Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) waterphone válasza Osynho (#848) üzenetére


waterphone
tag

A képek engem is érdekelnének, előre is köszönet érte.

Az árak meg ugye a 808DCC vagyis Gadmei E8HD esetén is így jönnek ki (cca. 120 USD) ha külföldről rendelős a dolog.

(#852) royalka válasza Fritz Teufel (#842) üzenetére


royalka
őstag

Nagyon várom én is a fejleményeket. Elég kecsegtető amiket írtál. :DD
A root megy vele?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#853) Nunder válasza csui83 (#847) üzenetére


Nunder
őstag

Engem abszolút nem zavar a panel láthatósága olvasáskor. Főleg az Aldiko kompenzálja legjobban, mert az esti üzemmód használatával kíméli a szemet. Nappal még nem olvastam vele könyvet, általában este érek csak rá, de a fényerőt levéve szerintem van olyan jó, mint egy reader. Úgyhogy erre csak ajánlani tudom, nekem ez volt az elsődleges szempont, hogy tudjak vele olvasni. És tessék :)

Decepticon: kérjük az értékelést, ha tényleg jó (BT engem hidegen hagy) akkor megy is fel este :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#854) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Én is kipróbálnám az új romot, de már annyi minden lett telepítve. Nem lehet lementeni valahogy, aztán vissza az újra?? Lehet van már válasz rá a topicban. De azért megköszönném ha írna rá valaki megoldást, ha létezik. :R :R

(#855) Nunder válasza Permet Elek (#854) üzenetére


Nunder
őstag

Titanium Backup az, amit te keresel ;) Lemented az appokat meg a beállításaikat, és utána vissza. Csak ügyelj arra, hogy a mentést tedd el valahova, nehogy letörölje a cucc :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#856) Permet Elek válasza Nunder (#855) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Megpróbálom. Köszönöm. :R :R

(#857) royalka válasza Nunder (#853) üzenetére


royalka
őstag

Engem se zavarna, hogy ha pörgősebb lenne a rendszer. Kajálok és feltolom a gyári 09.27 -et. Mert nagyon laggol böngészésnél pedig próbáltam már minden felsoroltat. Egyedül az opera mini ami megy rendesen, de az meg elég fapados. Ha az se lesz jo akkor jön a kínai. :)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#858) royalka válasza Nunder (#853) üzenetére


royalka
őstag

Dupla

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#859) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Sziasztok ! :)

A Párommal most tervezünk venni egy ilyen okos "kis" TáblaPC-t, de elég vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kpcsolatban ( bár bekell hogy valjam, kezdek megbarátkozni vele), de gondoltam hogy még mielőtt boltba rohannánk megkérdezlek Titeket is, akik már bőven benne vagytok a használati érában + remélhetőleg van egy leszűrt össszképetek is erről a készülékről...

Ennek tudatában, akinek ideje és kedve is engedi, esetleg tudna Nekem írni pár fontos dologgal kapcsolatban, ami Nekem speciel :( világos ?

Ami érdekelne:

- mennyit bír pontosan az 5000 mAh-es aksi, vagyis mi a maximális bevetési idő, terhelve & terheletlenül ?
- mennyire jók vagy rosszabbak a betekintési szögei, olvashatósága ha egy 9 series IPS kijelzővel vonunk párhuzamot ?
- mennyire melegszik ?
- milyen az anyaghasználat és az illesztések mínősége ?
- mennyire támogatott a rendszer, frissítések szempontjából ?
- mi a helyzet a sokfelé olvasható Wi-Fi lassúságával ?

+ Skype ugye van rajta ? :U

Előlre is nagyon szépen köszönöm Mindannyiótoknak a segítséget Mindkettőnk nevében ! :K

:))

[ Szerkesztve ]

(#860) CsCsigusz válasza csui83 (#847) üzenetére


CsCsigusz
tag

Ha úgy forgatod a tabit, hogy az előlapi cam alul van, akkor sokkal jobban látod ha pl. alulról nézed.
Állított esetben pedig ha jobb oldalt van az előlapi cam akkor láthatóbb a kép. Nálam legalábbis

Azért engem néha zavar a tükröződése természetes fénynél, fel kell venni a fényerőt sajnos. Azok az androidos dinamikus fényerő-beállítások nem olyan frankók :U

(#861) Smithy87 válasza rolandka2 (#831) üzenetére


Smithy87
senior tag

Hogy lehet erről a 4sharerről letölteni?

(#862) royalka válasza PrinceHerceg (#859) üzenetére


royalka
őstag

Sztem ha kap egy fóliát akkor nem tükröződik annyira. A betekintés nem vészes. Anyaghasználatba nekem nagyon tetszik, kellemes a hátlap fogása, nem recseg, minden passzol. Az előlapi kamera is tűrhető képet csinál, igaz csevegőt nem próbáltam rajta. Ez mind csak az én véleményem :B

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#863) Zollkid100 válasza PrinceHerceg (#859) üzenetére


Zollkid100
tag

Szia!
Ha egy kicsit visszaolvasol, találsz egy általam készített részletes videotesztet.
De be is linkelem, ha érdekel.
TESZT
Az anyaghasználat rendben van szerintem, nem recseg, nem nyikorog. A hátlap ilyen ZTE Blade stílusú, gumis hatású, ezért kellemes fogni, nem gyűjti az ujjlenyomatokat.
Vízszintesen nézve sajnos gyorsan invertálódnak a színek, függőlegesen tartva jobb a helyzet. Sajnos ez nem egy IPS panel, szóval elmarad tőle mind fényerőben, mind betekintési szögben (inkább itt). Ámbár elég jó minőségűnek mondható, nem pixelhibás, meg persze jó nagy a felbontása is. Melegedni nekem nem melegszik annyira, wifi problémákat nem tapasztaltam (a videóban ez benne is van). Skype telepíthető, a videóhívást nem próbáltam még. Akku körülbelül olyan 5-8 óra használatra elegendő (nyomkodástól, wifitől, fényerőtől stb... függően).
4.1 frissítés hamarosan lesz (tesztelői stádiumban van).
Megpróbáltam minden kérdésedre választ adni, ajánlom nézd meg a videót, ahol az esetlegesen még felmerülő kérdésekre is választ kapsz, illetve látod a gépet működés közben, illetve, hogy mit kapsz kézhez a vásárlás után.

Üdv
Zoli :)

(#864) royalka


royalka
őstag

Feltoltam a 09.23 nem hittem volna hogy tényleg jobb lesz ennyivel. :R :C

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#865) jFox válasza Nunder (#855) üzenetére


jFox
őstag

A titanium backup-hoz kell root?

más: tegnap láttam a mskolci Aichanban pár darabot, ha valaki venni akkar. A bemutató darab itt sem mûködött. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#866) Fritz Teufel válasza jFox (#865) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Aki vásárolni akar, annak egy friss, mai alternatíva. Most kaptam a linket a MyAudio-tól:

MyAudio Tablet Series9 916QI

Processzor: Quad Core (4 magos) Freescale iMX6Q Cortex A9-es chipset
GPU: Quad Core Vivante GC200 GPU
Kijelző: 9,7" IPS
Súly: 560g

Link: http://myaudioworld.com/tabletpc/series-916-qi/

Üdv, Dec

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#867) atike válasza Fritz Teufel (#866) üzenetére


atike
nagyúr

Arról a GPU-ról lenne jó tudni többet...

4.0.4-el jön alapból, vajon mikor lesz rá meg a JB...?

Na meg a wifi / görgetés probléma itt is fennáll-e?

Érdekel amúgy engem is, igen.

(#868) Permet Elek válasza Fritz Teufel (#866) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Még kapni se lehet. És szerintem aki erre a tabra vágyik. Nem lesz alternatíva 2x drágábban. Amúgy jó cuccnak ígérkezik. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#869) derrik válasza Fritz Teufel (#866) üzenetére


derrik
őstag

...azt is megmondhatnák már hogy hol szerezzek képernyővédő fóliát :) mert az előző gajra ment.

(#870) Osynho


Osynho
addikt

Az ígért képek: Aurora II vs 808dcc. Bocsi, csak teló volt kéznél + szobában lőttem őket.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

A 808 fakóbb, kékes tónusú az Aurorához képest, lefelé eléggé gyorsan romlik a kép, de minden irányban kicsit. Szemből nézve sem ugyanolyan a két távolabbi oldal képe. Persze ezek főleg akkor látszanak, ha ips van mellé téve, bőven szép a myaudio képe is.

Ja, és a piszkos szőnyegért is sorry! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#871) royalka válasza Osynho (#870) üzenetére


royalka
őstag

Igen így elég gyengének tűnik a képe. :(

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#872) gaben1117 válasza Osynho (#870) üzenetére


gaben1117
senior tag

Köszi a képekért. Próbáltam ilyesmit keresni a neten, hogy egy 7"-os mellett legyen fotózva, de nem találtam. Még mindig nem tudom egyébként eldönteni, hogy melyiket vegyem, én is ezen a kettőn agyalok.

A 808dcc-t mediamarkt garival tudnám megvenni, 2 hónaposan, makulátlanul 30-ért. Ennek tükrében melyiket ajánljátok?

(#873) Nunder válasza jFox (#865) üzenetére


Nunder
őstag

Igen kell neki a root, anélkül nem áll veled szóba. :) Miutána megvolt a flash, visszateszed, kiválasztod a mentést és voila :)

Sőt szereti a Dropboxot és a Google Drive-ot is, úgyhogy a felhőbe is lehet lőni a mentést.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#874) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Sziasztok ! :D

Köszönöm az értékes hozzászólásaitokat...

Ma meg is vettük Páromnak a készüléket, a MM-ból itt Debrecenben 39.990 Ft-ért akciósan 1-év garival, és csodák csodájára annyira sok volt kirakva belőle hogy csak néztem, min két tucatnyi nagyságrend volt a polc alatt terítve... ;]

Szóval aki gondolja itt lent van bőséggel és biztosan lehet belőle rendelni is, mert még talán tart az akció is !

Egyébként nagyon bejövős kis ketyere, és Én sem tapasztaltam semmi lassúságot sem a Wi-Fi vagy a rendszer végett + nem is melegszik annyira ! :C

U.i: Valaki Skype-on próbált már videóhívást, mert nekünk :( igen sikerülgetett működésre bírni, vajon azt hol és hogyan lehet beállítani ? :B

:))

[ Szerkesztve ]

(#875) Levys1


Levys1
csendes tag

Van egy ilyen tabletem és egy Keomo Bluetooth GPS-em. Párosítottam a GPS-t, Bluetooth GPS Provider telepítve, látja a műholdakat, megjön az adat, Beállítások-Fejlesztői lehetőségek-Helyutánzatok engedélyezése bekapcsolva, de sem az iGO, sem a Navidon nem találja a GPS vevőt. Valaki tudna segíteni. Valamit a programok egyik fáljában kell heggeszteni? :W

(#876) derrik válasza Levys1 (#875) üzenetére


derrik
őstag

ha sikerül valamire jutnod tedd közzé légyszi! Mert engem is érdekelne.

(#877) MrPetya19 válasza Osynho (#870) üzenetére


MrPetya19
addikt

Milyen rom van az aurora II-n?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#878) Frusztréthy


Frusztréthy
tag

Szoval csak nekem van gondom a MySupport-tal??! Ma megint keresztülvergödtem a MyId kreáláson, erre azt at a hibaüzenetet kaptam, hogy valaki már van benn a nevemen. Hát persze, csak nem reagáltak vissza már lassan három hete, a telefont meg nem veszik fel!!! MI EZ?!!!

[ Szerkesztve ]

Facts are stranger than fiction.

(#879) Nunder válasza Frusztréthy (#878) üzenetére


Nunder
őstag

Nem lehet, hogy a spam folderben vannak a válaszok? Mert nekem oda tette élből a Gmail. Pedig csak a reg. visszaigazoló volt.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#880) atike válasza Frusztréthy (#878) üzenetére


atike
nagyúr

Én is kerestem őket, többször is a kérdéseimmel. Emailre sincs válasz, telefonon sem értem el őket. Pedig 808DCC-t akartam venni, de ez a sikertelenség, meg amiket itt olvastam... Nem hiszem, hogy ezt veszek. Pedig jónak tartom a tabletet, nagyon jónak...

(#881) Frusztréthy


Frusztréthy
tag

Mellesleg ma vettem észre azt is, hogy a plasztik berepedt a fülhalgato bemenet mellett. Abszolut nem emlékszem, hog bármi drasztikus történt volna.
Hát szomoru....

Facts are stranger than fiction.

(#882) Frusztréthy válasza Nunder (#879) üzenetére


Frusztréthy
tag

Hát agyam elszáll!!!!! Tényleg spamban volt. Kösz !!!!!! De miért? Még a reklamáciomra is ott válaszoltak. Tiszta dili az egész. Csak ritkán használom a Gmailt és eszembe nem jutott volna, hogy ott keressem. :Y

Facts are stranger than fiction.

(#883) Nunder válasza Frusztréthy (#882) üzenetére


Nunder
őstag

Igazán örülök :C Helyedben én rányomnék az összes MyAudio-s levélre, hogy "Nem spam", legközelebb hátha nem rakja be :)

Megint megkérdezem: nem tudja valaki elküldeni a MYID appot? Mert ugyebár a Gadmei-n nincs, letölteni meg nem tudom. És az a 30GB hely vonzó :)

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#884) rolandka2 válasza Nunder (#883) üzenetére


rolandka2
csendes tag

Azt hiszem ez az

[link]

(#885) gaben1117 válasza PrinceHerceg (#874) üzenetére


gaben1117
senior tag

Nem 2 év garit adnak a media marktban? :F

(#886) PrinceHerceg válasza gaben1117 (#885) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Az üzlet közepén lévő gyalogkakuk akit megkérdeztünk azt mondta hogy 2-öt vállalnak rá és hogy a kirakott táblán rosszúl van kiírva az 1-év, örvendeztük is ameddig a vevőszolis srác nem mondott megint mást...

Szóval Én már nem tudok biztosat, maximum a gyártói 2 évet !

De az szerintem már most látszik hogy ez a ketyere azért gondosabban lett összekalapálva, pláne ennyiért !

:K B.E.S.T - B.U.Y :K

[ Szerkesztve ]

(#887) Miksz válasza Nunder (#883) üzenetére


Miksz
tag

gyári apk-k :[link]

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#888) royalka


royalka
őstag

Aki class10-es karival használja az mondana egy írás sebességet hogy mennyit tud a tabi?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#889) this is life válasza PrinceHerceg (#886) üzenetére


this is life
Ármester

A myaudio weblap szerint 2 ev de ebbol 1 ev teljeskorul a +1 amolyan kiterjesztett ,a szerelesert nem kell fizetni, csak az alkatreszert....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#890) this is life


this is life
Ármester

Aki felrakta a modingolt romot,sikerult felheggeszteni a flashplayert,mert nekem nem akar osszejonni es egy kis segitseg jol jonne...
Elore is koszonom :R

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#891) Fritz Teufel válasza this is life (#890) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A Flashplayer felment rá, de nem működik. Valami más megoldást kell keresni. Majd délután utánanézek a dolognak.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#892) this is life válasza Fritz Teufel (#891) üzenetére


this is life
Ármester

Koszonom elore is :-) es koszi a modositott rom megosztasat is,nagyon olajozottan porgo darab...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#893) pedro21 válasza this is life (#890) üzenetére


pedro21
tag

Flash ügyben én is szenvedtem eleget, de az alábbi linkekről nekem az utóbbi már működik opera alatt.

[link]

[link]

(#894) jFox válasza Nunder (#883) üzenetére


jFox
őstag

A 4.0.3-as rom telpítőben benne van az összes MyAudiós app. Legalább is amit én kaptam abban benne volt. Ha nem találod szólj és elküldöm e-mail-ben.
Amúgy a honlapon is lehet MyID-t regisztrálni.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#895) Nunder válasza jFox (#894) üzenetére


Nunder
őstag

A tárhelyhez kell az app, legalábbis úgy írja a csodálatos kártya :)

Miksz, rolandka2: nagy köszi :R

FYI ma a Forma 1 alatt felteszem én is a mókolt ROM-ot és meglátjuk, hogy milyen.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#896) this is life válasza pedro21 (#893) üzenetére


this is life
Ármester

Thx :-) azt en is probaltam,de az operat tableten nem hasznalom emiatt keresgelek tovabb,az opera mini,mobile a telefonomon figyel,ott isteni de tableten nem jon be,inkabb a stock de legfokepp a dolphin :-) ..
De azert koszonom

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#897) royalka


royalka
őstag

Gyári 09.23 -am nem jelzi az USB-s töltést csak kikapcsolt állapotba. Újra kell húzni az egészet? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#898) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A főzött ROMnak kiadta a javított 1.1-es verzióját tegnap a srác. Van benne pár hibajavítás:

1. Beépítette a teljes Google Services Framework-öt, beleértve Google Play Store, Permission Files és Libraries
2. Meghagyta az eredeti Samsung Galaxy Note N7000 fingerprint-et, hogy a letölthetőség a lehető legtöbb legyen a Android appokat és a Gameloft játékokat tekintve, (a stock ROM-ok ebben ugye nem jeleskednek)
3.Az eredeti Gadmei Launcher pixelezetté tette a nagyított ikonokat. A launchert kicserélte az eredeti stock ICS 4.0.4 launcher-re amelynél az ikonok eredeti méretűek. Most azonos felbontás mellett az ikonok hasonlóan tiszták mint a Samsung Galaxy Tab 7.7-en,
4. Lecserélte a Rendszer és jelző hangokat a Samsung hangjaira,
5. Pár módosítás a build.prop-ban, ami tovább növeli a scroll sebességét és javítja az érintés pontosságát,
6. Eltávolította a Samsung gyári Flash-t, így a felhasználó most eldöntheti, hogy milyen verziót telepít,
7. Kérésemre javította a Galéria duplikációt.

Közvetlen letöltő link: [link]
(A zöld gomb fölötti kis kék 下载 link a letöltés)

Tegnap este írtam neki és kértem, hogy módosítsa nekünk a ROM-ot úgy, hogy benne hagyja a bluetooth vezérlést. Valójában csak a kékfog ikonját vette ki a Beállítások menüből, de nekünk arra szükségünk van. Előtte még azt írta, hogy azért vette ki, mert az 1.5GHz-es E8-HD-n nincs bluetooth. Hát, azt is megírtam neki, hogy nálunk meg van és küldtem róla képeket. Remélem segít nekünk. Ha esetleg mégsem, akkor majd megpróbálom magam beleásni a főzésbe és kitalálom hogyan kell az ikont visszatenni.

Egy picit mintha jobban enné az akkumulátort, de ezt fel kell áldozni a Wi-fi és a zökkenőmentes 2D kezelés oltárán. Nyersen kihozza a maximumot a vasból. Tapasztalataink szerint a Wi-fi problémát egy csapásra megoldja a ROM, valóban nincs itt tervezői hardveres hiba. Ha csak nem hibás az összeszerelés, de azt nincs ROM ami megoldja. Nálam a tablet ugyan azt a hálózati környezetet látja, amit az SGSII telefonom, hasonló jelszinttel.

A ROM teljesen le van csupaszítva, nincs benne semmi alkalmazás. Ez abból a szempontból jó, hogy azt teszel rá, ami neked tetszik. A MyAudio alkalmazásokat fentebb valaki már linkelte, de ha kell én is el tudom küldeni. A root amit használunk a 4.0.4-hez, itt is működik! Ha nem is akarod fent hagyni, érdemes ezt a ROM-ot kipróbálni.

A sráccal megpróbálok kapcsolatot tartani és rávenni őt egy majdani Galaxy Note 4.1-es projectre. Természetesen még nincs ilyen stock ROM, várhatóan a közeljövőben kerül kiadásra.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#899) gdevil válasza Fritz Teufel (#898) üzenetére


gdevil
aktív tag

Nagyon jól hangzik amit a romról irtál, a mai nap én is végre felteszem és kipróbálom. Mégpedig a friss 1.1-et....
Jó, hogy írsz a srácnak, foglalkozol a dologgal, remélem belekerül majd bluetooth is, az lenne az igazi!

(#900) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Friss hír:

Az SG fórumán snefi71 nagyon okosan csak kivette a build.prop fájlt a kínai custom ROM-ból és a rootolt stock ROM-ban lecserélte. A jótékony hatások azonnal érvényesülnek egy újraindítás után. Előtte az eredeti fájlt azért mentsétek le valahova. Mindjárt ki is próbálom én is, de a srácnak egyből javult a wi-fi, a scroll, a net sebessége stb. Ígéretes a dolog, én is így próbálom most ki.

Erre gondolhattam volna, hiszen a lényeg valóban a build.prop fájlban van, itt lehet tuningolni a rendszert. Persze csak hozzáértéssel, óvatosan!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.