Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32004) bluyoo válasza IstvánLászló (#32002) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az UEFI-ben nem lett semmi változtatva az előző VGA-hoz képest, szóval azt kizárhatjuk.
Akkor megpróbálom leegyszerűsíteni:
A gép nem kapcsolt be az új kártyával, egy rövid sípszó de a Win. kifagyott betöltés közben. Csökkentett módban viszont elindult.
Az említett programmal töröltem a két driver-t, restart, minden ok. Öröm és bodottág!
De egy játék alatt egyszer csak kikapcsolt, majd újraindul(na) a gép. Kezdődik elölről minden. Win. nem indul el, csökkentett módban viszont igen.
Intel Driver "Clean and restart" minden ok megint.
De pár óra után a rendszer kifagy. Az aktuális folyamat "képe" látszik (nem reagál), viszont az egér kurzor mozog, reset. Kezdődik elölről minden. Win. nem indul el, csökkentett módban viszont igen.
Intel Driver tisztítás és újraindítás, minden ok megint.
Játék, net, ki/bekapcs, .... majd egyszer csak újra kifagy. Az Intel Driver tisztítás és újraindítás újra megoldja a gondot.
Most megpróbáltam elölről az egész VGA cserét. Az említett programmal "tisztítás és leállítás". Gond nélkül bekapcsolt, majd ezután telepítettem az nVidia driver-t. Meglátjuk mi lesz.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.