vagy megbarátkoztok a rendszerrel, vagy keressetek hozzá mókolt drivert, ha van.

Múltkor hasonló esetben ez a béta driver segített egy kérdezőnek:
ftp://europe.asrock.com/Drivers/Intel/VGA/VGA_Win8.1(v4508).zip

[ Szerkesztve ]

(#35686) MrDerekas válasza Farkas526 (#35682) üzenetére


MrDerekas
addikt

Jó lenne tudni a kékhalál üzenet leírását. Ha a ram valóban rendben van, akkor csak ötletelni lehet tovább. Lehet a hiba mögött melegedés, zárlat, rosszul illeszkedő kábel... Teljes szétszedés - takarítás - összerakás, első kísérletre.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#35687) myckie2


myckie2
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Már nem tudom hova kellene fordulnom. Problémám, hogy az internet sebessége a számítógépen nem stabil és multiplayer játékok játszhatatlanok a lag miatt. Konkrétan a hiba csak a desktop pc-men jelentkezik tehát nem router és nem modem probléma. Kábeleket is vadi újra cseréltem. Vettem a számítógépbe hálókártyát hátha megoldja a problémát. Egy ideig jónak is tűnt, de utána valamiért megint rosszá vált... Legalább 10x újratelepítettem a gépet de semmi változás. Konkrétan akkor ütötte fel a probléma a fejét amikor lecseréltem a videókártyámat, de próbáltam dedikált videókártya nélkül is a gépetet (intel HD graphics) és azután is rossz volt. Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mi a fene befolyásolhatja az internet minőségét és sebességét. Próbáltam szétszedni a gépet, összerakni, de semmi javulás... :(

Valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm a segítséget. :O

(#35688) BiOszi válasza BiOszi (#35659) üzenetére


BiOszi
tag

Sajnos a hiba ugyanúgy fent áll. Chrome alatt beakad a hang (bzzzzzzzz), lefagy a rohadék! :W Csináltam memóriatesztet modulonként,de semmi.

Elképzelhető, hogy a haswell nem szereti az egyoldalas memóriát, mert az egyik az? Vagy a képen látható beállítástól kattan be. A hp-s bios beállítások pdf-je ezt a menüpontot valahogy kihagyta és nem is nagyon értem...

I think that I will be a DJ! This profession is a bitch magnet! by:Pusheen

(#35689) #04085760


#04085760
törölt tag

Üdv !
Vettem ma egy számítógépet, a tulajnál kipróbáltam minden frankó volt. Amikor hazahoztam és itthon be akartam kapcsolni a pct, csodák csodájára nem indul . A táp hangosan zúg , szinte sípol, a monitoron pedig se kép se hang. A gépben a ventillatorok sem működnek . Mi lehet a probléma ??

(#35690) MrDerekas válasza BiOszi (#35688) üzenetére


MrDerekas
addikt

Csak Chrome alatt?

(#35689) prepar Szállítás közben kimozdult valami a helyéről és/vagy zárlatos is ez miatt.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#35691) BiOszi válasza MrDerekas (#35690) üzenetére


BiOszi
tag

Igen ott szokott elszállni. Ha pl. torrentezem akár napokig is megy a gép. A memtest is ment vagy 12 órát folyamatosan...

[ Szerkesztve ]

I think that I will be a DJ! This profession is a bitch magnet! by:Pusheen

(#35692) MrDerekas válasza BiOszi (#35691) üzenetére


MrDerekas
addikt

Csak próbaképpen. Tiltsd le a hardveres gyorsítást Chrome-ban. Igaz, hogy ez elsősorban a gpu-ra vonatkozik, de lehet szoftveresen akad a böngésző hang a gpu utasításaival. (Vagy valami ilyesmi)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#35693) BiOszi válasza MrDerekas (#35692) üzenetére


BiOszi
tag

Megpróbálom... :))

I think that I will be a DJ! This profession is a bitch magnet! by:Pusheen

(#35694) IvI88 válasza dugo_ (#35685) üzenetére


IvI88
tag

Köszi a segítséget win10-et raktam a gépre, jól megy most már.

üdv: Tomi

(#35695) bartucz911


bartucz911
tag

Sziasztok,

Egy darab C meghajtóm van (SSD) meg 2 virtuális cd meghajtó Daemon Tools-al. A gépem gondolt egyet és megjelent kb 20 db CD meghajtó, nem tudom hogy virtuális-e, de F-től Z-ig ott vannak. Nincs bennük semmi. Igazából elfér mert nem nagyon zavar, csak ha bedugok egy pendrive-t vagy külső HDD-t a windows felismeri, mert kiadja hogy USB eszköz csatlakoztatva, de nincs meghajtója? Lehet azért mert nem fér ki? Elvileg AA megajtóval folytatná a sort vagy nem?

Windows 10-em van.

Ha valakinek van valami ötlete kérem ne tartsa magában!

Köszönöm!

(#35696) WestCoast92


WestCoast92
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy telepíteni szeretnék, egy windows xp 32bit-es oprendszert, egy régi Lenovo thinkcenter m58p-re, amibe Core 2 Duo E8400 van, 2Gb DDR3 ram. Eredeti lemezről szeretnék telepíteni, de sehogyse megy, bebootol a lemez, elkezdi olvasni, a szokásos xp telepítő kezdet, de amint bedobna a menüben ahol elkezdthetném a telepítést kékhalált kap. Nem is ír nagyon okot, annyit ír hogy STOP és után hexa számok (pl.: 0x01548800 nem ez csak hasonló). Lefuttattam memtest86+-t is és nem ír hibát. Megpróbáltam az én gépemen is ezt csinálja, de pl egy régebbi 2magos laptopon már elindulna szépen. Mi lehet a gond? Az alaplappal nem kompatibilis?

Azért kéne xp mert nagyapámnak lesz, és ő ezt már ismeri.
Win7-et próbáltam rá rakni és az szépen feltelepül.

A válaszokat előre is köszi.

(#35697) kemotox


kemotox
addikt

Erre varrjatok gombot. Ilyet meg nem lattam. Sata1en van egy ssd. Ha resettel inditom ujra a gepet nem latja a bios... Ha a bekapcs gombbal, akkor igen. Mi ez az anomalia? Valaki talalkozott hasonloval?

(#35698) alias_bobo válasza bartucz911 (#35695) üzenetére


alias_bobo
tag

Hali!
Daemon Tools-ba nézd meg mely meghajtókat kezeli, ha csak az a kettő van ami korábban is akkor valami mást kell keresni. Egyébként a Win10 képes kezelni az ISO fájlokat önmagától is, nem kell DT... így lehet az is hogy a Win csatolt fel "néhány" ISO-t, olyankor meg kattanj rá a meghajtóra és "kiadás" vagy hasonló módon tudod eltávolítani.

WestCoast92:
Sokat segítene szerintem a korrekt hibakód amit a STOP után kiír, rá lehetne gúglizni.

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#35699) WestCoast92 válasza alias_bobo (#35698) üzenetére


WestCoast92
tag

Szia! Már megoldottam, az AHCI be volt kapcsolva és nem kompatibilis vele az xp

(#35700) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Van egy problémám, itt leírtam, tudtok segíteni? (A linken szerepel a hibajelenség, és hogy eddig mit próbáltam tenni.)

A gép adatai:
Proci: c2d E8400 (2 GHz-en megy)
Ram: 2 x 2GB 667 Mhz (KVR667D2N5K2/4G) (3GB-ot használ belőle)
Alaplap: gigabyte GA-945GCM-S2L (rev. 1.0) , F8d a legutolsó, legújabb BIOS-al
Táp: noname, nem jut eszembe hány wattos
Ház: valami noname alap atx

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.