Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#719) Kickass válasza diegho (#717) üzenetére


Kickass
őstag

nekem még mindig csak annyi a gondom h hosszu távú jóslatokba bocsátkozol holott még a szezon felénél se járunk. egyrészt lehet megtalálták a Celts védekezése ellen a legjobb ellenszert na de kérem a Spurs vagy a pitsons nem ugyanazt védekezi lényegében évek óta csak kisebb nagyobb változtatásokkal? dehogynem....másrészről elég profi szakmai stáb van a csapat mögött szerintem ezzel ők is ugyanugy tisztában vannak. másrészről az alapszakasz agyonismételt frázis de 82 meccsből áll. majd ugy a 70. meccs környékén már lehet playoffra esetleg döntöre vonatkozó találgatásokba folyni addig szerintem teljesen fölösleges, ennek legfőbb oka mint te is tudod az NBA-ben a sérülés hiába menetel mondjuk a Lakers vagy az általad emlitett Cavs vagy Orlando, ha pl James (hiába mondogatják h néha ha padon jobban megy mint vele a lényeg h ott van és a társai számithatnak rá ha csak öltönyben üldögélne ott körmöt rágva a társak se lennének ugy felspanolva) sérül akkor temethetik is a szezont kalap kabát mehetnek nyaralni (lásd Washingtoni példa Agent Zero nélkül nincs élet). Persze ez igaz a Bostonra is bár ott attól is függ ki sérül és tud e a helyébe lépni vki.
Másrészről mélypontok minden csapat teljesitményében vannak, az a kérdés h ki tud e jönni a csapat ebből a gödörből. É bevallottan Boston drukker vagyok (Miami mellett) de nem csak a tavalyi szezon óta, hanem az Antoine Walker, Ricky Davis Paul Pierce éra óta, és Garnettnek kifejezetten örülök nem sok olyan küzdő van az NBA-ben mint ő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.