Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

most már konkrétan ott tartok hogy a romot már visza raktam a myaudiora de a g11refE8-ota-eng.bestidear.zip re errort írt így az egyik fele most gadmei a másik meg myaudio. Valaki kérem segítsen mert már a szívroham kerülget meg az agyvérzés.... :W :W :W

(#1252) MrPetya19 válasza ripjaw88 (#1250) üzenetére


MrPetya19
addikt

Keress rá erre: gaps, és a letöltött zippet (a legujjabbat) rakd föl recovery-n keresztül, ennek elméletben jónak kell lennie.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1253) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

És hol keressek rá meg mi is ez pontosan? Ettől majd nem ír errort??

Azt se tudom mi az a recovery. Sík hülye vagyok az egészhez csak nyomkodom a wipeot meg az installt egymás után... a romok között már vagy 2 órája.

Mostmár csak ez érdekel hogy hogy tudom az eredeti myaudio romot vissza rakni, mert errort ír arra a kurva g11refE8-ota-eng.bestidear.zip-re.

[ Szerkesztve ]

(#1254) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Most sikeresen felraktam a 1026-os gadmei-t, de megint nincs rajta.. mert miért is lenne -.-... a google play. Nem is lehet rá felrakni? Mert próbáltam de nem sikerült. Valaki légyszi segítsen már.

(#1255) Fritz Teufel válasza ripjaw88 (#1254) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ki van zárva, hogy ne legyen rajta. Fogadok bárkivel, hogy valamit nem csinálsz jól, mert a telepítő csomag tartalmazza a Play-t. Mielőtt mókolsz, nem kellene utána olvasni? Éppen az előbb linkeltem tanulni valót! Tessék elolvasni és nem a sült galambot várni! Mi tegyük fel neked?! Minden segítséget megkaptál. A gapps a Google alap alkalmazásainak telepítő csomagja. A Google a legjobb barátod.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1256) this is life válasza ripjaw88 (#1250) üzenetére


this is life
Ármester

Proszald meg ezt google play ezt hasznalom en is ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1257) this is life válasza Fritz Teufel (#1255) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet elfelejtette a gadmei-s patchet is feldobni recoverybol...megoldodott mar a wifi gondod? Ma filoztam az hogy nalam rendesen megy a wifi ,az nem e lehet amiatt hogy modositott wpa suplikantfilet hasznalok ,atdobjam neked ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1258) Fritz Teufel válasza this is life (#1257) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia! Egy próbát mindenképpen megérne a dolog, mert a MyAudio nem válaszol a levelemre és éppen azon gondolkodtam, hogy fogom és cakumpakk visszaviszem az Edigintalnak, hogy küldjék haza. Többet nem kínlódom vele. Ha átküldöd, akkor teszek még egy utolsó próbát. Előre is ezer hála!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1259) duffbeer válasza duffbeer (#1236) üzenetére


duffbeer
őstag

Erre valaki?

(#1260) this is life válasza Fritz Teufel (#1258) üzenetére


this is life
Ármester

Probald meg hatha er valamit [wpa supli ]
A system/bin mappaba masold..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1261) Zollkid100 válasza Fritz Teufel (#1258) üzenetére


Zollkid100
tag

Dec!
Próbáltad már gyári rommal is?
Nekem azzal frankón tartja a wifit több óra alvás után is és ha felébresztem se szakad meg.

(#1262) Fritz Teufel válasza Zollkid100 (#1261) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Sajnos a Wi-fi ezzel a variánssal még csak be sem kapcsolt. Egyébként minden ROM ezt produkálja nálam. Mivel a változók (vagyis a ROM-ok) ugyan azt a jelenséget produkálják, a logika szerint a változatlannak kell hibásnak lennie. Holnap viszem vissza az Edigital-ba. Ez így nem jó!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1263) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Megoldódott a problémám a ROM frissítéssel, azt rontottam el hogy mappába raktam a fájlokat és nem csak simán mindet rá az SD-re és ezért nem rögtön a frissítést kezdte meg hanem behozta a Recovery-t aztán én szerencsétlenkedtem el ott a telepítéssel. Most már jól működik és megvan a google play is :)

Egyébként azt megjegyezném hogy a legtöbb ilyen probléma a géppel kapcsolatban (wifi, wifivel lassulás, stb...) akkor is megszűnik ha csak az eredeti ROM-ot telepítjük újra.

[ Szerkesztve ]

(#1264) Fritz Teufel válasza ripjaw88 (#1263) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Örülök, hogy sikerült megoldani a dolgot. A gyökér a rendszer struktúra csúcsát jelenti mindig. Vagyis az adattároló mappákon kívüli tartományát.
A géppel kapcsolatban még a végén igazad lesz... Nem adtam fel a dolgot, csak kicsit elkeseredtem.

Jelenleg a MyAudio 10.26-os ROM van fent, most tettem fel. A görgetés és az ablakváltás is sima, mintaszerű.

Bekapcsoltam a Wi-fi-t és beállítottam. Beléptem a Google Play-re és letöltöttem a Skype-ot. Ezen kívül még csak a nyelvet sem állítottam át. Semmihez nem nyúltam. A Wi-fi nem szakad meg és a Skype üzenetet előbb jelzi mint az SGSII telefonom! Kipróbáltam a Skype videóhívást, háromszor cseng ki, mielőtt leválna a router-ről.

A Play Store szeretné automatikusan frissíteni a Gmail, Maps és Street View on Google Maps valamint manuálisan a TalkBack és YouTube alkalmazásokat.

Most egyenként fogom őket ebben a sorrendben frissíteni. Minden frissítés után legalább 15 percig ellenőrzöm a kapcsolatot. Előbb-utóbb csak megtalálom a Wi-fi gyilkost! :DD

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1265) duffbeer válasza Fritz Teufel (#1264) üzenetére


duffbeer
őstag

Így olvasgatva az írásaidat, nekem ilyen jelenséget router okozott. Bizonyos eszközöket folyamat ledobált, néhány hibátlanul müködött. Minden wifi beállíást próbáltam, végül router csere oldotta meg...

(#1266) Fritz Teufel válasza duffbeer (#1265) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A laptopomat még soha nem dobta le. A telefonom csak akkor nem csatlakozik a router-re, ha elviszem magammal. Van, hogy napokig non-stop csatlakozva van. A router működése kifogástalan és gyors. Egy TP-Link TL-WR741N-ről beszélünk. Ráadásul most, hogy még nem frissítettem a gyári rendszeren semmit, most nem szakad meg a kapcsolat.
Az első két alkalmazást frissítettem, nem szakad meg a kapcsolat. Nézzük tovább...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1267) Smithy87


Smithy87
senior tag

Na nagysokára a beígért képek a billentyűzets tokról. Azt tudni kell, ohgy az a concorde 7" os gépeihez készült. OTG kábellel hiba nélkül működik a mi gépünkel is. Az external keyboard pro progi szükséges a használathoz.

[KÉP1]
[KÉP2]
[KÉP3]
[KÉP4]

[ Szerkesztve ]

(#1268) Fritz Teufel válasza Smithy87 (#1267) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Köszönjük szépen a képeket! Ha megkérhetlek, feldobnád őket az AndroidHungary fórumra is? Előre is köszönöm!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1269) Smithy87 válasza Fritz Teufel (#1268) üzenetére


Smithy87
senior tag

Feltenném de nem vagyok regisztráált tag, és nem is terveztem. Használd fel őket nyugodtan. :) És bocsi a késésért.

(#1270) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Case for 8 inches Tablet PC with QWERTY Keyboard - 15,90 €

[link]

Brando Workshop Ultra-Clear Screen Protector (GADMEI E8-3D Tablet) - US$18.00

Brando Workshop Anti-Glare Screen Protector (GADMEI E8-3D Tablet) - US$14.00

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1271) Smithy87 válasza Fritz Teufel (#1270) üzenetére


Smithy87
senior tag

Ez árban kb pont annyira jön ki mint az általam vásárolt tok, azzal a külömbséggel, hogy heteket kell rá várni. Akinek az nem gond és szüksége van ilyenre inkább ezt vegye. A 7"-osokból kilóg. :) Fóliát tudraá valaki? ami nem 15 dollár. :)

(#1272) Fritz Teufel válasza Smithy87 (#1271) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Sajnos noname fóliát nem találtam, a Brando meg a Ferrari kategória. Nem is gondoltam volna, hogy még ezekre is gyártanak.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1273) amarna válasza Fritz Teufel (#1266) üzenetére


amarna
tag

Nálam u.ez a hibajelenség. Próbálgatom a rom cserékkel megoldani a problémát, de mindegyiknél előjön. Semmit nem telepítek, frissítek, szűz a rendszer. Ideig-óráig minden oké, aztán kezdi a hülyeséget. 3G-s TP-link routerrel használom. Netbookot, mobilt nem dobálja le. Egyszerűen én sem értem, mi lehet ez.

(#1274) Fritz Teufel válasza amarna (#1273) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Este feltettem az utoljára kiadott MyAudio ROM-ot. Egyenként frissítettem a Google Play által forszírozott Gmail, Maps és Street View on Google Maps valamint manuálisan a YouTube alkalmazásokat. A TalkBack-re nem maradt idő, kidőltem. Amikor abbahagytam, minden működött szépen. Mint írtam, csak a Wi-fi lett beállítva, valamint a Skype lett telepítve a próbához, még csak a nyelvet sem állítottam át. Minden frissítés között hagytam legalább 10 percet és ellenőriztem Skype-al a Wi-fi kapcsolatot. Folyamatos volt, még a hanghívás sem szakította a kapcsolatot (a video azonnal és már szűz állapotban is).

Reggel, a Skpy-al dobtam egy üzenetet, semmi. Hanghívás, semmi. Jó, akkor bekapcs. Semmi. Hosszú Power gombnyomás után az akkumulátor piktogramja fogad, benne a bal szélén vékony piros csíkkal, jelezvén, hogy kifogyott a szufla. A jó hír, hogy a Wi-fi ment... amíg le nem szívta az akksit, standby állapotban! Összesen nem bírhatta tovább 7 óránál, de valójában ennél is kevesebb lehetett. Ennek tényleg ennyit kell bírnia telepített applikációk nélkül, szűz rendszerrel és standby módban bekapcsolt Wi-fi-vel? :F

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1275) amarna válasza Fritz Teufel (#1274) üzenetére


amarna
tag

Az utoljára kiadott MyAudio ROM alatt a 4.04 et érted?
Én is 10-15 percenként ellenőriztem, minden oké is volt, aztán reggel a szokásos semmi, viszont az akku nem merült egy hangyányit sem:) Egyszer így hagytam és vagy öt napig bírta.
Az érdekes az, hogy bármelyik beállítását választom a wi-fi alvásnak, mindegyiknél ugyan úgy viselkedik. Mintha nem is élne ez a beállítási lehetőség a gépen. Mondjuk én szerencsére tudok vele együtt élni, csak hát tényleg bosszantó egy jelenség.

(#1276) Fritz Teufel válasza amarna (#1275) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Azért bírja neked sokáig, mint egyébként nekem is, mert nincs Wi-fi standby állapotban. Úgy nekem is a végtelenségig bírja. Egyébként végre feltöltődött és hozzáfértem az adatokhoz. Készítettem róla screenshot-okat.
Most nem is tudom, hogy mit gondoljak, kellene azok tapasztalata, akiknek a Wi-fi standy állapotban is működik, hogy nálam ez a fogyasztás normális-e. Nincs viszonyítási alapom, mert ugye eddig soha nem működött.
Íme a képek:
[link]
[link]
[link]
[link]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1277) amarna válasza Fritz Teufel (#1276) üzenetére


amarna
tag

Wi-Fi 18%
Tétlen táblagép 2%

Most néztem rá fél óra után és ment a wi-fi.

(#1278) Fritz Teufel válasza amarna (#1277) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A Skype veszi az üzeneteket és minden további nélkül tudok válaszolni is. Ellenben a hanghívásnál először kicsörög, de ha a kijelző is aktiválódik, azonnal megszakad a kapcsolat, mint a videóhívásnál. Mondjuk a Skype-ra mások is panaszkodtak korábban. A lényeg, van hálózat, csak az akkumulátor merülését nem tudom viszonyítani semmihez.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1279) duffbeer válasza Fritz Teufel (#1276) üzenetére


duffbeer
őstag

Az a vörös "Mobile Network Signal" elég csúnya... Igazából nem tudom miért van így, de alapértelmezetten be van kapcsolva a mobil adat, azt esetleg kikapcsolnám. Nekem akkor merült le egy éjszaka alatt, amíg nem kapcsoltam ki a mobiladatokat. Nem szívhatja le egy éjszaka alatt a wifi a gépet, a telefonom is folyamat wifin lóg éjjel és alig merül jobban mint a 3G-ről.

(#1280) Zollkid100 válasza Fritz Teufel (#1278) üzenetére


Zollkid100
tag

Dec!
Te most akkor a 09.23-as MyAudio romot tetted fel?
Üdv.

(#1281) this is life


this is life
Ármester

Na az enyem meg megnyuvadt,nem kapcsol be csak felgyujtja a fenyeket a kijelzo mogott ,de nem tölt be semmit sem ...holnap szerviz..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1282) Miksz válasza this is life (#1281) üzenetére


Miksz
tag

töltőt próbáltál már rádugni, és úgy bekapcsolni?

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#1283) Fritz Teufel válasza this is life (#1281) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia! Tegnap este azt tettem fel, de csak azt akartam kipróbálni, hogy a szűz rendszer, majd a rendszer alap frissítése (semmi felhasználói telepítés - kivéve Skpye) után a wi-fi működik-e. Működött. Ma feltettem a 10.26-os Gadmei ROM-ot, most arra teszem vissza éppen a holmikat egyesével, tesztelve. Előtte nyomtan egy Titanium Backup mentést az alap rendszerre, ha esetleg beleszaladnék egy wi-fi killer applikációba.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1284) this is life válasza Miksz (#1282) üzenetére


this is life
Ármester

töltore se reagál nem rakja ki az akksi.kepet sem ,recovery se enged belepni ,azt se tolti be,mlndezt egy visszaallitas utan hozta össze a kütyü,restartolt de mar nem toltott vissza semmit sem...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1285) adam08 válasza this is life (#1284) üzenetére


adam08
csendes tag

Esetleg próbáld meg úgy, hogy nyomod a bekapcsoló gombot és közben dugod rá töltőre!

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#1286) Fritz Teufel válasza this is life (#1284) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Számomra ez nagyon tanulságos volt. A kínai olcsó húsnak még mindig híg a leve, a magyar garanciával együtt ide-vagy oda. Nálam a szűz rendszerrel semmi gond, de az nem járja, hogy frissítem az előre telepített applikációkat, felteszem a Skype, IMO és a MyAudo-féle One.com Colud Drive-ot és már nincs is folyamatos Wi-fi. Úgy néz ki, hogy a Google Earth lehet az egyik wi-fi gyilkos, legalábbis most azt kellett levennem, hogy megint probléma nélkül működjön. Aki meg a routerre fogja, azt elküldöm nyaralni! Ha a routerrel van a gond, akkor készítsenek olyan eszközöket, amik a problémás routereket probléma nélkül kezelik, mint az összes olyan eszköz, ami megfordult nálam (SGSI, SGSII, HTC Touch, Sony Vaio VGN-FW21Z, Asus Eee PC, Sony Xperia Mini stb.)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1287) this is life válasza adam08 (#1285) üzenetére


this is life
Ármester

Köszi a tippet , mielőtt visszaviszem megpróbálom hátha segít. . Olyan amúgy mintha meghalt volna a beépített memória és csak a hardver adna némi életjelet oprendszer nélkül. Nincs valami szerviz program hogy hátha dead módol fel lehetne éleszteni ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1288) stefyY


stefyY
őstag

Csak nekem nincs semmi gondom a tabbal...? :DD :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1289) Nunder válasza stefyY (#1288) üzenetére


Nunder
őstag

Hála istennek én sem küszködök vele, egyedül a darabos animációk csorbítják az összképet, amit a hardver tudatában nem tudok feldolgozni :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1290) |AP|


|AP|
veterán

az utóbbi pár oldalt olvasva kezd meginogni az elhatározásom, hogy ilyet vegyek. Már eldöntöttem magamban, hogy a hardver megfelelő, egy Gadmei Rommal a használat is meggyőző, talán JB is érkezik, úgyhogy a legjobb ár-érték arányú tablet lenne.
Viszont most elbizonytalanodtam... asszem várok még egy kicsit. 65-ért már most is lehet külföldről nexus 7-et hozni, itthon is lesz még olcsóbb.

Mondjuk ha kijönne a JB a Myaudiora és megoldaná a felmerült problémákat az mindjárt változtatna a helyzeten :)

(#1291) amarna válasza Fritz Teufel (#1286) üzenetére


amarna
tag

Na úgy néz ki sikerült rájönnöm erre a Fi-fi turpisságra.
Beállítások-Helyszolgáltatások
Mind a két pipa ki, és megy a wi-fi megszakítás nélkül.
90%, hogy ez okozza a gondot. Most még nézegetem, hogy mind a két pipát ki kell e lőnöm, vagy csak az egyik kavar e be
Érdekes egy történet, mert ennek nem így kellene működnie. Szerencsére nálam nem élet-halál kérdés az állandó kapcsolat, így maradnak a helyszolgáltatások, mert anélkül még egy időjárás progi sem megy, illetve végig tesztelem a meglévő romokkal.

(#1292) Fritz Teufel válasza amarna (#1291) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Semmit nem változtat nálam. :W

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1293) sunsun2


sunsun2
tag

Sziasztok!
Egy kérdésem és kérésem lenne egyben.A fiamnak szeretnék egy ilyen kis masinát venni karácsonyra,ezért kicsit utánaolvasgattam.Többen írjátok,hogy másik Rom-al fog tökéletesen működni!Valaki legyen szíves belinkelni / akár priviben is / akinek az van fent és jól működik.Honnan töltötte le ,és még milyen programra van szükség a jó működéshez?!Elnézést kérek ha butaságokat kértem,kérdeztem de sajnos nem értek ezekhez!:-(
Előre is köszönöm!

(#1294) Fritz Teufel válasza sunsun2 (#1293) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Íme, éppen most linkeltem be a Gadmei 10.26-os ROM-ot. Legyél szíves végigolvasni mind a két fórumot, valamint az AndroidHungary FAQ/GYIK topikját. Ha ezeket végigolvasod, mindenre fény derül.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1295) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Sziasztok!

Kb fél órája feltettem a gépet tölteni, bill. zárban volt, most akartam használni de nem akart bekapcsolni, nyomkodtam a gombot, hosszan is meg röviden is, volume+-al is, majd az egyikre bekapcsolt.

Valaki tapasztalt már ilyen véletlenszerű leállást aztán meg nehezen visszakapcsolást? Mi okozhatja?

(gyári 4.0.4 ROM)

[ Szerkesztve ]

(#1296) Fritz Teufel válasza ripjaw88 (#1295) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Csak a MyAudio ROM-mal tapasztaltam ilyen, a gyári ROM még soha nem produkálta. Ez nekünk is új.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1297) sunsun2 válasza Fritz Teufel (#1294) üzenetére


sunsun2
tag

Köszönöm szépen!

(#1298) ripjaw88 válasza Fritz Teufel (#1296) üzenetére


ripjaw88
csendes tag

A gyári ROM-ot a MyAudio ROM-ra értettem nem a Gadmei-re.

Szóval akkor a Myaudio van most nekem, neked is volt már ilyen vele és a Gadmei-s megoldotta?

(#1299) Fritz Teufel válasza ripjaw88 (#1298) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Legalább is a Gadmei ROM-mal nem tapasztaltam ezt a fajta problémát. Szerintem egy próbát mindenképpen megér a dolog.

Ráadásul a Gadmei ROM-ja bővíti a HDMI funkciót is. Persze ez csak annak érdekes, aki használja. A MyAudio-féle ROM-ban a HDMI kapcsolatkor a készülék amolyan taouchpad-ként funkcionál tovább. A Gadmei-nél van olyan opció, hogy a kijelző éber marad HDMI kapcsolatkor a tableten, ezáltal valóban képernyő megosztóként üzemel a HDMI.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1300) ripjaw88 válasza Fritz Teufel (#1299) üzenetére


ripjaw88
csendes tag

Oké, ki fogom cserélni a romot ha még egyszer fellép ez a probléma.

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.