Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) üszök válasza this is life (#1200) üzenetére


üszök
őstag

Köszi megnézem.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1202) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Sziasztok!

A telefonom egy SonyEriccson Xperia Neo. Nagyon szeretem azt az időjárásjelzőt, ami azon van.

Hírek és időjárás (1.3.14-es verzió), valamint időjárás alkalmazásfelület ( v. 1.1.A.0.1)a neve. Nekem tök gyári Androidosnak tűnik, párom telóján is ilyesmi van. Nekem 4.0-ás Android, neki meg 2.3.7.
A kérdésem az volna, hogy szerintetek rá lehet valahogyan varázsolni a 808DCC-re? Play áruházon nem lelek ilyent.
Amúgy jelzi 24 órára részletesen a hőmérsékletet, meg szelet, esőt, valamint 5 napra is a minimum-maximumokat.
Köszi! Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#1203) cekkk


cekkk
veterán

Valaki feltudná nekem tölteni a 10.28adikai gadmei romot, mert ami van link arról 4 óra alatt akar lejönni. :S

Akkor ennél frissebb jobb végül is most még nincs ugye? :B

(#1204) üszök válasza cekkk (#1203) üzenetére


üszök
őstag

#1103 hozzászólás. Ezt próbáltad?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1205) cekkk válasza üszök (#1204) üzenetére


cekkk
veterán

Nem!
Köszönöm! :R

(#1206) cekkk


cekkk
veterán

Felraktam a 1103masban találhatót. Wipeoltam is , Gadmei logó jönbe de ugyan úgy maradt magyar és a telepytett alkalmazásaim is megmaradtak, pedig ki is írta bekapcsolás után, hogy android frissítés. Valamit nem jól csináltam? :D :B

[ Szerkesztve ]

(#1207) cekkk válasza cekkk (#1206) üzenetére


cekkk
veterán

De úgy néz ki a rootolás sem sikerült. :U

(#1208) cekkk


cekkk
veterán

Amikor megnyomom + és a power gombot és be jön recovery, akkor azt írja ki alul, hogy:

E: Bad booloader arguments "(null)"
E:unknow volume for path [/udisk/factory_update_param.aml ]
E: Cant mount /udisk/factory_update_param.aml

Ez most a root programnál írja ki, amit az első hszből töltöttem le, egy fat32re formázott kis 2 gigás memória kártyával próbálkozom. Mi lehet a gond? :U

[ Szerkesztve ]

(#1209) cekkk


cekkk
veterán

Elképzelhető, hogy a rom a sok kínai karakter miatt nem telepedig fel?

Usb-n keresztül penről fellehet telepíteni? :B

(#1210) Fritz Teufel válasza cekkk (#1209) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia!

A 808DCC-nél előfordul, hogy egyes kártyákat nem komál (van amikor a formázás a probléma oka). Most két lehetőséged van. Vagy vételezel egy másik kártyát a telepítés idejére vagy a tablettel vagy egy másik androidos eszközzel újra formázod a kártyát.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1211) cekkk válasza Fritz Teufel (#1210) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi!

Akkor ez majd kipróbálom este, most lassan megyek el itthonról, de majd 8 fele kipróbálom :R
Legalább is a formázást. :U

(#1212) Miksz válasza cekkk (#1208) üzenetére


Miksz
tag

A rootolásnál a felső néhány sor nem kék?
ott kellene hangerő le vagy fel gombbal lépkedi az apply update sdcardra, majd bekapcs gomb (enternek felel meg) nyomni, utána szintén hang fel le gombokkal megkeresni a rootolo fájlt, és szintén bekapcs gombot nyomni. ... ha jól látom a problemát :) ......

ui.: a romolás vszínűleg sikerült, csak elmaradt a wipe, ezért maradtak meg programok és magyar nyelv, meg a beállítások.

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#1213) cekkk válasza Miksz (#1212) üzenetére


cekkk
veterán

Pedig Wipeoltam :DDD
Mind a kettőt vagy 3mat talán :D
Megkerestem de nem történt semmi.
A romnal is ott volt két zip a mappában azokat feltettem, viszont ahogy nézem nem csak annyi minden volt ott, így azért nem sikerült, kétszer kellett telepítenem egy helyett. Szóval valami nem oké. Majd este próba :DDD

(#1214) Fritz Teufel válasza cekkk (#1213) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A ROM frissítésének menetét leírtam korábban, lehet, hogy érdemes volna visszaolvasnod. A ROM telepítése egy menetben kell történjen, és automatikusan. Csak akkor férsz hozzá a Recovery-hez, ha előtte nem teszed be a kártyát.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1215) royalka


royalka
őstag

Hát írígykedve olvasom az írásaitokat. Remélem mihamarabb kézhez kapom én is és nem lessz semmi bugja. :/

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1216) cekkk válasza Fritz Teufel (#1214) üzenetére


cekkk
veterán

Első hozzászólásban ezt találtam:

1. A zip-et kicsomagolod az external (külső) SD kártyára, aztán kikapcsolod a tabletet.
2. Megnyomod a Volume+ és a Power gombot egyszerre, amig a MyAudio logo meg nem jelenik.
3. A készülék elvégzi az automatikus frissítést és újraindul.
4. Előfordul, hogy a három előre telepített alkalmazás közül valami hiányozni fog, azt a csomagban található *.apk fájlokkal lehet pótolni, csak fel kell őket telepíteni.

Akkor most ez így nem jó? :U

Kártya formázáshoz milyen progit tudtok mondani, mert jelenleg csak törölni tudok róla. :U

(#1217) cekkk válasza cekkk (#1216) üzenetére


cekkk
veterán

Már nem lehet szerkeszteni, de én egy hszedben sem láttam, hogy ilyet írtál volna, hogy nem lehet betenni a kártyát. :U

(#1218) Fritz Teufel válasza cekkk (#1217) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A frissítést úgy hajtsd végre, ahogyan le van írva. Ha az elkészült, akkor törölni kell az SD kárty tartalmát és helyére a roothoz szükséges csomagot kell felmásolni. Aztán mehet az újraindítás Recovery üzemmódba. Ott a leírt módon kell a telepítést elvégezni és kész.
Ha azonban a kártyáról nem törlöd le a ROM telepítő fájlokat, akkor megint egy ROM telepítést fogsz végrehajtani, ugyanis az azonnal indul, nem fog bejönni a Recovery.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1219) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Tényleg csak vissza kell olvasni egy kicsit. :K Amúgy mind1, hogy van e más a memóriakártyán. (Tapasztalat) Átmásolod a fájlokat rá, kicsomagolva. Beteszed a tab-ba. Kikapcs. Bekapcs az említett gomb párossal. Vársz míg meg nem jelenik egy zöld android robot, ami alatt tölt egy zöld csík. Ha nem jön össze próbálkozol többször. Nekem pl 5-ik próbálkozásra sikerült először. De azóta több romcserét is csináltam a tab-on. A legutolsó gadmei romot használom rootolva. És meg vagyok elégedve vele. A rootolás is majdnem ilyen egyszerű. De ennek menetét max privátba megírom.

És ha sehogy se jön össze. Akkor vannak különböző indokok az oldalon, hogy mért nem. :R :R

Látom megelőztek. De legalább azt írta le ami nállam kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#1220) cekkk


cekkk
veterán

Úgy csináltam ahogy oda le volt írva. Most barátnőm használja, majd ha nem akkor próbálkozom tovább, egyébként meg a rootnál ez írja ki amit itt leírtam: [link]

Kipróbáltam a romnál is ugyan ezt írja ki.

[ Szerkesztve ]

(#1221) Smithy87


Smithy87
senior tag

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a régebbi gadmei rommal hosszabb készenlétből egyszerűen lekapcsol a gép. Most még ennek oka lehet, hogy energiatakarékos módban van holnap visszaállítom az izmosabb-ba és megtesztelem.

(#1222) duffbeer


duffbeer
őstag

Ha valaki szeretné elöcsikarni pl a címtárat (ami appként ugye fent van, csak ikont nem kaptunk hozzá), annak ezt a helyes kis alkalmazást ajánlom.

(#1223) PoLizei válasza Smithy87 (#1221) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Ma reggel en is meglepodve tapasztaltam, hogy nem eled a rovid nyomasra, pedig este csak a wifit nyomtam ki. Az enyemen a 9.23-ai MyAudio van.

P*L****

(#1224) royalka válasza PoLizei (#1223) üzenetére


royalka
őstag

Emlékszel mikr volt újra indítva utóljára?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1225) PoLizei válasza royalka (#1224) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Igen, tegnap du. vmiert ujrainditottam, azert is nem kapcsoltam ki ejszakara. Persze maskor is hagytam mar standby-ban este, es akkor ugy is maradt. Most figyelni fogom, hogy mik vannak/voltak futtatva rajta aznap.

[ Szerkesztve ]

P*L****

(#1226) Yoli válasza Smithy87 (#1221) üzenetére


Yoli
tag

Szia!

Nekem is csinálta már ezt 2-3x és nekem is myaudio-s rom van rajta....
Nekem akkor van gond, ha az akku töltöttsége 50% alatt van úgy vettem észre. Addig szépen visszajön alvóból, de 50% alatt hosszabb állás után már nem mindig éled sajnos...
De természetesen nem lemerült! :)

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#1227) Smithy87 válasza Yoli (#1226) üzenetére


Smithy87
senior tag

Nekem tegnap boven 50% folott volt. Reggel nem ebredt rovidre. A meloban elesztettem fel es mar 30% korulre merult. Azota ha 10 percnel hoszabb keszenletben van akkor nem ebred fel. Most viszont mar 30% alatt van. Akkor ugy fest rom kerdes lesz. Lehet megkapja delutan az ujabb gadmei romot. A baj csak az, hogy mar egesz jol belaktam. :( De ez igy nem fasza meg elotte lehet kap egy rootot es egy build.prop frissitest hatha megmarad a cuccos es meg is javul.

(#1228) PoLizei válasza Yoli (#1226) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Úgy emlékszem, az enyém is 50% alatt volt most.

P*L****

(#1229) Fritz Teufel válasza Smithy87 (#1227) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Tedd fel a root-ot és TitaniumBackup-al let tudod menteni még az alkalmazások beállításait is.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1230) cekkk


cekkk
veterán

Ha kicsomagolom a rommot akkor a mappában csak ennyi lesz ugye:

Ez az 1103ban található rom, a kicsomagolt mappát simán felmásolom csak ez van a kártyán, és még mindig
E: Bad booloader arguments "(null)"
E:unknow volume for path [/udisk/factory_update_param.aml ]
E: Cant mount /udisk/factory_update_param.aml

Ezeket írja ki. :B
A mappában található két zippet feltelepítené, de egyben az egészet nem.

(#1231) |AP|


|AP|
veterán

...hogy visszataláljak...

(#1232) Nunder válasza cekkk (#1230) üzenetére


Nunder
őstag

Ne legyen mappa sem, sem pedig a tömörített eredeti *.zip. Szüzen a fájlokat rámásolni az SD-re és kész. Gép kikapcsol, kártya be és teszi a dolgát. Ha a telepítés helyett a recovery jön be, akkor már rég rossz a történet.

Root-nál annyi a különbség, hogy ott a *.zip-et csapod fel a kártyára. Ott be fog jönni a recovery és onnan kell kiválasztani a dolgokat.

Viszont lehet, hogy neked nem a kicsomagolással, hanem a kártyával lesz a gond, mert nekem is hasonló gondom volt, mikor nem tetszett neki a kártya. Másikkal próbáltam és az jó volt. (2GB-os Kingston SD nem tetszett, 8GB-os Kingston SDHC Class 4 már igen)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1233) cekkk válasza Nunder (#1232) üzenetére


cekkk
veterán

És meg is oldottad a bajomat :DDD
Az, hogy mappában volt az volt itt a gond :D Most már megy is !

Ezer hála érte! :C :C :R :R

Ennek a romnak ugyan úgy kell kinézni-e mint a Myaudiosnak? Mert nekem benne van a BT gomb is, vagy ami a 1103 hszben van linkelve ott már benne van?

[ Szerkesztve ]

(#1234) Zollkid100


Zollkid100
tag

Nunder: Első hsz frissítés nem lesz? :F

(#1235) Nunder válasza Zollkid100 (#1234) üzenetére


Nunder
őstag

Bárki kérheti, akinek van ereje és kedve összegyűjteni a fontosnak vélt dolgokat, és szólhat a Moderátort keresek topikban, hogy módosítást kérnénk :)

Tarthatnánk egy ilyen kis teadélutánt valamikor, hogy eldöntsük, mi kerüljön az elsőbe. Azt a próba topikban megszerkesztjük, behegesztetjük :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1236) duffbeer


duffbeer
őstag

Sikerült már valakinek CIFS managert müködésre bírni? Vagy talált már valaki müködö CIFS.KO modult?

A másik kèrésem, valaki fel tudná rakni a Crome apk-t, ami rendesen frissül magától?

Köszi! :)

(#1237) |AP| válasza Nunder (#1235) üzenetére


|AP|
veterán

Nemrég néztem ki magamnak ezt a tabletet és találtam a topikra. Mint új látogató, természetesen az első hozzászólással kezdtem. Mellette igyekeztem minél több infót begyűjteni. Így már tisztul a kép, de segítségül a szintén újoncoknak, szerintem a következőt lehetne kicsit jobban összeszedni az első hozzászólásban:
-milyen ismert problémák merültek fel eddig (pl. wifi jelerősség probléma, akadozások, lassulások bekapcsolt wifinél, stb) és hogy ezekre hogy és melyik ROM nyújt megoldást, melyik a jelenleg ajánlott leggyorsabb, legstabilabb ROM?
-JB frissítésről milyen aktuális infók vannak (ezt úgyis megkérdezi mindenki aki idetéved)
-esetleg ajánlott kiegészítők (tokok, billenytűzetek, ilyesmi)

+van még egy nem rossz magyar nyelvű videó youtube-on a már linkelt mellett: [link]

nekem így nagyjából ennyi lenne az első hozzászóláshoz... hamarosan szerintem itthon is lesz egy ilyen tab :)

(#1238) Ginbo


Ginbo
csendes tag

Hali, ha valaki megválna a 808dcc-től, kérem jelezze nekem. Köszi :C

(#1239) tolgyesipete


tolgyesipete
csendes tag

Nekem olyan problémám lennem, hogy pl néhány játéknál, meg pár alkalmazásnál is azt írja ki, hogy "A(z) *** alkalmazás leállt" ez miért lehet?

(#1240) Zollkid100 válasza |AP| (#1237) üzenetére


Zollkid100
tag

A videó az én művem :D, köszönöm az elismerést.
Lassan tényleg jó lenne összeszedni a dolgokat,hisz a videó már rég fent van jött ki ugye új rom, build.prop-os móka stb..
Szóval lassan időszerű lesz ez a Nunder féle "teadélután". :D
Szép estét nektek :)
Zoli.

(#1241) Smithy87


Smithy87
senior tag

Elkeszultek a kepek a tokrol delutan vagy ebed idoben feltolom. Most sajnos nincs annyi idom.

(#1242) Smithy87


Smithy87
senior tag

Elkeszultek a kepek a tokrol delutan vagy ebed idoben feltolom. Most sajnos nincs annyi idom.

(#1243) Lala6 válasza Ginbo (#1238) üzenetére


Lala6
őstag

Auchan-ba mától 39.990- Ft, vettem is egyet gyorsan.

(#1244) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Sziasztok, most raktam fel az új Gadmei romot (1026) És az "apply update from sd card" vagy valami ilyesmi.. szóval abban a menüben volt egy olyan is hogy valami "wipe", ez mit jelent? Nem nyomtam rá frissítés után csak a rebootra, így most szerintem jó mert Gadmei ICS-t ír a Modellszámnál. Szóval az a kérdésem hogy mi az a Wipe, és hogy baj-e hogy nem nyomtam rá, és még annyi hogy miért maradt úgy a háttér meg minden alkalmazás ahogy hagytam? Még magyar is maradt. Köszi.

Ja és nem szűnt meg hogy ha a wifi be van kapcsolva akkor lassul. Valamit elrontottam?

[ Szerkesztve ]

(#1245) p0rn válasza ripjaw88 (#1244) üzenetére


p0rn
tag

Mielött felrakod a rom-ot a wipe-okat(dalvik cachemdata stb) végig kell nyomkodni hogy tisztán települjön fel a ROM.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1246) Fritz Teufel válasza p0rn (#1245) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia!

Mire ezt a topikot végigolvasod, kis szakértő lesz belőled. A készüléked, lévén számítógép, szakértelmet igényel. Itt lehet tanulni.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1247) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Köszi, megoldódott a probléma, megcsináltam a wipeolást meg újra telepítettem a romot, így most már tökéletesen gyors wifivel is és nem fagy le, meg bekapcsolásnál már Gadmei-t ír és nem MyAudiot :D

(#1248) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Most vettem észre hogy nincs fennt a market :\ Honnan tudom letölteni?

(#1249) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Valaki légyszi mondja meg hogy most hogyan rakjam vissza a google play-t mert már vagy 20 apk-t letöltöttem és felraktam de mindegyiket megnyitom, feltelepíti aztán futtatni akarom, bejön 1 másodpercre és kilép (a google play). Kösz!

(#1250) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Valaki légyszi mondja meg hogy most hogyan rakjam vissza a google play-t mert már vagy 20 apk-t letöltöttem és felraktam de mindegyiket megnyitom, feltelepíti aztán futtatni akarom, bejön 1 másodpercre és kilép (a google play). Kösz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.